Po stopách Pizzagate z oficiálních zdrojů

Chcete-li mě pravidelně podpořit, zašlete prosím drobnou, ale pokud možno pravidelnou částku na účet:
217845530/0300
Iban: CZ90 0300 0000 0002 1784 5530
BICSWIS: CEKOCZPP
Můžete také jednoduše použít QR kódy.

100 Kč

250 Kč

500 Kč

Pomůže také sdílení na sociální sítě.

A k čemu použijeme Váš dar? Dozvíte se zde.

2. díl

audio

Druhý díl pořadu se zabývá tématem pedofilních sítí a skupin, které ovládají politici, celebrity a další bohatí lidé. První kapitola obsahuje shrnutí předchozího dílu, který se věnoval aféře Pizzagate. Následující kapitoly se zaměřují na jednotlivé osobnosti spojené s touto aférou, jako je Anthony Weiner, Steve Bannon, Woody Allen, Les Wexner, Leon Black, Kenneth Starr a princ Andrew. Další kapitoly se věnují kontroverzním osobnostem jako Alan Dershowitz a Joe Biden a jejich případné účasti na pedofilních sítích. Pořad také zahrnuje diskusi o tom, jak masmédia ovlivňují vnímání této problematiky a přináší příklady pedofilních skupin mimo Pizzagate. Závěrečná kapitola shrnuje hlavní body a závěry z celého pořadu.

Úvod

V minulé kapitole aféry Pizzagate jsme si načrtli základní kontury, vysvětlili jsme si, co vlastně aféra Pizzagate znamená. Představili jsme si nejbližší spolupracovníky mafie Clintonů a potažmo přední vysoké představitele Demokratické strany, jako jsou bratři John a Tony Podestovi, David Brock a další. Přečetli jsme si také pár zásadních e-mailů z uniklé korespondence na Wikileaks, které dokreslují sexuální preference a pedofilní choutky osob kolem Johna a Tonyho Podestových.

Představili jsme si dvě klíčové pizzerie, které byly centrem v aféře PizzaGate, tedy Comet Ping Pong a Besta Pizza ve Washingtonu D.C., Podrobně jsme prozkoumali osobu Jeffreyho Epsteina a jeho Lolita Expressu, čili Boeingu 727-200, který používal jako létající bordel, na jehož palubě si s lolitkami užívali premiéři, bývalí prezidenti, miliardáři, herci, právníci bohatí bankéři nebo i členové britské královské rodiny. Jednoduše smetánka nejvyšších amerických a světových elit.

Stopy spolupachatelů Jeffreyho Epsteina vedou nejen do bývalé Jugoslávie resp. Srbska, umělkyně Marina Abramovič, Biljana Djurdjevič, ale také na Slovensko z pozice pilotky Nadi Marcenkové.

Tedy skončil jsem u Billa Clintona, který na Epsteinově Lolita Expressu létal celkem 26x, tuto zprávu máte uvedenou pod odkazem 40 na konci minulého dílu.

Pojďme tedy dál k dalším osobám.

Anthony Weiner

Také je známá informace, že zaměstnanci Hillary Clintonové věděli, že další osoba, bývalý kongresman Anthony Weiner, v roce 2011 přemlouval k souloži 17letou středoškolačku z amerického státu Delaware a že také zasílal dalším dívkám své intimní fotografie, např. jeho rozkroku v šedém spodním prádle.

je to odkaz 41

https://www.dailymail.co.uk/news/article-3890748/Clinton-s-inner-circle-knew-FIVE-YEARS-AGO-Anthony-Weiner-talking-underage-girl-did-it.html

https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/clanek/skandal-s-intimnimi-fotkami-primel-kongresmana-k-odstoupeni-42020

Psali si o tom dokonce na uniklých e-mailech Wikileaks, kde jsou hotové poklady propojení této deepstate žumpy. E-maily Wikileaks o Weinerovi přikládám do této kapitoly v popise pořadu na Youtube,

je to odkaz číslo 43.

https://WikiLeaks.org/podesta-emails/emailid/39746

Když se na to všechno přišlo, bývalý kongresman Anthony Weiner o 6 dní později dne 16. června 2011 na svou funkci rezignoval.Americkou veřejnost tehdy ten případ s fotkou zaujal nejen sám o sobě, ale i kvůli nepříliš šťastné jazykové shodě.

Původně německým slovem "wiener"(vídeňský) nebo zkomoleně "weiner", se totiž v angličtině označuje druh párku, v češtině známe vídeňské párky, a ve slangové angličtině je Weiner taky pánské přirození.Řada médií tak s gustem vtipkovala o Weinerově weineru.

A teď se něčeho chytněte, protože to bude velmi zajímavé!Manželkou poslance dolní sněmovny reprezentantů, demokrata Anthony Weinera, je Huma Abedinová, tehdejší poradkyně exministryně zahraničí Hillary Clintonové.Huma Abedinová je saúdská občanka, dcera prominentních islámských učenců. Její matka je děkankou na saúdské univerzitě v Džiddě.A právě Humě Abedinové byla udělená prověrka pro nejvyšší utajení poprvé v roce 2009, když ji Hillary Clintonová jmenovala zástupkyní šéfa štábu operací.

Tady přesně vidíme to pokrytectví globální mafie a amerického deepstatu, kdy neustále řvou o nějakém ruském vměšování a ovlivňování amerických voleb ve prospěch Donalda Trumpa, jak Rusko ovlivňuje volby, ale že blízkou spolupracovnicí Clintonové byla osoba saúdských učenců, která dostala prověrku na nejvyšší utajení, takže se mohla dostat k nejcitlivějším zpravodajským svodkám v rámci zahraniční politiky USA, to vůbec nikomu nevadilo!A jejím manželem byl americký kongresman Anthony Weiner, který rezignoval kvůli zasílání intimních fotek náctiletým dívkám.

Jenže stal se naprostý průšvih, Laptop Anthony Weinera odhalil důkazy o tom, že samotná Hillary Clintonová letěla společně s manželem Billem na „ Lolita Express“ od Jeffreyho Epsteina dokonce šestkrát.

https://www.insider.com/lone-fbi-agent-reopened-hillary-clinton-investigation-2019-10

Je to odkaz 44 v popise pořadu na youtube.

Přestože Epstein využíval nejasnou federální politiku, která umožňuje soukromým majitelům letadel skrýt jejich letové trasy před veřejným záznamem, jsou k dispozici manifesty ze stovek letů – a jasně ukazují jména celebrit, od bývalého Trumpova právníka Alana Dershowitze až po Billa Clintona, která jsou spojená s Epsteinem a jeho Lolita Expressem, tedy Boeingem 727-200.

odkaz číslo 45

https://www.fly.faa.gov/ASDI/asdi.html

Zemětřesení v Haiti

Další takovou zajímavou osobou je Lauren Silsbyová-Gaylerová, která je bývalou ředitelkou organizace New Life Children Refuge Dětské útočiště pro nový život na ostrově Haiti.

najdete ji pod odkazem číslo 46 na kanadskou CBC v popise na youtube

https://www.cbc.ca/news/world/american-convicted-in-haiti-for-trying-to-take-children-1.96370

Po zemětřesení na Haiti 12. ledna 2010 tu vypukl skandál. Deset amerických misionářů,podezřelých z překupnictví a obchodování s dětmi,chtělo z ostrova tajně vyvézt několik desítek dětí od dvou do dvanácti let do sousední Dominikánské republiky. Baptistickou církví z amerického státu Idaho.Navíc tyto děti nebyly opuštěné, ale měly svoje domovy a rodiny.Přesto je tito američtí misionáři chtěli z ostrova v utajení vyvézt.

Lauren Silsbyová-Gaylerová z této organizace pro záchranu dětí byla zadržena 29. ledna 2010. Byla stíhána a poslána do vazby za pokus o únos desítek dětí z ostrova Haiti. Nakonec byla propuštěna po několika týdnech.Ona byla původně obviněna z únosu a zločineckého spolčení.Tato obvinění byla stažena a byla pak už jen odsouzena za zprostředkování nelegálního cestování.

Jak už jsem zmínil, většina těchto dětí měla svoje rodiny a domovy, nešlo tedy o to, že by je chtěli vyvézt ze země s příslibem lepšího života v nových rodinách.Haitská vláda tehdy uvedla, že se obávala, že by se bezohlední obchodníci mohli pokusit využít této katastrofy tím, že odvezou zranitelné děti.Dokonce haitští úředníci uvedli, že už měli zprávy o obchodování s nezletilými dětmi a dokonce s lidskými orgány.

V této kauze se angažoval jistý právník s dominikánským pasem Jorge Anibal Torres Puello, který byl prokazatelně najatý Američany, aby zastupoval Lauren Silsbyovou-Gaylerovou. Tento právník byl také shledán podezřelým z obchodování s lidmi.

je to odkaz 47 v popise na youtube.

http://www.abovetopsecret.com/forum/thread541416/pg6

Tento právník s dominikánským pasem Jorge Anibal Torres Puello vedl skupinu obchodování s bílým masem, kdy pod falešnou identitou odvážel dominikánské dívky a nezletilé holky z Nikaragui. Sliboval jim nabídku práce, ale pak je věznil a udělal z nich prostitutky v Salvadoru. Byla to tehdy velká kauza, tehdy se do toho výrazně zapojil šéf salvadorské pohraniční policie, komisař Jorge Callejas, který přesně tohoto právníka s dominikánským pasem identifikoval.Jorge Puello byl nakonec zatčený v hlavním městě Santo Domingo Dominikánské republiky na základě zatykače vydaného mezinárodní policejní organizací Interpol.V době jeho zatčení byla navíc jeho manželka už také uvězněná v Salvadoru a čelila obvinění ze sexuálního vykořisťování nezletilých dívek.

Právník Laury Silsbyové Jorge Puello byl nakonec odsouzený na tři roky ve federálním vězení.

Případ pokusu o únos dětí baptistickou církví z amerického Idaha deseti misionáři vyšetřoval soudce Bernard Saintvil.Tento soudce prohlásil, že podezřelý právník v salvadorské policejní databázi je stejný člověk, kterého potkal u soudu a dodal, že měl v úmyslu zahájit vlastní vyšetřování, aby zjistil, do jaké míry byl tento právník Jorge Puello spolčený s Američany v rámci toho únosu.

Ukázalo se totiž, že tohoto právníka a obchodníka s bílým masem, si najali představitelé baptistické církve z amerického Idaha, koordinátorka Carla Thompsonová a její pastor Clint Henry.

V uvedeném článku pod odkazem vidíte, jak Bill Clinton požaduje vyřešení tohoto případu pokusu o únos dětí.

je to odkaz 48 v popise pořadu na youtube.

https://www.reuters.com/article/us-quake-haiti-missionaries-idUSTRE61503J20100206

Jenže když Clintonovi získali vliv v regionu, tedy na ostrově Haiti, jedním z jejich prvních činů byla práce na tom, aby se ředitelka organizace Lauren Silsbyová-Gaylerová dostala z rukou haitské policie. Zřejmě z obav, že by mohla začít mluvit.

To se také stalo. 22. dubna 2010 haitský soudce Bernard Saintvil zamítl obvinění z únosu a zločineckého spolčení proti devíti dalším americkým misionářům ve skupině Silsby’s Baptist.A najednou soudce Bernard Saintvil přestal vyšetřovat spojení právníka obchodníka s bílým masem napojeného na americkou baptistickou církev misionářů z amerického Idaha.

Případ utichl, zhasněte, zapomeňte, nic se nestalo.

Jenže mezi Podestovými e-maily z Wikileaks jsou také e-maily ministerstva zahraničí, které hovoří o jejich případu.

Přikládám e-maily Wikileaks číslo odkazu 49 v popise na youtube.

https://WikiLeaks.org/clinton-emails/emailid/3465

Americkou ministryní zahraničí byla tehdy Hillary Clintonová pod prezidentem Barackem Obamou.V těch e-mailech WikiLeaks se uvádí, že soudce Bernard Saintvil těmto misionářům dovolil opustit Haiti bez propuštění na kauci. Ale že předtím chtěl soudce Saintvil vyslechnout další dva misionáře, vedoucí skupiny Lauru Silsbyovou a její důvěrnici Charisu Coulterovou.

Dál v těch wiki e-mailech řeší, že nevědí, jestli Charisa Coulterová byla organizátorkou cesty těch dětí, ale pak to začíná být velmi zajímavé, protože tu řeší letadlo, které má ty misionáře vyzvednout na letišti Port-au-Prince v utajení tak, aby udrželi média dál, jak se tu píše, a následně měli odletět na Miami na Floridu, i když tam pak žvaní cosi o tom, že vláda USA respektuje svrchovanost Haiti a jejich nezávislého soudnictví, to jsou takové maskovací fráze.

Američané na Haiti působili už od roku 1983-84 prostřednictvím organizace National Endovnment for Democracy neboli NED, což je, jak víme, krycí organizace CIA.Tato organizace NED působila v latinské Americe ale i jinde po světě na změnách režimů, které by byly vstřícnější k americkým zájmům v daném regionu.

Je proto více než logické, že americký vliv v regionu měl patřičné zázemí na to, aby aktivoval své spojence a spolupracovníky, kteří misionáře vytrhli z haitské spravedlnosti a odvezli je „do bezpečí“.

Neziskovky a PizzaGate

Mimochodem vzpomínáme si na obrovský skandál pracovníků neziskových organizací, který se týkal mimojiné právě Haiti?

Oxfam je mezinárodní charitativní organizace.Na přetřes se dostala její britská pobočka na Haiti, kdy její pracovníci po zemětřesení na Haiti v roce 2010 kupovali za peníze určené pro humanitární pomoc prostitutky.Některé z nich byly dokonce ještě nezletilé.Chování pracovníků vedení Oxfamu krylo.

Na tom základě svou funkci opustila zástupkyně šéfa této mezinárodní charitativní organizace Penny Lawrencová.Tedy nikoli samotný šéf, tak vysoko pohlavní orgány prostitutek nesahaly, ale padla hlava pouze zástupkyně šéfa.

Stejné to bylo u organizace Save the Children, kteří také zneužívali místní dívky z Haiti a dalších zemí třetího světa.Pojednávala o tom dokonce zpráva rozvojové komise dolní sněmovny britské vlády.

je to odkaz 50 v popise pořadu na youtube.

https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/kauza-sexualniho-zneuzivani-pracovniky-neziskovek-bobtna-sah/r~ea7411f6957311e88a270cc47ab5f122/

Každoročně, a to nejen v organizaci Oxfam, je spácháno více než 1.000 činů pohlavního zneužívání osobami, které mají podle kodexu britské Charitativní komise děti a zranitelné osoby chránit.

Dokonce i nevládní organizace Davida Milibanda, bývalého lídra Labouristické strany, byla zasažena skandály sexuálního zneužívání, podvodu a korupce.

Podle zprávy BBC byly třeba ženy v Sýrii sexuálně zneužívané muži, kteří jim poskytovali humanitární pomoc pod hlavičkou Organizace spojených národů a dalších západních charit.

Ocituju část zprávy OSN o zneužívání během humanitárních akcí.

"Zneužívání je tak rozšířené, že některé syrské ženy odmítají jít do distribučních center, protože lidé v jejich okolí automaticky předpokládají, že nabídly svá těla za materiální pomoc, kterou přinesly domů", cituje BBC z této nové zprávy OSN o zneužívání během humanitárních akcí.

To obrovské zneužívání žen a dětí se týká nejen neziskovek jako Oxfan nebo Save the Children, ale dotýká se dokonce OSN, což je nejvyšší světový orgán. Dokonce vojáci OSN skupinově sexuálně zneužívali haitské děti po zemětřesení.

Docela vážně by mě zajímalo, do jaké míry jsou některé neziskové organizace, možná i pod krytím samotnou OSN, zapojené do obchodů s dětmi a utajeného pašování dětí ze zemí třetího světa pod falešnou identitou právě s perspektivou PizzaGate. Tohle je pouze spekulativní fabulativní otázka, ale nikdo tohle zatím nevyšetřoval.

S Oxfan a Save the Children se obávám, že to byla jen špička ledovce, protože jak vidíme, je do toho zapletená i samotná OSN. K tomu zneužívání dochází kdekoli na světě, a to, co se dostane na povrch až k nám na veřejnost, to jsou jen odlesky, jen záblesky reality.

Černá kniha Jeffreyho Epsteina

Jak vidíme, rodina Clintonů má výrazný vliv díky skupině kruhů zvané DeepState v mnohých světových regionech. Prozradili jsme si, že Bill i Hillary Clintonovi byli velmi úzce provázaní s Jeffrey Epsteinem, dokonce se mnohokrát prolétli na jeho aerolinkách.

Ovšem během druhého soudu vyšlo na povrch, že si Epstein, podobně jako kmotr českého podsvětí František Mrázek, vedl svou takzvanou černou knihu Black Book. Tady si uváděl jména osob, které létaly na jeho aerolinkách, zejména na Boeingu 727 Lolita Expressu a užívali si v mezinárodním vzdušném prostoru služeb s lolitkami. Už jsem uvedl bývalého Trumpova právníka Alana Dershowitze, ale těch jmen, která dokumentují, že šlo o oba tábory politiků, jak demokratů tak is republikánů, je tu samozřejmě mnohem více.

Steve Bannon

V srpnu 2018 New York Post uvedl, že bývalý hlavní stratég Trumpova Bílého domu,Steve Bannon, byl viděn jak vstupoval do Epsteinova městského domu. Bannon ani Epstein se k podstatě jejich setkání nevyjádřili.

je to odkaz 51 v popise pořadu na youtube.

https://pagesix.com/2018/08/11/steve-bannon-trying-to-get-on-disgraced-jeffrey-epsteins-good-side/

Woody Allen

Dále v Epsteinově černé knize figuruje herec Woody Allen.

máte odkaz 52 na Hollywood reporter

https://www.hollywoodreporter.com/features/woody-allens-secret-teen-lover-manhattan-muse-speaks-1169782

Les Wexner

Dalším klientem Epsteina byl miliardář a bývalý generální ředitel společnosti L Brands Les Wexner. K Les Wexnerovi, majiteli řetězce obchodů s dámským oblečením Victoria’s Secret v Columbusu ve státě Ohio, měl Jeffrey Epstein opravdu velmi blízko poměrně dlouho, už od roku 1987.

je to odkaz číslo 53 v popise na youtube.

https://www.businessinsider.com/les-wexner-documents-ordered-unsealed-epstein-related-case-2020-8

Leon Black

Je také zajímavé, že miliardář z Wall Streetu Leon Black zaplatil společnosti Jeffreyho Epsteina minimálně 50 milionů dolarů za konzultace a další poplatky v letech 2012 až 2017, přestože dříve jejich vztah nebyl příliš úzký.

Podrobnosti v odkaze číslo 54 v popise na yoiutube.

https://www.businessinsider.com/leon-black-paid-50-million-to-jeffrey-epstein-nyt-2020-10

Kenneth Starr a další miliardáři

Dalším miliardářem, který se v Epsteinově kauze angažoval, byl miliardář Kenneth Starr, který se pokoušel tlačit na úředníky republikánského ministerstva spravedlnosti, aby zabránili Epsteinově stíhání.Jaké pak závazky nebo čím byl povinovaný Kenneth Starr Jeffreymu Epsteinovi, že se ho tak zvláštně podivně zastával?

Dalším miliardářem, který byl uvedený v letových záznamech Lolita Expressu, byl miliardář Ron Burklenebo modelka Naomi Campbellová.Vidíme tady spoustu miliardářů, kteří buď hojně využívali služeb Epsteinova Lolita Expressu, nebo ho při nejmenším vydatně a mohutně podporovali.

Princ Andrew a další

Dalším zákazníkem podle Epsteinových záznamů byl i britský princ Andrew, třetí syn královny Alžběty.

Jde o odkaz číslo 55 v popise pořadu na youtube.

https://www.thecut.com/2019/07/jeffrey-epstein-prince-andrew-relationship-royal-family.html

Třeba jedna z dívek, která u Epsteina pracovala, se jmenovala Virginia Robertsová.Ta v soudním případu na Floridě v roce 2008 tvrdila, že měla třikrát sex s princem Andrewem a také bývalým právníkem Donalda Trumpa Alanem Dershowitzem.

To potvrdila v čestném prohlášení, můžete si to přečíst v Miami Heraldu pod odkazem číslo 56.

https://www.miamiherald.com/news/local/article219494920.html

Stejně tak byla zákaznicí i Andrewova pozdější manželka, Sarah Fergusonová, vévodkyně z Yorku.Klientem byl i Charles Althorp, bratr zesnulé princezny Diany.Všechny tyto 3 osoby jsou zmíněné v takzvaném Epsteinově Black Booku nebo-li zmíněné černé knize.

Černá kniha Epsteina podruhé

V této černé knize najdeme i třeba zpěváka Phila Collinse, kouzelníka Davida Copperfielda, komika Billa Cosbyho, který dokonce bydlel přes ulici naproti domu Epsteina na Manhattanu. Dále Lynn Forester de Rothschild, která byla nalezená v soukromém protokolu pasažérů tryskáčů Epsteina. Lady Rothschild je jednou ze zakladatelek nedávno založené globální nadace Rada pro inkluzivní kapitalismus.Tato nadace byla založena pod záštitou Vatikánu s morálním vedením papeže Františka.

S Epsteinem třeba létal Steve Forbes, předseda a šéfredaktor časopisu Forbes.

John Gutfreund, generální ředitel společnosti Salomon Brothers.

Herec George Hamilton, zpěvák Mick Jagger, herec Chris Tucker, nebo Kevin Spacey. Mezi Epsteinovým klientem figurovali i významní vědci jako Steven Pinker, senátor Ted Kennedy, dokonce John Kerry létal s Epsteinovými aerolinkami.V Epsteinově Černé knize najdeme také Henryho Kissingera, exministra zahraničí a poradce pro národní bezpečnost, najdeme tu mediálního magnáta Ruperta Murdocha, namátkou Bill Richardson, exguvernér amerického státu Nové Mexiko, mimochodem najdeme tu také syna George Sorose, Petera Sorose, který byl také nalezený v Epsteinově Černé knize.

George Stephanopoulos, bývalý ředitel kampaně Billa Clintona v roce 1992 a pozdější Clintonův poradce v Bílém Domě, pak třeba Larry Summers, bývalý Clintonův ministr financí mezi lety 1999 až 2001.

A teď pozor, v Černé knize Jeffreyho Epsteina najdeme i Donalda Trumpa. Donald Trump totiž pořádal večírek ve svém jeho sídle na Floridě v Mar-a-Lago v listopadu 1992, ale Donald Trump byl také na seznamu pasažérů na Epsteinově Lolita Expressu ze dne 5. ledna 1997. Dokonce jedna z obětí, která jako lolita pracovala na palubě na Epsteinově Lolita Expressu Virginia Robertsová,pracovala v Trumpově Mar-A-Lago, než byla přinucená se stát lolitou na Epsteinově Lolita Expressu. To je opravdu bomba, jaké seznamy cestujících Epsteinova Lolita Expressu se dostávají na veřejnost s konkrétními údaji a daty.

A jako poslední možná bude pro někoho překvapení, ale v jeho Černé knize byl zachycený také bývalý britský premiér Tony Blair, a samozřejmě, ale už jsem ho zmiňoval, Bill Clinton s manželkou Hillary Clintonovou létali Lolita Expressem, Bill Clinton minimálně 26x, odkazy číslo 57 a 58 v popise na youtube.

https://www.businessinsider.com/famous-people-jeffery-epstein-money-manager-sexual-trafficking-connected-2019-7#actor-kevin-spacey-and-comedian-chris-tucker-also-took-trips-with-epstein-6

https://nymag.com/intelligencer/2019/07/jeffrey-epstein-high-society-contacts.html

Reportérka ABC o princi Andrewovi či právníku Alanu Dershowitzovi

Moderátorka americké televize ABC na kameru přiznala, že televizní stanice věděla o pedofilním skandálu Jeffreyho Epsteina celé 3 roky, ale vedení televize zakázalo reportáž odvysílat! V materiálech byly důkazy a svědectví proti Billu Clintonovi, princi Andrewovi, poradci exprezidenta Donalda Trumpa Alanu Dershowitzovi a řadě dalších osob z okolí Billa Clintona a Donalda Trumpa.

Je to neuvěřitelný skandál, a já nechápu, jak je možné, že to žádná média nepublikují, protože to je naprosto ojedinělé svědectví, které potvrzuje všechno to, co jsem tu celou dobu řešil, když dokonce moderátorka americké ABC odhalila, že stanice 3 roky zamlčovala kauzu o Jeffrey Epsteinovi.

Odkaz číslo 59 v popise na youtube.

https://www.rt.com/usa/472660-epstein-abc-coverup-exposed-veritas/

A opět, kdo myslíte,¨ že tohle odpálil?

Že by mainstream?

Ani náhodou, nenechte se vysmát.

Stejně jako Rotherhamský skandál, i tuhle bombu odpálila americká alternativní skupina Project Veritas. Aktivisté z této organizace natočili rozhovor s moderátorkou americké mainstreamové televizní stanice ABC, která patří pod křídla zábavního impéria Walt Disney Company.

Moderátorka Amy Robachová na kameru mimo oficiální živé vysílání během rozhovoru, odhalila šokující informaci o tom, že vedení televizní stanice ABC vědělo o kauze Jeffreyho Epsteina už 3 roky, tedy od roku 2016, ale šéfové odmítali reportáž odvysílat.

Amy Robachová natočila rozhovory s Virginií Robertsovou, jednou z hlavních svědkyň a obětí pedofilního podniku Jeffreyho Epsteina.Virginia Roberts se 12 let skrývala, ale nakonec se rozhodla promluvit a poskytla reportérce ABC všechny podklady.

Pojďme si to video reportérky ABC Amy Robachové přehrát:

Cituji:

Tento příběh jsme točili před třemi lety, rozhovor jsme vedli s Virginií Robertsovou, nedali bychom ho do éteru.

Nejprve mi bylo řečeno, kdo je Jeffrey Epstein?

Nikdo neví, kdo to je. To je hloupý příběh. Pak britský palác zjistil, že máme celá jejich obvinění o princi Andrewovi a vyhrožovali nám miliony různými způsoby.

Báli jsme se, že nebudeme schopni udělat rozhovor s Kate. Řeknu, že jsme to také zrušili. A poté se do něj zapletl také Alan Dershowitz kvůli žalobci. Řekla mi všechno. Měla obrázky, měla všechno, co skrývala 12 let, přesvědčili jsme ji, aby vyšla.

Přesvědčili jsme ji, aby si s námi promluvila. Bylo neuvěřitelné, co jsme měli Clintonovou, měli jsme všechno.

Zkoušela jsem to tři roky bez úspěchu. A teď to všechno vychází na veřejnost. A je to jako odhalení Nových relikvií, a já blázen jsem měla všechno. Právě teď jsem tak naštvaná. Každý den jsem naštvanější stále více, protože jsem to měla, bože můj.

To, co jsme měli, bylo neskutečné. Ostatní ženy to podporují. Fakt že jo. Brad Edwards, právník, který před třemi lety říkal, že tam rád přijde."

Mimochodem Brad Edwards byl právník z Floridy, který zastupoval některé Epstainovy oběti a žaloval federální vládu za to, že se dohodla se soudcem o nestíhání Epsteina na federální úrovni.Brad Edwards v soudních spisech tvrdil, že americká vláda a Epstein tuto dohodu zatajili před oběťmi, aby jim zabránili vyjádřit námitky a aby se vyhnuli tomu, že ta kauza bude rozviřovaná v amerických médiích, tak spolu uzavřeli takovou tajnou dohodu.

Tohoto právníka Breda Edwardse jmenovala reportérka ABC Amy Robachová.

Pokračuju v další citaci toho videa s ní:

"Den, kdy si uvědomíme, že Jeffrey Epstein byl nejplodnějším pedofilem, jaký kdy tato země poznala. Měla jsem to všechno před třemi lety“.

Konec citace reportérky americké televize ABC.

Alan Dershowitz

Jak jsem zmínil, Virginia Robertsová v soudním případu ve Floridě v roce 2008 tvrdila, že měla třikrát sex s princem Andrewem a také bývalým právníkem Donalda Trumpa Alanem Dershowitzem.

To potvrdila ve svém čestném prohlášení, můžete si to přečíst v Miami Heraldu pod odkazem číslo 60.

https://www.miamiherald.com/news/local/article219494920.html

A totéž oznámila i této novinářce televizní stanice ABC.

Virginia Robertsová obviňuje Alana Dershowitze, že mu byla Jeffreym Epsteinem na palubě Lolita Expressu při cestách do Evropy nad Atlantikem nabízená k sexuálním hrám.

Odkaz číslo 61 v popise na youtube.

https://nypost.com/2019/11/04/alan-dershowitz-wants-tape-at-center-of-epstein-sex-claims/

Alan Dershowitz to odmítá, a i když se jeho jméno v palubních výkazech objevuje celkem 11x a existují svědectví, že přesně tolikrát letěl v Lolita Expressu do Evropy, tak přesto tato obvinění odmítá a prý pokaždé letěl se svou manželkou a dětmi.

je to odkaz 62 v popise pořadu na youtube.

https://www.thecut.com/2019/07/jeffrey-epstein-lolita-express.html

Tady je vidět, že do té obrovské aféry je zapojené jak demokratické, tak i republikánské křídlo. Proto panuje v americkém mainstreamu tak svorná dohoda o zamlčování, popírání, zesměšňování, cenzurování a zamlčování této kauzy. Jedná se sice primárně o partu kolem mafie Clintonových, ale v Lollita Expressu Boeingu 727 také létal několikrát bývalý právník Donalda Trumpa, šedá eminence Alan Dershowitz. Alan Dershowitz je velmi zajímavá postava a šedá eminence v okolí Donalda Trumpa.

Kromě toho, že je občanem Izraele, tak je navíc v USA oficiálně registrovaný jako lobbista zastupující vztahy mezi právnickou firmou Freeh Sporkin & Sullivan a obchodníkem s diamanty a drahými kovy, izraelským občanem Danym Gertlerem. Dalším lobbistou je bývalý ředitel FBI Louis Freeh a třetím lobbistickým kádrem, který je na jedné lobbistické listině spolu s Dershowitzem, je právník Gary Apfel.

odkaz 63

https://www.al-monitor.com/pulse/originals/2019/11/alan-dershowitz-lobby-israeli-billionaire-dan-gertler.html

odkaz 64

https://soprweb.senate.gov/index.cfm?event=getFilingDetails&filingID=24B93D55-3C1A-415A-8715-C7BCF18BE934&filingTypeID=1

Gary Apfel jako advokát s kolegou Alanem Dershowitzem vylobbovali u Donalda Trumpa prezidentskou milost a odpuštění zbytku trestu pro zajímavou postavu, kterou je Sholom Mordechai Rubashkin.

odkaz 65

https://jewishhomela.com/2018/02/11/a-presidential-commutation-behind-the-scenes-with-gary-apfel-esq/

odkaz číslo 66 v popise na youtube.

https://en.wikipedia.org/wiki/Sholom_Rubashkin

V roce 2010 byl odsouzený na 27 let do kriminálu za to, že ve svém masokombinátu Agriprocessors na košer maso v Postville v Iowě, kterému šéfoval v roli ředitele, zaměstnával neuvěřitelných 389 zaměstnanců včetně dětí, a to na falešná pracovní povolení, falešné karty sociálního pojištění a falešné zelené karty.

Rubashkin je jedním ze dvou synů otce Aarona Rubashkina, který masokombinát na košer maso v Postville v roce 1987 založil a je to jediná firma v USA, která má certifikát izraelské vlády pro vývoz hovězího košer masa z USA do Izraele.Firma Agriprocessors je největší košer firmou v USA a zásobuje tisíce židovských obchodů a restaurací nejen v USA, ale i v Kanadě.

Obžaloba zahrnovala obvinění z trestných činů zaměstnávání nelegálních zaměstnanců, dále trestný čin dětské práce. Rubashkin zaměstnával i děti, dokonce předškolního věku, protože mexické rodiny pracující v jeho masokombinátu načerno nemohly děti nechat doma bez dozoru a do školek je poslat nemohly. Děti tak místo docházky do školy a školek prováděly dranžírování košer podřezaných zvířat, ale rovněž i krutosti ke zvířatům. Ovšem peníze jim platil, nikdo si tedy nestěžoval, že by děti nedostaly zaplaceno.

Později ale k tomu přibyla obžaloba z manipulování účetnictví, kdy peníze určené na záruku bance proti úvěru převedl na jiný účet. Tím zvýšil účetní pozitivní bilanci masokombinátu, díky čemuž u jiné banky zažádal o další úvěr a půjčku. V počítači potom v účetním programu vymazal po této transakci stopy.Takže podvodník, defraudant, nelegální zaměstnavatel, padělatel pracovních dokladů pro nelegální zahraniční dělníky z Mexika.

Jenže, to nebylo zdaleka tím největším překvapením.

Když si Sholom Mordechai Rubashkin kroutil sedmý rok ze svého 27-letého trestu ve federální věznici Otisville v New Yorku, stalo se něco hodně nečekaného. Dne 20. prosince 2017 oznámil americký prezident Donald Trump, že uděluje Rubashkinovi milost a odpouští mu zbytek trestu. A pokud si myslíte, že se ozval křik a řev v Kongresu, tak jste na krutém omylu. Věřte nebo ne, ale prezidentův návrh podpořila i šéfka demokratů Nancy Pelosiová, jak je uvedeno v dokumentu Bílého Domu.

odkaz 67 na tento dokument máte v popise pořadu na youtube.

https://www.whitehouse.gov/briefings-statements/president-trump-commutes-sentence-sholom-rubashkin/

A kdo nasadil Trumpovi tento nápad do hlavy? No přece profesor z Harvardu a izraelský občan Alan Dershowitz, který tento návrh podle informací předhodil Donaldu Trumpovi během večeře s hosty v Bílém Domě.

Odkaz 68 v popise pořadu na youtube.

https://www.washingtonexaminer.com/news/white-house/alan-dershowitz-says-anyone-can-get-clemency-from-trump-as-buzz-builds-behind-bars

Takové jsou vazby a lobbistické schopnosti lobbisty, právníka a Trumpova poradce Alana Dershowitze, který byl na seznamu zákazníků Lolita Expressu Jeffreyho Epsteina bok po boku s Billem Clintonem a britským princem Andrewem.

Na stejné lobbistické listině byl Alan Dershowitz, který loboval u Trumpa pro milost podvodníkovi a defraudantovi Rubeshkinovi, vedle něj na té listině figuroval právník Gary Apfel, který Rubeshkina zastupoval a také bývalý ředitel FBI Louis Freeh, hned vedle Alana Dershowitze, jednoho z klientů zákazníků létajících na Epsteinově Lolita Expressu.Alan Dershowitz má také vazby na některé osoby, kterým Donald Trump v posledních hodinách jeho prezidentské funkce 20. ledna 21 nepochopitelně udělil milost.

Jednou z osob, které Donald Trump těsně před vypršením svého prezidentského mandátu udělil milost, byl Philip Esformes.Bývalý ředitel sanatoria, který provedl jeden z největších podvodů ve zdravotnictví Medicare v historii USA.

Jen několik dnůpo propuštění, poté, co si odseděl čtyři roky svého 20letého trestu, oslavil Philip Esformes svatbu své dcery na honosném večírku, který se konal na Floridě v jeho domě za několik milionů dolarů.Pobíral velké částky z lobbistické kampaně Alefského institutu Chabad-Lubavitch.Jde o chasidskou skupinu, jejímž poradcem byl všudypřítomný bývalý Trumpův právník Alan Dershowitz.Toto chasidské hnutí má údajně napojení na Trumpova zetě Jareda Kushnera.

Další osobou, kterou Donald Trump omilostnil, byl Sholam Weiss, chasidský obchodník z New Yorku, který byl v roce 2000 odsouzený k více než 800 letům vězení za vydírání, podvody a praní špinavých peněz v souvislosti s obrovským podvodným schématem. Díky němu se mu podařilo ukrást 125 milionů dolarů z velké národní společnosti pro životní pojištění National Heritage Life Insurance Company. Tato loupež vedla k jejímu bankrotu.Lidé tak přišli o veškeré své životní pojistky.Sholam Weiss utekl ze země, ale následně byl zatčen v Rakousku a vydán do Spojených států.Weiss údajně pro tuto akci obdržel souhlas od Alana Dershowitzea pak měl od něj asi také krytí pro útěk do Evropy.

A právě Alan Dershowitz, bývalý právník a poradce Donalda Trumpa, byl třikrát pasažérem Epsteinova Lolita Expressu do Evropy, stejně jako samotný Donald Trump, který byl zaznamenaný v knize pasažérů 5. ledna 1997.Alan Dershowitz tlačil na pokutování a dokonce uzavření Miami Heraldu za velké vyšetřovací zprávy o kauze Epsteina, které tento deník přinesl.Americká reportérka potom na ABC odpálí bombu, že televize o tom věděla 3 roky, že Jeffrey Epstein obchoduje s lolitkami a provozuje létající bordel mezi USA a Evropou v mezinárodním vzdušném prostoru a mimo dosah amerických úřadů.

Když se začnou dostávat ven seznamy cestujících, najdete tam jak Billa Clintona, tak i lidi okolo Donalda Trumpa, a dokonce Trumpa samotného. A tím máme i odpověď na to, proč Donald Trump nikdy nezahájil trestní stíhání Hillary Clintonové, což si mnoho lidí falešně od Trumpa přálo, a i sám Donald Trump to ve své kampani před rokem 16 nesčetněkrát opakoval. Jak by Trump mohl něco zahajovat, když v těch černotách jsou ve Washingtonu namočení všichni, liberálové i neoconi.

Joe Biden

Mimochodem současný prezident Joe Biden také sexuálně napadl svou pracovnici Taru Readeovou, která pracovala s Bidenem, když byl senátorem v Delaware. Tara Readeová tvrdí, že ji Biden sexuálně napadl, nejprve se ji dotýkal na intimních místech, a nakonec do ní bez souhlasu pronikl prsty.Incident se stal v roce 93.

Tara Readeová uvedla:

"Stalo se to najednou, a pak … jeho ruce byly na mně a pod mým oblečením."

Máte to pod odkazem číslo 69 v popise na youtube.

https://www.theguardian.com/world/2020/mar/28/joe-biden-sexual-assault-allegations-why-has-media-ignored-claims

Jistě, Tara Readeová si na to vzpomněla až za čtvrt století,až za 25 let, ale není jediná, která si na to vzpomněla za tak dlouhou dobu.V tomto případě se to však na vůbec Bidena nevytahuje, ale kdyby si vzpomněly na někoho jiného, to by byl hned poprask, to by bylo řevu!

To je přesně případ, proč nevěřím žádným účelovkám typu Me Too, protože se to vytahuje jen proti vybraným politickým oponentům nebo ideovým odpůrcům. Ale slyšeli jste, že by někdo odsuzoval tohle sexuální obtěžování Biden? Že by to média vytahovala, přetřásala, hnala Bidena k odpovědnosti?

Naprosté ticho po pěšině, nikdo ani necekne, přitom je to oficiálně mediálně zdokumentovaná záležitost.

odkaz 59 na britský deník Guardian máte v této kapitole popisu pořadu na youtube.

Přesto média proti Bidenovi ani nepípnou.Kde jsou frenetické hysterické feministky, kde jsou zastánci žen, kde jsou neziskovky?Nikde ani „ň“.

To byla jen taková vsuvka, ale Joe Biden, to chci zdůraznit, na žádném seznamu Jeffreyho Epsteina nefiguruje, ani v jeho Černé knize, což je velmi zajímavé. Samotného mě to překvapuje, ale za to se Biden nechal několikrát slyšet, jak se mu líbí, když mu děti skákají na klíně.

Rozpovídal se totiž o epizodě svého života, když pracoval jako plavčík.

Cituji Bidena:

„Měl jsem chlupy na nohách, které se měnily, které, které, které se měnily, na blond na sluníčku.

A děti přibíhaly a přicházely k bazénu a drbaly mi nohu až dolů, aby se chlupy narovnaly a pozorovaly, jak se znovu postaví.

Dívaly se na ně.

Takže jsem se dozvěděl o švábech, dozvěděl jsem se o dětech, které mi skákaly na klíně.

A já miluji, když mi děti skákají na klíně,“ pochlubil se svou historkou Biden v hloučku dětí.

Odkaz 70 máte v popise pořadu na kanále youtube.

https://www.foxnews.com/politics/biden-mocked-by-trump-team-for-anecdote-about-his-leg-hair-in-resurfaced-clip

No řekněte, není tohle dostatečná kvalifikace na to stát se americkým prezidentem?40% Američanů si myslelo, že Biden trpí demencí.

odkaz 71 na agenturu Rasmusen přikládám do popisu pořadu na youtube.

https://www.rasmussenreports.com/public_content/politics/elections/election_2020/38_of_voters_think_biden_has_dementia

Média a Pizzagate

V tomto obrovském skandálu nejeli samozřejmě pouze politici a jejich spolupracovníci, ale také vysoce postavené osoby z médií.Proto mnoho médií se pokoušelo vytvářet iluzi, že jde o hoax, falešnou zprávu atd.To třeba dělal New York Times, který publikoval články, ve kterých zesměšňoval a zpochybňoval Pizzagate jako falešné zprávy a dezinformace.

Jenže, New York Times provozoval Mark Thompson. Mark Thompson byl před několika lety obviněný z toho, že lhal ve snaze pomoci dalšímu pedofilovi, který zneužíval děti. Tím byl Jimmy Savile z BBC. A právě Jimmyho Savila kryl Mark Thompson ještě když působil jako šéf BBC a později provozoval New York Times.

odkaz číslo 72 v popise na youtube.

https://www.theguardian.com/media/2020/jul/22/mark-thompson-steps-down-as-chief-executive-of-new-york-times

odkaz číslo 73 v popise na youtube.

https://en.wikipedia.org/wiki/Jimmy_Savile_sexual_abuse_scandal

Odkaz číslo 74 v popise na youtube.

https://www.telegraph.co.uk/news/uknews/crime/jimmy-savile/10512203/Former-BBC-boss-Mark-Thompson-lied-over-Savile-evidence-Nick-Pollard-claims.html

Psalo se o tom v britském Telegraphu i dokonce Wikipedii. Mainstream vřeštěl a ječel, protože zřejmě to byla trefa do černého přímo na terč. Vehementně to popírala většina amerického mainstreamu včetně třeba Washington Postu.

v odkaze číslo 75.

https://www.washingtonpost.com/opinions/PizzaGate-shows-how-fake-news-hurts-real-people/2016/11/25/d9ee0590-b0f9-11e6-840f-e3ebab6bcdd3_story.html

Vždyť žena, se kterou Epstein žil, jeho asistentka i sekretářka, byla Ghislaine Maxwellová, dcera záhadně zemřelého mediálního titána Roberta Maxwella, československého rodáka.

Epsteinova pilotka Nadia Marcinková je zase slovenskou rodačkou, konkrétně na Slovensko letěl Epsteinův tryskáč Gulfstream GV-SP přesně 7. listopadu 2018 z Paříže, kam se vrátil o 5 hodin později.

Takže ty nitky sahají přímo do Česka i Slovenska v rámci osob, které byly buď Epsteinovými spolupachateli jako Nadia Marcinková, nebo žena Ghislaine Maxwellová, se kterou žil a jejíž otec mediální magnát Robert Maxwell byl rodákem z Československa. Nebo třeba dalšího mediálního magnáta Ruperta Murdocha najdeme také v Černé knize Black Book Jeffreyho Epsteina.

Murdoch Family Trust vlastnila společnost 21st Century Fox, pod kterou spadala filmová a televizní studia, kabelové stanice a televizní síť Star India. Ty Rupert Murdoch prodal v roce2018 společnosti Walta Disneyho. Murdoch ale zároveň vlastní zpravodajskou skupinu News Corporation, pod kterou spadají např. noviny The Sun nebo The Wall Street Journal. Vlastní také Fox News Channel, Fox Broadcasting Company atd.

Takový člověk byl vedený v seznamu kontaktů v Černé knize Jeffreyho Epsteina.

Je to pořád dokola, George Soros, Rupert Murdoch, Warren Buffett, Bill Gates, zesnulý Steve Jobs, Google, Amazon Jeffa Bezoffa, Elon Musk a další, Tihle všichni sypou miliardy a miliardy dolarů buď do univerzit a univerzitních kampusů nebo do neziskového sektoru čido médií.

To jsou nejpohodlnější nástroje na výchovu budoucích neomarxistů, kteří budou ostatním vštěpovat jejich pokřivený pohled na svět a budou si to pojišťovat v médiích, kterým budou šéfovat dosazení bílí koně se stejným politickým zaměřením.

Kruh se uzavře, pojedou v tom politici, státní zástupci, soudci, policie jako v Rotherhamu, novináři, šéfové médií, předsedové systémových neziskovek. Kdo pak zbyde, aby třeba o Pizzagate pravdivě informoval, abyse v tom šťoural, rýpal, procházel hromady článků?

Bloggeři bez jakýchkoli finančních prostředků s cílem odhalovat tahle svinstva. Děláme to ve svém volném čase, nemáme za to žádný honorář, děláme to z čistého úsilí a poslání odhalovat tyhle mafiánské světové oligarchické struktury špinavých parchantů, kteří se neštítí už vůbec ničeho.

Proč se potom divíme, že samotná média se snaží tuto obrovskou kauzu pedofilů z vysokých kruhů bagatelizovat, umlčovat, zuřivě cenzurovat?

A víme, že se to už stalo dříve.

Příklady pedofilních skupin mimoPizzagate

Vedle Pizzagate je přece tolik informací o organizovaných pedofilních kruzích tolika mocných institucí.

První příklad:

Možná známe osobu jménem Lawrence King.Lawrence King byl vůdcem černošského republikánského sněmu, který zpíval národní hymnu na republikánském shromáždění v roce 1984.

je to odkaz číslo 76 na youtube.

https://www.youtube.com/watch?v=ttT6FrMosBk

Právě tento Lawrence King byl obviněný z obchodování s lidmi a zneužívání chlapců z charitativní organizace Boys Town.V dokumentu na Youtube vyrobeném krátce poté, co se tyto události objevily, můžete slyšet mrazivé svědectví tří lidí, kteří tvrdí, že byli obětí Kinga.Slyšíme dokonce, že FBI i poté, co obdržela od těch obětí rozsáhlá svědectví, vysvětlila podle svých vlastních slov, že nebudou Kinga stíhat, protože kdyby s ním bylo něco v nepořádku, už by byl stíhaný nižší autoritou.

To prosím řekla FBI, i když měla k dispozici tato rozsáhlá svědectví. Takže i FBI kryje tyto pedofilní skandály.Nakonec byl King shledán „vinným ze zneužívání Paula Bonacciho. Byl nejprve odsouzený před civilním soudem, a nakonec osvobozen před trestním soudem.

Další příklad.

V roce 2013 zrušila Kanada skupinu zahrnující více než 300 dospělých osob.

Je to odkaz 77 v popise pořadu na youtube.

https://www.nbcnews.com/news/other/nearly-400-children-rescued-348-adults-arrested-canadian-child-pornography-f2D11599561

Mezi zatčenými bylo 40 učitelů škol, devět lékařů a zdravotních sester, šest zaměstnanců sociálních orgánů, devět pastorů a kněží a tři pěstouni, celkem 348 dospělých, kteří zneužívali 400 dětí.

Policie zabavila více než 45 TB dat pedofilních fotografií a videí s dětmi ve výši 4 milionů dolarů, které byly distribuovány do více než 50 zemí včetně Austrálie, Španělska, Mexika, Švédska nebo Řecka.Takový rozsah měla tato mezinárodní organizovaná skupina pedofilů v kanadském Ontariu, USA a všude po světě, kde se hromadně zatýkalo.

Byl také identifikovaný pedofilní kruh v nejvyšších úrovních britského fotbalu. Britská policie v Manchesteru vyšetřovala 35 případů a podezřívala 10 lidí v anglickém fotbale.

Je to odkaz přímo na BBC, máte ho v dalším odkazu číslo 78 v popise pořadu na youtube.

https://www.bbc.com/news/uk-38172940

Pak se vyšetřování rozšířilo do Devonu Cornwallu a Warwickshire. Byla to obrovská kauza.V tom článku BBC se uvádí, že více než 860 lidí zatelefonovalo na tu tísňovou linku během jediného týdne od jejího zřízení.

Nebo třeba norská policie také odhalila okruh 50 organizovaných pedofilů, kteří většinou pracovali v technologickém sektoru.

https://www.independent.co.uk/news/world/europe/norway-paedophile-ring-police-arrest-51-men-a7432441.html

Opět včetně norských volených úředníků, učitelů a právníků.

Je to odkaz číslo 79 v popise na youtube.

Policie zabavila 150 TB dat s fotografiemi, videi a přepisy chatů této pedofilní sítě.Tato pedofilní síť v Norsku zneužívala děti dokonce od kojeneckého věku, docházelo tam k vniknutí prsty, svázaná batolata, sex dětí se zvířaty nebo dětí s jinými dětmi.Byl to v Norsku obrovský skandál. Máte v popisu pořadu odkaz na deník Independent, který o tom referoval.

Minulý měsíc, v únoru 2021 bylo při obrovském zásahu v Kalifornii zatčeno stovky osob obchodujícími s lidmi i dětmi. Šlo o organizaci Lincoln Project.

Byla to obrovská operace, do které se zapojilo více než 100 federálních, státních a místních agentur a pracovních skupin. Bylo zatčeno 450 osob z organizace Lincoln Project, zachráněno 39 lidí včetně dětí, které byly zneužívané.

Zachránili třeba jednu patnáctiletou holku z Nevady, pak tři nezletilé dívky, které dělaly prostitutky, a které byly naverbované touto skupinou Lincoln Project

V Sacramentu v Kalifornii zase vyšetřovali operaci zaměřenou na obtěžování dětí pedofily, prostě něco neskutečného.Kalifornie je jedním z největších míst obchodování s lidmi v USA, a dnes je obchodování s lidmi a dětmi dokonce lukrativnější než obchodování se zbraněmi a drogami.

Je to odkaz 80 v popise pořadu na youtube.

https://ktla.com/news/local-news/450-people-arrested-39-victims-rescued-during-statewide-anti-human-trafficking-operation-l-a-officials/

O vatikánských skandálech se snad ani nemusím zmiňovat, to bych nosil dříví do lesa nebo spíše bibli do kostela. Když jsou do těchto pedofilních kruhů zapojeny osobnosti jako politici, učitelé a právníci, je takřka nemyslitelné, že by se mohli podílet na zmizení dětí.

To je něco, co se příčí vůbec naší elementární představě, protože by se nám zhroutil svět postavený na některých hodnotách a některých tabu, která ani politici podle naší představy o světě nemohou překročit.Pouze čas ukáže.

Ale všechno tohle si přece musí zasloužit pozornost.Zasloužíme si, aby byla celá záležitost brána vážně.Zasloužíme si taková média, která nás upozorní na nejrelevantnější fakta poté, co jsme v té věci skutečně provedli náležitý průzkum, který měla provést ona. A neprovedla!

Závěr

Celá aféra Pizzagate by se mohla ukázat jako nic.Samozřejmě, že by mohla.Ale to není otázka, o to přece vůbec nejde.Otázkou je, jak bychom měli na tuto možnost reagovat.

Budeme brát možnost zneužívání dětí v rámci PizzaGate vážně?

Historie jasně naznačuje, že bychom měli.I kdyby se ukázalo, že to není vůbec žádná pravda, byl bych stále více hrdý na to, že patřím ke komunitě ochotné brát tuto možnost vážně a vyzvat k prošetření, než bych patřil ke komunitě, která ještě předtím, než se obeznámí s informacemi, programově zavírá oči a všechno předem odmítá.

Historie nás poučila, že jsme se mýlili v mnoha případech, např. jako v aféře Rotherham, kterou jsem popisoval na začátku.Skutečnou hrozbou by bylo žít ve společnosti, která reagovala stejně jako sociální síť Reddit, tedy úplným vypnutím celé konverzace a zákazem Pizzagate.

Píše se o tom pod odkazem číslo 81 v popise na youtube.

http://www.columbian.com/news/2016/nov/27/reddit-removes-PizzaGate-subforum/

Média nám lhala dost dlouho a v jednom kuse. Třeba v roce 2015, kdy CNN předpovídala, že Donald Trump neměl tehdy v prvních prezidentských volbách absolutně žádnou šanci uspět.

Víme, jak to dopadlo.

Odkaz číslo 82.

https://www.cnn.com/2015/07/09/politics/donald-trump-data-pivit-2016-election/

Média nám v jednom kuse lžou a zatajují informace o bažině Deep State v USA, jejímiž představiteli je třeba Clintonova rodina.

Např. Doug Band, dlouholetý poradce Billa Clintona, napsal 12-stránkovou zprávu, ve které popsal, jak pomocí jeho poradenské firmy získával peníze pro Clintonovu globální iniciativu Clinton Global Iniciative a další osobní příjmy Billa Clintona.Doug Band shromáždil klienty jeho firmy Teneo, aby přímo přispěli Billu Clintonovi za „věcné služby pro Clintona a jeho rodinu, pro osobní cestování, pohostinství, dovolenou a podobně“, přičemž tento fond označil jako „Bill Clinton Incorporated“.

Několik společností přímo platilo Billu Clintonovi za jeho projevy nebo rady a posílali příspěvky do Clintonovy globální iniciativy.To se kritizovalo jako předplácení si přístupu k Billu Clintonovi.Třeba jeden klient, Coca Cola, absolvoval osobní setkání s Billem Clintonem v jeho domě v roce 2009 poté, co přispěl miliony na Clintonovu neziskovou nadaci Clinton Global Iniciative.

Takhle si Clintonovi sháněli peníze. Chceš-li mluvit s Billem, vysol několik mega, a teprve pak k němu získáš přístup.

Podrobnosti se uvádějí v odkaze číslo 83 v popise pořadu na youtube.

http://www.politico.com/f/?id=00000158-048f-da25-a55e-efaf30b60000

Veřejnost se stále více probouzí, proto se Pizzagate věnuje mnohem více pozornosti.

Pokud se ukáže, že Pizzagate má za sebou jen i jednociferný zlomek pravdy, nemusí to srazit jen Clintonovu mafii a Demokratickou stranu, může se rozeznít další umíráček i pro mainstreamová média.

Mapujeme tu zcela konkrétní hrozbu institucionalizované pedofilie.

Vidíme také tu kopu důkazů, která mě osobně připadá naprosto přesvědčivá.Navíc se jedná pouze o veřejně dostupné zdroje, natož kdyby se na to zaměřily zpravodajské služby, které mají mnohem větší možnosti a širší paletu nástrojů.

Ale musíme si položit otázku, co je horší?

Pokud jsou všechny důkazy vycházející z Pizzagate zcela nepravdivé, o co jsme přišli, když jsme nad nimi trávili čas?Na druhou stranu, pokud je pravdivých i jen pouhých pět procent obvinění vznesených kolem PizzaGate, o co jsme přišli tím, že jsme je ignorovali?

V celém PizzaGate skandálu se jedná o propojení lidí v nejvyšších patrech Demokratické strany včetně Hillary a Billa Clintonových i skupin neoconů na utajenou scénu ve Washingtonu DC, kde ústřední roli hraje obchod s dětmi a jejich zneužívání.

Provozovatel restaurace Comet Ping Pong James Alefantis fungoval jako “realitní agent”, který podle kódovaných emailů provozoval pod křídly své pizzerie pedofilní klub pro washingtonské elity.

Spirit Cooking srbské umělkyně žijící v USA Mariny Abramovičové byla potom ochranná nálepka, aby účastníci seancí byli krytí před právními postihy. Stejně však tyto seance přechází z roviny bizarního umění Mariny Abramovičové do roviny zneužívání dětí a obchodu s nimi.

Uniklé e-maily Wikileaks tak odhalily obrovský skandál pedofilního klubu přímo v nejvyšších patrech americké politiky a Demokratické strany i neoconů.

Jeffrey Epstein byl jedním z klíčových svědků, který mohl potvrdit podezření Billa Clintona ze zneužívání nezletilých dívek.

A podívejte se, jak všechno dopadlo. Jeffrey Epstein údajně spáchal sebevraždu, druhý pokus se údajně podařil 10. srpna 2019. Demokratická strana si může oddechnout, protože nebude navěky zdiskreditovaná. Jeffa Epsteina tedy zabili. V červenci 2020 zatkli jeho pravou ruku, asistentku a sekretářku Ghislaine Maxwellovou. A co se stalo za rok a čtvrt po Epsteinově údajné sebevraždě ve vězení a 4 měsíce po zatčení jeho pravé ruky Ghislaine Maxwellové?

Americkým prezidentem je demokrat Joe Biden z této zkorumpované prohnilé demokratické žumpy Deepstatu, kterou Jeffrey Epstein držel přímo za tepnu.

Ten nežije, jeho pravá ruka je 4 měsíce před loňskými volbami zatčená. A nad tím vším se klene Joe Biden, další americký demokratický prezident.Takto se Deep state odvděčuje, když mu někdo začne být nebezpečný a když někdo začne předním členům jeho mafie šlapat na paty.

Jeffrey Epstein toho věděl tolik, že všem bylo jasné, že nesmí mluvit. Klienty jeho mezinárodního obchodu s pedofilním bordelem byly nejvyšší světové globalistické elity. Od amerických kongresmanů, členů Demokratické strany, představitelů skupiny neoconů, britské královské rodiny až po bohaté světové bankéře a multimilionáře.

Je jasné, že v dnešním zkorumpovaném a prohnilém systému se používá široká škála a paleta nástrojů k sestřelení některých ideových odpůrců skoro až na doživotí.

Jedním z takových nástrojů je pedofilní skandál.

Tímhle člověka doživotně znemožní ve společnosti tak, že si od něj už ani bezdomovec kůrku nevezme.

A přesně z tohoto důvodu snadné ovladatelnosti a vydíratelnosti je okultní zneužití dítěte vstupním rituálem do klubu vyvolených.Být členem nějaké pedofilní organizace je základní personální předpoklad jakéhokoli vyššího papaláše. Pokud není papaláš předem zdiskreditovatelný.

Lidé, kteří za sebou nemají skandál, kteří se nebojí, že by na ně mohlo něco vyplavat na povrch, jsou svou nezdiskreditovatelností nebezpeční. Mohou se totiž rozhodovat podle svého nejlepšího vědomí a svědomí.

Na každého vrcholového politika musí být proto v šuplíku nějaký ten skandál, aby byli ovladatelní, manipulovatelní a korumpovatelní.Proto se politika neslučuje s férovou hrou. Čistý člověk totiž znamená nebezpečný volný radikál pro celou mafii.

Stejné je to i s Pizzagate.

Jde o aféru, kterou se zatím horkotěžko daří před širokou veřejností ututlávat. Podobně jako jsem na začátku hovořil o aféře Rotherham.A znovu jde jen o chybu v matrixu, která nedopatřením probleskla na veřejnost, je to trhlina v informačním poli. O tomhle jsme se nikdy neměli dozvědět.

Ovšem důkazy jsou zdrcující. Ke zneužívání dětí vysokými kruhy elit, stejně tak jako některými systémovými světovými neziskovými organizacemi včetně organizace OSN, dochází celosvětově. Tečka .Je to zrůdný fenomén dnešní doby, kde Pizzagate je jedna součást této matrjošky.

Důkazy jsou ale zdrcující, a všechno, o čem jsem hovořil, si můžete proklikat a ověřovat z množství nesčetných důkazů, které jsem přiložil.

Daily Mail, Telegraph Independent Guardian, BBC New York Times, New York Post Washington Post, Washington Examiner Fox News ABC News NBC News Miami Herold, State of the Nation, News Week, Insider, Business Insider, News Yahoo, kanadská CBC, Reuters, Hollywood Reporter Al-monitor Na všechna média máte odkazy, celkem v popise pořadu na youtube najdete 83 odkazů na všechno, o čem jsem hovořil.

Ovšem pozor, ta média informují o nepodstatnostech, o pouhých fragmentech. Čest výjimkám, samozřejmě, ale je třeba tyto informace kombinovat s důkazními materiály z uniklé korespondence Wikileaks.Bez toho se nepohneme.

Jsou to střípky, které si musíme skládat dohromady, logicky je strukturovat, řadit do časové chronologie, nicméně všechno je dostupné v určitých fragmentech na oficiálních médiích.Nesmíme být jen líní si ty informace vykutávat z Internetu a hledat, pátrat, pídit se po nich.

Na PizzaGate se dá ukázat především jedna věc: klasická zkostnatělá média nezadržitelně umírají a plní už pouze symbolickou funkci ideologických filtrů a psychologických clon.Ve skutečnosti se lidé dozvídají zprávy o světě z informačních platforem na alternativě.Ano, pozorujeme tu politickou naivitu, žurnalistický amatérismus, ale jako celek alternativa působí jako mnohem spolehlivější přísun informací než cokoliv, co nabízí "oficiální" produkce mediálních korporací.

Lidé si začínají nespolehlivost a zaujetí těchto korporátních médií uvědomovat.Všimněme si, jak se krátce poté, co začalo neoficiální a amatérské vyšetřování míst a osob spojených s PizzaGate, strhla smršť cenzury a téměř arogantního zpochybňování. Ta zachvátila jak diskusní fóra u článků publikovaných na klasických médiích, tak sociální sítě a další informační zdroje. Například Wikipedie celou věc považovala za uzavřenou ještě dříve, než se objevily nejdůležitější náznaky.

Lidé, kteří se snažili vůbec poprvé pochopit, o co v případě PizzaGate vlastně šlo, se tak místo nezúčastněných analýz a střízlivých faktických informací setkali rovnou s vyjádřeními, že jde o jednoznačně falešnou konspirační teorii, přemrštěné hledání vzorců, neoprávněný lov na čarodějnice a podobně.

Byla tu patrná skoro až jednohlasná a podezřele koordinovaná slepota médií. Jakoby na PizzaGate všichni od začátku házeli deku.

Celá kauza Pizzagate byla vyšuměna do vytracena, nevznikly žádné vyšetřovací komise, veřejné soudy. FBI případ uzavírá potom, co bylo 10. srpna 2019 Jeffreymu Epsteinovi pomoženo k sebevraždě v cele, ve které ho 24 hodin denně snímaly kamery. A poté, co byla zatčena v červenci 2020 jeho pravá ruka, asistentka a sekretářka Ghislaine Maxwellová, nastalo absolutní ticho po pěšině. A jako pomník a memento se demokratická žumpa a bažina Deep State dostala opět k moci instalací Joa Bidena.

Pozorujeme probíhající cenzuru tichem, kdy hlavní oficiální mainstreamová média šíří nevědomí.

To je to správné označení, šíří nevědomí!

Jakto, že nikdo nevyšetřuje probíhající náznaky pedofilie uvnitř špiček Demokratické strany, skupin neoconů, miliardářů, právníků, herců, režisérů, bankéřů, premiérů, britské královské rodiny, Washingtonské smetánky a světových kruhů elit?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *