Clintonova vražedná mašinérie.

Chcete-li mě pravidelně podpořit, zašlete prosím drobnou, ale pokud možno pravidelnou částku na účet:
217845530/0300
Iban: CZ90 0300 0000 0002 1784 5530
BICSWIS: CEKOCZPP
Můžete také jednoduše použít QR kódy.

100 Kč

250 Kč

500 Kč

Pomůže také sdílení na sociální sítě.

A k čemu použijeme Váš dar? Dozvíte se zde.

3. díl

audio

Třetí díl pojednává o kontroverzích, které se týkají rodiny Clintonových. Epizody se zaměřují na různé události, jako jsou podezření z praní špinavých peněz, vražedná mašinérie, sexuální skandály a další utajované záležitosti, které se týkají Clintonových a jejich spojenců. Mezi zmíněnými tématy jsou také Clintonova kampaň na prezidenta, jeho úřadování v Bílém domě, vztahy s Čínou, válka na Balkáně a Clintonova charitativní organizace – Clinton Foundation. Další kapitoly se zaměřují na podezřelé smrti osob spojených s Clintonovými a představují svědky, kteří tvrdí, že byli zastrašovaní, aby se nedostali k pravdě.

Úvod

Stručně zrekapituluji, co jsme slyšeli v minulém druhém díle. Podíval jsem se na blízkého spojence Clintonových, právníka Vince Fostera. Nejen, jak mu Jerry Parks předával kokain, ale i jak Vince Foster nakonec spáchal sebevraždu. Ta byla ovšem nafingovaná. Podíval jsem se ale i na další pašeráky drog, kteří byli blízcí přátelé Billa Clintona v Arkansasu. Barry Seal nebo Dan Lasater. S nimi se pojí mnoho dalších záhadných vražd, na které jsem se podíval. Dokonce vyšetřovatel kauz Dana Lasatera byl otrávený vojenským antraxem. Pak jsem se vypravil na prezidentskou kampaň Billa Clintona v roce 1992. Kdo byli jeho spojenci a podporovatelé? V té době vypukly i četné sexuální skandály. Sally Perdueová, Gennifer Flowersová nebo Paula Jonesová. Také otevřeně promluvili členi Clintonovy ochranky Larry Patterson a Roger Perry.

Prezidentská kampaň: Ostatní kauzy

Časopis Time přinesl v roce 1992 článek nazvaný "Anatomie pomluvy", ve kterém bylo Clintonovo zapojení do drogové operace Mena Contras pečlivě vybělené a ti, kdo se ho snažili odhalit, byli očerňovaní.

Další časopis Pine Bluff Commercial si povšiml: "Je velmi obtížné přistihnout Billa Clintona při ploché lži. Jeho specialitou byla zdlouhavá neupřímnost."

Hillary Clintonová tehdy opustila kampaň, aby se zúčastnila popravy vraha policistů Rickyho Raye Rectora, mentálně nesvéprávného černocha, který měl sklony k výtkám a byl natolik dysfunkční, že při posledním jídle požádal své strážce, aby mu koláč schovali na později. Mezi Clintonovými to už tehdy začalo skřípat. Dva arkansaští státní policisté popsali hádky mezi Clintonovými, slovy reportéra Washington Times Jerryho Sepera: "Včetně vulgárního křiku a rozbíjení nábytku".

Clintonovi v Bílém domě

Bill Clinton tedy, jak víme, zvítězil v prezidentském klání. Arkansaský guvernér po Billu Clintonovi, James Guy Tucker přijel do Washingtonu, aby se podíval na přísahu svého bývalého šéfa, a ponechal svůj stát pod kontrolou prozatímního předsedy senátu, zubaře z Little Rocku Jerryho Jewella. Jerry Jewell využil své pravomoci úřadujícího guvernéra a udělil řadu milostí, jednu z nich pro odsouzeného drogového dealera Tommyho McIntoshe. Podle deníku Washington Times mnozí ve státě "tvrdili, že šlo o politický úplatek, nabídnutý výměnou za špinavé triky, které Tommy McIntosh prováděl na Clintonovy politické protivníky během prezidentské kampaně, nebo jako úplatek za to, že přestal útočit na Billa Clintona". Zdá se, že Tommy McIntosh pracoval pro Billa Clintona v jeho poslední státní kampani a podle McIntoshovy žaloby z roku 1991 souhlasil nejen s tím, že mu zaplatí 25000 dolarů, ale že mu pomůže uvést na trh jeho recept na sladký bramborový koláč a omilostní jeho syna.

Clintonovi začali dělat v Bílém domě pořádky. Hillary Clintonová a poradce David Watkins usilovali o vytlačení cestovní kanceláře Bílého domu ve prospěch jejich preferované společnosti World Wide Travel, která byla zdrojem 1 milionu dolarů na cesty manželů Clintonových v rámci volební kampaně typu "letíš teď a zaplatíš později". Bílý dům propustil sedm dlouholetých zaměstnanců pro údajné špatné hospodaření a úplatky. Ředitele Billyho Dalea, obviněného ze zpronevěry, porota za necelé dvě hodiny osvobodila.

Jméno blízkého spojence Clintonů, právníka Webstera Hubbella se objevilo v březnu 1994 jako potenciálního kandidáta na post náměstka generálního prokurátora, ale on svým přátelům sdělil, že nechtěl tuto práci, jak psal Time, "přijmout, ani nechtěl přijmout jakoukoli jinou funkci, která by vyžadovala potvrzení Senátem." Možná proto, aby se vyhnul rybářským výpravám do důvěrných záležitostí advokátní kanceláře Rose Law Firm, kde by v sítích mohli uvíznout další tuční kapříci.

Prezident Bill Clinton v Bílém domě vycházel vstříc svým mecenášům, sponzorům a donátorům stejně jako svým známým lobbistům. Například vedoucí pracovník banky Lippo a hongkongský manažer John Huang tehdy sjednal soukromou schůzku indonéského miliardáře Mochtara Riadyho s Billem Clintonem, na které Mochtar Riady naléhal na obnovení statusu "nejpreferovanější země" pro Čínu a zmírnění hospodářských sankcí. Statut "nejpreferovanější země" byl Číně za Billa Clintona nakonec obnovený.

V té době začaly probíhat také obří zpravodajské operace. Podle pozdější zprávy v časopise Insight, Clintonova administrativa během konference o asijsko-pacifické hospodářské spolupráci v Seattlu, odposlouchávala více než 300 míst. Videozáznamy FBI z diplomatických apartmá ukazovaly, jak se nezletilí chlapci v průběhu několika dní oddávají sexuálním hrátkám s muži v několika místnostech. Na operaci se podílela FBI, CIA, NSA a Úřad pro námořní zpravodajství. Odposlouchávané byly hotelové pokoje, telefony, konferenční centra, auta, a dokonce i charterová loď. Některé ze získaných informací byly zřejmě předané osobám s finančními zájmy v Asii.

Čína

John Huang v roce 1994 odešel z banky Lippo se zlatým padákem ve výši přibližně 800000 dolarů. Místo něj byl do banky Lippo dosazený blízký právník Clintonů Webster Hubbell, ačkoli nebyl známý svými schopnostmi v asijských obchodních záležitostech. Stalo se to potom, co byl před nástupem do vězení donucený opustit Clintonovu administrativu.

Hongkongský manažer a dřívější šéf banky Lippo John Huang odešel pracovat na ministerstvo obchodu. Někteří se domnívali, že tento krok podnítila Hillary Clintonová. Ministr obchodu Ron Brown nařídil Johnu Huangovi prověrku na stupeň přísně tajné. Během svého působení na ministerstvu obchodu navštívil John Huang asi 70krát Bílý dům, 37krát byl informovaný CIA, prohlédl si asi 500 zpravodajských zpráv a uskutečnil 281 telefonátů do své bývalé banky Lippo.

John Huang tehdy působící na ministerstvu obchodu si v roce 1995, těsně před schůzkou s čínským velvyslancem vyžádal několik přísně tajných spisů o Číně. Samotný ministr téhož resortu Ron Brown ovšem také nezahálel.

Ministr obchodu Ron Brown odjel do Číny s bezprecedentním objemem obchodů v hodnotě 5,5 miliardy dolarů připravených k podpisu. Mezi nimi byl i kontakt na arkansaskou firmu Entergy Corporation spřátelenou Clintonovi v hodnotě 1 miliardy dolarů, která měla spravovat a rozšiřovat elektrárnu Lippo v severní Číně. Entergy rovněž získal zakázky na výstavbu elektráren v Indonésii. James Riady tehdy řekl listu Arkansas Democrat-Gazette: "Myslím, že myšlenka mít v Bílém domě prezidenta Clintona z Arkansasu by se neměla podceňovat."

V poznámce, která byla později nalezená ve spisech ministerstva obchodu, byl popsaný Brownův postoj k občanským svobodám ve vztahu k Číňanům: "Ministr obchodu Ron Brown obratně prošel otázkou lidských práv, dosáhl dohody o dalších rozhovorech a poté přešel přímo k ekonomickým otázkám: pomoci společnostem Chrysler, Sprint a dalším při jejich společných podnicích."

Podle amerických celních záznamů přijel v roce 1994 do Ameriky podnikatel z čínského Macaa Ng Lap Seng se 175000 dolary v hotovosti. O dva dny později se v Bílém domě setkal s Charliem Trie a Markem Middletonem. Téhož večera seděl podnikatel Ng Lap Seng u stolu Clintonové na dobročinném večeru Národního demokratického výboru.

Pozdější ministr obchodu Mickey Kantor řekl v roce 1997, že byl ohromený, když se dozvěděl, že některé společnosti, které se k němu připojily na obchodních misích, byly sponzory volební kampaně Národního demokratického výboru. Zřejmě mu unikl materiál rozeslaný tímto Clintonovým výborem, doplněný dopisem od Billa Clintona, který dárcům ve výši nejméně 10000 dolarů sliboval pozvání "připojit se k vedení strany při jejich cestách do zahraničí, aby prozkoumali aktuální a rozvíjející se problémy".

Později, kanadská policie identifikovala Clintonova sponzora a hazardního magnáta z Macaa Stanleyho Ho jako vůdce triády organizovaného zločinu se silnými vazbami na komunistickou Čínu. Prezident Clinton osobně přijal 250000 dolarů od hazardního magnáta z Macaa, kterého kanadská policie označila jako "vůdce" čínské triády neboli syndikátu organizovaného zločinu… Podle samostatné zprávy kanadské bezpečnostní zpravodajské služby byly triády zapojené do "obchodu s drogami, praní špinavých peněz, korupce, počítačového softwarového pirátství, padělání kreditních karet a podvodů, padělání peněz a identifikačních operací a pašování uprchlíků".

Ministr obchodu Ron Brown (smrt)

Koncem března 1995 byla předvolaná desítka svědků pro vyšetřování velkou porotou Rona Browna, který si najal trestního advokáta za 750 dolarů na hodinu. Mezi problémy patřilo. Převedení více než půl milionu dolarů jedné oklahomské plynárenské společnosti Brownovi, aby ho přiměla napravit soudní spor vedený proti této firmě.

Generální prokurátorka Janet Renová jmenovala Daniela Pearsona vedoucím Brownova vyšetřování. Řekla, že mohl vyšetřovat cokoli. Ron Brown prý naléhal na Hillary Clintonovou, aby se prokurátorky Janet Renové zbavila, ale důkazy o Brownových nekalostech se dostaly až do Kapitolu a generální prokurátorka Janet Renová zřejmě cítila, že nebylo cesty zpět. Později se objevilo tvrzení některých Brownových blízkých, že ministr obchodu Ron Brown sdělil prezidentovi, že pokud půjde ke dnu, nepůjde ke dnu sám.

Čtyři dny po vydání obsílek velké poroty byl Ron Brown mrtvý. Zahynul, když letadlo TWA 800, ve kterém letěl spolu s téměř třemi desítkami dalších Američanů, narazilo do hory v Chorvatsku. Od počátku se objevovala řada nesrovnalostí, včetně nesrovnalostí ohledně stavu počasí, místa, kam bylo hlášeno, že se letadlo zřítilo, co se stalo s černými skříňkami letadla a následné sebevraždy letištního úředníka, který měl na starosti navigační pomůcky. Dále, přestože se místo havárie nacházelo něco málo přes kilometr od přistávací dráhy, první záchranáři oficiálně dorazili na místo až po více než čtyřech hodinách.

Později dva soudní lékaři ozbrojených sil potvrdili, že Ron Brown měl v hlavě dokonale kruhovou díru, která vypadala jako rána střelnou zbraní. Armádní podplukovník David Hause pracoval o dva stoly vedle na letecké základně Dover, kde byl Ron Brown vyšetřovaný, když vypukl "rozruch" a někdo řekl: "Jé, tohle vypadá jako střelná rána." David Hause si vzpomíná, že řekl: "Jistě, mně to také připadá jako střelné zranění." Žádná pitva ani vyšetřování ale nenásledovaly.

Tohoto smrtelného letu se týkala ještě další, dosud nevysvětlená záhada. Jistý stínový podnikatel, možná s vazbami na zpravodajské služby, na poslední chvíli zrušil své místo v nešťastném letadle Rona Browna, které se s Ronem Brownem na palubě zřítilo. Náhoda, nebo byl tento stínový podnikatel informovaný od zpravodajských kanálů, co se mělo odehrát? To dnes už prostě nevíme.

Svědkyně Barbara Wiseová (smrt)

V té době byla nalezená mrtvá také další pracovnice na Brownově ministerstvu obchodu, Barbara Wiseová. Tato žena, jejíž částečně nahé tělo bylo nalezené na ministerstvu obchodu, byla některými popisovaná jako velmi narušená osobnost, jejíž smrt možná vůbec nesouvisela s Clintonovými skandály.

Barbara Wiseová, sekretářka ministerstva obchodu, v Úřadu pro mezinárodní obchod, a také spolupracovnice Johna Huanga, byla v roce 1996 nalezena pohmožděná a částečně nahá v zamčené kanceláři ministerstva obchodu. Příčina smrti zůstává neznámá. Jak víme, jejím nadřízeným byl Hongkongský manažer a dřívější šéf banky Lippo John Huang. Banku Lippo založil indonéský miliardář s vazbami na Suharta, Mochtar Riady, se kterým Bill Clinton pěstoval nadstandardní obchodní vztahy. Právě Mochtar a jeho syn James Riady podpořili štědrými finančními dary Clintonovu prezidentskou kampaň.

Omilostnění Jacka Pakise

Mezi tím, v roce 1994 stále stovky zaměstnanců Bílého domu pořád neměli bezpečnostní prověrku.

Deník Washington Times uvedl v roce 1995, že Bill Clinton bez fanfár omilostnil kamaráda své matky Virginie, který hrál hazardní hry. Jack Pakis byl odsouzený podle zákona o kontrole organizovaného zločinu ke dvěma letům vězení, ale trest byl podmíněně odložený. Byla mu uložená pokuta a zkušební doba.

Jack Pakis byl zatčený v rámci operace FBI proti nelegálnímu hazardu v Hot Springs ve státě Arkansas. Podle deníku Washington Times "soudce v procesu popsal Jacka Pakise jako profesionálního hazardního hráče, spoluvlastníka nelegálního kasina a nelegálního bookmakera fotbalových a dostihových sázek". Americký okresní soudce Oren Harris poznamenal, že FBI "sáhla do Hot Springs, aby učinila přítrž hazardu, který zde existoval od 20. let 20. století." Vynesení rozsudku ovšem pozastavil s tím, že vzhledem k tomu, že místní tolerance hazardních her byla tak rozšířená, bylo by nespravedlivé poslat Jacka Pakise a jeho spoluobviněné do vězení.

Jack Pakis mimochodem kdysi vlastnil část Southern Clubu, oblíbeného podniku Al Caponeho, v Hot Springs, kde, jak uvedla Clintonova matka Virginia ve své autobiografii, "gangsteři byli cool".

Clintonův životopisec Roger Morris a Sally Dentonová v polovině 90. let sepsali dobře zdokumentovaný popis drogových a kontrarozvědných operací v Arkansasu v 80. letech. Sekce Outlook deníku Washington Post ji chtěla otisknout, nabídla nejvyšší cenu, jakou kdy za článek zaplatila, ale nadřízení ji přehlasovali. Necelý rok předtím Washington Post zveřejnil hlavní článek sekce Style, ve kterém si z aféry městečka Mena dělal legraci: "Údajně temné činy v Meně pomohly podpořit kult spiknutí, který zapustil kořeny mezi některými Clintonovými zarytějšími odpůrci." A tak se stalo. Po týdnech průtahů ze strany vedení Washington Postu, Roger Morris a Sally Dentonová příběh, který nakonec vyšel v Penthousu, stáhli.

Bill v Bílém domě podruhé

V prezidentských volbách v roce 1996 byl Clinton znovu zvolen, když získal 49,2 % hlasů voličů. Stal se tak prvním demokratickým prezidentem od Lyndona Johnsona, který byl zvolený na druhé funkční období, a prvním demokratem od Franklina Roosevelta, který byl zvolen prezidentem více než jednou.

Tehdy vypukl jeden z mnohých skandálů. Hillary Clintonová si totiž zašla pro svou každodenní dávku fotografického sebeukájení na dětské oddělení lékařského centra Georgetownské univerzity. Měla být vyfotografovaná, jak čte dětem. Ovšem vynořil se problém. Nemocné děti nevypadaly tak roztomile a fotogenicky, zejména děti, které byly po léčbě rakoviny plešaté nebo vybavené hadičkami a podobně. Ovšem vymyslelo se efektní řešení, se kterým si televizní štáb hravě poradil. Tyto nemocné děti se nahradily zdravými dětmi, které patří personálu nemocnice. Fungovalo to skvěle, a velkolepé fotografie Hillary, jak se stará o děcka v nemocnici, se vydařily impozantně.

Další skandál vypukl kolem západoafrického multimilionáře. Foutanga Dit Babani Sissoko, západoafrický multimilionář, se snažil dostat z vězení kvůli obvinění z úplatkářství a pašování tím, že soudci ukáže pozvánku na večeři s prezidentem Billem Clintonem, kterou dostal v jednom z washingtonských hotelů. Soudce ovšem Sissokoa nepropustil a stanovil kauci ve výši 20 milionů dolarů. Jednalo se o rekord na jižní Floridě.

Clintonův poradce a také šéf jeho volební kampaně George Stephanopoulos řekl v pořadu ABC This Week, že cituji: "Bílý dům měl jinou, dlouhodobou strategii, která by podle mě byla mnohem výbušnější. Spojenci Bílého domu si už začínali šeptat o tom, co budu nazývat strategií Ellen Rometschové.“ Byla to přítelkyně Johna Kennedyho, která byla shodou okolností také východoněmeckou špionkou.

A Robert Kennedy měl za úkol dostat ji ze země a také přimět tehdejšího šéfa FBI J. Edgara Hoovera, aby předstoupil před americký Kongres a řekl: "Nevyšetřujte to, protože jestli to uděláte, tak všem otevřeme skříně." A tak se stalo. Zeptal se Sama Donaldsona: "Naznačujete na chvíli, že to, co začali říkat, bylo, že pokud to budete příliš vyšetřovat, vyložíme všechno vaše špinavé prádlo přímo na stůl? Každý člen Senátu? Každý člen tiskového sboru?" "Rozhodně," řekl George Stephanopoulos. "Prezident řekl, že nikdy neodstoupí, a myslím, že někteří kolem něj byli ochotní vzít všechny s sebou."

Bývalá Jugoslávie

Za prezidenta Billa Clintona Amerika vybombardovala bývalou Jugoslávii, aby mohla obsadit geostrategické území Kosovo. To jsem obsáhle probíral v mé pětidílné anatomii války v Jugoslávii před několika měsíci. Kosovo je malý kousek země na jednom z geopoliticky nejstrategičtějších míst v celé Evropě. Toto území bylo vyčleněné ze státního útvaru Jugoslávie a později Srbska. Kosovo má obrovské nerostné bohatství, strategický přístup ke Středozemnímu moři a na východ Evropy, přístup k hlavním větvím ropovodů atd.

Američtí zločinci v Pentagonu prosazují své militaristické cíle v Evropě. To je pro Evropu špatná zpráva. Evropské národy jsou vtahované do vojenského područí Spojených Států, které dávají najevo, že se připravují na vojenskou agresi proti Rusku a plánují k tomuto účelu využít evropské národy pod americkým velením.

Právě tohle začal Bill Clinton. Zejména dvě rozhodnutí změnila ruské veřejné mínění v letech Clintonovy vlády ze silně proamerického na energický odpor vůči americké politice v zahraničí. Prvním bylo rozhodnutí rozšířit vojenskou strukturu NATO na země, které byly dříve členy Varšavské smlouvy.

Druhým bylo rozhodnutí bombardovat Srbsko bez povolení Rady bezpečnosti OSN. (Podobné pohrdání OSN se projevilo, když Barack Obama a Hillary Clintonová v roce 2011 vybojovali v Radě bezpečnosti OSN schválení bezletové zóny nad Kaddáfího Libyí tím, že přiměli Čínu a Rusko, aby ji nevetovaly. A pak ji proměnili v bombardovací kampaň, čímž porušili sliby dané Rusku a Číně. To Vladimír Putin označil za poslední kapku, pokud jde o důvěru vůči Americe.

Pentagon už vybudoval sedm nových vojenských základen v Bulharsku a Rumunsku na pobřeží Černého moře na severním Balkáně, včetně leteckých základen Graf Ignatievo a Bezmer v Bulharsku a letecké základny Mihail Kogalniceanu v Rumunsku. Pentagon chce řídit a kontrolovat tok ropy z Kaspického moře na Blízký východ a do západní Evropy.

Pro své vojenské cíle Američané modernizují chorvatské a černohorské jadranské přístavy pro nasazení amerického námořnictva, čímž dokončí militarizaci Balkánu. 

Američané podle všeho podporují obchod s narkotiky. Pentagon a CIA spolupracuje s drogovými kartely a ze zisků a distribuce drog do Evropy se hradí náklady na vojenskou infrastrukturu a její nelegální aktivity. To jsem řešil v mém pořadu Drogy a CIA. Američtí okupanti v Kosovu podporují mnohamiliardový obchod s heroinem. Kosovo a Albánie jsou hlavními tranzitními trasami heroinu do Evropy. Podle výroční zprávy ministerstva zahraničí Spojených Států o mezinárodním obchodu s drogami za rok 2008 procházelo přes Balkán několik hlavních tras obchodu s drogami. Kosovo je zmiňované jako klíčový bod pro pohyb heroinu z Turecka a Afghánistánu do západní Evropy. Tyto drogy kontroloval bývalý prezident Kosova Hasim Thaci a kosovská vládní mafie. Právě odtud proudila část finanční podpory Hillary Clintonové na její prezidentskou kampaň v roce 2016.

Ještě v roce 1997 označil zvláštní vyslanec prezidenta Clintona pro Balkán Robert Gelbard Kosovskou osvobozeneckou armádu) a Hasima Thaciho za skupinu polovojenských teroristů. Byla to klanově založená mafie, která ovládala kosovskou šedou ekonomiku. Po převzetí území Kosova do správy Američanů se jejich názor změnil, a když Hasim Thaci navštívil Ameriku, jeho nejvyšší představitelé se neváhali s Hasimem Thacim obejmout. Postup Clintonovy administrativy, která bombardovala Srbsko bez souhlasu OSN, nejenže rozzuřil Rusko a ztížil úzkou spolupráci v jaderných otázkách, ale vyslal také signál dalším zemím, jejichž politika nebo postupy se setkaly s americkým nesouhlasem: Raději si co nejrychleji pořiďte jaderné zbraně! Jinak se můžete stát terčem amerického letectva.

FBI proti CIA

Zapojení Clintonových do pedofilské kauzy Pizzagate s Jeffreym Epsteinem jsem už probíral právě v této mé dvoudílné sérii Pizzagate, proto nemá cenu se v tomto směru pouštět do hlubokých analýz. Jen telegraficky. Tato kauza Pizzagatevycházela z uniklých e-mailůna WikiLeaks šéfavolební kampaně demokratické stranya manažera kampaněHillary ClintonovéJohna Podesty a jeho bratraTonyho Podesty.V těchto e-mailech se objevilypedofilní skupiny,důkazy o obchodování s dětmia jejich zneužívání.Toho všeho se účastnilyvysoké špičky a elitnísmetánka washingtonskýchpolitiků.

Víme na příklad,že Bill Clintonpodnikl desítkymezinárodních letůletadlem hovorově známýmjako Lolita Express.Je zaznamenáno minimálně 26 letů Billa Clintona v tomtoEpsteinově Boeingu 727 do Evropy a do Afriky.Bill Clinton spolu s jehoblízkým přítelem, hercemKevinem Spaceyma Chrisem Tuckeremletěli na palubě EpsteinovaLolita Expressuna turné po Africev roce 2002se zastávkami v Jižní Africe,Nigérii, Ghaně,Rwandě a Mosambikuspojené s pracípro Clintonovu nadaci.Už tehdy Bill Clinton horlivě chválil Jeffreyho Epsteina.V rámci těch zaznamenaných 26 letůBill Clinton absolvoval letyna Lolita Expressudo destinací jakoHongkong, Japonsko,Singapur, Čína,Brunej, Londýn,New York, Azory,Belgie, Norsko,Rusko a Afrika.

Mezi nejcennější kontakty Jeffreyho Epsteina patřili lidé jako Donald Trump, Bill Clinton, britský princ Andrew, princ Bandar ze Saudské Arábie, mimochodem princ Bandar byl saúdským velvyslancem v Americe, a blízkým přítelem rodiny Bushů, protože Bushové se přátelili se saúdskými šejky včetně bin Ládinů. Pamatujeme si na staršího bratra Usámy bin Ládina, Salema bin Ládina, se kterým George Bush mladší v roce 1978 založili ropnou společnost Arbusto Energy atd.

Dalšími prominentními pasažéry na Epsteinově Lolita Expressu byli třeba Tony Blair, Ted Kennedy, John Kerry, David Rockefeller, Richard Branson, bývalý izraelský premiér Ehud Barak, saudský král Salman nebo Édouard de Rothschild.

20. ledna 2007, dva roky před příští prezidentskou inaugurací, podala senátorka Clintonová u Federální volební komise oznámení o založení průzkumného výboru pro prezidentskou kampaň. O devět měsíců později oficiálně oznámila svou kandidaturu na prezidentku Spojených Států. Jak víme, neuspěla, zvítězil Barack Obama. Hillary Clintonová se stala ministryní zahraničí v jeho kabinetu.

Během té doby se Američané zapojili do svržení libyjského prezidenta Muammara Kaddáfího, v čemž také Hillary excelovala. Všechno jsem to probíral v libyjské trilogii stejně jako Hillaryinu podporu korporacemi jako Monsanto, což jsem zase probíral v nedávném pořadu Podvodný americký experiment se zlatou rýží v Číně. Jak víme, Hillary Clintonová kandidovala znovu v roce 2016 do Bílého domu, ale porazil ji Donald Trump.

Napojení Clintonových na podporu ropných monarchií z peněz nasáklých ropou jsem už také obšírně řešil v jiných mých pořadech stejně jako jejich poradce Davida Brocka a šéfa volební kampaně Johna Podestu, který byl s jeho bratrem také hluboce zapojený do aféry Pizzagate. Jsou to všechno notoricky známé skutečnosti.

Zajímavější je ale prohlášení vrcholového pracovníka FBI, které učinil v roce 2016. Bývalý zástupce ředitele FBI James Kallstrom prohlásil, že Bill a Hillary Clintonovi jsou součástí "zločinecké rodiny", a tvrdil, že vrcholní představitelé bránili vyšetřování soukromého e-mailového serveru Hillary Clintonové umístěného ve sklepě objektu v Chappaqua ve státě New York v době, kdy Hillary Clintonová byla ministryní zahraničí. James Kallstrom je známý především tím, že vedl vyšetřování výbuchu letu TWA 800 na konci 90. let, na jehož palubě seděl bývalý ministr obchodu Ron Brown. Jednalo se o jednu ze záhadných smrtí, kterou jsem už probíral. Tento vrcholový pracovník FBI James Kallstrom prohlásil, že Hillary Clintonová je patologická lhářka. Také se obořil na generální prokurátorku Lorettu Lynchovou a tvrdil, že bránila vyšetřování soukromého serveru Clintonové. Když tohle prohlásí vrcholový představitel FBI, je to doslova bomba. James Kallstrom také prohlásil, že za zdržování vyšetřování byl zodpovědný ředitel FBI James Comey a zbytek vedení FBI, nikoliv zbytek úřadu FBI jako takové.

Mimochodem v těch ztracených e-mailech Hillary se dalo najít spousta zajímavých věcí. Figurovali tam dva lidé, kteří se prý opakovaně označovali jako členi mafie. Marlon Marshall a Robby Mook. Právě ti měli vést prezidentskou kampaň Hillary Clintonové v roce 2016. Ovšem agenti FBI měli podepsat "velmi, velmi neobvyklou" dohodu o mlčenlivosti v e-mailové kauze Hillary Clintonové. Zasvěcenci FBI se domnívají, že dohoda byla uzavřená, když se Bill Clinton setkal s generální prokurátorkou Lorettou Lynchovou v jeho letadle na letištní ploše mezinárodního letiště Phoenix Sky Harbor. Právě tato generální prokurátorka vyšetřovala tuto kauzu. Agenti také uvedli, že byli nucení podepsat dokument, který šel nad rámec typického dokumentu podepisovaného při provádění vyšetřování Když se objevily zprávy o nechvalně proslulé schůzce Loretty Lynchové a Billa Clintona na letištní ploše. FBI se snažila rozbít mediální okovy, které kryjí Clintonovi, a zahájila protiúder. Bývalý zástupce ředitele FBI Tom Fuentes sdělil, že "FBI vedla intenzivní vyšetřování Clinton Foundation." Uvedl, že tuto informaci získal od "vyšších úředníků" FBI.

Ten, kdo tahá za delší konec, je bohužel v tomto případě CIA a Wall Street, kteří si podle mě Clintonovy vodili jako cenné aktivum k prosazování jejich mocenských zájmů. Jak víme, Wall Street a CIA se navzájem drží v těsném souručenství už od Druhé světové války, kdy přikryly tajné obchodování Ameriky s Nacisty a navíc podporovaly Nacisty, aby si udrželi své zisky po válce v zahraničních offshorech. Dokonce vysocí představitelé CIA otevřeně Hillary Clintonovou podpořili. Například bývalý ředitel CIA Michael J Morell. Ten označil Clintonovou za kvalifikovanou kandidátku na prezidentku, zatímco Trumpa za hrozbu pro národní bezpečnost. To je panečku tupá palice, jak je vidět, osobní zájmy převáží nad tunami faktů, které byly do roku 2016 o Clintonové mafii známé. Jedním z dalších roztleskávačů Pentagonu byl čtyřhvězdičkový generál námořní pěchoty John Allen, který pronesl krvelačný a burcující projev, ve kterém prohlásil, jak se "naši nepřátelé budou bát" Ameriky vedené Clintonovou.

V tomto směru je naprosto jasno. Domácí FBI, která naprosto ví, co jsou Clintonovi zač, ale CIA tahá bohužel za delší konec, a má obrovské konexe v Langley, ale hlavně na Wall Streetu.

Někdejší šéf newyorské pobočky FBI James Kallstrom ale tvrdí, že posílání tajných zpráv přes nezabezpečený server bylo to nejmenší, čeho se Hillary Clintonová dopustila. Klíčem k její zločinné povaze by podle Kallstroma mělo být financování nadace, kterou má Hillary s manželem Billem.

Někdejší šéf FBI v New Yorku James Kallstrom není žádný kariérista, co by si chtěl bombastickým prohlášením honit triko. Kallstrom má se stíháním skutečných mafiánů bohaté zkušenosti, za mříže dostal třeba obávanou hlavu italské mafie Johna Gottiho. Kallstrom prohlásil:

"Ta nadace je spíš toxickou žumpou na peníze těch nejpochybnějších sponzorů. Stačí se na to podívat a vidíte, že Clintonovi jsou jako mafie, ne-li horší,“ dodal Kallstrom, který tím naráží na četné štědré finanční dary od finančních institucí, ale i od muslimských totalitních režimů. "Když Bill končil jako prezident, Hillary si stěžovala, že jsou téměř na mizině. Teď mají jmění přes 150 milionů dolarů a nás by mělo zajímat, kde k němu přišli,“ upozornil bývalý šéf FBI.

Clinton Foundation by měla být charitativní organizací. Přesto ale na charitu šlo pouhých 10 % jejích příjmů. Ty byly tvořené často v přepočtu několikamilionovými honoráři za soukromé přednášky Hillary Clintonové pro finanční špičky Wall Streetu. Nechyběly ani štědré dary od představitelů muslimských totalitních režimů.

12 milionů dolarů dostala nadace Clintonových od Maroka, několik milionů pak od Saúdské Arábie a i Katar poslal milion dolarů, prý jako dárek k narozeninám příteli země Billu Clintonovi. Rekordní finanční částky získávala Clinton Foundation v době, kdy Hillary Clintonová jako ministryně zahraničí musela vědět, že ty samé státy, které sponzorovaly její nadaci, zároveň financovaly i teroristy z Islámského státu.

O problematice závadného financování Clinton Foundation hovořil i bývalý elitní vyšetřovatel Peter Sweizer. Ten dokonce na toto téma vydal knihu Peníze Clintonových aneb utajovaný příběh o tom, jak peníze cizích států a korporací pomohly Billovi a Hillary zbohatnout cituji:

"Všichni jí dávali miliony, aby si získali její přízeň. A nedělám si iluze o tom, že za své dary budou chtít náležitou protislužbu."

Clinton Foundation

Úniky e-mailů a jejich zveřejnění na portálu WikiLeaks poodhalily i tom, kam měly putovat peníze z Clinton Foundation. Podle dostupných zpráv měla Clintonova nadace pomáhat získávat kontrakty blízkým podnikatelům Billa a Hillary Clintonových. Z peněz charitativní nadace měla být částečně zaplacená i svatba dcery Clintonových Chelsea, která přišla na bezmála tři miliony dolarů.

V roce 2016 se také ukázalo, jak byla nadace Clintonových Clinton Foundation "organizovaným zločinem" v té nejlepší podobě. Právě o tom hovořil špičkový agent FBI. Ukažme si na takovém stručném schématu, jak Nadace Clintonových fungovala jako mezinárodní systém praní špinavých peněz bez zdanění. Jedná se o učebnicový příklad toho, jak ukrýt cizí peníze, které nám byly zaslané, a přebalit je tak, aby byly použité pro naše vlastní účely. To všechno bez zdanění. Funguje to následovně.

Za prvé: Vytvoříte samostatnou zahraniční "charitu". V tomto případě ji Clintonovi založili v Kanadě. 

Za druhé: Zahraniční oligarchové a vlády pak přispívají této kanadské charitě. V tomto případě tak učinilo více než 1000 z nich, kteří přispěli miliony. Určitě to udělali z dobroty srdce a nic za to nečekali. (Představte si, že by se Putinovi kumpáni jednoho rána probudili a prostě se rozhodli poslat kanadské charitě obrovské miliony.

Za třetí: Kanadská charita pak tyto jednotlivé dary spojí a poskytne obrovský dar Nadaci Clintonových.

Za čtvrté: Clintonova nadace a spolupracující kanadská charita tvrdí, že kanadské zákony zakazují identifikaci jednotlivých dárců. Takže tento spojený dar přijmou do Ameriky s tvrzením, že nemohou rozkrýt dárce. Všechno je přirozeně legální a podle zákona.

Za páté: Clintonova nadace pak část těchto peněz "utratí" na legitimní programy. Odborníci se bohužel domnívají, že se jedná řádově o pouhých 10 %. Velká část zbytku jde na obohacení Clintonových, na platy nespočetného množství podržtašků, na financování okázalých cest atd. Opět prakticky nezdaněné, což znamená, že je dotují Američané. A nebylo to pouze z nadace, ale Demokraté vytahovali peníze i ze samotného ministerstva zahraničí Hillary Clintonové. Vanessa Kerryová, dcera senátora Johna Kerryho dostávala od ministerstva zahraničí peníze pro svou neziskovou skupinu bez soutěže. Její nezisková organizace Seed Global Health získala první zakázku v roce 2012. Ano, to bylo ještě v době, kdy byla Hillary v úřadu. Ale John Kerry byl tehdy senátorem, který vedl Výbor pro zahraniční vztahy, a měl na starosti dohled nad ministerstvem zahraničí i nad Mírovými sbory. Pojďme dál.

Za šesté: Nadace Clintonových, která má přístup k nejlepším účetním na světě, většinu z toho tak nějak neuvádí ve svých daňových přiznáních. Objeví tyto "administrativní chyby" a zahájí proces opětovného vyplňování pětiletých daňových přiznání.

Za sedmé: Čistý výsledek, tedy cizí peníze, jdou do kapes Clintonových. Nezdaněné a nedohledatelné zpět k původnímu dárci.

To je učebnicová definice praní špinavých peněz. Mimochodem, v Clintonově kanadské "charitě" figuroval jako ředitel Frank Giustra. Frank Giustra je člověk, který byl ústřední postavou při vzniku kanadské společnosti Uranium One, která nějakým způsobem získala obrovské podíly v americkém uranu a pak je prodala organizaci kontrolované Ruskem. Tato transakce vyžadovala souhlas amerického ministerstva zahraničí pod Hillary Clintonovou. Dokonce nadace Clintonových Clinton Foundation usilovala o navázání kontaktů s ruským miliardářem Viktorem Vekselbergem v době, kdy měl na starosti důležitý prvek ruského resetu tehdejší ministryně zahraničí Hillary Clintonové. Součástí tohoto resetu bylo vytvoření nadace Skolkovo, průmyslové enklávy nedaleko Moskvy, která se měla stát jakýmsi ruským Silicon Valley. Záměrem bylo povzbudit americké firmy, aby výměnou za přístup na trh pomohly jak technologiemi, tak investicemi. Navzdory varování FBI i vlastního ministerstva zahraničí, Hillary v programu pokračovala.

Viktor Vekselberg, šéf nadace Skolkovo a přítel Vladimira Putina, byl v té době také přispěvatelem nadace Clintonové. Tyto vazby se později ukázaly jako poměrně lukrativní, protože 17 z 28 amerických společností, které se podílely na projektu Skolkovo, bylo zároveň dárci Clintonovy nadace.

Už v roce 2010, kdy se Skolkovo rozjíždělo, odcestoval bývalý prezident Bill Clinton do Ruska, aby tu přednesl projev, za který mu záhadná ruská investiční banka s názvem Renaissance Capital zaplatila půl milionu dolarů. Během své návštěvy se setkal s řadou osobností, včetně Viktora Vekselberga. Hádejte opět, kdo byl tehdy ministrem zahraničí, když byl souhlas udělený. Že by Hillary Clintonová z Demokratické strany, která pořvávala na Donalda Trumpa, jak ho podporovalo Rusko? Už nám to dochází? Ti největší zločinci, šmejdi, gauneři a parchanti, z téhož zločinu, který spáchali oni sami, mají tu drzost obviňovat soupeře. Ne, že by byl Donald Trump svatý, kolem něj se také točila mafie s napojením na Rusko, s napojením na Izrael, a dokonce s napojením na Indonésii a zdejší radikální muslimy otevřeně podporující Islámský stát v Sýrii a Iráku. Ale Demokraté měli prostřednictvím svých vrcholových představitelů napojení na Rusko jak řemen.

A co pravdu milující mainstreamová média? Naprosté, přímo ohlušující ticho. Ani slovíčko. Na Trumpa pořvávají o Rusku, ale sami mají tolik másla na hlavě, že by stačilo na týden pro celý skautský tábor v Aspenu. Neskutečné pokrytectví, člověku se až tají dech, že ti gauneři, kteří mají totální vazby na Rusko, si dovolí ještě mít tu drzost pořvávat a obviňovat jiného z úplně stejné věci. Chápeme už, o čem je politika? Je úplně jedno, jaké loutky ve výloze sedí, kynou a usmívají se na kolemjdoucí. To je ta veřejná fasáda. Ale zákulisí, co je za tou výlohou, to je to, co by nás mělo zajímat. Celosvětová mafie, mezinárodní zločinecký syndikát, který spolu peče. Politika je jenom hra, neprůhledná clona pro veřejnost, která jen zakrývá to, co nesmíme vidět. Legitimizuje organizovaný zločin. Oni všichni spolu drží basu a kryjí se navzájem. Izraelci, Arabové, Číňané, Rusové, Američané, Demokraté, Republikáni.

To je jenom veřejná hra, aby nás pořád točili na vařené nudli. Abychom vedli zanícené filozofické, akademické a intelektuální debaty, jak musíme pečovat o křehkou květinku demokracii, aby nám neuvadla, jak ji musíme zalévat a starat se o ní. Lidé se perou o předhozenou kost v hádkách, jestli volit Babiše, Pekarovou, Bartoše, Okamuru, Hamáčka, Rakušana, proboha. To je tak přitroublé a naivní. Je to úplně jedno, kdo sedí v té výloze, jakou mu navlékli barvu dresu.

My se musíme tvrdě zaměřovat na to zákulisí. Je úplně jedno, jestli mají kus koláče Republikáni nebo Demokraté. Každý má svůj kus koláče. Proč Donald Trump před volbami v roce 2016 vyhrožoval, jak bude vyšetřovat a stíhat Clintonovy za jejich lži a podvody. Ale najednou po volbách obrátil, a v pořadu 60 minutes prohlásil cituji: "Nechci jim ublížit. Jsou to dobří lidé. Případné stíhání by velmi, velmi rozdělilo zemi."

Pro New York Times Trump řekl: "Nechci Clintonovým ublížit, opravdu ne. Ona si toho hodně prožila a velmi trpěla v mnoha různých ohledech." To je naprostý skandál. Proč Trump najednou po volbách otočil? Sám Trump byl zapletený do Pizzagate stejně jako Clintonovi. Sám Trump má napojení na ruské oligarchy stejně jako Clintonovi. Sám Trump prováděl obří finanční machinace stejně jako Clintonovi. Clintonovi byli pozvaní jako čestní hosté do první řadě Trumpovy svatby v roce 2006. Opět už rozumíme? Oni sami sebe nebudou odpalovat navzájem skutečnou ostrou municí. Jen slepými náboji, minikauzičky, pošťuchování, škádlení, aby to jako vypadalo tvrdě před kamerami. Ale skutečnou tvrdou ostrou munici na sebe nepoužijí.

Je to mafie. Jedno sicilské přísloví praví, nevybavím si zcela přesně, budu jen parafrázovat. Když na sebe dva nepřátelé vytáhnou zbraň, nebude žádný vítěz, ale budou jenom dvě mrtvoly. Ze Sicilanů hovoří letitá zkušenost. Vždy, když na sebe dva soupeři použijí ostrou munici, zabijí se oba navzájem. A tohle nepsané pravidlo přejala i tato světová mafie mezinárodního zločineckého syndikátu. Nikdy na sebe nepoužijí ostrou munici. Vždy jen slepé náboje účelových kauziček, pošťuchované a fingovaných úderů. Všechny strany ale vědí, kam až mohou zajít tak, aby jim to ten druhý nevrátil stejně. Zůstaly by dvě mrtvoly, žádný vítěz.

A co se týče Clintonových a jejich financování. Položme si tuto otázku: Proč tyto zahraniční zájmy převáděly peníze přes kanadskou charitu? Proč nepřispěly přímo Nadaci Clintonových? Nebo ještě lépe, proč nedarovali peníze přímo lidem, organizacím a zemím v nouzi? To je podstata praní špinavých peněz a obchodování s vlivem. Teď už víme, proč bylo Hillaryino zničení 30000 e-mailů rizikem, které byla ochotná podstoupit. Bill a Hillary Clintonovi jsou prohnaní, bezcharakterní a nečestní zločinci.

Server WikiLeaks v té době zveřejnil zdrcující memorandum Douglase Banda, v té době klíčové postavy Clinton Foundation a prezidenta vlastní poradenské firmy Teneo. Memorandum se hemžilo podezřeními na úplatkářství a osobní obohacování v Clintonově nadaci. V tomto memorandu byla popsaná agresivní strategie, která stála za uzavíráním poradenských smluv a placených projevů pro Billa Clintona, které rodině přinesly desítky milionů dolarů, a to i v letech, kdy Hillary Clintonová vedla ministerstvo zahraničí. Memorandum popisovalo, jak Douglas Band pomáhal řídit něco, co nazýval Bill Clinton Incorporated, a získával "věcné služby pro prezidenta a jeho rodinu, na osobní cesty, pohoštění, dovolenou a podobně".

Douglas Band napsal, že partneři poradenské firmy Teneo získali pro nadaci více než 8 milionů dolarů a 3 miliony dolarů na placených honorářích za projevy pro Billa Clintona. Uvedl, že pro bývalého prezidenta zajistil smlouvy, které by v následujících devíti letech vyplatily 66 milionů dolarů, pokud by smlouvy zůstaly v platnosti.

Co se ale nestalo během inaugurace Donalda Trumpa? Clinton Global Initiative uvedla v daňovém přiznání, že propustila 22 zaměstnanců a zavřela své kanceláře. Byl to prý důsledek toho, že příliv zahraničních peněz, které nadaci držely nad vodou, po neúspěchu Hillary Clintonové v prezidentských volbách náhle vyschl. Clintonova nadace získala 100 milionů dolarů od skupiny šejků a miliardářů z Perského zálivu a miliony od soukromých firem, které očekávaly, a získaly nadstandardní přístup k nejvyššímu úředníkovi ministerstva zahraničí, Hillary Clintonové.

S využitím zákona o svobodném přístupu k informacím získala organizace Judicial Watch v srpnu e-maily, ze kterých vyplynulo, že vrchní poradkyně Clintonové na ministerstvu zahraničí Huma Abedinová poskytla "zvláštní zrychlený přístup k ministryni zahraničí" těm, kteří věnovali nadaci Clinton Foundation 25000 až 10 milionů dolarů. Mnohé z nich zprostředkoval bývalý jednatel nadace Douglas Band, který stál v čele poradenské společnosti Teneo, která spravovala záležitosti Clintonových.

V rámci této promyšlené dohody dostala Huma Abedinová zvláštní povolení pracovat pro ministerstvo zahraničí, Clintonovu nadaci a poradenskou společnost Teneo, tedy prvotřídní střet zájmů.

Jak tehdy uvedl prezident organizace Judicial Watch Tom Fitton: "Tyto nové e-maily potvrzují, že Hillary Clintonová zneužila svůj úřad a prodávala laskavosti dárcům Clintonovy nadace."

Tato nadace Clintonových byla obrovským rodinným podnikem převlečeným za charitu, neprůhledným a propracovaným mechanismem na vysávání peněz od bohatých sponzorů a diktátorů, které byly vyprané a směřované přímo Clintonovým. Jejím účelem bylo udržovat životní styl Clintonových, tedy kanceláře, ubytování na cestách atd., zajišťovat výnosné konexe, vytvářet příznivou publicitu a spolehlivě zaměstnávat rozsáhlou družinu podržtašků, připravených sloužit. Když hrozilo, že všechno praskne, Clintonovi nadaci raději zavřeli. žádní dárci už neměli důvod dávat nadaci peníze. Obnažila se tak fikce masivní charitativní organizace a ukázalo se, čím byla. Podvodem, který měl za peníze prodat slábnoucí vliv předního mocenského páru demokratů.

Clintonovi si ale opatřovali peníze i jinými způsoby. Šlo o Laureate International Universities. Laureate byla "nejrychleji rostoucí vysokoškolská síť na světě“. A není to malý podnik. V roce 2015 měl příjmy 4,3 miliardy dolarů, 800000 studentů po celém světě a zhruba 70 škol ve 30 zemích. Jejím šéfem byl Douglas Becker. Ten byl pozvaný na večeři vedle dalších hostů s ministryní zahraničí Hillary Clintonovou. Takové pozvání "vám zajistí kontakty na velmi vysoké úrovni a dostane vás ke správným lidem". Stručně řečeno, pro Laureate to bylo potenciálně mimořádně lukrativní.

Jenže tato síť Laureate International Universities byla samotnými studenty napadaná jako továrna na diplomy žijící z federálních půjček. Ovšem, co se nestalo. 9 měsíců po této večeři s Hillary, podepsal její manžel Bill Clinton smlouvu za velké peníze, podle které se stal "konzultantem" a "čestným kancléřem" společnosti Laureate. Jeho příjem za pět let? 17,6 milionu dolarů. Ze své čestné funkce odstoupil v dubnu 2015, právě když Hillary začínala kandidovat. Takhle se přátelé točí velké prachy. Abych byl přesný, perou velké prachy. Někde přednesete projev za 3 miliony dolarů, jinde se stanete poradcem nebo konzultantem nějaké firmy, proteče přes vás 15 milionů, se kterými se musíte štědře rozdělit s těmi lidmi, kteří vás na ten post konzultanta dosadili.

Takhle se legálně vyvádějí peníze třeba i ze školských projektů. Všechno legální a podle zákona. Jen taková třešnička, tuto Laureate podporuje miliardář a samozvaný socialista George Soros. To jsou různé triky, kterými se ti, co jsou u lizu, dostávají k obrovským penězům jen tím, že jsou takzvanými konzultanty. Přesně tito lidé vnitřně opovrhují běžnými lidmi, kteří musí každé ráno vstávat do práce, aby měsíc co měsíc jen tak tak přežili. Běžný člověk na to jen nevěřícně kouká.

Clintonova vražedná mašinérie

Jak už víme, OD SRPNA 1991 ZEMŘEL ALARMUJÍCÍ POČET CLINTONOVÝCH SPOLUPRACOVNÍKŮ Z NEPŘIROZENÝCH PŘÍČIN. Počet náhlých násilných úmrtí osob, nějakým způsobem spojených s Clintonovou mašinérií, přesáhl v roce 1996 počet 30. Vzhledem k tomu, že většina těchto úmrtí byla veřejnými činiteli přinejlepším lajdácky vyšetřená, nebylo možné určit, která z nich byla výsledkem špinavé hry a která pouhou náhodou. Pojďme si představit další klíčové vraždy nebo záhadná úmrtí, která provázela Clintonovu vražednou mašinérii. Spoustu z nich jsme už probrali v návaznosti na konkrétní kauzy, ale podívejme se na ty, které zbývají. Ke každé vraždě bych mohl líčit okolnosti, průběh i následné vyšetřování, ale domnívám se, že pro nás, nezasvěcené, by to počase upadlo do jisté rutiny. Proto zbytek seznamu zkrátím, a budu uvádět pouze jméno, funkci, oficiální příčinu smrti a datum.

Dan Casolaro.

Novinář vyšetřující úřad financování rozvoje a pašování drog z letiště Mena.

OFICIÁLNÍ PŘÍČINA SMRTI, sebevražda, 8. října 1991.

Victor Raiser a jeho syn.

Předseda finančního výboru Clintonovy prezidentské kampaně.

OFICIÁLNÍ PŘÍČINA SMRTI, havárie letadla, 30. července 1992.

Conway Le Bleu, Todd McKeahan, Robert Williams, Steve Willis.

Clintonovi bodyguardi.

OFICIÁLNÍ PŘÍČINA SMRTI, střelba při zásahu ve Waco, 28. února 1993.

William Barkley, Brian Hassey, Scott Reynolds, Timothy Sabel.

Clintonovi bodyguardi.

OFICIÁLNÍ PŘÍČINA SMRTI, havárie vrtulníku, 19. května 1993.

John A Wilson.

Washingtonský radní připravující se na odhalení Billa Clintona.

OFICIÁLNÍ PŘÍČINA SMRTI, sebevražda, 19. května 1993.

Paul Wilcher.

Washingtonský státní zástupce vyšetřující případ pašování drog na letišti Mena.

OFICIÁLNÍ PŘÍČINA SMRTI, sebevražda, 22. června 1993.

Vincent Foster mladší.

Zástupce poradce Bílého domu, Clintonův přítel z dětství.

OFICIÁLNÍ PŘÍČINA SMRTI, sebevražda, 20. července 1993.

Jon Walker.

Hlavní specialista vyšetřující kauzu Whitewater.

OFICIÁLNÍ PŘÍČINA SMRTI, sebevražda, 15. srpna 1993.

Stanley Heard a Steven Dickson.

Členové Clintonova poradního výboru pro zdravotní péči.

OFICIÁLNÍ PŘÍČINA SMRTI, havárie letadla, 10. září 1993.

Luther "Jerry" Parks.

Šéf ochranky, ústředí Clintonovy kampaně.

OFICIÁLNÍ PŘÍČINA SMRTI, vražda, 26. září 1993.

Ed Willey.

Manažer, finanční výbor Clintonovy prezidentské kampaně.

OFICIÁLNÍ PŘÍČINA SMRTI, sebevražda, 30. listopadu 1993.

Herschel Friday.

Člen finančního výboru Clintonovy prezidentské kampaně.

OFICIÁLNÍ PŘÍČINA SMRTI, havárie letadla, 3. ledna 1994.

Alan G Whicher.

Clintonův šéf ochranky, bývalý Clintonův osobní strážce.

OFICIÁLNÍ PŘÍČINA SMRTI, výbuch v Oklahoma City, 19. dubna 1995.

V páté epizodě Krvavé historie CIA jsem hovořil o další sérii vražd v roce 2016. Byly to osoby, které odhalovaly skutečné pozadí Clintonovy mafie buď formou knih anebo na WikiLeaks. Domnívám se ale, že jejich výčet by už tak protahoval už tak příliš rozsáhlou analýzu.

Závěr

Bill Clinton pronesl 9. září 1998 projev, ve kterém řekl: "Všichni víte, že jsem v posledních týdnech prošel poměrně bolestivou cestou a musel jsem požádat o věci, které jsem měl v životě ve zvyku spíše dávat než žádat. O pochopení a odpuštění, ale také mi to dalo příležitost zkusit se zeptat, jako se ptá každý z nás. Na čem vám opravdu záleží? Na co chcete myslet ve svých posledních hodinách na této zemi? Na čem opravdu záleží? … Proto vás prosím o pochopení, o odpuštění na této cestě, na které jsme. Doufám, že to bude čas smíření a uzdravení, a doufám, že miliony rodin po celé Americe díky tomu svým způsobem posílily."

Řekli jsme si, kým vlastně byl Bill Clinton. Měli bychom si ale položit otázku, kdo je hlavním viníkem. Samotný Bill Clinton? Bez pochyby ano. Kdo je ale spolupachatelem? Vedle lidí, kteří prováděli špinavou práci, to jsou bez pochyby média. Právě mainstreamová korporátní média jsou těmi největšími spolupachateli, protože na všechno hodila deku. Neodhalovala. Nechala se zahnat do kouta, a tyto všechny obrovské zločiny kryla. Kdyby lidé v Arkansasu znali jeho minulost, nikdy by ho nezvolili guvernérem tohoto státu. A Američané by takovou kreaturu přece nikdy nemohli zvolit za prezidenta své vlasti. Udělali to jen proto, že o tom nevěděli. Média se podílela na zakrývání skutečného pravdivého příběhu a charakteru Billa Clintona.

VOLIČI, KTEŘÍ JSOU ZÁVISLÍ NA MÉDIÍCH, POKUD JDE O OBJEKTIVNÍ INFORMACE O POLITICKÝCH KANDIDÁTECH, BYLI ZRAZENÍ A JSOU NEUSTÁLE. VĚTŠINA INFORMACÍ TÝKAJÍCÍCH SE ÚŘADU PRO FINANČNÍ ROZVOJ, KAUZY WHITEWATER A CLINTONOVY SEXUÁLNÍ PROMISKUITY BYLA MÉDIÍM ZNÁMÁ UŽ V ROCE 1990, PŘESTO BYLA UTAJENÁ.

Mainstreamová média nevyšetřují kauzy, ale prodávají kauzy na objednávku. Čistě účelově. Anebo také kauzy účelově zamlčují, což byl, a vlastně stále je, tento případ. Ta objektivní a nezávislá média všechno zamlčela a přikryla. Jak vždycky říkám, minikauzičky nebo účelové kauzičky, na to jsou kabrňáci, hlavně odvádět pozornost od skutečných hlubokých systémových kauz, které by vedly k destrukci souručenství mafie a mocenských struktur.

Musíme tedy plně učinit vinnými právě mainstreamová korporátní média, že nesplnila svou povinnost a neodhalila tyto věci, které se mezitím staly skutečností. Stejně jako neodhalují obří podvod století s názvem Covid, stejně jako neodhalují podrobnosti o obří kauze Pizzagate o zneužívání dětí a nezletilých dívek elitami, stejně jako neodhalují samonosnou finanční mašinérii migrace, která roztáčí obrovské zisky, stejně jako neodhalují podvod století globálního oteplování, za které může lidstvo. Přitom je jasné, že mírná doba ledová a doba oteplení probíhá v pravidelných cyklech vždycky za několik století.

Stejně tak mainstreamová korporátní média selhala i u Clintonovy vražedné mafiánské mašinérie. V čem dalším selžou příště? A stejně tak i americký Kongres zamítl slyšení ohledně kauzy Whitewater, protože vrůstání mafie a podsvětí do vrchních pater politiky je už dokončené.

SLYŠENÍ VE VĚCI WHITEWATER MĚLO ZAČÍT 26 ČERVENCE 1994 RÁNO. TEHDEJŠÍ VŮDCI SNĚMOVNY REPREZENTANTŮ A SENÁTNÍ VĚTŠINY, OVŠEM ODMÍTLI PŘIPUSTIT JAKOUKOLI Z TÉTO DOKUMENTACE. KROMĚ TOHO BYLI TEHDY DO WASHINGTONU DOPRAVENÍ OČITÍ SVĚDCI OCHOTNÍ VYPOVÍDAT POD PŘÍSAHOU, KTEŘÍ MOHLI POTVRDIT CLINTONOVO ZAPOJENÍ DO ARKANSASKÝCH OPERACÍ PAŠOVÁNÍ DROG A PRANÍ ŠPINAVÝCH PENĚZ, ALE BYLO JIM ZAKÁZÁNO PODAT JAKOUKOLI VÝPOVĚĎ.

Tohle nám ale poskytuje zajímavý vhled do situace, zda si přímo Wall Street nepěstoval Clintony jako své plnokrevné a ušlechtilé bílé koně, kteří byli zástěrkou pro jejich obří finanční machinace v síti bank, které jsem popisoval u úřadu pro financování rozvoje, praní peněz z drog a síť bank po celé Americe, skrze které se tyto peníze čistily. Proto Clintonovi ve skutečnosti nikdy nebyli postižení, proto se na všechno házela taková informační deka, proto se zabíjelo tolik osob, které by mohly mluvit. Proto Bill Clinton nikdy nebyl zatčený.

Byl pod obrovským krytím jako jeden bílý kůň a cenné aktivum pro Wall Street a zpravodajské služby, speciálně CIA. Byl natolik cenný, že si mohl prakticky dělat co chtěl, a celý stínový aparát zpravodajské, armádní a bankovní komunity z Wall Streetu mu v tom pomáhal. Obrovský vysavač a pračka peněz pro Wall Street za podpory CIA. To je čistě jen moje úvaha, ale uznejte sami, je to daleko od pravdy?

Nedávno jsem vysílal pořad o tom, jak Američané prali nacistické zlato. Ten pořad jsem nevysílal jenom tak. Načasování toho pořadu před Clintonovou mafií bylo velmi důležité. Ty pořady, jak vysílám, a jak jdou za sebou, tvoří určitou kaskádu skutečností, které se vrší a kupí na sebe. Nevysílám to jen tak bez nějakého vyššího cíle.

Ale pokud by této trilogii nepředcházely tyto pořady, nepochopili bychom skutečnou podstatu Clintonovy mafie. Tady jsem totiž pokládal základy, aby bylo snazší pochopit skutečnou roli Clintonových. V tomto pořadu jsem totiž hovořil o tom, jak se CIA a Wall Street v tomto úsilí spojily. Allen Dulles, šéf CIA a zároveň významný bankéř na Wall Streetu a jeho kamarád Thomas McKittrick, agent OSS, předchůdkyně CIA, který byl také válečným prezidentem švýcarské Banky pro mezinárodní platby, přes kterou prošly zhruba dvě třetiny nacistického zlata. Tehdy se souručenství Wall Street a CIA spojilo ve společné shodě a společném úsilí. Toto souručenství podle mě poskytovalo obří krytí Clintonovým, kteří byli tímto kartelem pouze využití. Prali obrovské peníze z drog přes síť bank v Americe. To jsem řešil v pořadu Drogy a CIA, jak si CIA shání peníze mimo rozpočet na financování svých černých operací. Toto souručenství podle mě stálo za tak masivní podporou Clintonových. Žádný sexuální skandál mu nezlomil vaz.

Všimněte si, jak dnes kampaň Me Too vystartuje po kdejakém přestárlém rejžovi, který před čtyřiceti letech sáhl nějaké pipce, co si myslela, že se stane slavnou herečkou, na zadek, nebo nějaký herec před 50 lety pařil v 60. letech na hipísácké párty, kouřili trávu, a sáhl nějaké holce na prsa, a protože má prachy, tak ho dnes úspěšně žaluje, a tamtamy Me Too tlučou a bijí na poplach.

Ale Bill Clinton? Všechny ty velkolepé sexuální skandály? Naprosté absolutní a totální ticho po pěšině. Totální napojení Clintonů a jejich nadace na přední ruské oligarchy, přátele Vladimíra Putina. To souvisí i s amnestií prvotřídního zločince mezinárodního podsvětí s vazbami na Rusko a Izrael, Marca Davida Riche několik hodin před vypršením Clintonova prezidentského mandátu. Naprosté ohlušující ticho. Přímo ohlušující ticho. Dokonce agenti CIA a armádní generálové se otevřeně Clintonů zastávali, hovořil jsem o tom před pár minutami. Clintonovi mají tak neskutečné krytí, až se z toho jednomu tají dech. Clintonovi ve skutečnosti nebyli hlavou všech zločinů, ale byli pěstovaní souručenstvím na ose Wall Street a CIA.

Stejně jako jsem před měsícem vysílal pořad Tajné nástroje propagandy neviditelné vlády Edwarda Bernayse. Také to mělo své místo a své načasování. Tady chápeme, že vlády, figurky, které vidíme, ve skutečnosti nerozhodují o ničem. Jen blábolí a žvatlají, protože jsou za to placené. Vytvářejí iluzi, dojem, kouřovou clonu. Ve skutečnosti rozhodují hráči v zákulisí. Lidé jsou jen na ně fixovaní, poslouchat jejich blábolení narcistických kolotočářů a samolibých hokynářů s velkohubými kecy o nějaké změně. Prosím vás. Jak tvrdil otec propagandy a manipulace Edward Bernays, za dráty tahá někdo docela jiný. To musíme mít na paměti i v rámci Clintonových stejně jako ostatních figurek ve výloze obchodů. Prezidenti, ministři, vlády. Politika je jen fasádou a neprůhlednou clonou pro legalizaci organizovaného zločinu. K tomu si ale musíme dojít sami, sami na to přijít, a sami si to odmyslet. Tohle je ale to nejdůležitější, co bychom si měli o Clintonových zapamatovat, aby nás tyto pořady posouvaly stále výš, a měli jsme tu vyšší přidanou hodnotu.

Aby to nebyl jen příběh plný násilí, pašování drog a praní špinavých peněz, ale abychom sledovali, kam a odkud vedou ty nitě, a kdo ovládá ty neviditelné dráty, o kterých hovořil otec propagandy Edward Bernays. TOTO JE SKUTEČNÁ AMERIKA BEZ MARKETINGOVÉHO PR, BEZ ZNAČKY, BEZ SYMBOLŮ A POZLÁTKA. Bez Ameriky lakované na růžovo spindoktory a propagandisty. Vraždy s rukopisem Sovětského Svazu. Mafie podobná prostředí v Mexiku nebo Kolumbii. Nebudeš poslouchat? Sejmeme tě. Nebudeš mlčet? Sejmeme tě. Víš toho až příliš mnoho? Sejmeme tě. Mafie zvaná Amerika.

 

 

Poznámky

Na straně 7 se vyskytuje jméno James Coia, ale zbytek textu se věnuje Arthuru Coiovi. Netuším, zda jde o dvě osoby, nebo překlep ve jméně. Z kontextu to nedokážu určit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *