11. září, pozadí světové mafie

Chcete-li mě pravidelně podpořit, zašlete prosím drobnou, ale pokud možno pravidelnou částku na účet:
217845530/0300
Iban: CZ90 0300 0000 0002 1784 5530
BICSWIS: CEKOCZPP
Můžete také jednoduše použít QR kódy.

100 Kč

250 Kč

500 Kč

Pomůže také sdílení na sociální sítě.

A k čemu použijeme Váš dar? Dozvíte se zde.

2. díl

audio

V prvním díle jsme si pověděli informace ohledně Usámy binLadina v 80 letech v Afghánistánu, kde cvičil skupiny mudžáhidů, kdy mnoho z nich přivedl potom do Bosny v 90 letech, aby se připojili ke kosovské osvobozenecké armádě UČK proti Srbům.

Také jsme si představili německé důkazy o zbraních, kterými Američané zásobovali Kosovské Albánce a několik výroků německého a britského ministra obrany, že za operacemi stojí CIA.

Podívali jsme se také na americký vládní program International Visitors Leadership, který absolvoval v roce 1987 i Hamid Karzai, kterého Američané dosadili na post premiéra po vpádu amerických vojsk v roce 2001.

Prozkoumali jsme úzkou spolupráci rodinných klanů Bushů a bin Ladinů už od 70. let minulého století, zbrojařskou Carlyle Group, kterou řídil Hamid Karzai, po něm George Bush starší, a Bush mladší tu dělal poradce, a do které mohutně investovali Binladinové.

Také jsme si představili dva židovské obchodníky, kteří na válce nesmírně vydělali. David M. Silverstein, spoluzakladatel zbrojařské Carlyle Group, která za jeden den války v Iráku vydělávala 250 milionů dolarů, a Larry Silverstein, který 24. července 2001 podepsal pojistku na budovy komplexu světového obchodního centra s dodatkem vyplacení pojistky v případě teroristického napadení. 6 týdnů před 11 zářím.

Zatímco David Rubenstein rýžoval 250 milionů dolarů na jednom dni války v Iráku, jeho další kámoš Larry Silverstein vyrýžoval skoro 5 miliard dolarů na vyplacení pojistky za 3 zničené budovy World Trade Center. Téměř 5 miliard je jako 20 dní války v Iráku za 250 milionů, kdy takhle vydělával jeho kámoš David Rubenstein.

Závěrem předchozího dílu jsme také prozkoumali kompletní vazby západní velmoci na Saúdskou Arábii stejně tak jako klan rodiny Bushů přes společnosti na kuvajtské prominentní šejky a rodiny a důvody války v zálivu George Bushe staršího. Po operaci pouštní bouře pomáhala právě obří stavební společnost saúdské rodiny Binladinů budovat některá americká letiště a některé americké vojenské základny v rámci dohody peace shielt – mírový štít. To jsou takové paradoxy historie.

Pověděli jsme si také něco o záhadných schůzkách některých osob přímo 11. září, které záhadně o vlásek unikly smrti.

Historie budov WTC

Povězme si teď něco málo o dvojčatech, tedy o severní a jižní věži budov 1 a 2 světového obchodního centra.

Dvojčata byla postavená roku 1976, výška 417 m, 110 pater. Konstrukčními inženýry byli John SkillingLes Robertson.

Prostory k pronájmu v budovách světového obchodního centra bylo hned od počátku velmi těžké obsadit a trvalo to celé roky. Prostory kanceláří byly nepřijatelné, nízké stropy, malá okna, prostě celkem nevyhovující prostředí. Prvních 10 let byly dvojčata finanční katastrofa. Potom ještě vyvstala potřeba nákladů na renovaci budov.

Než draze rekonstruovat, radši levně svrhnout

Byla potřeba renovace elektrických rozvodů a vzduchotechniky zhruba za 800 milionů dolarů dále potřeba odstranit azbest za 200 milionů dolarů. Potom je důležité, že nosníky pater budov se skládaly ze svářených tyčí, které byly vystříkané azbestovou izolací. Když bylo jasné, že azbest má karcinogenní účinky, bylo nutné azbest odstranit. Správa města několikrát odmítla žádost o řízenou demolici budov hlavně kvůli azbestu, který by se tím dostal do obvzduší, pokud by se budovy měly obnažit až na konstrukci a prakticky znovu postavit. Tím vlastníkem byl konkrétně správní úřad Port Authority of New York and New Jersey. Náklady tak náročné rekonstrukce se měly vyšplhat až do výše 5,6 miliard dolarů, některé odhady byly až 15 miliard. Budovy byly v zásadě odsouzené k zániku.

24. července 2001 přešel komplex budov do soukromých rukou společnosti Silverstein Properties formou pronájmu na 99 let. Komplex obsahoval:

  1. obě 110 patrová dvojčata čili severní a jižní věž,
  2. tři nižší budovy světového obchodního centra 4 5 a 6,
  3. a 22 patrový hotel Marriot.

Silverstein Properties už vlastnila budovu číslo 7. Tato společnost patřila Larrymu Silversteinovi a jeho partnerům. Za pronájem všech budov zaplatili 3,2 miliard dolarů.

Nabízí se logická otázka: proč to proboha dělali, když bylo třeba investovat na masivní rekonstrukci budov 5 až 15 miliard?

Je velmi důležité, že tato nájemní smlouva obsahovala klausuly, cituji:

budou-li budovy zasažené teroristickým útokem, povinnosti nových vlastníků vyplývající ze smlouvy o pronájmu tím zanikají.

Byl to mimořádně neobvyklý odstavec pro leasingové smlouvy, díky čemuž vlastníci nemusí splácet leasing, ale mohou inkasovat pojistné. Silverstein měl nárok na 7 miliard pojistky, dostal 4,55 miliardy. Samotné pojišťovny se také parádně napakovaly, protože vzhledem k událostem zvedly pojistky o 2000%, takže své zisky maximálně znásobily.

Je to podobné, jako když pojišťovny zvednou pojistky třeba v záplavových oblastech, kde hrozí značné riziko zatopení vodou. Tím, že byl podniknutý teroristický útok se to riziko také značně zvýšilo, díky čemuž pojišťovny zvedly své pojistky budov o 2000%.

Majstrštyk, jak mohou vydělat obě strany, Larry Silverstein shrábne pojistku, a pojišťovna se zahojí na zvýšení pojistek ostatním pojištěncům o 2000% díky zvýšenému riziku teroristického útoku.

Američané a Arabové
v globálním souručenství

Zrekapitulujme si základní poznatky velmi telegraficky, protože rozebíráním už stokrát rozebraných faktů o pádech dvojčat bychom tu strávili hodiny. Je tedy jasné, a potvrzují to američtí architekti, američtí inženýři i američtí piloti, jak z komerční, tak i armádní sféry, že 11. září byla operace pod falešnou vlajkou a inside job, tedy vnitřní úkol provedený americkou armádou ve spolupráci s tajnými zpravodajskými složkami.

Je jasné, že letecké palivo nedokáže roztavit ocel mrakodrapů, a že budovy světového obchodního centra byly stavěné mimojiné i proti útoku letadlem, a dokonce i proti atomovému výbuchu. Jak jsem zmínil, pod budovou číslo 7 se nacházel protiatomový bunkr pro starostu New Yorku.

Je také jasné, že byl použitý nanotermit vyráběný ve vojenských laboratořích americké armády.

Zmínil jsem také bratra Marvina Bushe, který byl členem správní rady americkokuvajtské bezpečnostní agentury Securacom, později přejmenované na Stratesec. Byl ale také ředitelem bezpečnostní služby budov dvojčat, a nechal na dva měsíce před 11. zářím, vypnout kamerové a bezpečnostní systémy, a polovinu výtahů v budovách prý kvůli rekonstrukci. Je jasné, a to také tvrdí američtí architekti a inženýři rozporující oficiální verzi, že na mnohých patrech dvojčat byly nainstalované výbušniny, a že se nařezávaly nosníky.

Prozradili jsme si také, že namísto likvidace azbestu u budov dvojčat, se natíraly nosníky tekutým nanotermitem. Když to zjednodušíme, dvojčata byla i tak odsouzená k zániku kvůli extrémně nákladné rekonstrukci a kvůli azbestu.

Ovšem v hlavách skupin Deep State se zrodil plán, jak aspoň to svržení využít pro vyšší účely. Nejen to technicky svrhnout, ale když už to máme svrhnout, tak z toho udělejme aspoň kabaret, že do věží vrazí fingované letadlo. Budovy budou svržené stejně, tak aspoň to svržení může posloužit jako mýtus, záminka, jednoduše vyšší cíl.

Když se nad tím zamýšlím ještě hlouběji, tak oni vlastně museli Larryho Silversteina nechat zbohatnout resp. vyplatit mu tu pětimiliardovou pojistku, protože jinak by popřeli ten samotný teroristický útok, tu vyfabulovanou legendu. Nemůžou říct nic vám nedáme, na pojistku nemáte nárok! Ale v rámci podpory té legendy o teroristickém útoku mu ty peníze museli vyplatit, i když to provedli oni sami jako falseflag a insidejob.

Takže vykutálený židovský obchodníček, který našel skulinku, a právě na této skulince parádně vydělal, a Deep State mu musel se skřípajícími zuby tu částku vyplatit. Přece se stal teroristický útok, no ne?

Ale pojďme dál. Víme, že na nejlépe chráněnou budovu světa, tedy Pentagon, nespadlo žádné letadlo. To bude vysvětlovat také dokument Piloti za pravdu o  11. září, který najdete v poslední části tohoto dílu. Víme, že do otvoru třikrát tři metry v budově Pentagonu, se nevejde Boeing 737, aniž by v okolí nárazu nerozbil žádná okna.

Známe také to, co spatřili očití svědkové, kteří stáli v době útoku u budovy Pentagonu.

Víme také, že se zlato v trezoru budov Světového obchodního centra jen tak nevypaří. V dokumentu se dozvíme také, že druhé letadlo byl ve skutečnosti vojenský speciál řízený na dálku ze země. Jednalo se o bezpilotní letoun v rámci zmodernizované operace Northwoods.

Víme také, že se budovy nehroutí 20 minut předtím, než to reportérka BBC oznámí v televizi.

Víme také, že jiné mrakodrapy, a byla jich celá řada, která uváděl třeba Richard Gage z architektů a inženýrů o pravdě o  11. září, hoří třeba celé dny, a nespadnou. Známe od architektů a inženýrů fakta o explozích, že se ocel jen tak nerozpadá v prach.

Dnes už také víme, že většina leteckého paliva vyhořela mimo budovy. Víme také, že tehdejší viceprezident Dick Cheiney několikrát schválně ignoroval varování leteckých důstojníků, že hrozí New Yorku nebezpečí. Např. Minetovu výpověď, která to dokazuje, si také poslechnete v dokumentu Piloti za pravdu o 11. září.

Víme, že samotný Usama bin Ladin umíral v Pákistánské nemocnici na Marphanův syndrom za asistence lékařů z Bílého domu a CIA v roce 2001, několik měsíců po 11. září. Proto ho lékaři z Bílého domu navštívili a poskytli mu komplexní lékařské vyšetření 4 července 2001 na americké vojenské nemocnici v Dubaji. Těch Usámů bylo více, a představovali jakýsi fantom a hnací motor, aby se národ mohl jakoby semknout proti imaginárnímu nepříteli a jeho zhmotněné verzi Usámy bin Ladina.

My víme, že jen tak s Boeingem se trefit do budovy není žádná legrace ani pro zkušeného pilota, natož pro Mohameda Attu, člověka, který dvakrát propadl na zkouškách pro práškovací letadlo! Proč CIA zabavila všechny černé skříňky a videonahrávky z okolí Pentagonu? Kam se vypařily motory letadel?

Jednoduše známe všechno to, co vypověděli svědkové, experti, odborníci, znalci, přeživší, hasiči a bývalí agenti. Stejně tak známe to, jak George Bush na půdě OSN varoval, že nebudou tolerovat žádné konspirační teorie.

Známe to, jak Colin Powell lítal a ječel, jak jsou v Iráku zbraně hromadného ničení, které se ale nikdy nenašly, ale které útok ospravedlnily. Zvláštní, že George Bush zrovna takovou konspirační teorii toleroval, ta mu nevadila.

Víme, že všechny zbraně v Iráku byly zabavené Američany už ve válce v Perském zálivu. Víme, proč byla vypnutá protivzdušná obrana Pentagonu, a také víme, proč se před 11. zářím konalo jedno z největších vojenských cvičení v dějinách USA. Možná si také vzpomínáme na informaci, že George Bush a někdejší britský premiér Tony Blaire, byli shledaní vinnými malajským mezinárodním tribunálem pro válečné zločiny.

Víme, proč exprezident George Bush podepsal takzvaný Patriot Act, sérii šmírovacích zákonů, které se postupně vtmelily a včlenily do americké legislativy na trvalo.

Víme, proč po hrozbě terorismu globalisté drží lidstvo pod krkem vyvoláváním falešné pandemie Covid-19, která ospravedlňuje a akceleruje ty samé procesy jako hrozba po 11. září.

Terorismus je všude a nikde. Virus je všude a nikde. Proto totální kontrola obyvatel. Globalisté budou vraždit dál, a nic se na tom nezmění, pokud se nezměníme my, pokud nebudeme dostatečně informačně vybavení o zákulisí těchto skupin, o tom, jak ve skutečnosti operují všichni společně organizovaně mimo naše zraky, mimo televizní kamery.

Jejich nepřátelství je jen mediální fikcí a iluzí. Je to taková moderní pohádka pro dospělé, dobro a zlo.

Amerika a Čína: Zlý a hodný policajt

Ještě jeden příklad.

Etiopan Tedros Gherbreyesus jak víme, šéfuje Světové zdravotní organizaci. Tedros Gherbreyesus byl do čela světové zdravotní organizace WHO zvolený v květnu 2017. Ale o pouhé dva měsíce předtím v březnu 2017 přednesl hlavní projev na pekingské univerzitě Tsinghua University, a na stejné přednášce pekingské univerzity přednesl svůj projev také Bill Gates s názvem pohled do budoucnosti inovace, filantropie a globální vedení.

Když se podíváme do správní rady této Tsinghua University School of Economics and Management , tak ve správní radě této čínské pekingské univerzity najdeme pozoruhodné prvotřídní globalisty a osoby z elitních světových bank.

Henry Paulson,

generální ředitel Goldman Sachs,

Jamie Dimon

z JP Morgan Chase,

Mark Zuckerberg

šéf Facebooku a Instagramu,

Elon Musk

rakety, satelity, družice společnost Space Ex,

Tim Cook,

Laurence Fink

z největšího globálního investičního fondu BlackRock,

a generální ředitelé společností Dell, IBM, Walmart, General Motors, i jak jsem zmínil BlackRock a mnoha dalších.

A tihle všichni elitní globalisté sedí ve správní radě čínské pekingské univerzity, ve které přednášel šéf WHO dva měsíce před jeho zvolením, Tedros Gherbreyesus, nebo bill gates, a tuto univerzitu vede Wang Qishan, viceprezident Čínské lidové republiky.

A to jsem si nechal na konec, ve správní radě této pekingské Tsinghua university sedí také jistý David M. Rubenstein. Ano, je to přesně ten spoluzakladatel obří zbrojařské Carlyle Group, ve které figurovala rodina Bushů, do které mohutně investovali jak Saúdové, tak rodinný klan Bin Ladenů, tak saúdský princ Alwaleed bin Talal, a kde byl generálním ředitelem Hamid Karzai, pozdější předseda afghánské vlády po útoku Američanů v roce 2001.

Tak ta provázanost předních globálních elit ze západu na čínu, a s námi tady hrají nějaké divadlo, že čínský virus z wuchanu, a nesmíme obchodovat s čínou, protože huawei atd., a všichni ti přední západní globalisté sedí ve správní radě univerzity, kterou vede Wang Qishan, viceprezident Čínské lidové republiky.

My tu nemusíme spřádat nějaké divoké spekulace a teorie byť logicky podepřené, ono stačí jít po jménech, kde kdo sedí, s kým se setkává, kde přednáší, co vede, jaká je jeho minulost, a ty parchanty tam máme všechny bez nějakých dlouhých zdrojování, co tihle všichni pohledávají v radě čínské univerzity, to je spíš strategická rada globalistů! Američané v těsném objetí s Číňany a Araby.

Ještě to snad někomu není jasné?

Američané, Saúdové a Tálibán

15 z údajných 19 únosců letadel 11. září byli Saúdové. Proč se Američané nerozhodli zaútočit rovnou na Saúdskou Arábii, ale vtrhli do Afghánistánu a pak do Iráku? Dovede to někdo z těch spřadatelů oficiálních báchorek vysvětlit?

Amerika 15 let zatajovala 28 stran dokumentů, které Saúdskou Arábii potvrzovaly. OK, veřejnost to neznala, ale americké složky včetně exprezidenta George Bushe to věděli celou dobu už od začátku. V roce 2016 američané tyto dokumenty odtajnili, a pak najednou americký kongres přehlasoval veto exprezidenta Baracka Husseina Obamy, pravým jménem Barry Soetoro, k zákonu, který umožňuje pozůstalým po obětech z  11. září začít žalovat Saúdskou Arábii za její podíl na útocích. Baracku Obamovi se nepodařilo tento zákon zamést pod koberec.

Saúdové pohrozili, že z amerických bank stáhnou své peníze a aktiva ve výši přes neuvěřitelných 750 miliard dolarů. Americká vláda je zcela závislá na dobrotivosti rodiny Saúdů a jejich ochotě prodávat ropu exkluzivně a pouze za americký dolar, tzn. petrodolar. Proto si jel Donald Trump udobřovat Saúdy o rok později v dubnu 2017, a dojednal tam zbrojní kontrakty za 400 miliard dolarů.

Proto chtěla Trumpova administrativa postoupit Saúdům technologie na výrobu jaderných zbraní v roce 2019!

Už chápeme, jak jsou Američané zavázaní Saúdům? Saúdové prodávají ropu za dolar, resp. za petrodolar. Můžou stáhnout třičtvrtě bilionu z amerických bank, můžou začít prodávat ropu za Euro nebo jakoukoli jinou měnu. Američané si je musejí předcházet!

Ale zpět k Tálibánu. V roce 1997 zahájila kalifornská společnost Unocal, která měla řadu spojení s pozdějším viceprezidentem Georgem Bushem, Dickem Cheineym, přípravy na ropovodu Afghánistán, které by vedlo z Turkmenistánu, přes Afghánistán a do Arabského moře (a do rukou ropných společností vedených Spojenými Státy).

A tehdy si představte, že Tálibanské i protitálibanské skupiny dohodu podpořily, a to natolik, že potenciálním pracovníkům bylo poskytnuto školení pod vedením USA, které jim pomohlo při pokládce potrubí. Ale americké organizace do toho tak šily mediálně, že kalifornský Unocal byl nucený od dohody odstoupit.

Takže ještě 4 roky před 11. zářím byli Američané dychtiví a ochotní spolupracovat s Tálibánem na obchodech s ropou v rámci společnosti spojené s Bushovým viceprezidentem Dickem Cheineym.

Dokáže tohle někdo z těch pravdovědců oficiálních báchorek logicky vysvětlit?

Obchod s drogami, Afghánistán a CIA

Snad jedním z nejvíce přehlížených aspektů spojení rodin Bushů a bin Ládenů jsou obvinění z obchodování s drogami po invazi do Afghánistánu.

Zatímco Talibán vyjádřil podporu výše uvedenému ropnému potrubí, stavěl se naopak velmi ostře a tvrdě proti produkci a obchodování s heroinem z obrovských dodávek opia v zemi. Když americké síly vstoupily do Afghánistánu, někteří si všimli, jak se produkce heroinu nejen vrátila do doby před Talibánem, ale dramaticky stoupla na historicky nejvyšší úroveň. Americká armáda se totiž krátce po invazi zmocnila těchto opiových polí, a zůstala pod jejich kontrolou i v následujících letech. Tálibán se aktivně pokoušel rozkvět obchodu s opiem ukončit. Může to být náhoda, ale je fakt, že CIA rozkvět obchodu s opiem naprosto přehlížela, ačkoli rapidně stoupl.

Dokonce samotná OSN varovala, že produkce opia pro výrobu heroinu byla v Afghánistánu na historicky nejvyšší úrovni. Distribuce opia stoupala každým rokem o 9000 tun, což bylo zhruba o polovinu, než předchozí rok. Maková pole se znovu objevila i v dříve čistých afghánských provinciích. Pro pěstování drogy slouží území o rozloze například Libereckého nebo Karlovarského kraje. V Afghánistánu vzrostla výroba heroinu o 300%. A zisky z tohoto obchodu s drogami měly některé americké banky konkrétně City Group, Wells FargoHSBC, kterým za to byly uložené obrovské pokuty.

Banka Wells Fargo prala obrovské peníze z drog také z Mexika, obšírně o tom referoval Wikileaks, nebo třeba nedávno v roce 2020 se vynořila další obří kauza po Panama Papers, která se týká uniklých dokumentů s názvem FinCen Files. Ty uniklé dokumenty odhalují praní peněz skrze největší banky světa.

Nebyla tam zapojená jen HSBC, ale třeba i německá Deutschebank, francouzská Societe Generale a další. Mimochodem z českých bank se v dokumentech FinCen Files ocitly 4 banky: Raiffeisenbank, PPF Bank, Česká spořitelnaKomerční banka. S Českem souvisí přes 200 dokumentů z celkových 2100 uniklých a celkem se týká 144 českých subjektů.

Ale vraďme sse na téma produkce drog v Afghánistánu, a pojďme prozkoumat tuto záležitost více do hloubky, a budete zatraceně překvapení, co se nám z toho začne rýsovat.

3. května 2019 se v Taškentu konalo jedenácté setkání ministrů zemí, které se účastní memoranda pro regionální spolupráci v oblasti kontroly narkotik. Setkání odhalilo řadu znepokojivých tendencí, souvisejících s růstem výroby drog v Afghánistánu a jejich šířením za hranice této země.

Této konference se účastnili diplomaté ze zemí SNS, čili společenství nezávislých států, které nejvíce pociťují negativní důsledky afghánského obchodu s drogami, což je Rusko, Kazachstán, Kyrgyzstán, Tádžikistán, Turkmenistán, Uzbekistán, Ázerbájdžán, a také zástupci pracující v oblasti mezinárodních struktur jako je Organizace Aga Khan Development Network, Šanghajská organizace pro spolupráci, Středoasijské regionální informační a koordinační centrum (CARICC) zřízené pro boj proti šíření nelegálního obchodu s drogami a Úřad OSN pro drogy a kriminalitu (UNODC).

Mezi účastníky konference pozoruhodně nebyl Afghánistán, odkud vychází hlavní drogová hrozba pro svět.

Od té doby, co se vláda v Kábulu v roce 2001 dostala pod kontrolu Spojených států, výroba afghánských narkotik vzrostla desetinásobně, Podle údajů úřadu OSN pro drogy a kriminalitu se v roce 2017 produkce opiového máku v zemi zvýšila ve srovnání s rokem 2016 o 87 % a dosáhla rekordní úrovně, jak jsem zmínil, 9000 tun.

Rekordní hodnoty dosáhla i rozloha osevní plochy opiového máku. V roce 2017 vzrostla na 328.000 hektarů, což je ve srovnání s předešlým rokem zvýšení na více než jeden a půlkrát (o 63 %).

V provincii Balkh osevní plocha máku vzrostla o 10 tisíc hektarů, v Kandaháru o 7,5 tisíc, v Nimrozu o 6,2 tisíc, v Uruzghanu o 6 tisíc A v Helmandu, nejrozlehlejší provincii Afghánistánu, ležící na jihu země, se rozloha výsevu opiového máku zvýšila rovnou o 63,7 tisíc hektarů, tedy o 79%, což zajistilo asi polovinu z celkového přírůstku.

Provincie Helmand je hlavním centrem výroby drog v Afghánistánu, je tady zřízený obrovský počet heroinových laboratoří. Dříve byl Helmand takzvanou zónou odpovědnosti britských okupačních vojsk, ale potom Angličany vytěsnili Američané.

Když převedeme objem produkce opiového máku za jeden rok na zisky, tak za rok 2017 ve srovnání s předešlým rokem vzrostly zisky o 55 % a dosáhly 1,39 miliard dolarů což vypočítali, že je 7 % afghánského HDP.

Existuje několik cest pro dodávky afghánských drog na zahraniční trhy.

Severní trasa vede přes Tádžikistán, Kyrgyzstán, Uzbekistán, dále Kazachstán, Rusko, Ukrajinu, Bělorusko nebo Pobaltí do zemí Východní Evropy, do Německa a Nizozemska.

Dále, druhá Balkánská trasa vede přes Írán nebo Pákistán, dále přes moře do Turecka, balkánských zemí, do Jižní, Střední a Západní Evropy.

Kromě toho existují kanály pro dodávky drog do Indie a Číny.

Ta druhá Balkánská trasa je kratší než severní a je na ní menší počet státních hranic; ale zvláštním rysem severní trasy je průchodnost mezi zeměmi SNS, tedy společenstvím nezávislých států, což obchod s drogami zjednodušuje.

Pro pašování afghánských drog je nejzranitelnější, nebo nejlehčí, chceme-li, rusko-kazachstánská hranice. Ta totiž po zemi měří více než 5900 km), narkotika se převáží prakticky po celé její délce.

V březnu roku 2018 napsal íránský tisk, citující afghánské odborníky, že

hlavní zisk z obchodu s drogami připadá Američanům.

Samotní afghánští odborníci tvrdí, že největší zisky z drog mají Američané. Bez spolupráce s americkými vojáky by se afghánská narkotika v takovém měřítku nemohla dostat do Evropy. Američané používají k obchodu s drogami vojenská letadla, která překonají hranici bez kontroly. Vojenská přítomnost USA v Afghánistánu zajišťuje šíření mezinárodního obchodu s drogami.

Výjimečně výhodná poloha Afghánistánu umožňuje projektovat moc v severním směru což je Střední Asie, a Rusko, pak severovýchodním směru což je Čína, a západním směru, což je Írán.

Musíme si uvědomit, že drogová“ válka je jedním z nástrojů projekce moci proti geopolitickým nepřátelům USA. Jednoduše chcete postupně rozežírat nahlodávat a ničit nějakou nepřátelskou zemi, když nemáte žádný přesvědčivý důvod, abyste na ni zaútočili? Jednou z možností je, že ji zaplavíte drogami. Tím je budete dostávat na kolena, bude tam růst kriminalita, bujet násilí, země bude rozkolísaná, a bude se zmítat v chaosu. A teď si všimněte, které státy si stěžují, že po americké invazi do Afghánistánu jsou zaplavované drogami? Rusko, Kazachstán, Kyrgyzstán, Tádžikistán, Turkmenistán, Uzbekistán, Ázerbájdžán.

Když se podíváte na mapu, je to věnec zemí kolem Ruska včetně Ruska samotného.

Tak, to je panečku věc, najednou nám to všechno začne dávat smysl, a všechny puzzle nám začnou zapadat dohromady do hrůzného ale naprosto logického vzorce souvislostí. Když Američané nemohou rozpoutat barevnou revoluci ve věnci zemí kolem Ruska, aby se dostali ještě blíže k Rusku, protože si brousí zuby na obří zásoby ruského nerostného bohatství plyn ropu atd., tak začnou destabilizovat tyto země záplavou drog z Afghánistánu.

Takže část drog je distribuovaná do Evropy, ale větší část je pašovaná do těchto zemí kolem Ruska. Lidé začnou být nespokojení, protože se necítí bezpečně, roste kriminalita, brutalita, násilí, ekonomika států začne být rozkolísaná, a lidé začnou brblat, a celá společnost začne kvasit.

A co to je?

To je revoluční kvas, zárodek podhoubí pro nějakou rozbušku, která rozpoutá pěknou dobře zorganizovanou crowd-eventovou Sorosovskou barevnou revoluci.

Takže rapidní vzrůst distribuce drog z Afghánistánu náhle získává nový, naprosto děsivější a širší rozměr.

Nejde tam pouze o ten finanční aspekt Američanů, pod jejichž patronací vzrostla osevná plocha makových polí, ale jde tu o rozkymácení rozkývání a destabilizaci věnce zemí kolem Ruska, aby zdejší lidé byli stále nespokojenější, aby vykvasili, a ve finále byli tvárnější pro barevnou revoluci, a nastolení nějaké té demokratické vlády vstřícné k americkým zájmům. Třeba jako Hamid Karzai, bývalý generální ředitel zbrojařské Carlyle Group, spolu s Bushem starším i mladším, kterého si Američané připravili už v roce 87 v programu International Visitors Leadership, a kterého za 15 let v roce 2001 nainstalovali na vedoucí post afghánské vlády.

Takovíto lidé čekají, aby převzali moc i v těchto destabilizovaných zemích kolem Ruska. Takto se dělá geopolitika, variabilita těch nástrojů projekce moci je skutku široká a rozmanitá. A co se odehrává právě teď v Afghánistánu? Po 20 letech, rozumějme na dvacetileté výročí 11. září, se Američané stahují z Afghánistánu, a situace se tu vrací před rok 2001. Tálibán se na územích, odkud vytlačilo vládní vojska, vrací ke starým praktikám z dob své vlády v letech 1996 až 2001, tedy před vpádem amerických vojsk. Dokazují to oběžníky se zákazy a příkazy, které jeho vůdci rozesílají místním imámům a objevují se i na sociálních sítích. Navíc Tálibán získává bez boje zbraně a munici, která zůstala na základnách po americké armádě, která tam asi všechny tyto zbraně jentak náhodou zapoměla. Bylo mezi nimi devět set ručních palných zbraní a minometných granátů a 50 vozidel. Čistě náhodou tam všechno Američané zapoměli. Všechny ty granáty, miny, vozy a stříkačky.

A jak dopadla jedna z vazalských zemí s názvem Česko? Tak třeba 5. srpna 2018 zahynuli tři čeští vojáci při hlídkové patrole v Afghánistánu, kde se vyhodil do vzduchu muslimský sebevražedný útočník. Martin Marcin, Kamil Beneš, a Patrik Štěpánek.

Naše takzvaná mise v rámci působení českých vojáků v Afghánistánu stála ČR v roce 2016 přes 693,55 milionu korun. Dalších 32,87 milionu korun stála ochrana českého zastupitelského úřadu v Kábulu jednotkou vojenské policie každý rok.

Počet českých obětí v Afghánistánu během mise NATO do dnešního dne činí 17 vojáků včetně kynologa Tomáše Procházky, který zemřel v říjnu 2018. Pokud to zprůměrujeme, a do Afghánistánu jsme každým rokem vrazili půl miliardy, vyhodili jsme 10 miliard jen na to, aby koaliční vojska po 20 letech odtáhla, a znovu se k vládě dostal Tálibán. Za to jsme zaplatili více než 10 miliard?

20 let smažme, Afghánistán se vrací před rok 2001. To je výsledek jedné z nejnákladnějších válek v Afghánistánu trvající 20 let jako záminka po 11. září 2001. Vojenskoprůmyslový komplex se napakoval, mezinárodní oligomafiáni od Američanů přes Araby až po Číňany si mne ruce, jak jim na válečné mašinárie narostly zisky. Včetně židovských obchodníčků jako David Rubenstein, zakladatel zbrojařské Carlyle Group a Larry Silverstein, který 6 týdnů před 11. zářím uzavřel pojistku proti teroristickému útoku, a získal tak téměř 5 miliard dolarů. Stejně jako rodina někdejší britské premiérky Theresy May, kteří vyrýžovali na válce v Sýrii. Vydělávají všichni, rvou si na kusy státy, nelítostné šelmy, psychopati a sociopati, kteří klidně odsouhlasí fingovaný útok pro vyvolání záminky pro válku jako operace Northwoods, kterou zastavil až John Kennedy.

Úvod k dokument Piloti za pravdu o 11. září

Samé otázky, záhady, podivnosti. Myslím, že pro tento okamžik bylo řečeno vše podstatné, více bych jen zbytečně nafukoval to, co už všichni známe. Budu moc rád, pokud i vy milí posluchači znáte některé další informace, střípky a souvislosti kromě toho, co jsem tu dnes i minule sdělil, podělte se s námi, a napište nám vaše postřehy komentáře názory pod pořad na kanále Odysee, za jakékoli komentáře budu velmi rád a předem vám za ně děkuji. Pojďme si tedy poslechnout důkazy, které přinášejí američtí piloti v dokumentu Piloti za pravdu o  11. září. Uslyšíte rekonstruované průběhy letů, komunikace s dispečery řízení letového provozu, piloti s věžemi a další popisné a důkazní materiály. Pohodlně se usaďte, a pojďme na to.

http://www.mafhoum.com/press2/65Safp.htm

https://www.scoop.co.nz/stories/HL0109/S00108/the-gw-bush-osama-bin-laden-connection.htm

https://listverse.com/2018/01/06/10-bush-bin-laden-connections-that-raised-a-few-eyebrows/

Dokument Piloti za pravdu o 11. září

komentář: Co se přihodilo 11. září 2001 ráno v oblacích? Proč se americká protivzdušná obrana zdá být neúčinná?

Vysílačka: 11 mužů nás varovalo, že letí směrem na Washington… Získali jste takovou informaci od letu American 11?

komentář: Podle zprávy komise pro vyšetřování 11. září, čtyři letadla vystartovala z amerických letišť tohoto krásného rána v severovýchodní části Spojených států.

Dvě startovala z bostonského Loganova letiště, jedno z Newarku v New Jersey a další z Washingtonu, Dallasu a Virginie.

Letadlo, které údajně vrazilo do světového obchodního centra údajně vystartovalo z bostonského Loganova mezinárodního letiště.

První letadlo bylo údajně American 11 číslo N334AA údajně opustilo Loganovo letiště kolem 08:00 ráno.

Letadlo „United Airlines 175“ číslo N612UA odstartovalo pár minut za ním.

Obě letadla stoupala nahoru, až vystoupala do správné cestovní výšky.

Říká se, že tato letadla byla unesena muslimskými extremisty, kteří byli vyzbrojeni nožíky na řezání krabic.

Na základně amerického letectva v Utahu, kde se nachází čtyřiaosmdesátý radarový vyhodnocující útvar, rovněž znám jako RADES. Právě ten poskytl díky zákonu o svobodném přístupu k informacím programy a složky týkající se radarových pozorování 11. září 2001.

V tomto pořadu budeme jejich materiál analyzovat.

NORAD poskytl zvukové nahrávky z rána 11. září 2001, které pořídilo jejich severovýchodní centrum, známé pod názvem NEADS, což je středisko, zodpovědné za obranu severo-východní části Spojených států.

Federální letecký úřad rovněž zpřístupnil jejich zvukové nahrávky z Bostonu a z Washingtonu D.C.

Při sledování této prezentace mějte prosím na paměti, že Piloti za pravdu o  11. září nepoužívají materiál dodaný vládními orgány, ale pouze skutečná data, která přesto musí být analyzovaná.

Piloti za pravdu o 11. září sami analyzovali stále vzrůstající množství dokumentů a informací, které byly vydané vládními úřady, z nichž mnohé nesouhlasily s vládní verzí vývoje událostí.

Jak mohou vládní organizace dospět k závěrům, které jsou v rozporu s jejich vlastními podklady?

Od vládních orgánů a od komise pro vyšetřování 11. září musí být požadovaná zodpovědnost za tyto nesrovnalosti.

A přesto se k tomu odmítají vyjádřit.

I kdyby třeba byly informace pozměněné přímo vládními zdroji. Falšování údajů poskytnutých díky zákonu o svobodném přístupu k informacím je zločin a někdo za něj musí nést odpovědnost.

Tohle jsou radarové záznamy tras jednotlivých letadel z rána, 11. září 2001 a dokumentují čas zhruba od 8:00 ráno až do 10:15, podle čtyřiaosmdesáté Radarové vyhodnocující letky (RADES). Je také zachycená činnost bojových stíhaček, ale nedůležité radarové záznamy byly odstraněné kvůli přehlednosti záznamu. Podle těchto záznamů, někdy kolem 8:15 letadlo American 11 dostalo příkaz stočit se o 20° doprava, aby se vyhnulo jinému leteckému provozu.

Vysílačka: „American 11,“ stočte se o 20° doprava.

komentář: Posádka opakovala instrukce a příkaz provedla.

Vysílačka: „American 11,“ v pořádku.

komentář: Zhruba za 15 vteřin dostal American 11 příkaz od řízení letového provozu, aby stoupal a udržoval výšku 35 tisíc stop (10,7 km)

Vysílačka: „American 11,“ začněte stoupat do výšky 350.

komentář: Ale letadlo neodpovídalo. Bostonské středisko se nadále pokoušelo obnovit kontakt s American 11, ale neúspěšně.

Vysílačka: „American 11,“ stoupejte do výšky tři pět nula.
„American 11,“ tady Boston.

komentář: Letadlo United Airlines 175 se ohlásilo po odstartování z Loganova letiště v Bostonu.

Vysílačka: Haló, věž, tady je „United 175“
Věž k „United 175,“ tady Boston.

komentář: Další hlášení tohoto letadla byl onen neslavně známý hovor Muhammeda Atty, který údajně už letadlo pilotoval, a který prý byl údajně omylem vysílaný, ale který byl ve skutečnosti požadavkem

Vysílačka Máme nějaké nožíky na řezání krabic …
Chceme, abyste byli zticha a budete v pořádku, rozumíte? Letíme na letiště.

komentář: Toto bylo asi 10 minut po posledním ohlášení posádky.

Vysílačka: Kdo mně zkouší volat?

komentář: Je důležité si uvědomit, že tento telefonní rozhovor mohl být vysílaný odkudkoliv. Ti, kteří podporují vládní verzi tvrdí, že tento hovor pocházel opravdu z letadla „American 11,“ protože jim to prostě vláda řekla.

Vysílačka: American 11, jste to vy kdo volá?
Nikdo se nehýbejte.
Všechno bude v pořádku.
Pokud se budete zkoušet hýbat …
Letadlo …
prostě zůstaňte zticha …

komentář: Zhruba 25 minut po odstartování, v 8:05, údajné American 11 změnilo kurs, podle radarového záznamu „RADES.“

Letadlo se stočilo na jih, směrem na město New York. Letadlo United 175 bylo předané dalšímu středisku.

Vysílačka: 175, spojte se s bostonským střediskem na 133.42.
133.42 tady je „United 175“

komentář: Ale v tomto středisku zahlédli UA 175, které bylo vizuálně stejné, jako American 11.

Vysílačka: United 175, tady Boston.
United 175, pokračujte prosím.

Let. kontr.: Sledujte polohu v oblasti mezi dvanáctou až třináctou hodinou, asi 10 mil na jih, jestli tam někde uvidíte American 767.

Vysílačka: Hlásíme negativní kontakt, tady 175 …

Vysílačka: Pořád je nemáme, ale stále je hledáme.

Let. kontr.: V pořádku, United 175, teď máte směr 12 hodin pro dalších 10 mil.

Vysílačka: Dívali jsme se po dvaceti, 7 dvacet, 9 dvacet, 8000.

V pořádku, děkuji.

komentář: Letadlo UA 175 dostalo instrukce, které je měly přivést za druhé letadlo. A pak se mělo vrátit na svoji další pozici, což je město Sparta, v New jersey.

Vysílačka: UA 175, tady Sparta.
Tady UA 175.

komentář: UA 175 je potom předané New Yorskému středisku asi 5 minut předtím, než údajné American 11 vrazilo do Severní věže.

Vysílačka: United 175 hlašte se středisku na jedna dva sedm čára jedna sedm.
1 2 7 čára 1 7, United 175.

komentář: Asi v 8:30 se poprvé ozvala bostonská jednotka řízení letů, známé také jako Boston té em ú, aby oznámila únos letadla American 11.

FLÚ: Federální letecký úřad východní středisko, tady Tony.

Dobré ráno Tony, tady je bostonské středisko.

Máme tu negativní situaci s letadlem „American 11“, myslíme, že se pravděpodobně jedná o únos letadla.

FLÚ: Dobrá, pokračujte.

Jak odletěli z Bostonu, ztratili jsme s nimi rádiové spojení, ztratili jsme odpovídač, a mají za to, že v pozadí slyšeli nějaké výhrůžky.

FLÚ: Teď, ano, výhrůžky.

A teď by mělo letadlo letět na západ a zatím směřuje k jihu.

FLÚ: Ano, vidím ho.

Nikdo s nimi teď nemluví, že?

Litujeme jestli nerozumíme.

FLÚ: V pořádku, můžu pro vás něco udělat?

Ne, vůbec nevíme kam to letadlo letí, možná k New Yorkskému Centru?

komentář: Velitelské centrum doporučilo upozornit také všechna okolní střediska, obzvláště New York a Cleveland.

Vysílačka: Speciálně Clevelandu a New Yorku, aspoň těmto dejte vědět, pro případ, že by to tihle chlapci nabrali jejich směrem.

Rozhodně.

Dobrá, to uděláme.

Cleveland.

Ahoj Clevelande, tady New York a Boston, máme situaci s American 1 1, American 11.

Letadlo 757 odletělo z Bostonu a mířilo na letiště Los Angeles.

Nevíme jestli tím směrem letí.

Mělo letět na Los Angeles, což je směrem na západ, ale ztratili jsme jejich frekvenci, a pak jsme ztratili jejich odpovídač, a teď to vypadá, že letí směrem na jih.

Počkejte, podívám se na to.

Máme tady, máme tady blokování záznamu na něm?

Ano, ten hlavní, ten hlavní cíl je jihozápadně.

V pořádku, upozorním své okolí …

Směrem na jih pozorované na 2 90.

Jihozápadně, něco jako směrem na Hancock, přímo tam.

Je asi 15 mil za ním.

Nevíte náhodou kam míří?

Ne, nevím.

Dobrá.

Můžete ho najít na přístroji pro detekce vzdáleností letadel?“

Pouze hlavní?

Ano, pouze hlavní.

V pořádku?

V pořádku, děkuji.

komentář: Asi v 8:35 ráno byl bostonským střediskem vznesený požadavek na vyslání bojových stíhaček. Jednali přímo se základnou Cape, a snažili se také navázat kontakt s velitelskou základnou Otis.

Vysílačka: Cape, potřebujeme sledovat TRACON, linka 41.

Ano, TRACON.

Dobrý den, můžu mluvit se základnou Otis na této lince?

Á, nejsem si jistý, ale jestli s nimi potřebujete mluvit, pak bych mohl, myslím, že mají linku 7.

Podívejte se, máme tady situaci s letadlem American 11.

Cože?

Máme situaci s letadlem American 11.

Chcete mluvit s věží na základně Otis?

Chci mluvit s TRACONem Otisu.

Potřebuji, aby poslali nějaké stíhačky.

Rozumím, vydržte vteřinu, seženu nadřízeného.

Haló Vinnie, vezmi to na lince 41.

Něco o vyslání letadel, nevím přesně o co jde.

Přiblížení, základna Cape?

Ahoj Cape, zde je Dan z bostonského střediska.

Ano.

Máme situaci s letadlem American 11, je to pravděpodobný únos.

American 11?

Ano, odletělo z Bostonu směrem na Los Angeles a právě se nachází na jih od Albany.

Potřebovali bychom za ním vyslat nějaké stihačky, aby ho sledovaly.

Aha, rozumím, budu mluvit se základnou Otis.

V pořádku. Ať odstartují, my podáme oficiální žádost.

komentář: V 8:40, o 5 minut později, Boston volá velitelské centrum s tím, že chtějí hovořit přímo s newyorským TRACONem, aby je informovali, že únos letadla je potvrzený.

Vysílačka: Tady velitelské centrum.

Dobrý den, velitelské centrum, tady je město Boston. Mohu mluvit s TRACONem?

Samozřejmě.

Další kvůli …

Ano, kvůli American 11.

Můžete opakovat?

Volám kvůli American 11.

Vám se s ním nepodařilo spojit?

Ne, nemáme s ním spojení a je to potvrzený únos.

Ahoj TRACONe, tady bostonské středisko, letadlo vyletělo dnes ráno a je to American 11,

Á, je typu 757, je to možný únos.

American 11, typ 757, bude přistávat?

To nemáme tušení, ale letělo na severovýchod a teď se nachází na jihu u Sparty.

Zpočátku podstatně zrychloval.

Máme zato, že jeho záměr je, že zkouší přistát a proto teď zpomaluje.

Právě zkoušíme, takže teď je u kopců kolem Sparty?

Ano, je v okolí Sparty.

Ani nevím jestli …

Teď je to hlavní cíl.

Chápu, hledám teď jakýkoliv hlavní cíl, ale kdybych ho aspoň mohl vidět, ale nevidím …

Tady mám něco na přístroji CSC, což ukazuje kterým směrem letí.

Dívám se tady na základní radarové informace, ale nikde nevidím …

Vůbec nic tam nevidím.

Začnu, podívám se a začnu je hledat.

My nemáme tušení,

Ne, že bychom nic neměli, ale ta rychlost se podstatně snížila, a právě klesá.

Dobrá, takže vám děkuji.

Buďte opatrní.

Rozumím.

Bostone?

Ano?

Říkáte, že je to potvrzený únos.

Co se, co se stalo je, že pilot měl mikrofon puštěný, zatímco jiní lidé hovořili v kabině pilota.

Chápu, takže co jste slyšeli?

Slyšeli jsme výhrůžky. Víte, nebylo tomu moc rozumět, ale vypadalo to, že je to opravdu únos.

Dobrá, kdyby bylo něco dalšího, zavolejte, pomůžeme vám.

Ví o tom New York?

New York o tom ví, Cleveland o tom ví a jako další uvědomíme Washington

teď potřebujeme vyslat stíhačky.

Zkoumali jste to?

Ano.

Dobrá.

Postarám se o koordinaci s Washingtonským Centrem. Dám jim vědět co se děje.

Děkuji.

komentář: Podle hlášení velitelského Centra, byl Washington rovněž upozorněný ve stejné době, aby dával pozor na podezřelé letadlo. Toto probíhalo hodinu před útokem na Pentagon.

V 8:45 ráno, 1 minutu před nárazem do Severní věže, základna Cape volala Boston a upozornila je, že potřebují povolení od Severovýchodního obranného centra, známého pod názvem NEADS aby mohly stíhačky vystartovat. Základna Cape hlásí Bostonu informace o vojenských letadlech jako Panta 45 a 46.

Vysílačka: Tady je základna Cape.

Ahoj, právě jsme, právě jsem mluvil se základnou Otis a říkali, že potřebují povolení od severovýchodního centra Neats.

Budeme mluvit s NEADs a dáme vám vědět.

V pořádku. Jen abyste věděli, přidělili nám letadla Panta 45 a 46.

Brzy vystartují.

Dobrá, děkuji.

komentář: Je důležité vědět, že American 11 a United 175 měly stejné místo startu a stejný cíl. Z Bostonu do Los Angeles. Ale každé z nich mělo jinou trasu.

Letadlo American 11 bylo navigované přednostním směrem, přímo do Los Angeles, což znamená, že letadla letí přes město Syracuse ve státě New York. To je ta nejpřímnější cesta na mezinárodní letiště v Los Angeles.

Letadlo United 175 bylo navigované více na jih, což je trasa, používaná hlavně letištěm v Newarku, ve státě New Jersey.

Kvůli jižnímu směru letadla United 175, bylo toto letadlo blíže budovám Světového obchodního centra těsně poté, kdy byla Severní budova zasažená. Kdyby toto letadlo letělo běžně používanou trasou, trvalo by mu déle doletět k cíli. a možná by to poskytlo dostatek času vojenským stíhačkám, aby ho dostihly, ještě předtím, než letadlo k cíli doletělo.

Také, kvůli změně trasy United 175, mohlo letadlo přetnout dráhu letadla American 11 v rozmezí několika málo mil od sebe.

Ve stejnou dobu odstartovalo letadlo United Airlines 93 z newarkského letiště.

Letadla UA 93 a UA 175 použila tu stejnou trasu a letěla pouze pár mil od sebe. To nám připomíná operaci Northwoods.

Operace Northwoods byl plán, vyvinutý hlavním brigádním generálem Lemnitzerem. Tento plán popisoval záměnu běžného komerčního letadla po vzletu za bezpilotní letoun (řízený ze země, aby mohl být sestřelen. Z tohoto činu měla být tehdy obviňovaná Kuba, a mělo to být důvodem pro její napadení.

Byl to přímo ukázkový bojový úkol pod falešnou vlajkou: Předstírat napadení, svádět to na nepřítele a získat tím nejen podporu veřejnosti, ale hlavně podporu Kongresu pro válku.

Existuje mnoho tras, které zdánlivě vedou mimo správný směr, aby se mohly spojit s domělými cíly na akci 11. září, a pak se zase oddělit. Došlo v těchto místech k záměně letadel, coby jakási upravená a zmodernizovaná operace Northwoods? Samozřejmě, jak vládní agentury tak ti, kteří vymýšlejí výmluvy, nám poskytnou jednoduchá vysvětlení, ale tyto shody okolností nemohou být ignorované.

V 8:52 ráno vystartovala vojenská letadla ze základny Otis, a měla letět přímo k bodu „Z“, což bylo město New York.

Uvolnění jejich cesty bylo vyžadované řídící věží federálního leteckého úřadu.

Vysílačka: Nevím ani kam tato letadla posílám. Potřebuji upřesnění směru, cíle.

V pořádku, dám vám bod zet. Je to severně od města New York.

Mám tady pozici 41-15-74-36.

73-46?

Pošli je tím směrem.

Rozumím.

komentář: A hned nato přišla zpráva, že unesené letadlo vrazilo do Světového obchodního centra.

Vysílačka: Můžu vám pomoci?

Ano, samozřejmě.

Právě jsme se vrátili ze zdola a to unesené letadlo vrazilo do budovy.

První letadlo potvrzené, jde o to samé American Airlines, které vrazilo do Světového obchodního centra.

Rozumíte?

Je tohle, co jste říkal?

Ano, to je ono.

komentář: Systémem obíhala další zpráva, která tvrdila, že poslední známá pozice letadla byla 15 mil na východ od letiště Johna fitsgeralda Kennedyho.

Vysílačka: Poslední hlášení z Bostonu říká, že letadlo je 15 mil na východ od letiště JFK.

komentář: Místo toho, aby byly vojenské stíhačky vyslané přímo do města New York, severovýchodní centrum NEADS změnilo jejich dráhu a přikázalo jim vyčkávat na W 1 0 5, což je prostor na jižním okraji Long Islandu s tím, že to byla poslední známá pozice, která ale nebyla nikdy ověřená. Tady měly stíhačky přikázáno setrvávat, zatímco radar ukázal zrychlení letadla na rychlost o 150 uzlů vyšší, než je maximální operační rychlost letadla 767, s jeho cílem přímo před ním, což byla Jižní věž světového obchodního centra.

V naší prezentaci „ 11. září, útok na světové obchodní centrum“ jsme důkladně analyzovali rychlost tohoto letadla, a na základě porovnatelných údajů a aerodynamiky jsme zjistili, že letadlo typu 767 by nebylo možné řídit při tak vysokém překročení jeho maximální provozní rychlosti. Bylo toto letadlo upravené na to, aby předstihlo vojenské stíhačky ze základny Otis na cestě k světovému obchodnímu centru? Pokud by tomu tak bylo, pak musely být takové úpravy navržené někým, kdo dobře zná reakční dobu americké protivzdušné obrany. Stejně jako se před 11. zářím nikdy nestalo, že by se nějaký ocelový mrakodrap zřítil kvůli požáru. Stejně jako nikdy neexistovalo letadlo, které by dokázalo překročit svoji maximální provozní rychlost o 150 uzlů a svou manévrovací rychlost o 220 uzlů, a jehož konstrukce by to vydržela a přitom by bylo stále ovladatelné, ani před 11. zářím, ani potom. Po druhém nárazu dostaly stíhačky ze základny Otis pokyn k sestavení bojové letecké hlídky nad New Yorkem. Byla přivolaná letadla s pohonnými látkami, za účelem tankování ve vzduchu, a dále vyčkávala. Skoro 35 minut poté, co se American 11 odmlčelo, což je známé jako událost „žádné rádio“ a změnilo směr letu. Letadlo American 77 se mezitím ztratilo středisku Indianapolis.

Vysílačka: Středisko Indianapolis je v kontaktu.

S kým?

American 77.

V pořádku.

Vysílačka: Let číslo 3 5 0 – ztratili radarové informace, ztratili kontakt, ztratili úplně všechno a nemají zdání kde je a co se stalo. Takže co jsme udělali my, v okolních Centrech bylo, že jsme nařídili aby je všichni hledali, buď okrajově, nebo jako hlavní cíl, jakkoliv je to možné.

komentář: Indianapolis se třikrát spojilo se společností American Airlines, aby ji upozornilo na další pohřešované letadlo. V 9:08 bylo rovněž vyrozuměno letiště Langley a bylo přikázané zaujmout bojové postavení, což znamená, že piloti sedí v letadlech, připravení okamžitě vystartovat. Přesto se stíhačky v Langley dostaly do vzduchu až skoro o 20 minut později.

Vysílačka: Odstartujte z Langley, pokud možno stejným směrem.

Příkaz odstartovat.

Pouze Langley.

komentář: Byl vydaný pokyn, aby stíhačky zamířily nad Atlantický oceán místo toho, aby přímo letěly chránit oblast Washingtonu.

Jakmile byl napaden Pentagon, stíhačky z Langley byly obrácené zpět, směrem na Washington. Existuje mnoho leteckých základen, které jsou blíže Washingtonu a New Yorku a které mohou poskytnout ochranu. Základny Otis a Langley byly vybrané kvůli tomu, že mnoho letadel z jiných základen bylo odvoláno na cvičení. Několik cvičení bylo ve skutečnosti naplánováno na toto ráno, 11. září.

Vysílačka: Musím zrušit cvičení, protože tohle je směšné.

Tady zprávy Watson.

Ano, mají to podchycené. Nebyl jsem si jistý, sleduji to už 10 minut.

Zajímalo by mne, pokračuje se s těmi cvičeními?

Ne, už ne.

Nikdy jsem nezažil, že by se během cvičení přihodilo tolik skutečných věcí.

komentář: Letecká vojenská základna Andrews byla pouhých 10 mil (16 km) od Washingtonu D.C. Jejich stíhačky byly poslané do Severní Karolíny. Stíhačky F-16 ze základny u města Atlantic jsou také mnohem blíže městu New York než letadla F15 ze základny Otis. Ale stíhačky ze základny u města Atlantic v té době cvičily nad Atlantickým oceánem. Popravdě, i základna Otis měla některé stíhačky pryč, na cvičných misích, a pouze dvě z nich byly v pohotovosti. Severovýchodní centrum NEADS bylo rovněž na cvičení, když došlo k útokům. NEADS měl na radarových obrazovkách simulované letecké trasy a odstranili je až téměř v 9:30 ráno, což bylo dávno po útoku na druhý mrakodrap.

Podle kapitána Jeffa Laudise, někdejšího pilota letadel F15, který měl za sebou dva turnusy v Iraku, nepravdivé informace na radarových obrazovkách jsou bezprecedentní. S výjimkou 11. září!

Můžete si poslechnout ten zmatek, když se severovýchodní centrum NEADS pokouší lokalizovat svá tankovací letadla.

Tento rozhovor byl podepsaný T23.

Vysílačka: Toto je, toto je skupina 23

Víte co? Zbavte se toho nesmyslného simulátoru.

Vypni ten simulátor!

Zmáčkni ten knoflík!

Zbav se toho krámu!

komentář: Americká obrana vypadala skoro jako za opicemi na každém kroku. Bylo to tak schválně? Jak mohli únosci vědět, že mohou zaútočit v takový chaotický den, kdy se Spojené státy nacházely pod minimální ochranou? Skoro to vypadá, že únosci měli toho rána 11. září nesmírné štěstí. Tedy pokud je pravda to, co nám řekla komise vyšetřující 11. září. A přitom i tato Komise přiznává, že nedostala pravdivé informace. Pentagon, národní vojenské velitelství. Jak se mohlo dostat letadlo tak blízko k Pentagonu poté, co byla Amerika napadená skoro hodinu předtím? Pentagon, situovaný ve Washingtonu D.C.je dobře chráněný. Aspoň to tvrdí bývalý ministr obrany Casper Weinberger.

Citace: „Celé město je obklopené jak leteckými, tak námořními základnami, a schopnost dostat obranná letadla do vzduchu, je velmi, velmi vysoká, a zároveň byste podnikli to, co se provádí, a to je uzavření celého vzdušného prostoru, takže se ve skutečnosti nad celým Washingtonem nesmí létat. Takže kterákoliv letadla se do něho dostanou a my je nemůžeme identifikovat, jednoduše sestřelíme.

komentář: Pentagon má také protivzdušnou obranu. Samozřejmě, veřejnost o těchto zařízeních nic neví, protože by nepřátelé mohli tyto informace snadno získat. Jestli Pentagon měl podobné zařízení, bude to jistě podléhat utajení.

April Gallopová přežila útok na Pentagon. Vylezla skrze díru ve zdi se svým synem v náručí. April uvádí, že neviděla nejmenší náznak zříceného letadla a dověděla se že bylo ohlášené, že letadlo způsobilo takovou škodu teprve až byla dovezená do nemocnice. April se velmi diví tomu, že nebylo vydané žádné varování a nebyla aktivovaná žádná obrana proti tomuto útoku, obzvláště když už málem celý svět věděl, že Amerika byla napadená, po útocích na Světové obchodní centrum.

Když mluvíme o vzdušném prostoru kolem hlavního města Spojených států, často se hovoří o omezeném vzdušném prostoru, tedy o zakázaných oblastech pro všechna letadla, kolem budovy Kapitolu a kolem Bílého domu. Musíme se ale podívat dál. Toto je známé jako vzdušný prostor třídy Bravo. Je to přísně kontrolovaný prostor, pro který je nutné zvláštní povolení při vstupu, a také zařízení pro obousměrnou rádiovou komunikaci a funkční odpovídač typu C pro hlášení výšky.

New York a Washington D.C. mají oba kolem svých hlavních letišť vzdušný prostor třídy Bravo. New York takto pokrývá letiště JFK, Guardia a Newark (v New Jersey). Washington zahrnuje Baltimorské letiště, Reaganovo národní letiště ve střední oblasti, a na západ Dullesovo letiště. Letadlo American 77 zmizelo z radaru poté, co byl jeho odpovídač vypnutý v 8:56 ráno. To bylo 10 minut po nárazu letadla do prvního mrakodrapu a 16 minut poté, co byl Washington upozorněný na existenci podezřelého letadla. Danielle O‘Brienová z Washingtonského TRACONu, sledovala rychle se pohybující objekt, který vnikl do washingtonského prostoru třídy Bravo. Ještě nevěděla o tom, co se stalo v New Yorku, ale Washingtonské středisko o tom vědělo.

Proč byla tato zpráva zdánlivě utajená před pracovníky TRACONu ve Washingtonu?

Kdyby byla paní O‘Brienová a její spolupracovníci uvědomění o tom, co se stalo v New Yorku, nebyli by opatrnější a nenechali by cizí objekt, vstupující do washingtonského prostoru Bravo, zadržet? Zpráva měla rovněž zastihnout piloty stíhaček z letiště Langley, kteří se v té době proháněli nad Atlantickým oceánem. Jestli cizí, neidentifikovaný objekt přiletěl až do Washingtonu D.C., protivzdušná obrana Pentagonu měla rozhodně zareagovat, pokud ovšem měla April Gallopová pravdu. Někteří namítají, že Pentagon žádnou protivzdušnou obranu nemá, protože Reaganovo národní letiště je tak blízko, a letadla tamtéž přistávající a odlétající by mohla být nechtěně sestřelena. Ti, kteří tohle tvrdí nejsou obeznámení s tím, jak národní protivzdušná obrana funguje. Většina letadel, která přistávají na Reaganově národním letišti, jsou dobře známá ještě před odletem z výchozího letiště. Ta, o kterých se nic neví, jsou rovněž dobře sledovaná, ještě než vstoupí do washingtonského vzdušného prostoru Bravo, který začíná 30 mil (50 km) od Reaganova národního letiště.

Ta letadla, která se neohlásí anebo mají vypojené odpovídače, to jsou cíle k sestřelení. Nehledě na to, že už víme, že není možné aby letadlo způsobilo škodu takového rozsahu, jako byla na budově Pentagonu, což víme z výpovědí svědků, kteří se nacházeli přímo na místě, a taktéž podle informací, zveřejněných vládními agenturami, žádné neidentifikované letadlo nemělo šanci se ani přiblížit k Pentagonu. Takže se zdá, že stíhačky byly zadržené vždy o krok pozadu, dokud nebyll celý plán provedený.

Chaotické pokyny v celém systému procedur 11. září zřejmě přispěly k tomu, že pachatelé mohli úspěšně provést všechny plánované akce.

Vysílačka: Poslyš, vypni to, zbav se toho simulátoru.

komentář: Zatímco se neidentifikovaný cíl blížil ze západu k Washingtonu D.C., byla do systému zanesená zpráva, že letadlo American 11 je ještě ve vzduchu.

Vysílačka: Tady Bostonské vojenské středisko, právě jsme dostali zprávu, že American 11 je stále ve vzduchu a že letí směrem na Washington.

American 11 stále ještě letí? A na cestě na Washington?

Souběžně s ním letí jiné letadlo. To je nejnovější hlášení, které máme.

Dobrá.

Zkoušel jsem získat jeho údaje a mám dojem, že je někde nad New Jersey nebo trochu jižněji.

Rozumím, takže American 11 nebyl unesený?

Byl unesený.

Takže American 11 byl unesený.

Ano.

A letí směrem na Washington?

Je tam ještě třetí letadlo.

To třetí letadlo letí na Washington, máte o něm nějaké informace?

Ne, ale zkusím něco sehnat, pokud to půjde. Toto je zpráva z washingtonského Centra. Možná byste měla mluvit s někým přímo odtud, jestli mají nějaké informace.

Rozumím.

Sežeňte třeba hlídku D.C. nebo někoho podobného, kdo o tom letadle něco ví.

Díky.

Máte o něm nějaké zprávy?

Zkusím to sehnat.

Rozumím a děkuji.

komentář: Oči všech se pak soustředily na cíl, který se blížil z východu, ale ne ze západu. Tato zpráva dále tvrdila, že letadlo letí na Washington dávno předtím, než se přiblížilo k Philadelphii v Pensylvánii.

Proč byla rozšířená tato fáma, že letadlo ze severovýchodu je na cestě do Washingtonu a nikoli do Philadelphie?

Bylo to za účelem svedení pozornosti všech na falešný cíl, a odvedení stíhaček od skutečné hrozby, která se blížila ze západu? Ten, kdo tuto zprávu rozšířil není dodnes známý.

Vysílačka: Ahoj, tady je…

Pokračuj.

Ano, prosím, máme tu letadlo ve vzduchu, které údajně míří na Washington.

Odkud jste získali tuto informaci o American 11?

Z bostonského vojenského centra.

Opravdu?

Z bostonského vojenského.

Z Bostonu?

Ano.

Vojenské centrum?

Ano. Říkali, že tu zprávu dostali z Washingtonu.

Ne z washingtonského Střediska! Jste si jistá, protože American 11 je to letadlo, které, jak nám bylo řečeno, už vrazilo do světového obchodního centra.

Ano.

komentář: Opět, někdo zabránil těm, co měli tomu všemu zabránit tím, že jim dodal nesprávné informace. Washingtonský TRACON byl vyřazený z funkce tím, že v New Yorku nebyli uvědomění o tom, co se stalo. Zbývající obranný systém byl od washingtonského TRACONu doslova izolovaný, protože TRACON neusoudil, že byl neidentifikovaný cíl nebezpečný až do doby, kdy bylo příliš pozdě. Znovu, bylo to zaviněné tím, že důležité informace se zdály být před washingtonským TRACONem utajené.

Vysílačka: Jaké informace chcete vědět o tomto letu?

Prosím vás, pokud byste mě udělal laskavost, řekněte jim aby nás volali, my z nějakého důvodu nemůžeme telefonovat ven.

komentář: Touto dobou už mnozí ví o neslavné výpovědi Normana Minety před Komisí vyšetřující 11. září. Letadlo bylo 50 mil (80 km) daleko; 30 mil (50 km) daleko; 10 mil (16 km) daleko. Byl příkaz stále platný?

Citace: „Ten mladík také řekl vicepresidentovi: platí stále ten příkaz?

A vice-president (Dick Cheney) se otočil, a řekl, „samozřejmě že příkaz stále platí. Dostal jste snad jiný příkaz? Tehdy jsem nevěděl co to všechno znamenalo. Á.

„To letadlo, o kterém mluvíte je…“

„To je to, co přiletělo do Pentagonu. Ano.“

komentář: Do dnešního dne panuje mnoho dohadů o tom, co tyto příkazy znamenaly. Znamenalo to že bylo přikázané zůstat nečinní aby mohlo k útoku na Pentagon dojít? Anebo to byly příkazy k sestřelení? Minetova výpověď byla snad nejškodlivější, protože ti, kteří se vymlouvají na vládní báchorky, zažívají horké chvíle když zkoušejí tento rozhovor s vicepresidentem vysvětlit.

Citace: „Jakýsi mladík přišel a řekl vice-presidentovi: Je tady letadlo a je 50 mil (80 km) daleko a letí na Washington D.C. Řekl jsem Monte Belgerovi, který je druhým shora u federálního leteckého úřadu: Monte, co máš na radaru ohledně toho letadla, které se blíží? Má vypnutý odpovídač, takže nevíme kdo to je. A také neznáme výšku a rychlost.“ On se zeptal kde se to nachází, na což jsem odpověděl, že někde u Great Falls. A to je kdy přišel onen mladík a řekl, že je to 20 mil od nás. Zeptal jsem se ho: Monte, jak vysoko je to letadlo od země? Na radaru nemůžete vidět výšku letadla. Radar může pouze určit zhruba vzdálenost. Také jsme nemohli určit jeho rychlost a výšku. A jak jsem tak s ním mluvil, tak najednou řekl: Ach jo, ztratil jsem ho! Najednou to letadlo ztratil. Povídám: No, a kde je? Někde mezi Rosslynem a Národním letištěm, odpověděl. V ten moment se někdo další napojil do hovoru a řekl: pane ministře, právě jsme dostali zprávu od policisty z arlingtonského okresu, který nám sdělil, že viděl letadlo American Airlines jak vrazilo do Pentagonu.“

komentář: Někteří tvrdili, že letadlo, o kterém se mluvilo, bylo United Airlines 93, které letěloo z Pennsylvánie, a že Minetovo časování bylo nepřesné. To ale nemůže být pravda, protože United 93 se nikdy k Pentagonu ani nepřiblížilo. Jiní si mysleli, že to bylo American Airlines 11, ale to bylo to samé, protože ani toto letadlo se vůbec k Pentagonu nepřiblížilo. I když vezmeme v úvahu takzvanou pobřežní trasu což znamená, že radar, který sleduje letadlo pokračuje dále směrem, odvozeným z posledních získaných informací, by se toto letadlo stejně nikdy nedostalo k Pentagonu. Letadlo, o kterém mluvil vicepresident Cheney a což zaslechl Mineta, mohlo být pouze letadlo, které odstartovalo kdesi na západě, a odtud se mu podařilo vniknout do washingtonského prostoru třídy Bravo. Skombinujme to se skutečností, že stíhačky z Langley v té době mířily nad Atlantický oceán, a obrátily se zpět až teprve poté, co letící cíl zmizel z radaru v blízkosti Pentagonu.

Vypadá nadslunce jasně, o jaké příkazy se jednalo.

A velitelské středisko letectva, což je vojenská verze letadla typu 747 se nacházelo ve vzduchu, když se neidentifikovaný cíl blížil ze západu na Washington. Podle informací z RADESu, se právě toto letadlo přetínalo trasu neidentifikovaného cíle v době, kdy stihačky F16 mířily nad Atlantik. Delší pauza. A opět, v ten moment kdy neidentifikovaný předmět zmizel v Pentagonu, byly stíhačky F16 vrácené do Washingtonu. Operace Northwoods navrhovala vyměnit letadla za bezpilotní letouny a použít je k vytvoření útoku pod falešnou vlajkou, z něhož by byla obviněná Kuba. Existují důkazy o tom, že původní letadla po jejich údajné havárii, stále létají. Na rozdíl od zkreslených fám, které se šířily systémem, ve snaze zabránit v činnosti těm, kteří nás měli chránit. Existují údaje, které potvrzují, že United 93 bylo nadále ve vzduchu i po údajném nárazu stejně jako letadlo United M-612, které údajně vrazilo do Jižní věže. Přepis řízení letového provozu ukazuje výpis United 93 stále ve vzduchu, na místě jižně od kráteru po dopadu.

Data ze systému pro komunikaci s letadly zvaný ACAR dokazují, že United 175 byl stále ve vzduchu někde v západní Pennsylvánii za asi 20 minut po jeho údajném nárazu. Tyto informace ACARu také udávají nejbližší středisko, které bylo s letadlem ve spojení. Oficiální trasa údajného letadla United 175 ukazuje, že na to, aby letadlo mohlo přijímat zprávy systému ACAR, by muselo přiletět z vysílacích míst na východě. Toto je mapka středisek ACAR v okolí města New York. Ale komunikace ACAR vyšla ze středisek v Harrisburgu a Pittsburghu v Pennsylvánii, až po tak zvaném útoku na mrakodrapy světového obchodního centra. Podle radarového odborníka a elektrotechnického inženýra Dennise Cimina, je to naprosto nemožné, pokud opravdu United M-612 vrazilo do dvojčat.

Válečné hry, simulované radarové stopy, letové trasy jiné než ty, co mají být použité, které umožnily dalším letadlům aby se přiblížily ke Světovému obchodnímu centru po prvním nárazu. Letadlo, které překračuje svoji maximální provozní rychlost o více než 130 až 150 uzlů, hlášení nepřesné polohy letadel, falešná hlášení o cílech letadel, sbíhající se letadla, která letí ve zjevném útvaru, a pak se oddělují od podezřelého letadla zapojeného do akcí 11. září. Stíhačky poslané nesprávnými směry, letadla stále ve vzduchu, i po údajných útocích. Komunikační problémy – nefungující telefony.

Vysílačka: z nějakého důvodu se nemůžeme dovolat ven.

Mám pouze vaše číslo.

komentář: Může nás překvapovat že americká národní obrana byla vždycky o krok pozadu, zatím co pachatelé zapojení do 11. září mohli úspěšně splnit svou misi, s vojenskou přesností. Máme skutečně věřit tomu, že Al Quaida řídila všechny tyto zásahy, aby tak zvaní únosci mohli tento plán provést?

Bin Laden nebyl ani uvedený na seznamu podezřelých osob pro 11. září. A přesto američané vtrhli do Afghánistánu, aby ho odtud „vykouřili.“

Toto jsou ty skutečné otázky, chladná fakta, přidávaná k rostoucí hromadě informací a podkladů, které nesouhlasí s tím, co nám tvrdí naše vláda. Pište vašim kongresmanům a senátorům! Vyžadujte úplné a důkladné vyšetřování, než nám přidají ještě více zákonů na omezení naší vlastní svobody, pod záminkou bezpečnosti.

„Ti, kteří se vzdávají základních svobod, aby získali trochu dočasné bezpečnosti si nezaslouží ani svobodu, ani bezpečnost.“

–Benjamin Franklin, 17 února 1775.

Děkujeme vám, že jste si našli čas na to, abyste se dověděli více.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *