Utajení démoni Nacismu

Chcete-li mě pravidelně podpořit, zašlete prosím drobnou, ale pokud možno pravidelnou částku na účet:
217845530/0300
Iban: CZ90 0300 0000 0002 1784 5530
BICSWIS: CEKOCZPP
Můžete také jednoduše použít QR kódy.

100 Kč

250 Kč

500 Kč

Pomůže také sdílení na sociální sítě.

A k čemu použijeme Váš dar? Dozvíte se zde.

1. díl

audio

Statistiky Třetí říše označovaly podniky s americkou účastí jako nepřátelské. Ve válce jich bylo až 553.Byly mezi nimi známé značky jako Coca Cola, Kodak nebo American Express. Protože ale mnozí udržovali s nacisty úzké kontakty, skutečně nepřátelských podniků bylo velmi málo.

Dnes už je velmi paradoxní, že Hitler tehdy mohl sotva spatřovat přátele v bossech čtyř velkých amerických podniků a jejich německých odnoží, ale o to zajímavější skutečností je, že bez nich nemohl vést válku. Naopak oni v něm viděli muže, kterému bude Evropa zanedlouho ležet u nohou. To znamená, v angličtině bychom to nazvali win-win, tedy výhody na obou stranách. To je přece hnacím motorem jakýchkoli kontraktů i na obou stranách barikády. U stran, které se veřejnosti prezentují jako nesmiřitelní nepřátelé, ale v zákulisí spolu kšeftují a pakují se na válce.

Válka samotná je ohromná mašinérie na generování zisků pro vojenskoprůmyslový komplex nebo pro investory, kteří „chytře“ využijí válku k investicím třeba do zbrojařských firem.

To, že v zákulisí protékají obří peníze skrze světové oligarchické elity jsem probíral ve dvoudílném speciálu o 11. září, ovšem tyto spolupráce sahají hluboko do minulosti. V této prezentaci uslyšíte, že USA a Hitlerova německá Třetí říše, ve skutečnosti nebyly tak antagonistické tak nepřátelské, jak by se mohlo na první pohled zdát. To dokumentuje i zaplavení a zahlcení amerických firem předními Nacisty těsně po druhé světové válce stejně jako se Nacisté naoko odsouzení před norimberským tribunálem, dostali do vedoucích pozic v předchůdkyni Evropské Unie.

Musíme se proto učit z historie, abychom pochopili, jak se architektonicky tvoří moc, a kdo nám ve skutečnosti vládne v zákulisí.

Jaké síly se dostávají k moci. Pojďme společně prozkoumat provázanost Hitlerovy německé Třetí říše na USA. Dostaneme se i k detailnímu napojení rodiny Bushů na Hitlerovu německou Třetí říši.

Důvod, který mě vedl k tomu, abych se ponořil do spletitých hospodářských vazeb podnikání Američanů s nacisty byl ten, že právě bývalí nacisté byli obsazovaní do klíčových míst nejen v USA po konci druhé světové války, což je to nejcyničtější překvapení, ale bývalí nacisté stáli u zrodu Evropského hospodářského společenství, předchůdkyně Evropské Unie.

Prošel jsem stovky archivních záznamů, dobových materiálů, článků amerických médií nebo digitalizovaných dokumentů národní knihovny amerického kongresu.

Eugenika a sterilizace: Americká kolébka

Hitler a jeho stoupenci obětovali celou Evropu a vyhladili miliony lidí při jejich hledání takzvané panské rasy. Ale tento koncept bílé severské rasy s modrýma očima a blonďatými vlasy pozoruhodně nepocházel od Hitlera. Myšlenka byla vytvořená ve Spojených státech a pěstovaná v Kalifornii, desítky let před nástupem Hitlera k moci.Kalifornští eugenici hráli důležitou, i když málo známou, roli v kampani amerického eugenického hnutí za etnické čistky.

Eugenika byla pseudověda zaměřená na vylepšování lidské rasy. V extrémní, rasistické podobě to znamenalo vymazání všech lidských bytostí považovaných za nezpůsobilé nebo méněcenné a zachování pouze těch, kteří se přizpůsobili severskému stereotypu. Prvky této eugenické filozofie byly zakotvené jako národní politika vynucenými sterilizačními a segregačními zákony a také omezeními manželství, přijatými v sedmadvaceti amerických státech.

V roce 1909 se Kalifornie stala třetím státem, který takové zákony přijal. Vykonavatelé eugeniky nakonec donutili ke sterilizaci asi 60.000 Američanů, zakázali sňatky tisícům párů, násilně segregovali tisíce Američanů ve vyčleněných koloniích a pronásledovali nesčetné počty dalších. Před druhou světovou válkou byla v Kalifornii provedená téměř polovina nucených sterilizací a dokonce i po válce představoval stát třetinu všech takových operací. Kalifornie byla jednoduše považovaná za epicentrum amerického eugenického hnutí. Během prvních desetiletí 20. Století. Ale nemysleme si, že eugenika byla doménou pár excentrických vědátorů v laboratořích nebo na akademické půdě. To by byl velký omyl si myslet. Do tohoto amerického eugenického hnutí se počítali takzvaní rasoví vědci jako armádní specialista na pohlavní choroby Dr. Paul Popenoe, citrusový magnát Paul Gosney, bankéř ze Sacramenta Charles Goethe, který mimochodem s eugeniky Davenportem a Laughlinem navštívil Hitlera v roce 36, k tomu se dostanu, a také se do eugenického hnutí řadili členové kalifornské státní rady charitativních organizací nebo z kalifornské univerzity. Vidíme, že eugenika nebyla pouhým bizarním salonním řečněním, ale americká legislativa a zákony ji začly naprosto tvrdě uznávat a kopírovat. Musíme si uvědomit, že eugeniku mohutně financovali takzvaní firemní filantropové, a hádejte, kdo to byl. Carnegie Institution, Rockefellerova nadace, nebo Harrimanrailroadfortune. Harriman byl mimochodem železniční magnát, který založil Union Banking Corporation. To byla mimochodem banka v New Yorku, kde byl ředitelem Prescott Bush,. praděda exprezidenta George Bushe mladšího. A v této Harrimanově bance si uložil obrovské peníze horlivý Nacista Fritz Thissen. Jak se nám to krásně skládá, teď to beru samozřejmě jen hopem, a může se vám to zdát lehce zmatečné, dostanu se k tomu podrobněji a souvisleji v kapitole o Prescottu Bushovi, ale jen, abychom si už od začátku dávali dohromady souvislosti.

Prescott Bush vedl Union Banking Corporation spoluvlastněné železničním magnátem Harrimanem, který mohutně financoval eugenické hnutí, a v této bance měl uložené obrovské peníze horlivý Nacista Fritz Thissen.

Pěkně nám to všechno zapadá do sebe. Carnegieho instituce zřídila laboratorní komplex v ColdSpringHarbor na Long Islandu ve státě New York, který nashromáždil miliony rejstříkových karet běžných Američanů, protože vědci pečlivě plánovali odstranění rodin, pokrevních linií a celých národů. Z ColdSpringHarbor agitovali eugeničtí obhájci u amerických zákonodárců i v národních agenturách nebo asociacích sociálních služeb.

HarrimanRailwayFortunes zaplatilo místním charitativním organizacím, jako je New York BureauofIndustries and Immigration, volně přeloženo jako Newyorský úřad pro průmysl a přistěhovalectví, aby hledaly židovské, italské a další imigranty v New Yorku a dalších přeplněných městech a podrobily je deportaci, uvěznění nebo nucené sterilizaci. Ten Harriman, který založil Union Banking Corporation s ředitelem Prescottem Bushem.

Nebo Rockefellerova nadace dokonce pomohla založit německý eugenický program a dokonce tato Rockefellerova nadace financovala program, ve kterém pracoval Josef Mengele, než odešel do Osvětimi. Do roku 26 daroval Rockefeller stovkám německých vědců zhruba 410000 dolarů – v dnešních penězích téměř 4 miliony dolarů. V květnu 26 Rockefeller udělil 250000 Dolarů na vytvoření Kaiser Wilhelm Institute for Psychiatry, tedy psychiatrického institutu Kaisera Wilhelma. Mezi přední psychiatry v německém psychiatrickém institutu patřil Ernst Rüdin , který se stal ředitelem a nakonec architektem Hitlerovy systematické lékařské represe.

Rockefeller udělil další grant tomuto Institutu Kaisera Wilhelma ve výši 317000 Dolarů, což umožnilo institutu postavit velkou budovu a stát se středobodem německé rasové biologie. Institut získal další granty od Rockefellerovy nadace během několika příštích let.

Vedením ústavu byl pověřený opět Hitlerův lékařský stoupenec Ernst Rüdin.

Rüdinova organizace se stala hlavním realizátorem vražedných experimentů a výzkumu prováděného na Židech, Cikánech a dalších etnik. Speciálním příjemcem Rockefellerových grantů byl Institut Kaisera Wilhelma pro antropologii, lidskou dědičnost a eugeniku v Berlíně po dvě desetiletí. Američtí eugenici toužili po dvojčatech, aby pokročili ve výzkumu dědičnosti. Institut byl teď připravený provést takový výzkum na bezprecedentní úrovni. 13 května 32 zaslala Rockefellerova nadace v New Yorku do pařížské kanceláře rádiovou depeši: Výkonnému výboru pro jeho červnové zasedání. 9000 Dolarů na období tří let pro Institut Kaisera Wilhelma v rámci výzkumu antropologie dvojčat a pozdější generace toxických látek pro německou plasmu. To byla rádiová depeše, kterou Rockefeller zaslal z New Yorku přímo do jeho pobočky pařížské kanceláře ve Francii. Během Rockefellerovy podpory, působil jako vedoucí Institutu pro antropologii, lidskou dědičnost a eugeniku Otmar Freiherr von Verschuer, který byl přímo hrdinou v amerických eugenických kruzích. V roce 1935 Verschuer opustil institut, aby vytvořil konkurenční eugenické zařízení ve Frankfurtu, které bylo v americkém eugenickém tisku hodně medializované. Výzkum dvojčat ve Třetí říši vrcholil, podpořený vládními nařízeními. Rockefeller tedy podporoval tento institut s předním německým doktorem.

Verschuer měl dlouholetého asistenta. Tipněte si, jak se jeho asistent jmenoval?

Jmenoval se Josef Mengele.

Rockefeller tedy prokazatelně podporoval a financoval speciálně tento program. 30. května 1943 Mengele dorazil do Osvětimi. Verschuer oznámil Německé výzkumné společnosti: Můj asistent, Dr.Josef Mengele se ke mně připojil v této oblasti výzkumu. V současné době je zaměstnán jako Hauptsturmführer, což je kapitán a táborový lékař v koncentračním táboře v Osvětimi.

Mengele začal hledat dvojčata v příchozích do Osvětimi. Když je našel, prováděl bestiální experimenty, pečlivě psal zprávy a výsledky zaslal zpět do Verschuerova ústavu k vyhodnocení. Do berlínských eugenických ústavů byly často odesílané i mrtvoly, oči a další části lidských těl.

Teď mě tak napadá, ale to už je čirá spekulace, že budovám Světového obchodního centra, které byly jako svržené teroristy, se také přezdívalo dvojčata. Přesně jako v těchto německých eugenických výzkumech, kde usilovali o vyšlechtění dvojčat v rámci eugeniky, aby ji urychlili. Kdo se zabývá symbolikou, tak by v tom mohl třeba spatřit průlom ve vědě eugeniky v rámci vyšlechtění dvojčat, kdy byla právě dvojčata svržená jako teroristy.

Rockefellerova nadace ukončila po začátku války spolupráci s Nacisty na eugenických výzkumech. Rockefellerova Standard Oil ale Nacisty podporovala ropou až do konce války podle uzavřených smluv. K tomu všemu se dostanu. To jsou panečku informace, které nám zkorumpované mediální outlety neprozradí, že? Filantropové jako Henry Ford s knihou Mezinárodní Žid, Carnegie, který zakládá eugenické laboratoře ColdSpringHarbor v New Yorku, David Rockefeller podporující německý eugenický program, Rockefellerova Standard Oil zásobovala Nacisty surovou ropou po dobu celé války, k tomu se dostanu, Harriman podporující eugenické hnutí, který založil Union Banking Corporation s ředitelem Prescottem Bushem, kde si ukládal obrovské peníze horlivý Nacista Fritz Thissen. Jak jsem uvedl, k tomu všemu se dostanu podrobně, abychom to přesně pochopili.

Proč se tahle sladká tajemství minulosti zamlčují? Ovšem, tito američtí eugeničtí vědci se spojili s některými z nejrespektovanějších amerických vědců z prestižních univerzit, jako jsou Stanford, Yale, Harvard a Princeton.

Prezident stanfordské univerzity David Starr Jordan vymyslel pojem rasy a krve ve svém pojednání, které se jmenovalo Krev národa. Vždyť, proboha, to zní jak ze špatné nacistické propagandy! Ale nikolivěk, šlo o Ameriku 20. století. A jenom kontrolní otázka, co mohou takoví filantropové prosazovat za hodnoty, když jejich začátky, jejich kořeny stojí na podpoře eugeniky, to znamená segregace, ras a sterilizací? Jak dobře to s námi asi myslí dnes? To se proměnili v čase? Carnegieho instituce, Rockefellerova nadace, Fordova nadace, všechny ty prestižní univerzity jako Stanford, Yale, Harvard a Princeton, které se tehdy propůjčily pro eugeniku? Dnes se můžou propůjčit stejnému zlu, které se po desítkách let ukáže jako genocida. Stejně jako tehdy eugenika byla v podstatě genocidou některých skupin obyvatel. A americké prestižní univerzity tomu tleskaly. Jednoduše, eugenika byla vědou, která protínala základní stavební kameny veřejných i soukromých institucí. Začínala ve vědeckých kruzích a laboratořích, procházela prestižními univerzitami, akademickou půdou, pokračovala přes financování takzvanými filantropy jako Carnegie, Harriman nebo Rockefeller, a končila kde? No, přece v politice, hezky oficiálně ukotvená v amerických rasových, segregačních a sterilizačních zákonech. Mimochodem naprosto úžasná paralela s mohutnou propagandou očkování proti Covidu. Vždyť tady není žádný rozdíl. Začíná to ve vědeckých kruzích a laboratořích, dále se do propagandy očkování proti Covidu mohutně zapojují univerzity jako Johna Hopkinse, Stanford, Yale, Harvard nebo Princeton, tuto covidovou mafii mohutně podporují filantropové třeba jako Bill Gates, a kde to všechno končí? No přece v poslaneckých sněmovnách, v senátech a všechno přetavené v očkovací zákony a legislativu ukotvenou natrvalo.

Žádná improvizace, ale pandemické zákony, evropská digitální identita, která ponese i informaci o očkování, covidové pasy, aplikace v mobilech.

Naprosto obdivuhodná paralela, všímejte si toho.Vůbec se to neliší.

Veřejná sféra, tedy univerzity, sociální ústavy pro péči, zdravotníci a politici podporují očkovací kampaň proti Covidu, kterou mohutně financuje komerční sféra jako různí filantropové jako Bill Gates a samozřejmě obrovská big pharma.

Ten dobrodinec Bill Gates je prý hoax a dezinformace, on vlastně skoro ani vůbec neexistuje podle mainstreamu, tak jen abyste věděli.

Všímejte si třeba i toho, jak jsou do propagace Covidu zapojené i ústavy pro sociální péči, různé ty LDNky, pečovatelské ústavy, domy pro seniory. Kdo v Americe tehdy lobboval za eugeniku? No, přece Asociace sociálních služeb. Ještě to někomu není jasné? Přesně jedno století po obřím eugenickém hnutí v Americe probíhá naprosto ale absolutně stejné hnutí propagace očkování proti Covidu.

Sterilizace, eugenika, vakcíny.

Ještě nám to nic neříká? Vakcíny, o kterých se bývalý vědecký pracovník výzkumu společnosti Pfizer doktor Michael Yeadon vyjádřil, že vakcíny způsobují neplodnost u žen? Opět, mainstream začal hřímat, že je to hoax a dezinformace. Ti inkousti a perohryzové mu nesahají ani po kotníky. Ti dobytkové, kteří ho teď špiní, nemají žádné znalosti ve srovnání s Michaelem Yeadonem. Michael Yeadon prodělal něco, co bývá občas i u zpravodajských služeb s agenty, kteří toho už vědí příliš mnoho, co za svinstva a prasárny se děje, čemu se museli celou dobu propůjčovat, že v nich jednoho dne bouchnou saze, a buď se sesypou, nebo začnou mluvit. Michaelu Yeadonovi se stalo právě to druhé. Začal mluvit, vynesl tu špínu, kterou globalisté připravují dnes.

Vakcíny způsobují neplodnost u žen. A není to jenom Michael Yeadon. V říjnu 2020 během interní prezentace Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv unikl Pfizeru seznam vedlejších příznaků jejich vakcíny. Na prvním místě byla vedlejším příznakem nemoc Covid-19, na druhém místě smrt, na třetím poruchy těhotenství. Stejné to bylo u AstraZeneca. Britský vládní systém nežádoucích účinků vakcín shromáždil tisíce hlášení reprodukčních poruch po injekcích koronaviru, včetně nadměrného nebo chybějícího menstruačního krvácení, opožděné menstruace, vaginálního krvácení, potratů a mrtvě narozených dětí. Jde o vakcíny AstraZeneca a Pfizer.

Takže Michael Yeadon vynáší informace o neplodnosti žen po vakcínách Pfizer. Uniklý seznam Pfizeru, třetím nejčastějším vedlejším účinkem poruchy těhotenství. AstraZeneca poruchy plodnosti. Britský vládní systém nežádoucích účinků vakcín, tisíce hlášených reprodukčních poruch, poruchy menstruace, potraty, mrtvé narozené děti! Co to je? No, to je přece umělá sterilizace, eugenika. Přesně to, co probíhalo přesně ve 20 a 30 letech minulého století nejprve v Americe a potom v nacistickém Německu.

Sterilizační zákony. Už chápeme?

Dnes to nemůžou takhle natvrdo pojmenovat jako rasové zákony, segregační zákony, sterilizační zákony, tak delikátnější, ale o to subtilnější a podprahovější metoda je očkování proti Covidu. Ty segregační zákony v Americe znamenaly vyčlenění vydělení některých skupin obyvatel z většinové společnosti kamsi do kolonie. A co vzniká teď? Karantény a izolace pro neočkované.

Segregace pro neočkované, ta méněcenná rasa, kterou musíme vyčlenit segregovat ze středu koronafašistické společnosti. Když si spojujeme dohromady ty paralely s eugenickým hnutím v Americe před jedním stoletím a očkovacím hnutím a terorem dnes, je to naprosto jedinečná paralela a srovnání.

Rasové zákony: Nacisté se inspirovali od Američanů

Není se proto co divit, že tyto velmi sofistikované a propracované americké zákony o rase, segregaci a sterilizaci položené na základech eugeniky představovaly obrovskou inspiraci pro německé Nacisty. Této otázce se věnovalo mnoho historiků, kteří se vliv Američanů na tvorbu nacistických rasových zákonů snažili umenšovat, zlehčovat a bagatelizovat.

Ovšem americký historik James Whitman došel k jinému závěru. Americké rasové zákony a segregace podle něj představovaly pro nacistické zákonodárce důležitou inspiraci, která jim pomohla ujasnit si, jak lze eliminovat Židy z veřejného života. Americký model v očích nacistických funkcionářů dosvědčoval, že nacistická rasistická legislativa, na níž pracovali, je přirozená, nevyhnutelná a v souladu s dějinným vývojem. Jak k takovému závěru dospěl?

Whitman se soustředil především na písemné dokumenty nacistických právních odborníků, kteří připravovali protižidovské zákony. Podstatná část těchto dokumentů pochází z klíčové schůzky Komise pro reformu trestního práva z června 34, které se účastnili přední nacističtí právní experti v čele s tehdejším ministrem spravedlnosti Franzem Gürtnerem.

Na základě závěrů této schůzky později vznikly známé Norimberské rasové zákony. Z těch dokumentů vyplývá, že Amerika sloužila jako primární vzor při posuzování různých variant aplikace protižidovských zákonů. Nacisté do detailu studovali všechny dostupné dokumenty k americkým rasovým zákonům, které se neomezovaly pouze na segregaci.

Rozdíl mezi Whitmanem a výše zmíněnými historiky spočívá v tom, jakou míru inspirace americkými rasovými zákony nacistům přisuzují.

Nacisté podle Whitmana nepovažovali sice americký segregační systém jako celek za vhodný pro jejich záměry, svoji pozornost zato zaměřili na kriminalizaci mezirasových manželských svazků. Z těchto dokumentů vyplývá, že Amerika sloužila jako vzor při posuzování různých variant aplikace protižidovských zákonů.

Spojené státy byly průkopníkem rasově pojatých zákonů, které v zájmu ochrany nadřazené bílé rasy určovaly, kdo s kým může uzavřít manželství. První zákaz mezirasových manželských svazků vstoupil v platnost už v roce 1691 ve státu Virginia. Definice toho, kdo je považován za černocha, a tudíž nesvobodného jedince, se stát od státu lišila. V některých případech se jednalo o jedince s černošskými předky až do třetí generace, i kdyby byl byť jen jediný. Jinde byl za černocha považován člověk s jednou osminou a více černošské krve. Obecně se pak za černocha považoval každý, kdo se narodil černošské matce. Bílí otrokáři si přitom často mezi otroky vydržovali černošské milenky, kterým se z takového vztahu zpravidla narodilo mnoho potomků.

Naopak ve výjimečných případech, kdy se ze smíšeného vztahu narodilo dítě bělošské matce, byl takový potomek považovaný za svobodného člověka. Ovšem v některých jižanských amerických státech platil přísnější zákon, takzvaný one-drop rule, který označoval za černocha kohokoliv, kdo má v sobě byť jedinou, cituji, kapku černošské krve. Nacisté, kteří hledali klíč, jak definovat, kdo je ještě Žid a kdo už ne, považovali one-drop rule, tedy pravidlo jedné kapky krve, za příliš radikální řešení.

Pro bílou americkou majoritu ovšem byla tato otázka zásadní. To znamená, že Američané byli v pojímání rasy ještě daleko striktnější přísnější radikálnější než samotní Němci.

Ještě další důležitá věc.

V období takzvané rekonstrukce, která následovala po skončení americké občanské války, získalo černošské obyvatelstvo občanskou rovnoprávnost a volební právo. Bílá majorita se ovšem obávala, že ji černošská populace brzy početně převáží a získá nad ní nadvládu. Strach vycházel i z vědomí toho, jak krutě běloši do té doby s černošským obyvatelstvem zacházeli. Obávali se odplaty.

I proto se brzy po schválení obou ústavních dodatků, zajišťujících černošskému obyvatelstvu občanská práva a rovnoprávnost, objevují právní mechanismy, které je zcela obchází. Obvykle šlo o úpravy volebního systému, které černošské obyvatelstvo odrazovaly od účasti ve volbách nebo mu účast na nich přímo znemožňovaly. Jednalo se například o požadavek stálého bydliště, který byl namířen proti neustále se stěhujícím farmářům-nájemcům, což byli většinou právě černoši. Z voleb byl také vyloučen kdokoliv, kdo byl odsouzen za jakýkoliv zločin. Všichni voliči dále museli být gramotní atd.

Za pár desítek minut budu probírat firmu IBM, která působila v Německu, a její prezident Thomas J. Watson byl devótním obdivovatelem Hitlera. Dokonce obdržel Řád orla za zásluhy pro Třetí říši. A právě jejich systém děrných štítků pomohl Nacistům velmi významně k mechanizaci chodu, hospodářství, zbrojení, pracovních nucených sil atd.

Tetování u obětí vyhlazovacích táborů byla identifikační čísla IBM, která se zadávala do oněch počítaček na děrné štítky.

Jenže IBM použilo podobné systémy v jamajské studii rasového křížení už v roce 29. To je prostě otřesné, protože spoluautorem této jamajské studie na křížení rasy byl americký eugenik Charles Davenport, který ještě se dvěma dalšími americkými eugeniky navštívil Berlín v roce 36, aby s Nacisty doladili zákony o čistotě rasy. Charlese Davenporta a další americké eugeniky, kteří inspirovali Nacisty proberu za chvíli.

Ale tady vidíte, ono to není tak daleko od reality, když si to spojujeme s těmi rasovými zákony, které byly v té době aktuální v Americe.

Ani kapka černošské krve one-drop rule bylo zakotvené v americké legislativě, a IBM se podílela na výzkumu rasového křížení v roce 1928 za použití právě technologie IBM systému děrných štítků. Uveďme si praktické důsledky, které Američané prováděli v rámci eugenického hnutí, protože to je skutečně jako z hororu, a spíše bychom to přisoudili těm nejtvrdším Nacistům. Předběžná zpráva Výboru eugenické sekce Americké behaviorální asociace vysvětlovala, jak studovat a provádět nejlepší praktické prostředky, jak píší, cituji, pro odseknutí defektní zárodečné plazmy v lidské populaci“.

Bod číslo 8 v této zprávě byla eutanazie.

Nejčastěji navrhovanou metodou eugeniků ve Spojených státech byla smrtící komora nebo státní lokálně provozované plynové komory. Co nám to jenom připomíná?

Specialista armády na pohlavní choroby a člen eugenického hnutí Dr. Paul Popenoe, byl spoluautorem široce publikované knihy Aplikovaná eugenika vydané v roce 1918.

Popenoe v této knize tvrdil: Z historického hlediska je první metodou, která se nabízí, poprava.Její hodnota při udržování rasových standardů by neměla být podceňovaná.

Tato kniha Aplikovaná eugenika také věnovala jednu kapitolu s názvem LethalSelection, volně přeloženo Smrtící selekce, kde uváděli, cituji: Zničení člověka nějakým nepříznivým rysem prostředí, jako je nadměrné nachlazení nebo bakterie, nebo tělesným nedostatkem.

Přívrženci eugeniky se totiž domnívali, že americká společnost nebyla připravena zavést organizované smrtící řešení. Ale mnoho ústavů pro duševně choré a lékaři praktikovali improvizované lékařské usmrcení a pasivní eutanazii sami.

Třeba jedna instituce ve městě Lincoln státu Illinois, napájela své příchozí pacienty mlékem od krav s tuberkulózou a věřila, že eugenicky silný jedinec zůstane vůči tomu imunní. To mělo za následek třicet až 40 procent roční úmrtnosti v tomto ústavu v Lincolnu. Někteří lékaři praktikovali pasivní eutanázii po jednom novorozenci.

Nepřipomíná nám to vedle nacistického Německa i komunistickou Čínu a politiku jednoho dítěte? Když se nad tím zamyslíme, nebyla náhodou Čína další pokusnou laboratoří eugeniky? Nemají světové elity náhodou za lubem snižování populace lidstva? Jenom si to seřaďme do časové řady.

Nejprve americká eugenika, rasové, segregační a sterilizační zákony, hned potom nacistická eugenika s cílem vyšlechtit panskou rasu a zlikvidovat ostatní podřadné rasy, potom Čína, politika jednoho dítěte, u čehož nacházíme základy také v USA. A nakonec dnešní očkování proti Covidu, u kterého Dr.

Michael Yeadon z Pfizeru uvádí, že po něm ženy zůstanou neplodné? A tato eugenická hnutí podporovali ti ušlechtilí filantropové jako Henry Ford, Harriman, Carnegie, Rockefeller, všechny prestižní americké univerzity, politici. Když se jenom nad tím zamyslíme, netvoří to dohromady souvislou řadu navzájem na sebe navazujících eugenických pokusů?

Jednak depopulace, jednak snižování inteligence ve školství, takzvaná otrocká podřadná rasa, která bude sloužit té panské rase, těm elitám? Které se samozřejmě očkovat nenechávají? Jen se nad tím zamýšlejme, nic jiného po vás nechci, jen se zamýšlejme, skládejme, kutejme v minulosti. Zámožné vrstvy planety, a obzvláště královské rodiny světa, které] byly posedlé šlechtěním a naplněné kořistnickým opovržením k nižším třídám, – uchvátily novou eugenickou vědu a začaly agresivně prosazovat její cíle celosvětově.

Všechno se nám spojuje dohromady do jedné souvislé mozaiky. Na mezinárodní eugenické konferenci v roce 1912 v Londýně se eugenika stala mezinárodním potřeštěním a získala prominentní status.

Hlavním řešením pro eugeniky v Americe bylo rychlé rozšíření nucené segregace a sterilizace a také další omezení manželství. Kalifornie vedla národ a prováděla téměř všechny sterilizační postupy. V prvních 25 letech eugenické legislativy Kalifornie sterilizovala 9782 jedinců, převážně žen. Mnoho z nich bylo klasifikovaných jako špatné dívky, diagnostikované jako vášnivé, přetížené nebo sexuálně nenáročné. Jen v roce 1933 bylo provedeno nejméně 1278 nucených sterilizací, z toho 700 na ženách.

Největšími centry, které sterilizaci prováděly, bylo SonomaStateHome s 388 operacemi a Patton StateHospital s 363 operacemi.

Mezi další sterilizační centra patřily státní nemocnice Agnews, Mendocino, Napa, Norwalk, Stockton a PacificColony. Dokonce i americký nejvyšší soud schválil aspekty eugeniky.

Soudce Nejvyššího soudu Oliver Wendell Holmes ve svém rozhodnutí z roku 1927 napsal: „Je lepší pro celý svět, pokud místo čekání na popravu degenerovaných potomků za zločin nebo na to, že je společnost nechá hladovět pro svou imbecilitu, může společnost zabránit těm, kteří jsou zjevně neschopní pokračovat ve svém druhu. Tři generace imbecilů stačí. “ Toto rozhodnutí otevřelo stavidla pro další tisíce lidí, kteří byli nuceně sterilizovaní nebo jinak pronásledovaní. A největším paradoxem je, když probíhaly po druhé světové válce Norimberské procesy, tak dokonce někteří Nacisté citovali slova tohoto amerického nejvyššího soudce Olivera Wendella Holmese pro svou obhajobu. Jen si to představte, ti spravedliví Američané, osvoboditelé, zachránci vedli Norimberský proces, a Nacisté se tu hájí slovy jejich amerického nejvyššího soudce. Takové chucpe! Od roku 1927 se eugenika stala mainstreamem.

Ta takzvaná věda byla agresivně prosazována pomocí školních soutěží, – církví a státních výstav. Církve vypisovaly soutěže s vysokými – cenami v hotovosti, aby se vidělo, kdo bude nejlépe schopný implementovat eugeniku do kázání.

Hlavní denominace pak říkaly Američanům, že Ježíš je pro eugeniku. V tom samém roce pak v USA 25 států zavedlo zákony pro sterilizaci a Nejvyšší soud, jak jsem zmínil, rozhodl ve prospěch politiky brutální sterilizace. Po zakořenění eugeniky v USA, byla eugenika přenesená do Německa, v nemalé míře díky úsilí kalifornských eugeniků, kteří vydávali brožury idealizující sterilizaci a rozesílali je německým úředníkům a vědcům.

Adolf Hitler samozřejmě studoval americké eugenické zákony. Pokusil se legitimizovat svůj antisemitismus tím, že ho redukoval pouze do medicínské sféry a zabalil do rafinovanější pseudovědecké fasády eugeniky. A zase kontrolní otázka, co se děje teď s Covidem? No, redukuje se pouze do medicínské sféry, a oklešťuje se od ostatních společenských a ekonomických průvodních jevů jako je transformace do sdílené ekonomiky a 4 průmyslové revoluce Klause Schwaba.

Covid je prostě medicínský problém, a basta.Přesně tak, jak ho redukoval Hitler, také pouze do medicínské sféry.Aby zamaskoval ten pravý účel šlechtění dokonalé árijské rasy.

Hitler najímal další stoupence mezi takzvaně rozumnými Němci tvrzením, že věda je na jeho straně.

Hitlerova rasová nenávist pramenila z jeho vlastní mysli, ale intelektuální obrysy eugeniky, kterou Hitler přijal v roce 1924, byly vytvořené v Americe. A co koronafašisté tvrdí dnes? Kdo je pro vakcíny, je pro vědu.

Pro-vaccine, pro-science. Věda je na naší straně, buďme pro vědu! Naprosto stále jasnější obrysy, že se opakuje eugenika v rafinovanější formě o jedno století později. Pořád to porovnávejme. Během 20. let minulého století eugeničtí vědci z Carnegie Institution posilovali hluboké osobní a profesionální vztahy s německými nacistickými eugeniky. Dokonce v Hitlerově knize Mein Kampf, vydané v roce 1924, Hitler citoval americkou eugenickou ideologii a otevřeně projevoval důkladnou znalost americké eugeniky. Cituji jednu pasáž:

Dnes existuje jeden stát, ve kterém jsou patrné přinejmenším slabé začátky k lepšímu pojetí (imigrace). Samozřejmě to není naše vzorová Německá republika, ale Spojené státy.

Konec citace. Další americký eugenik Madison Grant napsal knihu Příchod velké rasy. Právě tuhle knihu Hitler označil jako jeho biblí, a právě tomuto americkému eugenikovi Madisonu Grantovi Hitler zaslal obdivný dopis. Od té chvíle byl americký termín severský, tedy nordický, volně zaměněný za germánský nebo árijský. Rasová věda, rasová čistota a rasová dominance se staly hybnou silou Hitlerova nacismu. Pokud by Němci zvítězili, tak by právě Nacistická eugenika nakonec diktovala, kdo bude v Evropě ovládané Říší pronásledovaný, jak budou lidé žít a jak zemřou. Nacističtí lékaři by se stali neviditelnými generály v Hitlerově válce proti Židům a dalším Evropanům považovaným za méněcenné.

Lékaři by vytvořili vědu, vymysleli eugenické vzorce a ručně vybrali oběti pro sterilizaci, eutanazii a hromadné vyhlazování.

Dokonce eugenici po celé Americe uvítali ve 30. letech Hitlerovy plány jako logické naplnění vlastních desetiletí výzkumů a úsilí. Kalifornští eugenici začli hojně protěžovat nacistickou propagandu. Dokonce zajistili nacistické vědecké exponáty například pro výstavu konanou v srpnu 1934 v LA County Museum, na výroční zasedání Americké asociace veřejného zdraví. V roce 1936, když se sterilizace Německa zrychlovala nad 5000 lidí za měsíc, se vedoucí kalifornské eugeniky Charles Goethe po návratu z Německa bouřlivě chlubil kolegovi: „Bude vás zajímat, že vaše práce hrála významnou roli při utváření názorů skupiny intelektuálů, kteří v tomto epochálním programu stojí za Hitlerem. Všude jsem cítil, že jejich názory byly americkým myšlením ohromně stimulované. Chci, můj drahý příteli, abys nosil tuto myšlenku s sebou po zbytek svého života, že jsi opravdu uvedl do akce skvělou vládu 60 milionů lidí.

Je zcela evidentní, že Spojené státy americké byly pro nacisty do určité míry vzorem, který potvrzoval, že cesta k rasově čisté společnosti je pro lidstvo nevyhnutelná. Je třeba si uvědomit, že historie amerického otroctví a rasismu není pouze záležitostí radikálních skupin jako Ku-klux-klan, ani se neodvíjí od politiky určité politické strany, ale šlo o celospolečenskou otázku, ve které se Američané a Nacisté velmi shodovali. To bylo také logické vyústění pro podporu nacistického režimu americkými kruhy, které je zásobovaly jak materiálně tak i finančně, za chvíli v tom budu pokračovat. Tyto americké kruhy byly spřízněné s otázkou čistoty rasy více než bychom si mohli původně myslet nebo než je patrné.

Proto se potom nacističtí špióni infiltrují do FBI a CIA, které je přímo zaměstnávají, a dochází k proliferaci k promísení bývalých Nacistů v Americe.

K tomu se dostanu přímo v konkrétní kapitole. Americký chladný pragmatický přístup k obchodu totiž považoval různé odborové svazy a dělnická hnutí za levičácké a komunistické, proti čemuž v přímém antagonismu nebo kontradikci stál právě Nacismus, který tohle všechno potíral. Nacismus je vláda korporativismu, tedy předřazuje se právo korporací nad právem jedince. Vládly společnosti, korporace, podnikatelé, průmyslníci, a teprve potom člověk.

Člověk jako levná nahraditelná pracovní síla. V podstatě jde o soukromé vlastnění toho, co bylo dříve veřejným majetkem, čili školy, nemocnice, silnice, půda, přírodní zdroje (voda, plyn, elektřina) resp. zisky ze zdrojů.

Teď si kybernacisté bychom jim mohli říkat, tedy nadnárodní korporace, mnou ruce očekáváním na zdravotní pilíře (pojištění) a důchodové reformy. To jsou svaté grály globálních investičních fondů typu Black Rock, Vanguard, Vellington Management, GlobalResearch a další. Co patřilo dříve státu, by mělo podle představ kryptonacistů globalistů patřit jim.

Clondiková pravice zastávající kasinový kapitalismus jim v tom ještě nadbíhá, pro ně je to neviditelná ruka trhu. Jednoduše nacismus znamená žádná práva pro jedince.

Posledním majstrštykem dnešního kryptonacismu je dobývání renty z člověka pomocí vakcín/očkování. Vzbuzením hrůzy a strachu + dalších psychomanipulativních nástrojů se z člověka stává zdroj zisků pro farmaceuty. Opět další nadnárodní korporativismus, tedy průvodní jev Nacismu. Budou vlastnit naši digitální identitu, ze které budou dobývat zisk pomocí vakcinačních cyklů teď každých 6 měsíců, což už chtějí zkracovat výmyslem o stále nových mutacích. Jsme pro ně jako zlatá žíla na Clondiku z Aljašky. Záleží, jak a kde budou těžit, aby dobyli naše zlato, naše peníze, naše tělo.

Záleží jen jaké metody těžby použijí. Opět ale člověk jako jedinec nemá žádná práva. Máme právo odmítnout vakcínu, ale staneme se vyděděnci společnosti bez supervýhod pro loajální poslušné kolektivní občanstvo bez práva na nic.

Jedinec nemá žádná práva, ale vládnou korporace, to je to důležité. A to je proces, který je opět intoxikovaný do mentality myšlení lidí.

Všímáte si třeba vzestupu fenoménu masochismu trestání těch, kteří mají málo, aby měli ještě méně.

Mohou si za to přece sami. Všimli jsme si, kolik lidí, i když jinak poměrně normálních a zdánlivě racionálních, viní ze situace támhle souseda, co si místo toho, aby to drtil někde pro korporát, dovolí dělat sám na sebe řemeslo, hospodu atd. Ti lidi jsou tak navedení Venezuelou, Burešem, televizí atd., že ani nechápou, jak demagogicky uvažují, když vytýkají domnělé neodvedení stovek i jednotek tisíců za rok hospodským, že nepřiznal pár utopenců, ale formálně legální daňové optimalizace, úniky fakt v miliardách, odrbávání naprosto neuvěřitelné, příp. naoko zaplacení daní a vyžvýkání obdobné či vyšší sumy na dotacích zpět… To jsou čísla tak velká, že je neumějí ani uchopit, ale posílat kontroly na sousední firmu nebo živnostníka, to jim jde. A přesně o tom hovořím.

Tohle mě z pozice stejně situované třídy pracovníků plus mínus příjde jako typické uvažování Nacisty, který popírá právo jednotlivce, ale nadnárodní korporativismus mu nevadí. Všímejte si tohoto jevu subtilního podprahového Nacismu v naší mentalitě, myšlení a uvažování lidí kolem sebe. Tito lidé neuvažují o tom, jak zlepšit ekonomickou životní existenční jakoukoli situaci většiny obyvatel, ale jejich prvořadým životním posláním je obhajovat úzkou skupinu elitní mafie vlastnící globální korporát.

To provází nekritická ikonizace kultu globálních elit (Gates, Bezoff), na jejichž nezdaněné korporátní miliardy, dividendy… přece ta špinavá chátra, cou nich každý den hákuje, nemůže ani sáhnout.

Ale vraťme se ještě na skok k rasovým zákonům v Americe a nacistickém Německu, které se od Američanů inspirovalo.

V roce 1936 byla odeslána velká trojka americké eugeniky Charles Davenport, Harry HamiltonLaughlin a Charles Goethe byla odeslaná Rockefellery do Německa, aby Nacistům pomohli s vyladěním jejich vyhlazovacího systému.

Kdo byli tito tři pánové.

Charles Davenport byl jedním z prvních amerických eugeniků, který uznal platnost nově objevené mendelovské teorie dědičnosti ve vztahu k Eugenice. Davenport totiž shromáždil důkazy týkající se dědičnosti lidských vlastností, na jejichž základě Davenport tvrdil, že aplikace genetických principů zlepší lidskou rasu. Davenport působil ve funkci ředitele na EugenicsResearch Office, volně přeloženo eugenický výzkumný úřad, jehož laboratoře se nacházely v ColdSpringHarbor v New Yorku. Právě tyto eugenické laboratoře založila Carnegiova instituce, Carnegie Institution. Jeho asistentem byl další z eugeniků, kteří v roce 1936 odletěli do Německa, a to Harry HamiltonLaughlin, který se potom stal také ředitelem. K Laughlinovi dojdu za chvilku.

Co je ale důležité – právě Charles Davenport se podílel na studii rasového křížení (racecrossing) prováděného na Jamajce v roce 1929. Zde, jak už víme, a jak jsem před chvilkou zmínil, využívala svou technologii americká IBM s jejich děrnými štítky. Prezident IBM Thomas J. Watson byl devótním obdivovatelem Adolfa Hitlera, a právě spoluautor té jamajské studie na křížení rasy Charles Davenport navštívil spolu se dvěma dalšími americkými eugeniky Berlín v roce 36, aby s Nacisty doladili jejich zákony o čistotě rasy.

Všímáte si, jak se ten obludný vzorec naprosto logicky spojuje a uzavírá?

Američané podporovali a inspirovali Nacisty v eugenice v rámci čistoty rasy.

Američané měli své černochy, Němci zase své Židy. Obě strany se ale naprosto shodovaly.

Pojďme k druhému americkému eugenikovi Harrymu HamiltonuLaughlinovi. Harry HamiltonLaughlin byl jedním z lídrů eugenického hnutí ve Spojených státech. Americké eugenické hnutí usilovalo o reformu genetického složení populace Spojených států prostřednictvím sterilizace a dalších omezujících reprodukčních Opatření. Laughlin, jak jsem zmínil, pracoval s Davenportem na Eugenickém výzkumném úřadě v ColdSpringHarbor v New Yorku jako jeho asistent, později ředitel. Harry Laughlin studoval lidský rodinný původ, zvaný rodokmeny, a v roce 1922 vydal ve Spojených státech knihu Eugenická sterilizace , která ovlivnila sterilizační zákony také v pozdějším nacistickém Německu. Laughlinova podpora povinné sterilizace ke kontrole reprodukční kapacity celých populací ovlivnila historii eugeniky a reprodukční medicíny. Laughlin tuto jeho knihu Eugenická sterilizace vydal v roce 1922, tedy rok poté, co Henry Ford, zakladatel legendární automobilky Ford, vydal knihu Mezinárodní Žid. K tomu se dostanu. Ačkoli sám Laughlin trpěl epilepsií, jeho nejvýznamnější práce se zaměřila na podporu rozšířené kontroly porodnosti ve skupinách populace, které považoval za méněcenné, prostřednictvím imigračních omezení, fyzických sterilizací a zákazů mezirasového manželství. Tyto jeho práce se zaměřovaly na lidi, jako jsou tělesně postižení, epileptici, mentálně postižení, tehdy se jim říkalo slabomyslní, alkoholici, nevidomí a cizinci. Laughlin tvrdil, že integrace nižších ras lidí v Americe snižuje kvalitu amerického genotypu. Prohlásil, že sterilizace takových skupin nejen že sníží daně, nebo sníží zátěž péče o ty, které považoval za závadné, ale také zvýší bezpečnost budoucích generací.

Laughlin měl také za to, že rodiče nechtěně přenášejí nežádoucí vlastnosti na své děti a vytvářejí nové kombinace podřadných vlastností u potomků. Laughlin podporoval eugenikujako biologickou vědu, protože využívala biologické koncepty, jako je fenotypová exprese genotypů a sexuální vazby. Přesto Laughlin připustil, že dědičnost není exaktní věda jako matematika nebo strojírenství.

Argumenty Laughlina v Eugenické sterilizaci ve Spojených státech ovlivnily průchod zákona o sterilizaci z roku 1924, který legalizoval sterilizaci mentálně postižených ve státě Virginii. Tohle byla milí přátelé Amerika ve 20. a 30. letech.Daleko dál než nacisté.

Nedivme se proto, že Hitler a nacistický režim si vysoce cenili Laughlina v mnoha ohledech, především za jeho teorii vyloučení celých ras z naturalizace obecně.

Sterilizační zákony nacistického Německa z roku 1933 byly vytvořeny podle teorií, které Laughlin vysvětlil ve své knize Eugenická sterilizace. Univerzita v německém Heidelbergu udělila Laughlinovi čestný titul magistra v roce 1936 pro jeho práci. Právě v tomto roce Laughlin spolu se dvěma americkými eugeniky Charlesem Davenportem a Goetem navštívili Německo.

Třetím eugenikem byl bankéř ze Sacramenta v Kalifornii Charles Goethe. Ten byl mimochodem vedoucím kalifornského eugenického hnutí, a v podstatě prosazoval stejné eugenické teze jako pánové Davenport i Laughlin.

Existoval ale i další americký eugenik jménem Madison Grant. Tento americký eugenik Madison Grant napsal knihu ThePassingofthe Great Race, Příchod velké rasy. Právě tuhle knihu Hitler označil jako jeho biblí, a právě tomuto americkému eugenikovi Madisonu Grantovi Hitler zaslal obdivný dopis. Povězme si něco málo o Madisonu Grantovi. Madison Grant se narodil ve státě New York.

Jeho otec Gabriel Grant byl lékařem a svému synovi odkázal velké jmění, které Madisonu Grantovi umožnilo věnovat se vedle právnické praxe i genealogii a antropologii. V roce 16 uveřejnil své nejdůležitější dílo ThePassingofthe Great Race, ortheRacialBasisofEuropeanHistory (Příchod velké rasy neboli rasové základy evropských dějin).

Toto dílo představuje první ucelenou interpretaci lidských dějin v americkém intelektuálním prostředí. Jeho kniha se stala bestsellerem, v němž pseudovědeckým způsobem propagoval teorii nadřazené rasy. Ve Spojených státech amerických se záhy po jejím vydání prodalo šestnáct tisíc výtisků a kniha byla přeložena do němčiny, norštiny a francouzštiny.

Zejména ve dvacátých letech dvacátého století výrazně ovlivnila debaty o imigrační a etnické politice. Ve svém díle Madison Grant konstatoval, že rasy jsou svébytné a rasová rozhraní nejsou závislá na jazykových a národních hranicích. Rasu Grant vymezil jako souhrn ustálených a neměnných somatických vlastností, které jsou úzce spjaty s charakterovými, psychologickými a mentálními dispozicemi.

Podle Granta invaze nových ras zejména ze střední a východní Evropy na území Spojených států amerických poškozovala a ředila krev prvotního nordického obyvatelstva. Už chápeme, proč Hitler nezměrně obdivoval právě Madisona Granta? Kdo jsou ty rasy ze střední a východní Evropy, které podle Granta poškozovaly a ředily krev nordického obyvatelstva? No, to jsme přece my, přátelé. Češi, Poláci, Slováci, Balkánci, pobaltské státy, Ukrajina, Rusko. Úhrnem Slované. My jsme měli přijít jako jedni z prvních na řadu k převýchově a vyhubení nebo vyhnání na území Sibiře jako otrocká rasa. Rasa která podle Nacistů i amerického eugenika Madisona Granta poškozuje a ředí krev čisté nordické rasy. Podle Granta byly narušené přirozené hranice mezi třídami, rasami a barvami lidí. Madison Grant hovořil o třech základních evropských rasách. Největší a rasově nejhodnotnější ze všech ostatních ras byla pro Granta rasa nordická. Její původ se nacházel v okolí Baltského a Severního moře, ale centrum nejskvělejší čistoty nordické rasy bylo ve Švédsku. Krutost severského podnebí udělala z příslušníků nordické rasy ty nejodolnější a nejchytřejší jedince, jejichž schopnosti se tříbily díky touze po přežití v tomto nehostinném klimatu. Tato rasa nemá slabších jedinců, neboť ty byli v průběhu času a vlivem všemocného klimatu hubeni.

Jedinci náležící do této rasy měli podlouhlou lebku, vysokou postavu, světlou kůži, blond nebo hnědé vlasy a světle zbarvené oči.

Nebyly to pouze skvělé Skandinávské nebo Teutonské skupiny, ale také původní Árijci, kteří přišli z jižní Evropy a Asie. Druhou skupinou byli představitelé mediteránské rasy žijící na pobřeží Atlantického oceánu. Jejich vlasy a oči jsou černé a kůže tmavá. Třetí skupinu představovali obyvatelé střední a východní Evropy-takzvaná alpínská rasa.

Jejich lebka je spíše kulatá, jsou střední výšky a mají robustní a svalnatou postavu. Tyto tři evropské rasové typy tvoří obyvatele Evropy, přičemž každá měla podle Granta několik variant. Podle Granta se stát musel bez sentimentu vypořádat se všemi slabými, asociálními nebo dědičně chorými živly, které okupují vězení, nemocnice nebo ústavy pro choromyslné, a kteří jsou nepotřební a nevzdělavatelní. Jediné řešení viděl ve státem řízené sterilizaci, která jako jediné řešení může přerušit tvoření dalších méněcenných jedinců. Grant byl také odpůrce míšení různých ras. Tvrdil, že děti ze smíšeného manželství dvou kontrastních ras budou dědit vlastnosti a schopnosti po rodiči. Cituji z jeho knihy: Křížením mezi bělochem a Indiánem vznikne Indián; křížením mezi bělochem a Negrem vznikne Negr; křížením mezi bělochem a Indem vznikne Ind; a křížením mezi evropskými rasami a Židem vznikne Žid. Není se proto co divit, že Hitler obdivoval vedle pánů Davenporta, Laughlina nebo Goetha také eugenika Madisona Granta.

Eugenika po válce: Maskování za genetiku a antropologii

Po druhé světové válce byla eugenika prohlášena za zločin proti lidskosti – akt genocidy.

Němci byli souzeni a na svou obranu citovali kalifornské stanovy – bezvýsledně. Byli shledáni vinnými. Mengeleho šéf Verschuer však stíhání unikl.

Verschuer obnovil své spojení s kalifornskými eugeniky, kteří odešli do podzemí, a přejmenovali jejich křížovou výpravu na lidskou genetiku. Typická byla výměna, 25. července 1946, kdy armádní specialista na pohlavní choroby a člen eugenického hnutí Dr. Paul Popenoe napsal Dr. Verschuerovi přímo do věznice v německém Norimberku, tedy než byl propuštěný:

Bylo mi opravdu potěšením vás znovu slyšet.

Byl jsem velmi znepokojený svými kolegy v Německu. Předpokládám, že sterilizace byla v Německu ukončená? V samostatném balíčku Paul Popenoe poslal doktoru Verschuerovi kakao, kávu a další dobroty.

Znovu podotýkám, Doktor Verschuer byl nadřízeným Jozefa Mengeleho. A ještě po válce si s ním takto dopisoval člen amerického eugenického hnutí doktor Paul Popenoe.

Verschuer mu odepsal: Váš velmi přátelský dopis ze dne 25. července mi udělal velkou radost a patří vám mé upřímné díky. Dopis staví další most mezi vaší a mou vědeckou prací; doufám, že se tento most už nikdy nezboří ale spíše umožní cenné vzájemné obohacení a stimulaci.

Nadřízený Jozefa Mengeleho, Dr. Verschuer se brzy stal opět uznávaným vědcem v Německu a po celém světě. V roce 1949 se stal odpovědným členem nově vytvořené Americké společnosti pro lidskou genetiku, organizovanou americkými eugeniky a genetiky. Na podzim roku 1950 univerzita v Münsteru nabídla Verschuerovi místo v jeho novém Ústavu lidské genetiky, kde se později stal děkanem.

Na počátku a v polovině 50. let se Verschuer stal čestným členem mnoha prestižních společností, včetně Italské společnosti pro genetiku, Vídeňské antropologické společnosti a Japonské společnosti pro lidskou genetiku.

Takto prosím pěkně dopadl nadřízený Jozefa Mengeleho vydatně podporovaný Rockefellerem, který s Mengelem spolupracoval na bestiálních experimentech lidí přímo z koncentračních táborů. A nebude jediný, protože prominentní Nacisté budou opět zaměstnaní jako špióni CIA a FBI, nebo západoněmeckých zpravodajských službách.

Nacisté všude kam se podíváš. A jakou ideologii budou asi vyznávat jejich potomci, jejich následovníci, jejich další generace? Na všechno mám jména, fakta souvislosti, ke všemu se dostaneme, nebojte se. Nacistický způsob eugeniky uvedl elity do rozpaků, ty ale neměly žádný úmysl zastavit své plány. Spojenci se mezi sebou doslova poprali – kdo dostane nejvyšší nacistické eugeniky. Nezáleželo na tom, že doktoři z SS umučili desítky tisíc vězňů ve vyhlazovacích táborech k smrti, nechali je volně jít. Anděl smrti Josef Mengele a jeho šéf Otmar von Verschuer nebyli potrestaní.Von Verschuer dokonce ve své práci v poválečném Německu pokračoval, jak jsem už popsal. Eugenici se zlobili, že byla jejich skvělá práce odhalená. Takže se pak skrývali, aby svou agendu zakamuflovali.

Časopis "EugenicsQuarterly" se stal "Social Biology". "Americká Liga Kontroly Porodnosti" se stala Plánovaným Rodičovstvím. A začalo to politikou jednoho dítěte v Číně. Probíhala maskovaná eugenika převlečená za genetiku následně nerušeně v Číně? Nové termíny jako Transhumanismus, Kontrola populace, Udržitelnost, Ochranářství a Environmentalismus nebo ekologismus, genderismus atd. nahradily dřívější Rasovou hygienu a Sociální Darwinismus. Mnoho eugeniků z předchozího období se angažovalo do toho, co nazývali krypto-eugenikou. Úmyslně beroucí svou eugenickou víru do podzemí. Stali se velmi – respektovanými antropology, biology a genetiky v poválečném světě. Spojenci pak propašovali tisíce nacistických vědců z Německa a postavili je do klíčových pozic. Od biologických zbraní – až k raketové technologii, po celém vojenskoprůmyslovém komplexu. Ke všemu se dostaneme. Ale stále mějme na paměti naprosto jednoznačnou podobnost eugenického mainstreamu před 100. lety a vakcinačního mainstreamu dnes.

Narativy, rétorika, akademická půda, vlády, politici, odbory, asociace pečovatelských ústavů a domů pro seniory, a privátní komerční sektor, výzkumy, laboratoře farmaceutických společností spolupracující s vládami, granty a dotace od ctihodných filantropů, kteří před sto lety podporovali eugenické třeštění jako Rockefeller, Ford, Carnegie. Ti všichni dnes podporují vakcinační třeštění. Je to naprosto stejné schéma, vzorec pattern, který se odvíjí přímo před našima očima.

Lidská genetika se na konci 20. století stala osvíceným úsilím. Pracovití, oddaní vědci nakonec rozluštili lidský kód prostřednictvím projektu lidského genomu. Nyní může být každý jedinec biologicky identifikovaný a klasifikovaný podle vlastností a původu. Přesto i nyní některé přední hlasy v genetickém světě volají po očištění od nežádoucího mezi námi, a dokonce i od hlavního lidského druhu.

Existuje pochopitelná opatrnost ohledně běžnějších forem zneužívání, například při odmítnutí pojištění nebo zaměstnání na základě genetických testů.

Jednoduchá otázka: Budou pojišťovny ochotné pojistit někoho, kdo má ve vývojovém rodokmenu nějaké chronické choroby? Takže hrozí riziko nákladného léčení takových pacientů? Nebo když bude mít zaměstnavatel k dispozici takovou zprávu, která mu ukáže, že zaměstnanec trpí nějakými zdravotnickými komplikacemi v rodině, a nebude pro něj odvádět tak vysoké výkony na rozdíl od jiného zdravějšího zaměstnance?

Přesto, že genetický výzkum je globální, žádný jednotlivý národní zákon nemůže zastavit hrozby, které z něj plynou. A to úsilí globalistů v rámci převlečené eugeniky na genetiku probleskuje.

Před několika týdny výroku slovenského ministra zdravotnictví Marka Krajčího.

Ten na tiskovce 11. února 1921 odpálil doslova bombu.

Marek Krajčí tu sdělil, že evropská komise požádala členské země EU, aby provedly laboratorní rozbor a sekvencování 5 až 10% vzorků DNA odebraným občanům v jednotlivých zemích EU z plošných testování.

A doplnil, že na sekvencování Slovensko kapacitně nestačí, a část vzorků by se mohla sekvencovat v cizině, kde v některých případech zahraniční firmy nabízejí sekvencování DNA dokonce zadarmo.

Americké ministerstvo obrany vydalo v prosinci 2019 memorandum, ve kterém důrazně nedoporučuje svým armádním pracovníkům, aby podstupovali genetické testy s odebráním DNA od komerčních společností. Podle tohoto výbušného dokumentu mohou společnosti těžit DNA vojáků.

To prý představuje bezpečnostní riziko pro zahraniční mise.Jde o genetické zbraně, které by mohly obsahovat DNA amerických vojáků pro jejich snadnější likvidaci.

To ale není všechno.

Ministerstvo obrany také varuje před tím, že shromažďování genetických údajů může vést až k hromadnému sledování nebo sledování jednotlivce bez jeho svolení nebo vědomí.

Myslíte si, že jsou tak trhlí a ujetí a celkem mimo realitu? Ne!

Oni zatraceně dobře vědí, před čím své vojáky varují. Stejně jako slovenský ministr zdravotnictví Marek Krajčí ví, o čem hovoří. Eugenika byla po druhé světové válce převlečená za genetiku, a pořád je jasnější, že mohutná propagace očkování, která se stala přímo vakcinačním mainstreamem, je dalším kolem pokračování eugenického hnutí s cílem depopulačních tendencí ras, segregací a sterilizací, tedy neplodnosti žen. Přesně o tom hovoří Dr. Michal Yeadon s Pfizeru.

Vakcinační mainstream 21. století je volným pokračováním demoverze eugenického mainstreamu o jedno století dříve. Nejen proto jsem považoval za nutné odprezentovat tuto velkou pasáž o eugenice, abychom si to porovnali se současností, ale abych narýsoval pozadí, jakési projekční plátno v kině, na kterém se projektovaly základy propojení Ameriky a nacistického Německa. Američané a nacističtí Němci toho měli hodně společného, a vydatně se podporovali jak na půdorysu politiky, akademické vědecké půdě, výzkumech, tak i v rámci financování. Na pozadí toho všeho byla stejná ideologie ohledně čistoty rasy eugeniky. Pokud bychom neměli tyto vědomosti, další kapitoly ohledně ekonomické a finanční podpoře a provázanosti Američanů s nacistickými Němci bychom tak dobře nechápali.


 

 

Závěr

Zazvonil zvonec, Nacistům je konec, nejen pro dnešní večer dnešní díl, ale i v posledních 70 letech, i když zpoza hranic se ty zvony lehce rozeznívají, a někteří politici nám tyto zvony opět infiltrují a pašují do Česka, ale na ty si posvítíme jindy. Co uslyšíte příště, příště to bude neméně zajímavé, protože se podíváme už na praktickou pomoc od Američanů a Britů přímo Nacistům.

Prozkoumáme, jak Američané i Britové podporovali Hitlerovu německou Třetí říši jak materiálně tak i finančně. Podíváme se na Rockefellerův Standard Oil, dnes je mimochodem původní Standard Oil rozdělený na Exxon Mobil, Chevron nebo ConocoPhillips, poslední Conoco spadá pod Dupont, ale všechno je to Rockefellerovo impérium.

Rockefeller podporoval Nacisty nejen před, ale i během celé války obřími zásobami ropy, gumy resp.kaučuku na pneumatiky jejich vojenských vozidel.

Podíváme se na anglického krále Edvarda osmého, který vyjadřoval otevřené sympatie Hitlerovi, se kterým se setkal rok po jeho abdikace roku 1936, s Hitlerem se setkal roku 1937, dále se podíváme na dceřinou společnost Opel v Německu spadající pod americký General Motors.

Právě viceprezident této General Motors velmi mohutně podporoval Hitlera, a pokud by Opel nevyráběl v Německu nákladní vozidla, vojenská auta, Němci by skoro nikam nedojeli. Podíváme se také na Henryho Forda, zakladatele legendární automobilky Ford, jehož fotku měli Nacisté vyvěšenou ve své berlínské centrále NSDAP, nejen proto, že napsal knihu Mezinárodní Žid, ale také proto, že také na jeho těžkých nákladních autech mohli nacisté vést svou válečnou mašinérii stejně jako na trupech letadel i motorů do bombardérů Ju 88. Thomas J.Watson z IBM byl devótním obdivovatelem Hitlera, a i na děrné štítky IBM se podíváme. Vytetovaná čísla vězňů v koncentrácích byla identifikační čísla, která se zanášela právě do systému děrných štítků americké IBM. Na konci příštího dílu se podíváme na banku Union Banking Corporation řízenou dědou exprezidenta George Bushe mladšího, Prescottem Bushem. Banku mimochodem založil železniční magnát, a také člen eugenického hnutí Harriman.

Přes tuto banku provozoval Prescott Bush a Harriman uhelnou a ocelářskou společnost ve Slezsku u nás, kde pro ně makali nucení dělníci, vězni z koncentráků.

Tohle a mnohem více se dozvíte v dalším díle světové utajené historie.


 

One thought on “ 1. díl
Americká eugenika, segregace a sterilizace - základní škola pro Hitlera!

 1. Dobry den Vítku, s nesmírnými díky přijímám historické dokumenty, zpracované vaším způsobem.

  Myslím, že mám naposlouchané všechno, a chystám se jet druhé kolo. Ono totiž těch informací je hodně, aby daly napoprvé smysl a spojitosti.
  Ze všech podkladů od druhé sv. války vyplývá, jací byli nacisti (ssáci, gestapáci, and co.) netvoři a asi i byli. Vyjadřujete se, že Rockefeller podporoval nacisty, Hitlera surovinami. Co mi ve vašich pořadech chybí, je zařazování jmen do škatulky „žid / nežid, evtl chazar“. Dle jiných podkladů to vypadá, že klíčové korporace, soudci, novináři obsadili židé, kteří jen a pouze hrají světové monopoly, nechají vznikat lidi jako byli Hitler, a když se jim utrhne ze řetězu nebo poslouží, nechají ho opět zaniknout. Ve vašich pojednáních je to samé nacista sem, nacista tam, ale že otcem nacisty je v podstatě žid mi tam chybí.
  Nechci se proboha zastávat nacistů (vzniklo jako hanlivé označení národních socialistů, kteří vytrhli zbídačené Německo (banky, media) z drápů chazarů-židů, dali jim práci, jídlo, domy, dálnici a dovolenou), po spuštění války se spustila individuální zvěrstva, které nejspíše Hitler v roce 33-34 vůbec neplánoval. Sám říkáte, že válku má na svědomí korporát (německý, zahraniční), v jiném dokumentu se uvádí, že polští partizáni podporovaní žido-bolševiky (Londýn, USA) zabíjeli němce na zabraných územích po první sv. válce po desetitisících (podobná genocida jako nyní ukrajinci vs rusové). Ale prakticky mi potvrzujete, že Hitler neměl v plánu světovou válku.
  Takže tolik omílané loutky, nacisti (další slova pro ponížení máme Antivaxer, antisemita, a jiná), jsou řízeni-manipulováni korporátem. Jde stále jen o prachy. A pokud jde o prachy, musí v tom být docela určitě namočení židé. Ale nikde o tom nemluvíte. Je to schválně? (kvůli bezpečí, atd). Zase jiné dokumenty vypovídají, že otevření novináři „padají často ze schodů, nebo mají autonehody“.

  děkuji

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *