Po stopách Pizzagate z oficiálních zdrojů

Chcete-li mě pravidelně podpořit, zašlete prosím drobnou, ale pokud možno pravidelnou částku na účet:
217845530/0300
Iban: CZ90 0300 0000 0002 1784 5530
BICSWIS: CEKOCZPP
Můžete také jednoduše použít QR kódy.

100 Kč

250 Kč

500 Kč

Pomůže také sdílení na sociální sítě.

A k čemu použijeme Váš dar? Dozvíte se zde.

1. díl

audio

Předmluva

Aféru Pizzagate se podařilo ututlat korporátními médii natolik, že už na ni všichni zapomněli.A to zejména díky výsledku amerických voleb.Ponořme se tedy společně do bažiny deepstate v čele s Demokratickou stranou. Na samotném vrcholu stojí Clintonova mafie, její nejbližší spolupracovníci, dvě klíčové pizzerie a Jeffrey Epstein s jeho Lolita Express.Spolu s nimi i skupiny neoconů, britská královská rodina, miliardáři, premiéři, herci, mediální magnáti, právníci a bankéři.

Exkluzivní dvoudílná série vás provede po stopách aféry Pizzagate od A do Z na zdrojovaných důkazech podpořených korespondencí z Wikileaks. Proniknete do hlubin králičí stoky deep state, kam se u nás zatím ještě nikdo neodvážil.Složíme mozaiku vztahů, vazeb a souvislostí. Žádné opatrné našlapování, ale tvrdě konkrétní jména.

Úvod

Kauza Pizzagate nemá v dějinách amerických elit vskutku obdoby. Všichni víme, že aféra PizzaGate pojednává o masovém zneužívání dětí vysokými kruhy, převážně americkými elitami.

Celé to začalo ve chvíli, kdy Wikileaks uveřejnil emaily šéfa volební kampaně Demokratů Johna Podesty. Zatímco mainstreamová média se v dokumentech zabývala jen povrchními informacemi, lidé na diskusních platformách jako například Reddit, zahájili vlastní vyšetřování podivných emailů mezi Johnem Podestou a washingtonskou smetánkou na téma velmi bizarních schůzek ve dvou klíčových washingtonských pizzeriích s názvem Comet Ping Pong a Besta Pizza.

První ze jmenovaných pizérií Comet Ping Pong měla ve svém znaku logo, které velmi nápadně připomíná emblém používaný v kruzích pedofilů. Ale nejen logo, ale i samotné motto restaurace “Play, Eat, Drink” a mimochodem právě zkratka tohoto motta (P.E.D.) je více než výmluvná.

V přeposlaném emailu Podestův bratr Tony přeposílá Johnu Podestovi návrh výše uvedeného loga restaurace Comet Ping Pong.Všichni si logo chválí, včetně Noraha Cox-Peleda z firmy Podesta Group.Pikantní na celé věci je, že se celou dobu baví o pizzerii, která jim ale vůbec nepatří. Tedy alespoň oficiálně.

Název dnešního programu je jednoduše PizzaGate.Název Pizzagate byl vybraný ze dvou důvodů.

Zaprvé proto, že uprostřed skandálu byli vysocí zasvěcenci z Washingtonu, kteří vlastnili několik podniků v oblasti Washington D.C., včetně zmíněných pizzerií Comet Ping Pong a Besta Pizza.Tito vysocí zasvěcenci uvízli v síti podezření na účast v kruhu sexuálního zneužívání dětí.

A zadruhé proto, že v e-mailech nejbližšího spolupracovníka rodiny Clintonů Johna Podesty se vyskytovaly podivné odkazy a fráze připomínající kódový jazyk a jinotajná označení spojovaná s různými anglicky komunikujícími skupinami pedofilů.Zběžný pohled na komunikaci a kontakty Johna Podesty poukazovaly minimálně na velmi zvrácený vkus a špatně skrývanou sexuální úchylku, nemluvě o nedostatku soudnosti a sebekontroly.

Předtím, než začnu rozmotávat to zašmodrchané klubko, které by vydalo skoro na telenovelu a které jsem rozpracoval do dvou na sebe navazujících dílů, tak se ještě zmíním o obrovském skandálu v britském Rotherhamu.

Rotherhamský skandál – paralela s Pizzagate

Jistě si pamatujeme na Rotherhamský skandál, kdy skupina pákistánských muslimů roky zneužívala a týrala mladistvé dívky. Tito pákistánští muslimové ovládali dívky výhrůžkami, znásilněním jejich matek nebo vypálením domovů. Opařovali je vařící vodou. Pokud usoudili, že chtějí jít na policii, přibíjeli jim jazyky k desce stolu. Tyto gangy řádily už od roku 1989.

Počínaje rokem 1997 bydlelo v tomto anglickém městě s více než 100.000 obyvateli osm tisíc pákistánských mužů. Jádro skupiny zahrnovalo až tři sta podezřelých Pákistánců. Tito muslimové podle nejkonzervativnějších odhadů zneužívali, znásilňovalia obchodovali s tisíci nezletilými dívkami.Na problém se snažili upozornit sikhové a také jedna charita, ale bezvýsledně. Policie byla nakonec obviněna z toho, že před tím nejen zavírala oči, ale že se na samotném obchodování s dětmi podílela.

V roce 2016 bylo obviněno celkem 54 policistů z toho, že zavírali oči a kryli skandál děsivého týrání dětí gangy Pákistánců. Za krytí těchto skandálů dokonce padlo 194 obvinění.Někteří dokonce tvrdí, že sami policisté byli součástí pedofilního sexuálního kruhu. Pokud chcete, podrobnosti si přečtěte na Daily Mailu, přikládám odkaz číslo 1 do popisu pořadu na youtube.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-3463517/Police-took-Rotherham-child-sex-abuse-ignored-pleas-victims-claimed-IPCC-watchdog-says-probing-194-complaints-scandal.html

Policisté se také báli vyšetřovat tyto gangy nebo upozorňovat na jejich chování, protože by bylo politicky nesprávné obviňovat etnickou komunitu z tak nekontrolovatelného a ohavného zločinu.

opět odkaz číslo 2 v popise pořadu na youtube.

https://www.telegraph.co.uk/news/uknews/crime/11059138/Rotherham-In-the-face-of-such-evil-who-is-the-racist-now.html

V roce 2003 se problém muslimských gangů dostal konečně do celostátních médií, ale ani jednou nezaznělo, že se jedná o muslimy. Radnice dokonce vyhrožovala novinářům, kteří to chtěli zveřejnit. Nakonec se to po mnoha letech vytrvalého boje několika odvážných lidí povedlo dostat na veřejnost. Ale víte, kdo tu hradbu mlčení prolomil? Žádná mainstreamová média, žádná televize, žádné korporátní rádio nebo třeba BBC. Pokud byste si to snad mysleli, tak vůbec ne.

Tento obrovský skandál zneužívání tisíců dívek, který se táhl 16 let, prolomil jeden odvážný blogger. Ano, slyšíte správně, takhle veřejná a soukromá média hájí zájmy lidí. Hájí je tak, že hradbu mlčení prolomil nakonec až jeden odvážný blogger píšící pod jménem Mehrdad Amanpour, který ve svém blogu popsal, jak se příběh poprvé dostal k lidem. Poprvé o tomto rozsáhlém rotherhamském incidentu psal The Sunday Times.

Novinář Andrew Norfolk v článku popisoval klíčové odhalení fenoménu převážně etnicko- pákistánského gangu.Lidé byli tehdy v šoku.Nejenže se tyto odporné zločiny skutečně staly, ale také proto, že byly tak dlouho ignorovány a celých 16 let zakrývány a utajovány veřejnými orgány a mainstreamovými médii.

více si můžete přečíst ve třetím odkazu v popise pořadu na youtube.

https://en.wikipedia.org/wiki/Rotherham_child_sexual_exploitation_scandal

Potom se tento skandál hromadného pohlavního zneužívání britských nezletilých dívek začal šířit v takzvané pravicové bloggosféře.Bloggeři obviňovali média a úřady z toho, že těmto gangům bylo umožněno nerušeně fungovat. Každý se až tak bál nařčení z rasismu, že případ raději vůbec nezačal řádně vyšetřovat!

Mainstreamová média samozřejmě tyto pravicové bloggery, kteří o hromadném znásilňování začali psát, ignorovala. Opět se bála, že je někdo označí za rasisty a bude je s těmito pravicovými doggery spojovat.A oni přece nemohou dát důvěryhodnost nějaké nenávistné alternativě! Tak to raději zamlčí, budou to ignorovat, a raději ani nebudou volat po vyšetřování. Někdo by je přece mohl začít spojovat s touto rasistickou nenávistnou alternativou!Vidíme, kam až daleko zachází ultra hyper politická korektnost, levičácké přešlapování po špičkách a bázlivé obcházení problémů?

Kolektivní strach kvůli pár sekýrníkům, kteří kohokoli, kdo třeba na muslimech najde jen chlup něčeho špatného, hned začnou pranýřovat a spílat mu do rasistů, nácků, fašounů.

Ta obvinění britské alternativy byla velmi rozsáhlá. Bylo jasné, že se něco obrovského tutlá, ale média do toho nechtějí sáhnout.A proč o tom hovořím? Protože se bránilo i některým policistům, kteří v tom nejeli a kteří nebyli zkorumpováni, aby ty případy vyšetřovali.Například policejní vyšetřovatelka Maggie Oliverová, která po nějaké době o své snaze chránit dětské oběti, za téměř naprostého nezájmu policie i státních zástupců, napsala knihu.

V Británii se objevil i seriál BBC „Tři dívky“, který zmíněný skandál také popisoval a který vzbudil značnou pozornost veřejnosti.Policistka Maggie Oliverová ve své knize popisuje, jak jí bylo znovu a znovu bráněno ve vyšetřování, jak musela dokonce opustit své oddělení a přejít na jiné.Když po dlouhých letech a za velkého nasazení sehnala neprůstřelné důkazy, dostalo se jí podle jejích vlastních slov následujícího zhodnocení její práce od nadřízeného:

„Maggie, přiznejme si to.Jakým budou tyto děti někdy přínosem pro společnost?Myslím, že měli ta děvčata po narození utopit.“

Takhle v tom policie jela, takhle policie vyšetřovala tohle brutální znásilňování britských bílých dívek ze sociálně chudších poměrů po dobu 16 let.Nejednalo se totiž o nějakou partu grázlů, kteří se vyžívali v hromadném znásilňování nezletilých holčiček. Ano, ty stvůry to také dělaly, ale myslíte, že nějakou partu šmejdů by orgány přes noc nerozprášily? Že neměla takové schopnosti, takové nástroje, jak udělat zátah a razii na více místech, pochytat je a obvinit již v roce 2002?Samozřejmě by to zvládla!

Problém nespočíval pouze ve strachu a obavách z nařčení z rasismu, ale ten základní důvod byl, že tito Pákistánci dívky prodávali některým prominentním bílým politikům nejen z Rotherhamu.A jistě si to i natočili, aby na ně mělikompro k vydírání. Stejně jako to dělal Franta Mrázek, který měl také svůj archiv.Oni věděli, že si musí zajistit beztrestnost tímto způsobem, aby měli zastřešení u politiků, a tím pádem i u policie a státních orgánů.Aby to takzvaně přikryli.Šlo o doslovné spiknutí proti Angličanům uvnitř policejních sil.Není možné, aby ponechali bez povšimnutí kauzu, ve které více než tisíc bílých mladých dívek bylo zneužíváno pákistánskými gangy. Ale úřady to kryly 16 let.

A tady můžeme spatřovat jistou paralelu s Rotherhamem, která spočívá v tom, že pokud relativně malý počet lidí z alternativy začne o něčem psát a informovat, označí se veřejnosti jako odporný druh lidí, který provozuje rasistické, nenávistné a fašounské weby.Slýcháváme to pořád dokola, fašoun, nácek, nenávistný rasista, nové škatulky dezinformace, konspirace, fake news a hoax.A protože jsou tvrzení pro většinu veřejnosti těžko uvěřitelná, tak místo toho, aby se nad tím zamysleli, aby začali pátrat, hledat, bádat, jestli ta tvrzení náhodou nejsou pravdivá, tak to jednoduše odmítnou, protože to přece tvrdí ti odporní hnusní nenávistní konspirátoři, fašouni a náckové.

Lidé to odmítnou, protože tomu jen těžko mohou uvěřit a média je v tom odmítnutí podpoří, protože to nevyhovuje jejich narativu, jejich étosu, jejich zakrývání nepohodlných věcí proti vládnímu establishmentu.Pořád to mějme na paměti, protože Rotherhamský skandál hromadného zneužívání bílých dívek se táhl neuvěřitelných 16 let, a celou tu dobu to všichni označovali za rasismus, konspirace, dezinformace, jednoduše nepravdu, lež a nesmysl.

Proč? Protože média hlavního proudu, ta korporátní média, to univerzálně kryla.Tehdy ještě nebyla alternativa tak ukotvená jako nyní, a proto korporátní média měla informační monopol.Teď už to tak není.Takže Rotherham byla 16 let konspirace a dezinformace.Mějme to na paměti, až začnu hovořit o aféře PizzaGate.Stejně jako Rotherham, tak i Pizzagate je masmédii považována za konspiraci.

Vývoj rotherhamského skandálu sexuálního zneužívání dětí byl opět nesmírně bolestivou lekcí toho, že média hlavního proudu se můžou mýlit a že „paranoidní, nenávistná a rasistická“ alternativa může mít pravdu.

V této druhé kapitole jsem se věnoval Rotherhamskému skandálu jako předstupni a předvoji před samotnou aférou Pizzagate.Jak už jsem zmínil, celé to vypuklo v roce 2016 před volbami Donalda Trumpa. Tato kauza Pizzagate vycházela z uniklých e-mailů na Wikileaks šéfa volební kampaně demokratické strany a manažera kampaně Hillary ClintonovéJohna Podesty a jeho bratra Tonyho Podesty.V těchto e-mailech se objevily pedofilní skupiny, důkazy o obchodování s dětmi a jejich zneužívání.

Toho všeho se účastnily vysoké špičky a elitní smetánka washingtonských politiků. V ústředním bodě této celé kauzy stály dvě klíčové pizzerie ve Washingtonu D.C., ve kterých si tyto smetánky objednávaly pizzu. Podle toho, jaký druh pizzy si objednali, bylo jasné, jaké dítě a jakého věku požadují, když to hodně zjednoduším.

Ta symbolika v podobě pizzy měla být maskováním proto, aby je i v případě průvalu prozrazení nebylo možné stíhat. Protože když si objednáváte pizzu, tak za co by vás někdo stíhal, že?Někdo by mohl namítat, a jistě takových lidí bude dost, že jsou to smyšlenky, náznaky, nepotvrzené informace.To se může na první pohled zdát. Ovšem až začnu rozplétat klubko od nastrčených majitelů těchto dvou klíčových pizzerií a jejich vazby na nejvyšší špičky a spolupracovníky Clintonovy rodiny, plus tu ocituji některé uniklé e-maily z Wikileaks, tak už nikdo nemůže zůstat na pochybách o pravdivosti a podstatě celé této aféry Pizzagate.

Budu se dál a dál propracovávat, samozřejmě na základě nazdrojovaných informací z oficiálních zpravodajských outletů, do vyšších a vyšších paterk jedné z klíčových postav aféry Pizzagate JeffreyEpsteinovi, který je uváděný ve vyšetřovacích dokumentech FBI. Tři roky po vypuknutí této kauzy Pizzagate byl 6. července 2019 Jeffrey Epstein zatčen.

Budeme si postupně skládat vazby, návaznosti a souvislosti celé této aféry.Pokusím se vás provést tak, abychom společně nezabloudili, abychom vždycky měli směr a vždycky věděli, kam odbočit, ale hlavně se neustále vracet na hlavní trať, na hlavní páteřní trajektorii příběhu Pizzagate.

Comet Ping Pong

V aféře Pizzagate hrály roli, tedy jak jsem zmínil, dvě klíčové pizzerie. První pizzerie nesla název Comet Ping Pong. Jejím vlastníkem byl James Alefantis.

James Alefantis byl první z řady takzvaných zasvěcenců, kteří uvízli v této síti pedofilů, protože byl majitelem klíčové pizzerie Comet Ping Pong. James Alefantis je velmi mocným mužem. Zařadil se na 49. místo v top 50 „Nejmocnějších lidí ve Washingtonu“ podle pánského časopisu GQ. Toto prestižní zařazení mezi elitami je vskutku podivné. Řekli byste si, co dělá majitel pizzerie v časopisu, kterému se podle názvu někdy přezdívá “Gay Queer Magazine (Gay Buzna Magazín). Samotný magazín publikuje i fotografie žen a hereček.Pokud si ale zadátena Googlu heslo “GQ” a v sekci vyhledávání obrázků, tak na vás vyjedou obálky magazínu GQ, na nichž v 99% případů jsou právě muži, někdy dokonce i polonazí.

Je to proto, že on a jeho bývalý přítel David Brock mají hluboké vazby na Demokratickou stranu. James Alefantis a David Brock byli také úzce zapojeni do Clintonovy kampaně.David Brock byl dlouholetým blízkým spolupracovníkem Hillary Clintonové.David Brock založil nevládní organizaci Media Matters for America, prý se záměrem čelit konzervativním dezinformacím a bojovat proti hatespeech a nenávisti a další bláboly, něco jako Evropské hodnoty nebo Hatespeech Culture v Česku.Takže typicky neoliberální nevládní organizace proclintonovského typu, předpokládám pro praní a čištění obrovských objemů peněz.

O vyslovených důkazech můžeme spekulovat, ale existuje přinejmenším několik jednoznačných obrazových důkazů. Pod následujícím odkazem vidíte fotku, kterou zveřejnil James Alefantis, majitel jedné z klíčových pizzerií Cometa Ping Pong. Na této fotce je muž nesoucí malé dítě s korálkovým náhrdelníkem přehozeným kolem krku. Na další fotografii je malá holčička přikurtovaná lepícími páskami k pingpongovému stolu. Za ní stojí nějaký muž.

To, co je znepokojující na těch fotografiích je, že ty fotografie používají hashtag „#chickenlovers“ doslova přeložené jako milovníci kuřete.Ovšem v angličtině jde o ustálený termín pro označení pedofila, tedy někoho, kdo miluje „kuřátka“, což je také jednoznačně ustálený termín pro označení nezletilého dítěte.

Chicken je něco jako kuřátko, ve zkratce se také říká chick, což je buchta, kočka, mladá holka v teenagerovských letech, ale chicken je ještě menší dítě, kuřátko. Takže jak jinak si máme vysvětlit, když je chlap vyfocený s malým dítětem s hashtagem I love chicken miluju kuřátka? Podívejte se na 4. odkaz v popise pořadu na youtube.

Stěžujte si na co chcete, třeba na „spekulativní“ a „paranoidní“ diskuse o Pizzagate, ale když máte jasné případy jako je tento, kde James Alefantis absolutně nepochybně zveřejnil fotografii muže, který drží dítě a hashtag, který pro fotografii použil, zahrnoval výraz, který je nepochybně odkazem na pedofilii a na fotografii, kde není nic jiného než to dítě (kuřátko)? Na co jiného by „kuřátko“ mohlo odkazovat?

Dokonce se o tom píše na Wikipedii, i když nepřímo, ale právě z toho to pochází chicken hawk, men who love boys. Více si přečtěte v 5. odkazu v popise pořadu na youtube.

https://en.wikipedia.org/wiki/Chicken_Hawk:_Men_Who_Love_Boys

Besta Pizza

Druhou klíčovou pizzérií je Besta Pizza.Tu provozuje společnost Uptown Pizza Incorporated.Tuto Besta Pizza vlastní Andrew Kline.

Andrew Kline vystudoval lidská práva na Harvardské Kennedyho škole, získal magisterský diplom a potom jako jeden ze čtyř advokátů pracoval jako právník v oddělení pro vyšetřování obchodování s lidmi pod americkým ministerstvem spravedlnosti A hádejte, kdo ho do této pozice jmenoval?Samotný Bill Clinton.

A jsme doma!

Můžete si to ověřit v 6 odkaze od Vanity Fair, který přikládám k této pasáži v popise pořadu na youtube.

http://archive.is/dFoRq

Takže James Alefantis, majitel pizzérie Comet Ping Pong, měl bývalého přítele Davida Brocka, jednoho z nejbližších spolupracovníků Clintonových a majitel Besta Pizza Andrew Kline pracoval pro americkou vládu na pozici, do které ho dosadil Bill Clinton.

Dále se ukázalo, že logo pro podnikání těch dvou klíčových pizzérií, tedy Comet Ping Pong a Besta Pizza, obsahovalo emblém, který se nápadně podobal zobrazení „malého milence“, které používali pedofilové k označení toho, že jejich zájem je spíše o mladé chlapce než o dívky. Dále třeba kapely, které koncertovaly ve vybraných restauracích, vydaly alba s názvem All the Children a na obalu byl obrázek dítěte, které si dávalo do úst předměty tvaru mužského penisu.

podívejte se na 7 odkaz v popise pořadu na youtube.

http://www.heavybreathing.net/a.html

Těch náhod se zjevovalo stále víc a víc.

Portugalská vsuvka

Jen v krátkosti, mám tady takovou portugalskou vsuvku, protože slovo Besta znamená v portugalštině bestie, což už samo o sobě něco nasvědčuje, a navíc, a to mě prosím kdyžtak v komentářích opravte, ale v přiloženém odkazu se dočtete, že v Portugalsku je možné mít legální sex s dívkou už od 14 let.

8 odkaz v popise pořadu na youtube.

https://en.wikipedia.org/wiki/Ages_of_consent_in_Europe#Portugal

Možná právě to je další důvod, proč si zvolili právě kódové označení směrující na Portugalsko. Protože čím nižší věk, tím lépe pro Pizzagate. Ve svědectví Virginie Robertsové, která byla jednou z dívek na Lolita Express, uvedla, že když jí bylo 19, byla pro většinu členů Lolita Expressu příliš stará, takže opravdu tady – čím nižší věk, tím lépe.

A mimochodem, k tomu se dostanu také později u Jeffreyho Epsteina, jedna z jeho nejzkušenějších pilotek Nadia Marcinková, rodačka ze Slovenska, létala Lolitou Express mezi jinými letišti a destinacemi také na Terceira Island na Azorských ostrovech, které jak víme, patří teritoriálně Portugalsku.Další střípek do mozaiky.

A kdybych chtěl být ještě konspirativnější, tak bratři John a Tony Podesta mají podle policejních svodek v Portugalsku prsty ve zmizení tehdy čtyřleté Madeleine McCannové.Madeleine Beth McCannová se narodila 12. května 2003.Záhadně zmizela večer 3. května 2007 rovnou ze své postele, když spala v rekreačním bytě v letovisku Praia da Luz v portugalském regionu Algarve.

Madeleine z Velké Británie byla na dovolenése svými rodiči, Kate a Gerry McCannovými, s mladšími sourozenci a skupinou rodinných přátel a jejich dětí.Ona a dvojčata zůstali spát ve 20:30 v přízemním bytě, zatímco McCannovi a jejich přátelé večeřeli v restauraci vzdálené 50 metrů.Rodiče kontrolovali děti po celý večer, dokud Madeleinina matka ve 22:00 nezjistila, že dcera je nezvěstná.

V Portugalsku to tehdy byla velká kauza. Prsty v jejím zmizení měli podle mnohých indicií bratři John a Tony Podestovi.Ne, že by ji unesli z postele přímo oni sami. Na takovou práci si samozřejmě najímají své lidi.

Opět, na tuto kauzu přikládám 9 odkaz.

https://www.thelastamericanvagabond.com/podesta-brothers-revealed/

Takže Portugalsko se zdá být jednou z klíčových zemí v mezinárodní skupině Pizzagate.

Právník Arun Rao

Jedním z mužů na seznamu lidí, kteří lajkovali podobné dětské fotografie na Instagramu, je Arun Rao.

10 odkaz v popise pořadu na youtube.

https://stateofthenation2012.com/?p=58315

Arun Rao je americkým prokurátorem, právníkem, který byl stíhaný a obžalovaný v případech dětské pornografie. Nicméně tArun Rao toho má na kontě mnohem víc.Byl stíhaný za federální vydírání, porušení zákona o zbraních, bankovní loupeže.Tedy ne, že by do nějaké banky vtrhnul s kuklou na hlavě a bouchačkou. Tito právníci to dělají jinak a šikovněji, ovšem on zřejmě moc šikovný nebyl.

Arun Rao působil v jurisdikci Southern Division v Marylandu jako vedoucí kanceláře ministerstva spravedlnosti.A právě jedna z klíčových pizzérií, Comet Ping Pong sice sídlí ve Washington DC, ale technicky je to na hranici Chevy Chase v Marylandu, která spadá pod Raovu jurisdikci.

Další pizzerie s názvem Besta Pizza se spolu s dvěma dalšími souvisejícími nemovitostmi nacházejí nad opuštěnými podzemními tunely.Ty tunely by se mohly snadno napojit také k okresuChevy Chase.

A právě pod tento okres spadal právník Arun Rao, vedoucí kanceláře amerického ministerstva spravedlnosti, který lajkoval obskurní dětské fotografie na Instagramu jednoho z majitelů pizzérie Comet Ping Pong Jamese Alefantise.Do jeho okresu totiž pizzérie Comet Ping Pong spadá.

Abychom si to shrnuli, mapujeme tedy základní osu dvou klíčových pizzérií sídlících ve Washingtonu D.C. a jejich majitelů s vazbami na rodinu Clintonových.

Comet Ping Pong vlastnil James Alefantis s úzkou vazbou na nejbližšího spolupracovníka Hillary Clintonové Davida Brocka. Besta Pizza vlastnil Andrew Kline, kterého dosadil do oddělení pro vyšetřování obchodování s lidmi pod americkým ministerstvem spravedlnosti samotný Bill Clinton.

A další právník s řadou obvinění z pedofilních skandálů Arun Rao, pod jehož jurisdikci tyto dvě pizzérie spadaly.

John a Tony Podestovi

Podívejme se na dalšího nejbližšího spolupracovníka rodiny Clintonových vedle Davida Brocka, a tím byl John Podesta se svým bratrem Tonym Podestou.

Totiž název Pizzagate byl vybraný proto, že lidé si poprvé začali klást znepokojivé otázky v důsledku několika velmi bizarních e-mailů Johna Podesty odhalených Wikileaks.

Přikládám 11 odkaz v popise pořadu na youtube.

https://WikiLeaks.org/podesta-emails/

John Podesta, jen pro upřesnění patří k nejbližším spolupracovníkům Billa a Hillary Clintonové, byl šéfem štábu poradců Billa Clintona mezi lety 1998 až 2001. Byl například hlavním manažerem prezidentské kampaně Hillary Clintonové v roce 2016.

John Podesta například založil think-tank s názvem Center for American Progress, centrum pro americký pokrok. A stejná organizace stojí i za pro-clintonovským online médiem ThinkProgress.com.

Ale vraťme se k e-mailům Johna Podesty zveřejněných na Wikileaks. Tyto e-maily jednoduše řečeno vyznívaly velice podivně a obvykle obsahovaly zvláštní odkazy na pizzu.Důkazy, které se začaly vynořovat, svědčily o obrovském skandálu, který nabíral obrysy netušených rozměrů. Ty důkazy jsou příliš zdrcující na to, aby to nebyla pravda.

Samozřejmě, mnoho těchto Podestových e-mailů může být považováno za náhody, a pedofilie je v tomto ohledu pouhou spekulací!Ovšem když se mnoho takových zvláštních náhod nahromadí za sebou do logického řetězce, v určitém okamžiku již přestávají být náhodami a pisatele usvědčují.

Tak třeba v jednom e-mailu je John Podesta mezi těmi, kteří byli pozvaní na farmu v Lovettsville, a hostitel říká:

odkazy číslo 12 a 13

https://WikiLeaks.org/podesta-emails/emailid/49435

https://WikiLeaks.org/podesta-emails/emailid/46736

„Bonnie bude služba Uber pro přepravu Ruby 11 let, Emerson 9 let a Maeve Luzzatto skoro 7 let, takže si užijete další zábavu a určitě budou v bazénu.“ Podívejte se na ten odkaz, to je neuvěřitelné!

Mohlo by tohle mít nevinné vysvětlení?Pozvat skupinu dospělých mužů na shromáždění na farmě, nazývat malé děti jako další zábavu a přitom uvádět jejich věk?Připadá to někomu vůbec jako náhoda?Je to velmi podivné. Nevím jak vám, ale mě to jako náhoda vůbec nepřipadá, dostávat zprávy, které uvádějí věk malých dětí, které by byly v bazénu!

V další emailové komunikaci Johna Podesty byla objevená kódovaná komunikace a tajná hesla pro označování pedofilních, ale také homosexuálních a heterosexuálních aktivit na takzvaném ostrově. Tímto ostrovem má být právě Alefantisova pizzérie ve Washingtonu.Teď přečtu jeden kódovaný email s následujícím textem:

Ahoj Johne, Realitní agent (zřejmě přezdívka?) našel kapesník.

Myslím, že je to mapa, která má spojení s pizzou (to je kód). Je to tvůj kapesník? Mohou ti ho poslat, pokud chceš. Vím, že máš hodně práce, takže nemusíš odpovědět, pokud není tvůj nebo ho nechceš.

A toto bylo reakcí na předchozí email:

Právě jsem se vrátil z obhlídky oblastní kanceláře (Field house) a mám čtvercový textilní kapesník (je tam bílá barva s černou), který byl zanechaný na kuchyňském ostrově.(kód pro pizzerii).

Přikládám odkaz č 14 v popise pořadu na youtube.

https://WikiLeaks.org/podesta-emails/emailid/32795

A tak bych mohl pokračovat dál, třebaže je to velmi těžké, protože těch kódových označení je tu více.Na homosexuální scéně v USA se používají barevné kódy kapesníků, které pomáhají v gay-klubech rozlišovat lidi s různými sexuálními preferencemi.A právě barva kapesníku z emailu odkazuje na sadomasochistickou orientaci držitele kapesníku.

Nebo citace dalšího e-mailu zaslaného Johnu Podestovi:

Poslední den v MV.Zkratka nějakého města nebo místa.

Chyběl jsi mi.Susan šlehala Sherry a mě u Domina.Dominos je zřejmě označení nějaké konkrétní akce, kde probíhal sadomasochistický večírek, protože když píšete o šlehání whip a že to proběhlo U Domina, tak je to asi jasné, o co jde.

Takže ještě jednou, Susan šlehala Sherry a mě u Domina.

Pomocí Podestovy metody, ona vymyslela pravidla, podle kterých jsme hráli.

Ona zřejmě míněno jistá Susan, která je šlehala pravděpodobně rákoskou.

Přikládám odkaz č 15 v popise pořadu na youtube.

https://WikiLeaks.org/podesta-emails/emailid/37971

Tady jsme zřejmě svědky sadomasochistických choutek a preferencí Johna Podesty, jisté dominy Susan, a subiny Sherryll a pisatele e-mailu, který si stýskal nad tím, jak jim tam John Podesta chyběl.

A poslední e-mail, který tady ocituji a ve kterém se také vyskytuje ono sídlo zvané U Domina.Ale vidíme tu také odkazy na symboliku krabic pizzy, tvaru těchto krabic, jejich obsahu a symboliku sýru a těstovin právě ve spojení s jakousi dominou.

Mary a Johne, myslím, že byste si měli všimnout změn strategií, které jsou už dlouho zavedeny.

Okamžitě jsem si uvědomil, že podle tvaru krabice je něco jiného. Zřejmě varování, že došlo ke změně kódovému označení krabic v podobě dítěte. Pisatel je asi rozčarovaný, že si objednal určitý typ tvaru krabice, a protože se změnila ta strategie, tak mu poslali nějaké jiné dítě, které požadoval.Pokračuji dále v citaci:

a uvažoval jsem, kdo mi pošle něco do krabice ve tvaru čtverce.

Opět, když si objednáváte pizzu, záleží vám na tom, jestli je krabice ve tvaru čtverce nebo jestli má zkosené hrany, jestli je hranatá, placatá, prostě cokoli? Evidentně krabice ve tvaru čtverce je kódové označení.Pokračuju dále v citaci:

A hle, místo těstovin a úžasných omáček to byl krásný a lákavý sortiment sýrů, mňam.Očekávám návrat svých dětí a vnoučat z jejich prázdninových cest, abychom je mohli zničit.

Tohle nechápu, zřejmě také nějaké kódové označení, nebo si dokážete představit, že někomu píšete, že až se vrátí vaše děti a vnoučata, tak je zničíte?

We can demolish them?

To je naprosto absurdní, zvrácené, nepochopitelné.Lze předpokládat, že to nejsou děti a vnoučata pisatele, nebo pokud ano, tak tím demolish zničit nasvědčuje, že tam mohlo docházet nejen k pedofilii, ale dokonce incestním zneužíváním dětí.

Dokončím citaci e-mailu.

Děkuji mnohokrát.Doufám, že vám a vaší skupině se povede dobře.Chybíte mi oba.

Vše nejlepší k veselým Vánocům a šťastnému novému roku.

Herb

PS: Myslíte si, že se mi bude líbit hrát domina na sýru nebo na těstovinách?

Opět dominosa označení na sýru nebo na těstovinách jsou zřejmě metody, jakými probíhá sadomasochistická akce.

Najdete to pod 16 odkazem v popise pořadu na youtube.

https://WikiLeaks.org/podesta-emails/emailid/50332

Citací a snahou rozšifrovávat e-mail po e-mailu bych tu mohl strávit hodiny, protože to by vydalo na celou telenovelu, ale to není účelem.Účelem jezískat vhled do myšlení choutek a sexuálních preferencí okruhu lidí washingtonské smetánky a amerických elit, a ten pak rozšířit do povědomí veřejnosti.

Tony Podesta

Johnův bratr Tony Podesta byl jedním z mužů ve středu Pizzagate.John Podesta, jen pro připomenutí, patří k nejbližším spolupracovníkům Billa a Hillary Clintonové. Byl také hlavním manažerem prezidentské kampaně Hillary Clintonové v roce 2016.

Tony Podesta má hodně pokřivený vkus v umění.Tony má ve svém domě nad schody skulpturu s odseknutou hlavou, která je totožná se známou fotografií jedné z obětí sériového vraha Jeffreyho Dahmera.

V 17 odkazu, který přikládám, najdete fotografii skutečné oběti.) Mimochodem ten článek, jehož odkaz najdete v popisu pořadu na youtube, zmiňuje také ložnici Johna Podesty.

https://3.bp.blogspot.com/-s-3IWo_PoQs/VDQR0QRnNII/AAAAAAAAATE/UInO9Ly8gic/s1600/dahmer1.jpg

Jeho ložnice totiž obsahuje několik snímků od fotografa „známého pro dokumentární snímky nahých teenagerů v předměstských domech jejich rodičů.“ Oblíbenou umělkyní Tonyho Podesty, bratra nejbližšího spolupracovníka Clintonových Johna Podesty, je také Biljana Djurdjević, jejíž umění ve velké míře zahrnuje obrazy dětí v pozicích ve stylu BDSM, čili sadomasochistické pózy.

Na jednom obraze stojí řada mladých dívek ve sprše s rukama za zády v poloze, která naznačuje otroctví,submitivitu, podřízenost.Na jiném obraze je zachycený mladý chlapec ve sprše svázaný ve vzduchu s rukama nad hlavou.Známá je fotografie Mariny Abramovič s hlavou “Bafometa” v rukách, tedy s kozlí hlavou, která symbolizuje Satana. Tuto fotografii má také Tony Podesta ve svém domě.To jen pro představu, jaký vkus umění má Tony Podesta, bratr nejbližšího spolupracovníka Clintonových Johna Podesty.

Kromě Jeffreyho Epsteina jsou bratři Podestové také přáteli s odsouzeným sexuálním delikventem a zároveň britským politikem,Clementem Freudem.

Důkaz najdete v 18 odkazu v popisu pořadu na youtube.

http://www.thelastamericanvagabond.com/top-news/podesta-brothers-revealed/

Bratři Podestové byli podle jednoho zdroje FBI u tohoto pedofila na návštěvě v Portugalsku během zmizení čtyřleté Madeleine McCannové 3. května 2007.Britský politik a pedofil Clement Freud vlastnil vilu v letovisku Praia da Luz. Zjistilo se, že tato vila byla vzdálená zhruba 500 metrů od hotelu, odkud byla čtyřletá Madeleine McCannová unesena. Britský poslanec a pedofil Clement Freud byl v tu dobu prý mimo zemi, ale jeho vila byla zapůjčená Johnovi a Tonymu Podestovým.Jak říkám, v Portugalsku se jednalo o obrovský skandál.

A právě u tohoto sériového sexuálního pedofila, britského poslance Clementa Freuda, byli bratři Podestové v Portugalsku na návštěvě. Ověřte si to z přiloženého 19 odkazu v popise pořadu na Youtube.

http://www.independent.co.uk/news/uk/clement-freud-paedophile-mp-could-have-sexually-abused-dozens-more-victims-a7083346.html

Jen taková perlička – tento britský poslanec, jehož příjmení nám je jistě povědomé, Clement Freud, původem narozený v německém Berlíně, byl vnukem zakladatele psychoanalýzy Sigmunda Freuda.

Zemřel v roce 2009 v 84. letech, také k tomu přikládám 20 odkaz vpopisu pořadu na youtube.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Clement_Freud

Tento vnuk Zikmunda Freuda znásilňoval dívky v době od svých 20 do cca 50 let. Například Sylvia Woosleyová a anonymní žena tvrdily, že je zneužíval jako děti.Druhá žena uvedla, že ji znásilnil, když jí bylo 18 let.

Dokonce bývalý britský velvyslanec Craig Murray na něj dostával na ambasádu další stížnosti. No prostě velký skandál vnuka Zikmunda Freuda Clementa Freuda, se kterým se přátelili bratři John a Tony Podestovi. Na youtube jsem vložil odkaz na britský deník Independent, který to popisuje.

Bratři Podestové se také přátelili s usvědčeným sériovým pedofilem a zároveň také mluvčím Bílého Domu Dennisem Hastertem.Usvědčuje je z toho uniklý e-mail z Wikileaks, jehož 21 odkaz přikládám do popisu pořadu na Youtube.

https://WikiLeaks.org/podesta-emails/emailid/48488

Dennis Hestert byl mluvčím Bílého domu mezi lety 1999 až 2007, po něm byla mluvčí Nancy Pelosiová, než přešla do pozice předsedkyně dolní sněmovny reprezentantů. Dennis Hastert byl také poslancem v dolní sněmovně reprezentantů neuvěřitelných 20 let mezi lety 1987 až 2007.

V roce 2015 vyšetřování FBI zjistilo, že Dennis Hastert během svého působení jako učitel na střední škole a zápasnický trenér v 70. letech obtěžoval nejméně čtyři chlapce.Hastert obtěžoval chlapce čtvrté třídy na školních záchodcích a vyhrožoval jim, pokud útok nahlásí.

Ve vězení si odseděl 15 měsíců.

Další podrobnosti najdete ve 22 odkazu v popise pořadu na youtube.

https://theoutline.com/post/2500/dennis-hastert-congress-forgotten-pedophile

Dennis Hastert byl do pozice mluvčího Bílého domu přiveden v době, kdy byl prezidentem Bill Clinton, který sám létal 26 krát na Epsteinově Lolita Expressu. K tomu se později dostanu, také to máme z oficiálníchzdrojů. John a Tony Podestovi, kteří se s Dennym Hestertem přátelí, jsou také jedněmi z nejbližších spolupracovníků Clintonových. Manažeři kampaní, zakládají neoliberální prodemokratické think-tanky. Takže stále se pohybujeme v té jedné partě kolem Clintonů.

Clinton si přivedl Dennyho Hasterta do Bílého Domu v roce 1997. Jejich nejbližšími spolupracovníky jsou bratři John a Tony Podestovi, kteří se s tímto pedofilem, který obtěžoval na záchodcích malé chlapečky, přátelí.

Bill Clinton na Lolita Expressu, Clintonovi spolupracovníci John a Tony Podestovi na Instagramu lajkující dětské fotky majitele pizzérie Comet Ping Pong Jamese Alefantise. Jeho přítel David Brock, opět blízký spolupracovník Clintonů. Druhý majitel Besta Pizza Andrew Kline, právník, kterého na ministerstvo spravedlnosti přivedl sám Bill Clinton. Dennis Hasters, mluvčí Bílého Domu za Clintona, se kterým se přátelí Clintonovi spolupracovníci John a Tony Podestovi, a kteří bydleli ve vile britského pedofilního poslance Clementa Freuda.

Veškeré informace máte nazdrojované v přiložených odkazech v popisu pořadu na youtube, klidně si to všechno proklikejte, pokud máte nějaké pochybnosti nebo mi nevěříte.

Jen abychom si pořád uvědomovali ty vazby, ty návaznosti a souvislosti.

Marina Abramović

Na Wikileaks je výběr několika fotografií z Instagramu majitele pizzérie Comet Ping Pong Jamese Alefantise a také jeho spolupracovníků. Ve všech emailech Johna Podesty a Jamese Alefantise se přitom opakují pozvánky na Marina’s Spirit Cooking, tedy v překladu Marianino spirituální vaření a všude se mluví o pizze, ostrově pizza, kuchyňském ostrově, o kapesnících, mapách ke “kuchyňským ostrovům” atd. Jde pochopitelně o kódovanou mluvu.

Jinak Marina Abramović je srbská umělkyně, která je v USA proslavená svými performancemi, které jsou až na hraně bestiality.Marina Abramovič na jedné ze svých uměleckých performancí čajovou lžičkou stírá krev (ve skutečnosti prý sladký sirup) z hrudníku mrtvoly (figuríny).

Jde o takzvané Spirit Cooking. Vlevo také v černém stojí americká zpěvačka Lady Gaga. K srbské umělkyni Marině Abramović se ještě vrátím, ale abych netříštil dynamiku a logický spád příběhu aféry Pizzagate, pojďme dál.

Jeffrey Epstein

Teď by byl pravý čas k tomu, abychom postoupili od nejbližších spolupracovníků Clintonových přímo k Billu a Hillary Clintonovým, nicméně abychom pochopili rozměr celé této aféry PizzaGate, musím přesně na tomto místě vložit kapitolu o Jeffreymu Epsteinovi a jeho spolupachatelích Nadě Marcinkové, Sarah Kellenové a Lesley Groffové.

Pak teprve mohu postoupit o patro výš při stavbě pyramidy našeho příběhu. Protože pokud bychom neprobrali Jeffreyho Epsteina, chyběl vy nám jeden díl skládačky. Další souvislosti by nám unikaly a měli bychom v tom velký zmatek.

Máme tu tedy známou figuru jménem Jeffrey Epstein.Jeffrey Epstein měl konexe v nejvyšších kruzích světových elit.Tak třeba byl členem známé Trilaterální komise, ve které svého času dokonce spravoval finance.

https://en.wikipedia.org/wiki/Trilateral_Commission

Epstein byl také součástí Rady pro zahraniční vztahy, Council on Foreign Relations, tedy jeden z klíčových orgánů nejvyšších kruhů světových politiků, bankéřů, průmyslníků, ředitelů korporací.

24 odkaz máte také na Youtube.

https://en.wikipedia.org/wiki/Members_of_the_Council_on_Foreign_Relations

Jeffrey Epstein byl také členem výboru Rockefellerovy univerzity, opět 25 odkaz na Youtube.

https://en.wikipedia.org/wiki/Jeffrey_Epstein

Jak vidíme, Jeffrey Epstein měl naprosto významné krytí v nejdůležitějších kruzích a významných pozicích světové oligarchie.Udržoval kontakty třeba s bývalým izraelským premiérem Ehudem Barakem, bývalým britským ministerským předsedou Tonym Blairem nebo saúdským korunním králem Mohamedem bin Salmanem.K jeho kontaktům se dostanu v příslušné kapitole v rámci takzvané černé knihy Jeffreyho Epsteina, ve které jsou vedené záznamy jeho kontaktů podobně jako kmotra českého podsvětí Františka Mrázka.

Jeffrey Epstein měl také neziskovou organizaci s názvem J. Epstein Virgin Islands, pravděpodobně pro čištění nelegálních peněz, prostě pračky peněz, ale to je pouze má domněnka, 26 odkaz na tuto organizaci máte v popisu pořadu na Youtube.

https://www.guidestar.org/profile/66-0585379

Tedy náš příběh se rozrůstá, protože vedle obou zmíněných klíčových pizzérií Comet Ping Pong a Besta Pizza, které sloužily jako nábor pro výběr nezletilých dívek a chlapců pro pedofily v podobě různých druhů pizzy, tak je s aférou Pizzagate spojovaný známý Boeing 727-200, hovorově Lolita Express.

Celý Epsteinův business fungoval totiž na geniálním nápadu poskytování sexuálních služeb v mezinárodním vzdušném prostoru, kam se nevztahují americké teritoriální zákony.Po opuštění vzdušného prostoru USA a před vstupem do vzdušného prostoru jakéhokoliv jiného státu v Evropě, s výjimkou Afriky, byly podle informací klientům jeho aerolinek servírované mladé lolitky.

Během letu se podávala vybraná jídla a nápoje, ale tím hlavním chodem byly pokaždé lolitky, k čemuž sloužily malé apartmány přímo na palubě Lolita Expressu, tedy Boeingu 727-200, který spadal do Epsteinovy flotily.

Podle amerických úřadů Epstein udržoval flotilu letadel, která obsahovala právě tyto zmíněné stroje. K těm letadlům sice přikládám odkazy v rámci registrační databáze, ale je pozoruhodné, že tyto odkazy už nefungují, kdosi tyto konkrétní záznamy letadel smazal.

Takže tři letadla Jeffreyho Epsteina byly:

Gulfstream IV registrovaný pod společností JEGE, LLC odkaz 27 https://registry.faa.gov/aircraftinquiry/Name_Results.aspx?Nametxt=PLAN%20D&sort_option=1&PageNo=1

Gulfstream GV-SP registrovaný pod společností Plan D, LLC odkaz 28 https://registry.faa.gov/aircraftinquiry/Name_Results.aspx?Nametxt=PLAN%20D&sort_option=1&PageNo=1

Letadlo Lolita Express odkaz 29 https://www.newsweek.com/jeffrey-epstein-lolita-express-bill-clinton-flight-logs-1448367, což je Boeing 727, který pobere až 200 lidí, registrovaný u společnosti JEGE incorporated z amerického státu Delaware.

Předchozí adresy společností JEGE LLC a Plan D LLC mají sídlo v Epsteinově kanceláři ostrova Saint Thomas na amerických Panenských ostrovech.V době, kdy Epstein nahlašoval leteckým úřadům přibližně 600 letových hodin za rok, časopis New York Magazine oznámil, že toho nalétal tolik, protože prozkoumával „investiční příležitosti“.

Odkaz číslo 30 v popise pořadu na youtube.

http://nymag.com/nymetro/news/people/n_7912/

Předtím, než Epstein skončil ve vězení, jeho soukromé tryskáče stále křižovaly celou planetu.

Podrobnosti v odkaze 31 v popise pořadu na youtube.

https://www.insider.com/jeffrey-epsteins-private-jet-flight-data-2019-7

Nadšencům aviatiky, kteří používají speciální vybavení k detekci a záznamu dat, která každé letadlo vysílá během letu, se podařilo shromáždit trasy letů tryskáčů Epsteina těsně před jeho zatčením6. července 2019.Většinou létaly mezi jeho nemovitostmi v USA, čili Nové Mexiko, Florida, New York, také americké Panenské ostrovy, ostrov Saint Thomas, nebo Little Saint James, ale také Francií a Británií, ale našlo se tam i několik letů do Maroka a dokonce i na Slovensko.

Konkrétně na Slovensko letěl Epsteinův tryskáč Gulfstream GV-SP přesně 7. listopadu 2018z Paříže, kam se vrátil o 5 hodin později.To je velmi zajímavé, co asi mohl na Slovensku dělat.Jak víme, ze Slovenska pochází jeho nejlepší pilotka Nadia Marcinková, ke které se dostanu později přímo v její kapitole.

Zaměstnanec na letišti ostrova Saint Thomas v blízkosti Epsteinovy 70-akrové nemovitosti na Panenských ostrovech sdělil, že je ostrovu přezdíváno ostrov pedofilů.Jde o ostrov Little Saint James.Holly Aguirreřekl pro magazín Vanity Fair, že „Epstein byl často vídán, jak vystupuje z vrtulníku a přestupuje do svého letadla s ‚dětmi – holčičkami‘“.Zaměstnanci vyjádřili znechucení nad tím, že se Epstein, odsouzený sexuální delikvent, mohl pohybovat tak snadno, a navíc v doprovodu dětí.

Není se čemu divit, protože do okruhu osob napojených na Jeffreyho Epsteina, se kterými podnikal, patřila třeba paradoxně i manželka bývalého guvernéra amerických Panenských ostrovů Johna de Jongha.

Opět 32 odkaz v popise pořadu na Youtube.

https://www.businessinsider.com/jeffrey-epstein-is-financially-tied-to-spouses-of-big-politicians-2019-7/commerce-on-business-insider

Jak jsem zmínil, Boeing 727-200, zvaný Lolita Express, byl údajně používán jako létající bordel pro pedofilní zákazníky z celého světa. FBI prochází doslova tisíce a tisíce letů zpětně až do roku 2000. Skandál vede k mnoha stovkám světových politiků, businessmanů, bankéřů, oligarchů, prezidentů, premiérů, soudců, ale jak uslyšíme, i šlechticů z britské královské rodiny.

Důležitou informací je ovšem skutečnost, že kauza Jeffreyho Epsteina vybublala na povrch kvůli kauze PizzaGate. V uniklých dokumentech Demokratické strany se totiž jméno Jeffreyho Epsteina objevilo na několika místech v korespondenci Johna Podesty, šéfa volební prezidentské kampaně Hillary Clintonové a několika zaměstnanců Demokratické strany. Vyšetřování nyní ukazuje, že Jeffrey Epstein zajišťoval veškerou logistiku pro dopravu dětí a nezletilých pro celý kruh mezinárodní pedofilní organizace.Ovšem vzhledem k tomu, že ke službám s lolitkami docházelo mimo území USA ve vzdušném mezinárodním prostoru, je těžké hledat důkazy.

Takže konec vyšetřování, zhasněte a zapomeňte!

Jeffrey Epstein podruhé spáchal sebevraždu. Poprvé se to nepodařilo 23. července 2019, druhý pokus ve věznici v Manhattanu 10. srpna 2019 už byl úspěšný.

Deep State tak znovu ukázal, že je nad zákon.

Zapomeňte, jsme z toho venku!

Zákony platí jen pro někoho.

Srbská stopa

Dejme si do souvislosti stopy vedoucí do bývalé Jugoslávie resp. speciálně dnešního Srbska.

Oblíbenou umělkyní Tonyho Podesty, bratra nejbližšího spolupracovníka Clintonových Johna Podesty, je také Biljana Djurdjević, jejíž umění ve velké míře zahrnuje obrazy dětí v pozicích ve stylu BDSM, čili sadomasochistické pózy.

Další oblíbenou umělkyní Johna Podesty i majitele pizzérie Comet Ping Pong Jamese Alefantise je srbská umělkyně Marina Abramović.Marina Abramović je srbská umělkyně, která je v USA proslavená svými performancemi, které jsou až na hraně bestiality.

Spolupachatelé

Nadia Marcinková

Nadia Marcinková patří do skupiny spolupachatelů Jeffreyho Epsteina, kteří mu s pácháním kriminality pomáhali vedle Sarah Kellenové, Adriany Rossové a Lesley Groffové.

Z vyšetřovacích spisů FBI unikly nesmírně výbušné informace. Podle těchto informací stojí v centru sexuálního ringu Jeffreyho Epsteina slovenská rodačka Nadia Marcinko, původně se skloňovaným příjmením Marcinková (případně Marčinková).

Odkaz číslo 33 v popise pořadu na youtube.

https://www.wired.com/story/global-girl-jeffrey-epstein-and-the-lolita-express/

Podle vyšetřovacích dokumentů ji Jeffrey Epstein přivezl do USA z Jugoslávie v době, kdy jí bylo pouhých 15 let. Jeffrey Epstein jí zaplatil školy, vzdělání a Nadia se stala pilotkou. FBI však podle těchto informací spojuje Nadiu Marcinko s Jeffrey Epsteinem nejenom jako v roli oběti, ale zřejmě i jako spolupachatele na organizovaném zločinu obchodování s dětmi a nezletilými pro sexuální zneužívání.

Nadia Marcinko má tři pilotní certifikáty. Pro jednomotorová letadla, vícemotorová letadla a tryskáče Gulfstream, které mají své vlastní ratingové certifikáty. Kromě toho je generální ředitelkou společnosti Aviloop.

List Miami Herald informoval, že Marcinková „přiletěla“ do USA z (bývalé) Jugoslávie, aby žila s Epsteinem, když jí bylo teprve 15 let. V materiálech pro Aviloop se Nadia Marcinko teď nazývá “Global Girl”. Nadia Marcinková se s tímto jménem poprvé objevila v soudních dokumentech na Floridě v roce 2008. Je jednou z nejvýznamnějších přistěhovalkyň v okruhu Jeffreyho Epsteina.

je to pod odkazem 34 v popise na youtube

https://www.miamiherald.com/news/local/article219494920.html

Lety Marcinkové není snadné určit, protože dívky v Epsteinově kruhu byly často zaznamenané pouze podle křestních jmen nebo iniciál. Jméno Nadia se objevuje v roce 2003 a „Nadia Marcinkova“ se objeví na manifestu pro let z Palm Beach v roce 2004.

Pak se „NM“ začne objevovat na téměř každém manifestu pro jeden z Gulfstreamů, a hlavně pro Lolita Express (Boeing 727). Zatímco „NM“ byla obecně zaznamenána na letištích na Palm Beach na Floridě, Monterey v Kalifornii a New York, navštívila také Columbus v Ohiu, Newfoundland a Terceira Island na Azorských ostrovech. Epsteinův další pilot dosvědčil, že Marcinková létala s Epsteinem ve stovkách případů.

Dostupné manifesty nezaznamenávají žádný let „NM“ do Bratislavy nebo kamkoliv na Slovensko. Přitom Marcinková uvedla v časopise pro letecké nadšence, že Slovensko bylo její domovskou zemí. A protože letové manifesty z roku 2000 nejsou k dispozici, stále není jasné, zda opustila domov v letadle s Epsteinem 7. listopadu 2019. Už jednou jsem se tu zmínil, Epsteinův Gulfstream GV-SP letěl z Paříže do Bratislavy a vrátil se o pět hodin později.

Podrobnosti v odkaze 35 v popise na youtube.

https://news.yahoo.com/flight-data-jeffrey-epstein-private-203601730.html

Marcinková je jedním ze čtyř jmenovaných údajných spolupachatelů Epsteina, kterým byla v roce 2008 udělena imunita před stíháním. To byl rok, kdy byl Epstein odsouzen za jeden trestný čin kuplířství a za druhý trestný čin provozu prostituce osob mladších 18 let. Za to samozřejmě dostal malý trest s určitými podmínkami o propuštění.

Podrobnosti v odkaze 36 v popise pořadu na youtube.

https://abcnews.go.com/US/financier-jeffrey-epstein-allegedly-improper-sexual-conduct-young/story?id=64363827

Jeffrey Epstein dostal od prokurátora Floridy Alexe Acosty de facto amnestii.Jenže Alex Acosta byl shodou okolností až do 19. července 2019 ministrem práce ve vládě Donalda Trumpa. Acosta po zatčení Epsteina rezignoval 19. července 2019 na svoji funkci právě v souvislosti s touto kauzou. Vidíme tady, že vedle bývalého právníka Donalda Trumpa Alana Dershowitze je velmi podezřelý postup i dalšího Trumpova člověka, jeho ministra práce Alexe Acosty. Ten poprvé v roce 2008 Epsteinovi udělil amnestii, velmi mírný trest na Floridě. Jeho spolupachatelům byla nabídnutá imunita, aby nemuseli proti Epsteinovi vypovídat. Všechno bylo zameteno pod koberec.

Najednou, po 11 letech, Trumpův člověk Alex Acosta podává 19. července 2019 rezignaci na funkci ministra práce.Proč? Protože čelil mnoha otázkám.

Proč v roce 2008 na Floridě propustil, de facto udělil beztrestnost a amnestii, velmi malý trest pedofilovi Jeffreymu Epsteinovi a všem jeho spolupachatelům?

Z jakého důvodu? Proč to udělal, proč k tomu došlo?

A proto musel najednou rezignovat.

Sarah Kellenová

Mezi dalšími spolupachateli, kterým byla v té době před lety udělena imunita a kteří mohli být Epsteinem zaplaceni, je i Sarah Kellenová, která pravidelně obsluhovala Epsteinovy lety a kterou právníci obvinili v soudních spisech ze „zneužívání dívek v Epsteinově vile “.

Je to odkaz číslo 37 v popise pořadu na youtube.

https://www.washingtonpost.com/national-security/epstein-paid-suspected-co-conspirators-which-prosecutors-suggest-may-have-been-to-influence-them/2019/07/12/eebd5148-a4ed-11e9-b732-41a79c2551bf_story.html?utm_term=.d67702f3ea50

Jeff Epstein měl prý zaplatit stovky tisíc dolarů lidem, kteří byli vyšetřovateli označení jako spolupachatelé.A těmi platbami je měl Epstein ovlivnit, resp. umlčet, aby nemluvili, zavázat si je.Jednou z těchto zaplacených spolupachatelek byla i Sarah Kellenová.

Po nějaké době se Nadia Marcinková a Sarah Kellenová objevily pod pozměněnou identitou jako Nadia Marcinko a Sarah Kensingtonová. Řídily Epsteinovu firmu Aviloop, která prodávala zlevněné lekce létání a další nabídky týkající se letectví.Takže Jeff Epstein je měl zaplatit, aby mlčely. A po nějaké době se u něj znovu objevují a pracují pro jeho společnosti.

Odkaz 38 na deník Guardian máte v popise pořadu na Youtube.

https://www.theguardian.com/us-news/2015/jan/07/jeffrey-epstein-former-accomplices-property-prince-andrew

Lesley Groffová

Další spolupachatelkou, o které se tvrdilo, že pracovala na náboru nových dívek a která měla koordinovat cestování s mladými dívkami po světě za zákazníky, byla Lesley Groffová.

Odkaz číslo 39 v popise pořadu na youtube.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-8575583/Jeffrey-Epsteins-assistant-Lesley-Groff-spotted-Connecticut.html

Ghislaine Maxwellová

Samozřejmě bych neměl zapomenout na ženu, se kterou Epstein žil a která byla zároveň jeho asistentkou i sekretářkou Ghislaine Maxwellovou, dceru záhadně zemřelého mediálního titána Roberta Maxwella.Tu FBI zatkla v červenci 2020, příznačně rok po zatčení Jeffreyho Epsteina.

Ghislaine Maxwellová se vypracovala v Epsteinově firmě až úplně nejvýše. Stala se jeho přítelkyní a hlavní manažerkou pro shánění klientů a také nových lolitek ve střední a východní Evropě.Mimochodem, dalšího mediálního magnáta Ruperta Murdocha najdeme také v černé knize Black Book Jeffreyho Epsteina. K tomu všemu ale dojdeme v systematickém rozboru příslušné kapitoly.

Teď jsem tedy dovysvětlil kapitolu Jeffreyho Epsteina a jeho spolupachatelů, která je důležitá do skládačky pro pochopení dalšího pokračování. A nyní už se mohu posunout o patro výš.

Clintonovi

Dosud jsme si řekli o dvou klíčových pizzeriích Besta Pizza, vlastněné bílým koněm Andrew Klinem. Toho jako právníka na ministerstvo spravedlnosti dosadil sám Bill Clinton.A dále Comet Ping Pong, vlastněné Jamesem Alefantisem s napojením na Davida Brocka a Johna Podestu, nejbližší spolupracovníky Hillary a Billa Clintonových. Také jsme si popsali roli Jeffreyho Epsteina.

Mapoval jsem tedy skupinu s přímou vazbou na Clintonovu mafii. Ale podívejme se na samotnou rodinu Clintonových.

Víme na příklad, že Bill Clinton podnikl desítky mezinárodních letů letadlem hovorově známým jako „ Lolita Express“. Je zaznamenaných minimálně 26 letů Billa Clintona v tomto Epsteinově Boeingu 727 do Evropy a do Afriky.

V popise pořadu na youtube máte 40 odkaz na Fox news a článek, který o tom pojednává, klikněte si na to.

http://www.foxnews.com/us/2016/05/13/flight-logs-show-bill-clinton-flew-on-sex-offenders-jet-much-more-than-previously-known.html

Bill Clinton spolu se svými blízkými přáteli, hercem Kevinem Spaceym a Chrisem Tuckerem letěli na palubě Epsteinova Lolita Expressu na turné po Africe v roce 2002 se zastávkami v Jižní Africe, Nigérii, Ghaně, Rwandě a Mosambiku, spojené s prací pro Clintonovu nadaci.

Tehdy Bill Clinton uvedl:

"Jeffrey je jak velmi úspěšný finančník, tak i angažovaný filantrop se silným smyslem pro globální trhy a hlubokými znalostmi vědy 21. století.Zvláště jsem ocenil jeho postřehy a velkorysost během nedávné cesty do Afriky, kde pracoval na demokratizaci, posílení postavení chudých, službě občanům a boji proti HIV/AIDS.“

Toto prohlásil Bill Clinton o Jeffu Epsteinovi po jejich legendární cestě do Afriky v roce 2002.Bill Clinton potom patřil mezi prominentní osoby uvedené v letových záznamech a který celkem 26 krát absolvoval lety na Epsteinově Lolita Expressu.

V rámci těchto letů Bill Clinton absolvoval lety na Lolita Expressu do destinací jako Hongkong, Japonsko, Singapur, Čína, Brunej, Londýn, New York, Azory, Belgie, Norsko, Rusko a Afrika.

Všechno je uvedené v tom článku na Foxnews, jehož odkaz jsem přiložil do popisu pořadu na youtube.

Takže nejen Clintonovi nejbližší spolupracovníci, ale i sám Bill, byl vedený mezi častými pasažéry na palubě Lolita Expressu.

Závěr

V dalším díle budu pokračovat Clintonovou mafií, důležitými hlavouny z bažiny a stoky zvané deepstate, také budu se věnovat Anthony Weinerovi, manželovi bývalé šéfky štábu poradců Hillary Clintonové, saúdské občanky Humě Abedinové.

Podívám se také na pokus o únos dětí po zemětřesení na Haiti 12. ledna 2010, do čehož se také zapojili Clintonovi.Tam to bude také pikantní, protože sám právník, který hájil americké misionáře z baptistické církve, kteří chtěli tyto haitské děti unést, byl sám obviněn z obchodů s bílým masem.V Haiti také neziskovky Oxfan a Save the Children, resp. jejich pracovníci, zneužívali děti stejně jako hromadně sexuálně obtěžovali haitské dívky přímo vojáci OSN.

Podíváme se na černou knihu Jeffreyho Epsteina, kterou si vedl podobně jako kmotr českého podsvětí František Mrázek. Tuto knihu si společně prohlédneme a budeme velmi překvapeni, kdo všechno létal Lolita Expressem.Od herců, přes členy britské královské rodiny, až po bývalého poradce a právníka Donalda Trumpa Alana Dershowitze. Prozkoumám také jeho vliv a dlouhé prsty přes Jereta Kushnera, Trumpova zetě,. Podíváme se také na milosti, které Donald Trump udělil mnoha kontroverzním osobám z bažiny deepstate, různým obchodníkům s diamanty, loupežníkům, kteří vytunelovali několik společností v sociálním systému, nelegálním zaměstnavatelům dětí a ilegálních přistěhovalců.

Pustíme si reportérku americké televize ABC news, která přiznala, že před 3 lety, v tomto případě v roce 2016, měli nahranou Virginii Robertsovou, klíčovou prostitutku na Lolita Expressu, která říkala, kdo všechno na Lolita Expressu létal.Nemohli to ale pustit do médií, protože to šéfové ABC zakázali.

Podíváme se také na záhadné pedofilní zmínky samotného Joea Bidena a prozkoumáme také, jací mediální magnáti a šéfové jeli v Pizzagate.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *