11. září, pozadí světové mafie

Chcete-li mě pravidelně podpořit, zašlete prosím drobnou, ale pokud možno pravidelnou částku na účet:
217845530/0300
Iban: CZ90 0300 0000 0002 1784 5530
BICSWIS: CEKOCZPP
Můžete také jednoduše použít QR kódy.

100 Kč

250 Kč

500 Kč

Pomůže také sdílení na sociální sítě.

A k čemu použijeme Váš dar? Dozvíte se zde.

1. díl

audio

Za několik dní uplyne 20 let od zkázy 11. září 2001. Myslím, že je vhodné se v rámci tohoto jubilejního výročí tak trochu zamyslet, kam jsme dospěli po těch 20 letech, ve které Američané vehnali celý svět pod falešnými záminkami do dvou vleklých válek a rozbití dvou zemí. Zároveň je čas pro jistou rekapitulaci toho, co se vlastně přihodilo.

Je totiž zajímavé, že ani po těch 20 letech, kdy už oficiální verzi věří snad jen ti nejpoctivější konzumenti hamburgerů, hotdogů, mainstreamu a korporátních médií a stále svorně drilují tentýž narativ.

Přečtete si přepis televizního dokumentu Piloti za pravdu o 11. září. Je zajímavé, že se vynořuje tolik skupin z řad profesionálů, kteří nepokrytě rozporují oficiální verzi průběhu pádu budov světového obchodního centra. Kromě nich tu máme i organizaci Architekti a inženýři za pravdu o 11. září.

Prostě ty nejklíčovější, nejpáteřnější a nejzásadnější profese, které s 11. zářím mají co do činění. A když zástupci těchto nejklíčovějších profesí spojených s 11. zářím, architekti, inženýři, piloti, mají obrovské pochybnosti, rozporují oficiální verzi, tak na tom asi něco bude, že?

Máme tady i české experty z týmu, kteří pracovali na odborné studii a sestavení diferenciální rovnice mechaniky pádu výškové budovy. Nejde o žádné konspirátory, ale tým odborníků stavební fakulty Brno, kteří se shodli v názoru, že světové obchodní centrum skutečně nemohlo spadnout gravitačním zhroucením, jak se tvrdí. Se stavebním inženýrem docentem Ivanem Němcem jsem o tom měl rozhovor minulý rok na výročí 11. září.

Dále tu máme architekta jménem Richard Gage, který založil organizaci, kterou jsem před chvilkou zmínil, Architects and Engineers for truth about 911 – architekti a inženýři za pravdu o 11. září. Členem této skupiny je i fyzik Steven Jones.

Operace Northwoods
záměna letadel 11. září za jiná?

Přečtete si přepis dokumentu, který zveřejnili Piloti za pravdu o 11. září. Přeložil jsem kompletně vysílačky a průběh rádiové komunikace s věží všech letadel, která byla do 11. září zapojená. Dokument bravurní formou vykresluje průběh a rekonstruuje dráhy letů letadel v porovnání se stíhačkami. Dozvíte se tam třeba, že dvě letadla, která údajně narazila do světového obchodního centra, protnula svou letovou dráhu v určitém bodě s jinými dvěma letadly, a vyjadřují tu podezření, že byla místo nich dosazená jiná letadla, která byla prázdná. Původní letadla bezproblémově přistála na letištích. Jednoduše představte si dvě letadla s pasažéry, která vzlétla z letiště, a v jednom bodě se jejich letecké trajektorie protnuly se dvěma jinými prázdnými letadly, které za ně byly zaměněné. Původní letadla letěla dál a přistála, zatímco dvě prázdná falešná letadla doletěla do svého cíle, tedy do budov světového obchodního centra. Ta prázdná letadla byla ovšem bezpilotní, řízená ze země, fyzicky v nich však nikdo neseděl, žádný pilot v kokpitu. Jde o typickou záměnu letounů buď jednoho nebo dvou letounů. V tomto směru se musíme ale vypravit do minulosti.

Píše se 13. březen 1962. Lyman Lemnitzer, nejvyšší velitel štábu předkládá ministru obrany Robertu McNamarovi návrh s názvem „Operace Northwoods“. Je to dokument navrhující zinscenování teroristických útoků v zálivu Guantanámo a okolí jako záminku pro vojenský zásah proti Kubě. Tento plán zahrnoval kromě jiného i záměnu původního komerčního letu za bezpilotní, dálkově ovládané letadlo řízené ze země.

To byl rok 1962, i tehdy Američané disponovali takovýmito technologiemi. Jaké pak technologie mohli mít skoro o půl století později? Piloti za pravdu o 11. září tvrdí, že disponují důkazy o tom, že původní letadla normálně letěla dál a v pořádku přistála. Mají informace z radarů, které se jim podařilo získat díky zákonu svobodného přístupu k informacím, že i 20 minut po nárazu bylo dané letadlo ve vzduchu. Skutečně se zdá, že letadla byla zaměněná za bezpilotní na dálku ovládané prázdné letouny, které měly trajektorii s cílem narazit do budov světového obchodního centra, pak do pentagonu a poslední čtvrté do Bílého domu, ale to už víme, že se zřítilo nad Pennsylvánií.

Plán generála Lennitzera byl zamítnut, Kennedy ho tehdy dokonce vyhodil. Opět, vždycky je důležité si představit základní dobový kontext, a zasadit tu událost do něj. V dubnu 1961 byl proveden nevydařený útok Američanů do Zátoky sviní na Kubě. Po jejím katastrofálním výsledku pro Američany byl tento Lennitzerův plán projednáván téměř o rok později, 13. března 1962. Figuroval tu také generál letectva Edward Lansdale, který byl dlouholetým členem Rady pro zahraniční vztahy (Council on Foreign Relations). Edward Lansdale ve spolupráci s Williamem Harveyem ze CIA vyvinul Operaci Mongoose, sérii tajných operací na Kubě, jejichž cílem bylo vyvolat občanské nepokoje, podněcovat násilí a nakonec zlikvidovat Fidela Castra. A v návaznosti na tyto operace navrhl generál Lyman Lennitzer tu slavnou operaci Northwoods, kterou ale mimochodem schválili všichni společní náčelníci a vedoucí štábů armády, a až ministr obrany Robert McNamara to zarazil.

Tady vidíme, jací psychopati a sociopati jsou většina armádních důstojníků na vysokých postech. Bez mrknutí oka schválí operaci Northwoods pod falešnou vlajkou, která má fingovat unesení letadel, jejich odpálení ve vzduchu, obvinit nepřítele a mít záminku, aby proti němu mohli rozpoutat válku. Všichni vysocí generálové a vedoucí štábů tohle nejprve schválili. Nebýt odhodlání a rostoucí nedůvěry exprezidenta Kennedyho vůči vojenským vůdcům, USA by se pravděpodobně ocitly ve válce proti Kubě, která by v zastoupení mohla znamenat jadernou válku se sovětským svazem viz pozdější karibská krize atd.

John Kennedy a chicagská mafie
(Sam Giancana)

Nastalo tedy pnutí mezi exprezidentem Kennedym a armádou. Mimochodem Edward Lansdale, který byl spoluautorem série operací Mongoose (Langusta) k destabilizaci Kuby, vyvolání občanských nepokojů a likvidace Fidela Castra, tak právě tento Edward Lansdale byl jedním z podezřelých z participace na atentátu na Johna Kennedyho 22. listopadu 1963, tedy rok a půl po zamítnutí armádních operací Mongoose a Northwoods.

Rok a půl potom, co se John Fitsgerald Kennedy otevřeně postavil proti takovým psychopatům a sociopatům, armádním generálům a náčelníkům vojenského štábu. Já bych chtěl jen varovat, abychom si o Johnu Kennedym nevytvářeli takovou sluníčkovou romantickou představu jako mírotvůrce a spasitel, ano, v zastavení válečného konfliktu se Sovětským Svazem měl jistě maximální zásluhu, ale víme, že John Kennedy byl podporovaný prostředím chicagské mafie ve státě Illinois. To je mimochodem zajímavé, protože další demokrat Barack Obama je původem také ze Chicaga, zajímavá souvislost. To tehdy zajišťoval jeho otec Joseph Kennedy, který měl úzké vazby na šéfa chicagské mafie Sama Giancana. Postava Sam Giancano je velmi zajímavá, protože on se z lokálního vůdce mafie, která ovládala velká americká města, stal spolupracovníkem CIA. Ale předtím Giancana dělal řidiče třeba samotnému Al Capone. V této chicagské mafii figurovali vedle Sama Giancana třeba lidé jako Tony Accar, Johnny Roselli, Chuck Nicoletti a mnoho dalších.

Mimochodem zmíněný Johnny Roselli svědčil dvakrát v roce 1975 před užším výborem pro rozvědku v USA o plánech CIA zabít Fidela Castra v operacích Mongoose. Vidíte, jak se ty věci hezky spojují a zapadají do sebe? Kennedy a chicagská mafie.

Sam Giancana uprchl do Argentiny, ale v roce 1974 se vrátil zpět do Ameriky. A co se nestalo. Několik dní před výpovědí Johnnyho Roselliho dosud neznámý pachatel zastřelil Sama Giancanu, když ve sklepě svého domu v Oak Parku vařil klobásu s paprikou. Vražda Giancana se stala v červnu 1975, jen několik dní předtím, než měl sám Sam Giancana svědčit před výborem vedle Johnnyho Roselliho. Vražda chicágského šéfa mafie Sama Giancana přiměla Johnnyho Roselliho k trvalému opuštění Los Angeles a Las Vegas do Miami na Floridě. V červenci 1975 zmizel i Johnny Roselli. Jeho rozpadající se tělo bylo nalezené v pětapadesáti galonovém ocelovém palivovém sudu, který plaval v zátoce poblíž Miami na Floridě. Federální vyšetřovatelé měli za to, že ho zabila právě Chicagská mafie, ale spekulovalo se o tom, že by vypověděl, jak Sam Giancana spolupracoval s CIA spolu s Johnnym Rosellim na likvidaci Fidela Castra v rámci operace Mongoose.

Takto dopadali mafiáni, kteří byli zapojení do podpory Johna Fitzgeralda Kennedyho v roce 1960, mimochodem čerpám z dokumentů, odtajněných Donaldem Trumpem před několika lety. Kennedy se ovšem po vstupu do Bílého domu od chicagského mafiánského syndikátu odvrátil, čímž si vysloužil hněv od celého zločineckého syndikátu mafie v regionu. Přístup k chicagské mafii mu vedle otce Josepha Kennedyho zajišťoval zpěvák Frank Sinatra. To se dnes málo ví, ale Frank Sinatra byl úzce spjatý s šéfem chicagské mafie Samem Giancanou. Proto, když se Kennedy v Bílém domě od mafie odvrátil, Frank Sinatra, aby dokázal, že on s mafií stále drží basu a neodvrátil se od ní, tak zpíval 8 dní v kuse v Giancanově klubu Villa Venice, Vila Benátky. Frank Sinatra si zasloužil zpět milost mafie, ale o to více hněv mafie dopadal na Kennedyho, který už s nimi nechtěl mít v Bílém domě nic společného. Navíc John Kennedy vedle Marilyn Monroe měl další milenku Judith Campbell Exnerovou, která také spala se šéfem chicagské mafie Samem Giancanou. Takže byli vlastně něco jako švagři, John Kennedy a šéf chicagské mafie Sam Giancana. Chicagská mafie měla totiž velký vliv na odborové svazy, které mohli mobilizovat a představovali tak velkou sílu pro kampaň Kennedyho ve spolupráci s tehdejším chicagským starostou Richardem J. Daleym. Ale, abychom měli motiv, proč mafiánští vůdci podpořili svého člověka Johna Kennedyho do Bílého domu, tak jednoduše proto, že si mysleli, že od nich John Kennedy odvrátí pozornost a sníží tlak FBI na jejich aktivity. Jenže se přepočítali, a Robert Kennedy, který se potom stal ministrem spravedlnosti, učinil z boje s organizovaným zločinem prioritu. To bylo v roce 1962, tedy v době představení operace Northwoods generálem Lymanem Lennitzerem. Takže na Kennedyho neměla spadeno pouze armáda, že se jim vymkl z rukou, ale měla na něj spadeno i velká část zločineckého syndikátu mafie v USA. Spekuluje se právě o Samu Giancanovi, se kterým měla CIA na likvidaci Kennedyho spolupracovat. Armáda byla vzteklá, že jim Kennedy nešel na ruku stejně tak jako se Kennedy odvrátil od Sama Giancana. Sam Giancana se spolu s CIA angažoval v operacích Mongoose na likvidaci Fidela Castra. Slíbili mu za to obrovskou odměnu, ale Giancana tvrdil, že za to nic nechce, že likvidace komunisty Castra byla jeho vlasteneckou povinností. Takže zájmy Deep State, čili CIA plus armády plus mafie reprezentované Samem Giancanem, všichni měli stejné zájmy, které překazil John Kennedy.

Právě Kennedy jim stál v cestě. Není to více než dobrý důvod ke spojení těchto všech skupin proti Kennedymu? Právě tady bychom měli hledat zárodek atentátu na Kennedyho 22. listopadu 1963. Tohle všechno mimochodem tvrdí Donaldem Trumpem před několika lety odtajněné dokumenty. Tak to jen k dobovému kontextu operace Northwoods, tedy záměny civilních komerčních letadel za bezpilotní letadla ovládané ze země v předstíraném útoku pod falešnou vlajkou. Abychom si uvědomili, jaké napětí a jaká doba tehdy panovala.

Generálky a modernizace,
operace Northwoods

Bavili jsme se tedy o roce 1962. Ovšem armáda začala po atentátu na Kennedyho takovéto projekty testovat a nacvičovat různé manévry. A všechno to dává dohromady stejný rukopis, jako nacvičování falešné pandemie Covidu na ovládání lidstva, to jsou ta různá cvičení Clide X v roce 2018 a Event 201 v roce 2019 organizované univerzitou Johna Hopkinse, nadací Mellindy a Billa GateseSvětovým ekonomickým fórem Klause Schwaba, kde si všechno zkoušeli na nečisto v rámci organizace, velení, hierarchie, předávání pokynů, provádění, řízení atd. V tomto případě 11. září to bylo naprosto stejné, když si sestavíme koláč testování bezpilotních letounů v rámci operací americké armády.

Operace Northwoods se začala nacvičovat. 1. prosince 1984. Bezpilotní letadlo Boeing 720 vzlétá z letecké základny Edwards v Kalifornii, a je zničené řízenou kolizí v rámci výzkumu paliv NASA. Před zničením nalétalo bez pilota více jak 16 hodin a 22 minut včetně 10 vzletů, 69 přiblížení a 13 přistání. Armáda si takto nacvičovala manévry přiblížení k cíli, do kterého mělo letadlo vrazit.

O 14 let později, 28. února 1998 bezpilotní letoun Global Hawk dokončuje svůj první let nad leteckou základnou Edwards v Kalifornii ve výšce 10 km, což je výška ve které létají dopravní letadla. Všímáme si, je to stejná základna Edwards v Kalifornii, kde testovali Boeing 727 v roce 1984. Na stejné základně Edwards v Kalifornii cvičí i Global Hawk v roce 1998. Armáda nacvičuje další fázi řízené kolize letadla s daným cílem.

NORAD, což je vzdušná obrana severní Ameriky, uskutečňuje cvičení o rok později, tedy v roce 1999, při kterém jsou unesená letadla namířena proti světovému obchodnímu centru a Pentagonu. Proč zrovna tyto dva cíle a zrovna 2 roky před 11. zářím 2001? 24. října 2000 Pentagon uskutečňuje první ze dvou cvičení zvaných MASCAL. Jedná se o simulaci nárazu Boeingu 757 do budovy Pentagonu. V dubnu 2001 NORAD plánuje cvičení, při kterém má letadlo narazit do Pentagonu, ale je zamítnuté jako „příliš nerealistické“. Zajímavé, že před dvěma lety se jim to nerealistické vůbec nezdálo. Vidíme tady v celé nahotě, jakým způsobem americká armáda systematicky trénovala, testovala, nacvičovala a dolaďovala podobné manévry. A to právě tvrdí Piloti za pravdu o 11. září, že mohla proběhnout nějaká podobná aktualizovaná a modernizovaná operace Northwoods, kdy byla původní dopravní komerční letadla s pasažéry zaměněná za bezpilotní na dálku ovládané letouny, které vysílaly klamavé informace z odpovídače na letecká střediska řízení letového provozu na radary, a navíc pro vizuální kontakt ze země byla přebarvená, a vypadala tak, jakoby to byla skutečná letadla. Navíc tu docházelo k dalším naprostým záhadám, třeba že stíhačky F-16, které měly letouny sestřelit, byly to ráno 11. září vyslané na nacvičování manévrů daleko nad Atlantický oceán. V bojové pohotovosti byly pouze dvě stíhačky F-16. Navíc ty stíhačky byly obrácené zpět k pevnině až 20 minut po nárazu na světové obchodní centrum. Další stíhačky dostaly příkaz kroužit nad prostorem W 1 0 5, což je okruh na jihu od Long Islandu, a teprve až po nárazu dostaly příkaz, aby sestavily bojovou leteckou formaci chránící New York, ale teprve tehdy, když bylo po všem.

Jednoduše kdosi vydával naprosto zcestné příkazy s cílem zaměřit pozornost úplně jinam, než odkud hrozilo reálné nebezpečí. Třeba uslyšíte, jak kdosi vydává pokyn, že se blíží letadlo z jihovýchodu, ať tam zaměří pozornost, ale ve skutečnosti se Boeingy blížily ze západu. Ten směr zůstal mimo hlavní zaměření a pozornost, protože se všichni podle falešného pokynu zaměřovali a pátrali na jihovýchod od letiště. Opět kdosi vydával matoucí, klamavé a falešné pokyny s cílem odvést pozornost od skutečné hrozby. Pak tu máme tři stíhačky F-16 z letecké základny Národní Stráže v Andrews u Washingtonu D.C. Tato základna leží jen 24 km od Pentagonu, odlétají 333 km daleko do Severní Karolíny na cvičnou misi. Tohle všechno tvrdí Piloti za pravdu o 11. září. Jisté však je, že veškeré tyto operace letounů byly provedené s vojenskou přesností a koordinací. Žádná Al-Kaida ani kdokoli jiný by nebyl schopen nejen zkoordinovat takovou synchronicitu a sehranost, ani uřídit letadla, to jsou ty báchorky, že si udělali kurz na nějakých Cesnách, a pak najednou uměli řídit obrovský Boeing plus se do kabiny pilota dostali s nožíky na řezání krabic na pizzu, ale ani přelstít veškerou americkou obranu v tak masovém měřítku čtyř komerčních letadel. Ta logistika, koordinace, taktizování a synchronicita je ohromující na to, aby to mohlo spáchat nějakých 11 muslimských maníků z Al-Kaidy. Nejprve si povězme něco málo o organizaci Al-Kaida:

Usáma, Afghánistán, Bosna a CIA

Teď něco o organizaci Al-Kaida.

Ta původně vznikla v Saúdské Arábii, a jedním z jejich spoluzakladatelů je právě saúdský rodinný klan bin Ladinů. K samotné Saúdské Arábii se obšírně dostaneme, a nalinkujeme si totální provázanost nejen Bushů a bin Ladinů, ale i všeobecně Američanů a Saúdů.

První větší angažmá Al-Kaidy probíhalo v 80 letech minulého století v Afghánistánu ve válce proti Sovětům. Proto nás už ani nepřekvapí, že Al-Kaidu vycvičila a naverbovala CIA. Jak jsem řekl, to se datuje už do 80 let minulého století, kdy Američané zásobovali zbraněmi a raketami Tálibán a Al-kajdu v Afghánistánu ve vleklé válce proti Sovětskému Svazu.

Kdo myslíte, že vedl skupiny mudžahídů v Afghánistánu? Jistý Usáma bin Ladin, s jehož rodinou už tehdy rodina Bushů úzce podnikala v rámci ropné Arbusto Energy. K tomu podnikání se dostanu podrobně, nebojte, ale abych netříštil ten Afghánistán. Skupina Usámy bin Ladina byla tehdy v podstatě vyzbrojená, vycvičená a podporovaná CIA proti Sovětskému Svazu.

To, že Al-Kaidu vycvičila a naverbovala CIA prohlásil naplno někdejší britský ministr zahraničí Robin Cook. Uvedl to v Guardians v červenci 2005, a o měsíc později záhadně zemřel na infarkt. Vždycky, když někdo prohlásí něco, co ohrožuje světovou mafii, zemře na infarkt.

Američané nasazovali Al-Kaidu v horkých oblastech. Samozřejmě pěšáci mudžáhidé museli mít pocit, že bojují za tu správnou stranu, ale jednalo se o typické rozdmýchávání konfliktů, kam Američané nastrčí vždy někoho jiného, než sami sebe.

Když válka v Afghánistánu skončila na sklonku 80 let, spolupráce Usámy bin Ladina se CIA pokračovala dál, ale tentokrát se přesuňme do Evropy.

Mudžáhidé Al-Kaidy byli naverbovaní do Bosny a Hercegoviny v 90 letech. Tehdy se Al-Kaida připojila ke kosovské osvobozenecké armádě UČK. Al-Kaidě v Bosně tehdy šéfoval velitel Mohamed Zavahrí, bratr druhého muže Al-Kaidy Ajmána Zavahrího. Samotný Usáma bin Ladin vlastnil od roku 1993 až do své smrti bosenský pas. Usáma bin Ladin tehdy přivedl přes 3000 Mudžáhidů proti srbům, aby pomohli rozdmýchat krvavý konflikt.

Američané a Kosovští Albánci

Navíc se beze vší pochybnosti prokázalo, že samotné americké tajné služby podporovaly kosovskou osvobozeneckou armádu UČK. V Německu, ještě za vlády Gerharda Schrödera byl odvolaný ministr obrany Oscar La Fontaine. Ministr obrany La Fontaine tehdy zorganizoval v Boně tiskovou konferenci, kde předložil na stůl důkazní materiály o této podpoře. Když skončily boje v Kosovu a bylo podepsáno příměří nařízením rezoluce č. 1244 Rady bezpečnosti OSN, tak se v Kosovu vyskytoval německý kontingent, který měl sbírat a shromažďovat zbraně, které jim kosovská UČK odevzdávala. Chvalme třikrát pověstnou německou důkladnost, protože si Němci zapsali všechna čísla zbraní a potom ty zbraně Němci odevzdali Američanům. Jenže podobné boje UČK rozpoutala o půl roku později v Makedonii, a opět ti samí Němci sbírali od Albánců zbraně.

A tady se ukázala velice zajímavá věc. Zhruba 50% zbraní mělo stejná, identická čísla jako ty zbraně, co Němci vysbírali od Albánců o půl roku dříve v Kosovu. Ty samé zbraně, které tehdy Němci odevzdali Američanům. A ty samé zbraně se náhle našly u Albánců o půl roku později, už ne Kosovských Albánců, ale Makedonských. Kromě toho německý ministr obrany La Fontaine řekl, že německé spojovací služby zjistily, že během konfliktu v Kosovu albánští teroristé z UČK komunikovali přes americkou spojovací vojenskou družici. A když to seřadíme do kontextu, že za několik let po německém ministru obrany Oscaru Lafontainovi vystoupil britský ministr zahraničí Robin Cook, který prohlásil v podstatě to samé, že Al-Kaidu, která podporovala kosovskou armádu UČK vycvičili a naverbovali Američané, tak to už něco znamená, že?

Dva ministři zahraničí a obrany dvou klíčových evropských států poukazují na americkou CIA. Na Američany, o kterých víme, že zásobovali Tálibán a Al-kaidu v 80 letech minulého století zbraněmi a raketami proti Sovětskému Svazu. A tipněte si, koho Američané dosadili jako premiéra Afghánské vlády po jejich vpádu v roce 2001 po svržení dvojčat? Jistého Hamida Karzaiho. A tento Hamid Karzai absolvoval americkou stáž v programu International Visitors Leadership už v roce 87. Přesně v době války Sovětského Svazu s Afghánistánem, kdy Američané vyzbrojovali Tálibán raketami proti Sovětům, a zároveň zvali vytipované představitele na výměnný program, stáž, aby si je sformovali, a postavili je do čela vlády za 15 let. A tento Hamid Karzai a k tomu se dostanu v související sekci, byl generálním ředitelem zbrojařské korporace Carlyle Group, ve které figuroval klan Bushů i saúdský klan bin Ladinů. To je pecka, panečku.

A pak se divte, že exprezident George Bush byl poradcem ve zbrojařské společnosti Carlyle Group, kde byli generální ředitelé jak jsem zmínil Hamid Karzai, a po něm George Bush starší, a kam masivně investoval saúdský klan rodiny BinLadenů, k tomu všemu se dostanu za chvilku. A pak se divte, že samotný Usáma bin Laden byl lékařsky ošetřený 4. července 2001 na americké vojenské nemocnici v Dubaji.

Proč? Protože samotný Usama bin Ladin umíral v Pákistánské nemocnici na Marphanův syndrom za asistence lékařů z Bílého domu a CIA v roce 2001, několik měsíců po 11. září. Proto ho lékaři z Bílého domu navštívili a poskytli mu komplexní lékařské vyšetření 4. července 2001 v americké vojenské nemocnici v Dubaji. Mimochodem na americký den nezávislosti 4 července, také zajímavé.

Dokonce CIA dodnes provozuje síť mudžahedínů s americkými vízy pro operace po celém světě. Samotná americká ambasáda v Rijádu vydávala víza teroristům. Pokud by mě chtěl teď někdo napadnout, že mám tyto informace nepodložené, tak hezky honem rychle zabrzděte. Přesně tohle totiž prohlásil bývalý šéf vízového oddělení amerického velvyslanectví v Rijádu Michael Springmann. Michael Springmann totiž napsal knihu Víza pro Al-kajdu, ve které odhaluje ohromující a otřesné skutečnosti.

Michael Springmann ve své knize uvádí, že CIA dodnes provozuje síť vycvičených mudžahedínů z Afghánistánu a posílá je do různých bojů a konfliktů po celém světě, např. na Balkán a odtamtud dále do Libye, Sýrie a Iráku. Pamatujete si na pas Usámy bin Ladena, který naverboval 3000 mudžáhidů do Bosny a Hercegoviny na Balkáně, aby tady rozdmýchávali občanské nepokoje proti příliš silným a nepoddajným Srbům? Přesně to byla jedna z operací pod maskováním CIA, perfektně se nám to skládá dohromady s tvrzením Michaela Springmanna. Michael Springmann dále tvrdí, že americké vízum v pasu slouží jako univerzální potvrzení pro všechna letiště a bezpečnostní mechanismy, že držitelé pasů jsou prověření americkými úřady, protože jinak by přece americká víza nedostali. Na mezinárodních letištích je americké vízum považované za nejvyšší možný stupeň prověření. Přesně o tom všem psal Michael Springmann z americké ambasády v saúdském Rijádu.

Hamid Karzai, afghánský premiér 2001

Těch důkazů, jak spolu celá ta světová oligarchická mafie spolupracuje se vynořuje tolik, že už to není možné přecházet. O to horší je, že se mainstreamová korporátní média o tyto skuliny a trhliny nezajímají, a místo toho veškerou jejich energii vynakládají na zamlčení a zesměšnění toho všeho. Tím poskytují krytí v podobě jakési ideologické clony a psychologické bariéry, aby se lidé nedozvěděli to, co se skrývá za tou příslovečnou oponou. Třeba jako média neinformují o americkém programu International Visitors Leadership, který, mimo jiné, absolvoval Hamid Karzai v roce 1987, a který se stal generálním ředitelem zbrojařské Carlyle Group před Georgem Bushem starším, a který byl dosazený do funkce předsedy afghánské vlády po vpádu amerických vojsk v roce 2001. Tohle je velmi důležitý program, tak si ho pojďme trochu vysvětlit, jen abyste měli představu o obludnosti takového projektu.

International Visitors Leadership a program indoktrinace

International Visitors Leadership je americký vládní program placený a organizovaný výhradně americkou vládou, který nese název International Visitors Leadership. Je to jeden z klíčových projektů administrativy USA o získání přívrženců z řad mladých perspektivních nadějných politiků, byznysmenů vědeckých kádrů, a hlavně pracovníků z neziskového sektoru. Jde jednoduše o lidi, které si pracovníci ze služby americké ambasády vytipují, a které americká vláda pozve k okružní cestě po Spojených státech, aby pod záminkou studijního pobytu u nich vzbudila citlivost k zájmům této země.., tedy Spojených států.

Americká vláda pečlivě připraví okružní stáž pro cizí perspektivní vedoucí nebo, chcete-li, nadějné představitele stávající i budoucí«. Ti absolvují setkání s americkými senátory, kongresmany, ministry, akademickými představiteli, zástupci z neziskového sektoru, jednoduše občanskou společností. Navštíví 4 nebo 5 států od Californie Arizony, přes Texas Oregon, až po New York a samozřejmě Washington D.C., a všechno tohle v nich zanechá monumentální, velkolepý dojem, a samozřejmě to v nich vzbudí vděk, že vám tento okružní pobyt program americká vláda umožnila. Úžas, přece jen vidět tolik států najednou, setkat se s tolika lidmi, absolvovat tolik prohlídek kongresu, Capitolu, muzeí, všechno podle zaměření a profese dané osoby, protože tyto programy jsou šité na míru. A zároveň to v nich vzbudí zvýšenou citlivost k zájmům USA, protože přece každý jim říkal, jak co v USA funguje, jakou činnost vyvíjejí, jaká agenda v jakém oboru je zrovna v kurzu, a všichni se dychtivě zajímají o jejich názory, postřehy, co si o tom myslí, což jim samozřejmě lichotí, že si jich váží, jednoduše vzbudí to ve v nich snahu se tomu všemu podobat, a vyvíjet veškeré aktivity po návratu do vlastní země, aby v tom jejich oboru, profesi, branži nastolili tutéž agendu, jaké byli svědky v USA. Protože velkolepá okružní jízda v nich samozřejmě zanechala ohromný zážitek, a přinesla samozřejmě mnoho kontaktů.

Teď si představte, že tam jezdí vrcholoví politici, akademici, zástupci neziskového sektoru, pracovníci státní správy, kteří ztělesňují, zhmotňují agendu USA, kterou ale vykonávají zde v ČR! Najdeme tu více než 500 českých občanů, kteří tento americký vládní program absolvovali už od roku 92. Symbolické je, že klub českých absolventů International Visitors Leadership působí v rámci Amerického centra v Praze na adrese Tržiště 13, na Malé Straně, Praze 1. Centrum je financováno, což se píše přímo v klubu absolventů tohoto projektu, ministerstvem zahraničí USA v rámci odboru pro vzdělávání a kulturu, tedy je financováno americkou vládou. Jen pro představu pár jmen, kdo tento americký program absolvoval:

 • Rakouský exprezident Heinz Fischer 64,
 • bývalý kancléř Wolfgang Schüssel 84,
 • dánský expremiér Anders Fogh Rasmussen 82, později generální tajemník NATO, nakonec se stal poradcem Petra Porošenka tehdy na Ukrajině,
 • francouzský exprezident Nicolas Sarkozy 85,
 • bývalý prezident Gruzie Mikheil Saakashvili 99,
 • bývalý prezident Německa Joachim Gauck 93,
 • kancléř Gerhard Schröder 81, nyní předsedá ruské společnosti Rosněfť,
 • bývalý italský premiér Romano Prodi 79,
 • bývalý premíér Norska Jens Stoltenberg 88, později generální tajemník NATO,
 • bývalá premiérka v Polsku Beata Szydłová 2004

a samozřejmě v Česku tento program absolvovala třeba

 • Lenka Bradáčová,
 • Ivo Ištvan,
 • Nora Fridrichová z ČT
 • bývalý premiér Petr Nečas,, ten dokonce dvakrát,
 • bývalý předseda KDU ČSL a vicepremiér Pavel Bělobrádek

atd., to všechno byli a jsou američtí bílí koně, včetně Hamida Karzaiho, který se stal generálním ředitelem zbrojařské Carlyle Group před Georgem Bushem starším, a který byl dosazený do funkce předsedy afghánské vlády po vpádu amerických vojsk v roce 2000.

Klan Bushů a bin Ladenů

Podívejme se na historii, těsnou provázanost a souručenství mezi rodinnými klany Bushů a bin Ladenů. Když začneme hlouběji operaci 11. září zkoumat, těch nevysvětlitelných záhad a okolností, vazeb, spojení a souvislostí tu máme celou řadu.

Víte, že Bushové a bin Ladenové spolu úzce spolupracovali už od 70 let minulého století? Byly to rodiny, které se znaly, navštěvovaly se, pěstovaly přátelské vztahy a samozřejmě spolu podnikaly. V roce 1971 se poprvé objevila fotografie v anglických novinách. Tato fotka ukazuje, že Usáma bin Laden ve věku 14 let a jeho bratr Salem bin Laden ve věku 19 let si užívají letní dovolenou v hotelu Astoria ve švédském Falunu. Majitelka hotelu Christina Akerbladová uvedla pro list Daily Mail: „Byli to krásní chlapci, tak elegantně oblečení. Všichni je milovali.“ Tehdy se psal rok 1971.

Posuňme se o 7 let dále. V roce 1978 založil George Bush mladší a starší bratr Usámy bin Ládina Salem bin Ládin, společnost Arbusto Energy, ropnou společnost se sídlem ve městě Midland v Texasu, tedy v domovském státě Bushů. Salemu bin Ladenovi bylo tehdy 26 let. Už před rokem jedna z největších stavebních společností bin Ladenů na Středním východě, kterou vedl starší bratr Usámy, Salem bin Laden, investovala do této začínající ropné Arbusto Energy rodiny Bushů. Salem bin Laden byl také blízkým přítelem tehdejšího saúdského krále Fahda.

Máme tu tedy prvotřídní napojení na skutečně vrchní kastu a smetánku saúdských šejků s rodinou Bushů. Od té doby se datuje spolupráce Bushů a bin Ladenů, která dále rozkvétala. Zástupcem obchodních styků bin Ladenů a Bushů byl tehdejší agent CIA Jim Bath. Toho Saúdové pověřili, aby je zastupoval v Americe při dojednávání obchodů s rodinou Bushů. Agent CIA Jim Bath a George Bush mladší byli blízkými přáteli od doby, kdy spolu byli v Národní letecké stráži Texasu. To už je ale příliš hluboké rozvádění, protože tam se praly masivně peníze z drog a zbraní přes Bank of Credit and Commerce International, dokonce se přes tuto banku platily zbraně mudžahedínům v Afghánistánu, tehdy v boji proti Sovětům, a na tuto banku byl napojený i Khalid bin Mahfuiz ze Saúdské Arábie, a od této banky si půjčovala i Bushova Arbusto Oil Company. V roce 1991 byla tato banka vyšetřovaná, a tisk ji nazval nejzkorumpovanější finanční institucí v historii. Musíme si uvědomit, abychom se dostali do kontextu té doby, že o 4 roky dříve v roce 1974 Henry Kissinger uzavřel tajnou dohodu se Saúdskoarabskou měnovou agenturou (SAMA). Součástí této tajné dohody mezi Washingtonem a Rijádem, byla záruka ze strany Saúdské Arábie, že OPEC bude obchodovat s ropou pouze v dolarech. Na oplátku Saúdská Arábie požadovala zaručení vojenské bezpečnosti a možnost velkorysé koupě amerického obranného vybavení. Odtud se datuje obrovská přímo monstrózní spolupráce Američanů se Saúdskou Arábií. Za nějakou dobu se k tomu vrátím při návštěvě Donalda Trumpa v Saúdské Arábii v dubnu 2017 s obrovskými zbrojařskými kontrakty za 400 miliard dolarů. Trump plnil jen to, k čemu se zavázali touto tajnou dohodou před 40 lety, že Saúdové budou nakupovat americké obranné vybavení.

Teď jen chci, abychom se vpravili do dobového kontextu, protože to je vždycky velmi důležité, co té spolupráci mezi rodinami Bushů a bin Ladenů předcházelo. Ale jak říkám, to bychom se zachvíli dostali mimo hlavní linii, a měli v tom zmatek, vraťme se tedy přímo k Bushům a bin Ladenům.

Záhadná letecká havárie a smrt
Salema bin Ladena

Co se ale nestalo, ráno 29. května roku 1988, tedy o 10 let po začátku spolupráce Salema bin LadenaGeorge Bushe mladšího, došlo k velmi podivné letecké havárii poblíž města San Antonio v Texasu. Jedno ultralehké letadlo záhadně narazilo do elektrického vedení zhruba 50 metrů nad zemí. Kdo myslíte, že tehdy seděl na palubě letadla? Starší bratr Usámy, Salem bin Laden, který mohutně investoval do Bushovy ropné společnosti. Takto se rodina Bushů odvděčuje svým obchodním partnerům, a v roce 2001 se odvděčila podruhé i Usámovi bin Ladenovi stejně jako jeho staršímu bratru Salemu bin Ladenovi. Nejednalo se ale o nehodu jen tak nějakou. Majitel letiště a bývalý mariňák Earl May vzpomínal takto: „Byl to velmi zkušený pilot. Byl to dobrý pilot. Jen nemůžeme pochopit, proč se rozhodl točit doprava místo doleva.“ Další 77letý pilot ve výslužbě Gerry Auerbach z New Braunfels situaci popsal takto: „Nikdo nemohl přijít na to, proč se pokoušel letět zrovna nad elektrickým vedením.

Totiž, abychom pochopili. Salem bin Laden měl více než 15.000 hodin letových zkušeností. Přesto se z jihovýchodu záhadně stočil na západ, aby překřížil elektrické vedení ve vzdálenosti půl kilometru. Naprosto nepochopitelné od zkušeného pilota s patnácti tisíci nalétanými hodinami. Bylo v letadle už nějaké zařízení, ze kterého se letadlo ovládalo na dálku ze země, něco jako bezpilotní dron? Pilot jednoduše ztratí nad letadlem kontrolu, a jen bezmocně přihlíží tomu, jak letadlo proti jeho vůli zatáčí na opačnou stranu? Američané už tehdy takové technologie měli. Vzpomínáte na to, jak jsem popisoval operaci Northwoods, tedy letadlo ovládané na dálku ze země? Už 1. prosince 1984 bezpilotní letadlo Boeing 720 vzlétá z letecké základny Edwards v Kalifornii, a je zničené řízenou kolizí v rámci výzkumu paliv NASA. Před zničením nalétalo bez pilota více jak 16 hodin a 22 minut včetně 10 vzletů, 69 přiblížení a 13 přistání. Jak těžké by bylo nainstalovat takové zařízení do ultralehkého letadla, když to zvládli už o 4 roky dříve s obrovským Boeingem?

Zkouška bezpilotního Boeingu proběhla v roce 1984. Salem bin Laden zemřel v roce 1988, tedy o 4 roky později. Američané tehdy prokazatelně měli takovéto technologie. Bylo něco takového v ultralightu, ve kterém se zkušený pilot Salem bin Laden stočil naprosto nesmyslně a nepochopitelně na druhou stranu, aby překřížil dráty elektrického vedení?

Pojďme ale dál. Bushova ropná Arbusto Energy byla ztrátová, držela se jen tak tak nad vodou a ocitla se těsně před bankrotem. V září 1984 se proto spojila se společností Spectrum 7 Energy, což byli kámoši a přátelé Bushů. Spectrum 7 Energy se o 2 roky později v roce 1986 spojila s Harken Energy, opět obchodní přátelé Bushů a tehdy Reaganovy administrativy. A tato společnost Harken dostala od vlády Bahrajnu smlouvu v roce 1990 na vrtání ropy na moři, ačkoli Harken Energy nikdy nevyvrtala ani studnu v zámoří ani nikde ve vodě. A kdo stál v pozadí Harken Energy? Samozřejmě George Bush mladší s jeho Arbusto Energy, kterou založil se Salemem bin Ladenem. To bylo v roce 1990, čili 2 roky po záhadné smrti Salema bin Ladena v roce 88. Třeba deník the Outlaw Bank tvrdí, že za tím rozhodnutím vrtat v Bahrajnu stála Saúdská Arábie, což by dokreslovalo těsnou vazbu Bushů na Saúdy. Zajímavé je, že tuto bahrajnskou dohodu částečně zprostředkoval investiční bankéř ze státu Arkansas, David Edwards, jeden z nejbližších přátel Billa Clintona. Opět republikáni a demokrati všichni na jedné hromadě všichni společně, ještě se k tomu dostanu.

Carlyle Group – zbrojaři,
krev a peníze

Podívejme se teď na nechvalně proslulou společnost, která se jmenuje Carlyle Group.

Skrze tuto společnost investoval třeba i George Soros, ale to teď není pro naše povídání důležité, a o tom mluvit nechci. Tato společnost Carlyle Group vlastní velké množství zbrojařských koncernů kde jako poradci figurují bývalí světoví politici, jako je třeba bývalý americký prezident George W. Bush, někdejší britský premiér John Major, ale co je zajímavější, generálním ředitelem této společnosti Carlyle Group nebyl nikdo jiný než George Bush starší, tedy otec exprezidenta George Bushe, který v téže společnosti figuroval jako poradce!

Carlyle Group je skutečně hnízdo největších parchantů, kteří profitují na válkách a zásobování zbraní komukoli, kdo dobře a krvavě zaplatí. Najdeme tu třeba bývalého ministra zahraničí USA Jamese Bakera který se potom stal výkonným ředitelem Carlyle Group.

Právě James Baker a George Bush starší se přímo 11. září 2001 setkali v hotelu Ritz Carlton ve Washingtonu, D.C., spolu se Shafiqem bin Ládinem, dalším z bratrů Usámy bin Ladena ze Saúdské Arábie. To je chucpe, panečku. K té schůzce se ještě vrátíme, protože to jsou ty nevysvětlitelné záhady a trhliny v matrixu.

V této zbrojařské společnosti Carlyle Group zasedl také bývalý americký ministr obrany Frank Carlucci, který Carlyle Group přihrál impozantní kontakty a kontrakty na americký Pentagon, ale figuroval tu třeba také vedoucí personálu Clintonova Bílého domu Mack McLarty. Opět tu vidíme na jedné hromadě jak Republikány tak Demokraty, žádní nepřátelé, ale v zákulisí všichni kámoši.

Ale, co je zajímavější, tato zbrojařská společnost Carlyle Group začala vydělávat neuvěřitelných 250 milionů dolarů denního zisku po útoku na Irák. A kdo myslíte, že byl předchozím generálním ředitelem této zbrojařské korporace Carlyle Group? No jistý Hamid Karzai, kterého Američané dosadili na post premiéra afghánské vlády po útoku na Afghánistán v roce 2002

Ten samý Karzai, který absolvoval americký výměnný kurz nebo stáž International Visitors Leadership už v roce 1987 v USA. Tuto společnost Carlyle Group spoluzakládal a řídí od roku 1987 obchodník židovského původu David M. Rubenstein, který je dlouholetým přítelem rodiny Bushů. Proto tu figuroval George W. Bush jako poradce, a jeho otec George Bush starší jako generální ředitel. David Rubenstein je právník Washingtonu a bývalý politický asistent někdejšího amerického prezidenta Jimmyho Cartera. David Rubenstein je také členem výboru pro zahraniční vztahy Council on foreign Relations, byl také ve správní radě London School of Economics, přesně té školy, kterou vystudoval v 50 letech minulého století George Soros, který do jím založené Carlyle Group masivně investoval. Rubenstein je ale také členem správní rady Světového ekonomického fóra Klause Schwaba. David Rubenstein seděl také v Rockefellerově Trilaterální komisi, ve které zase sedí Madelaine Albrightová, která měla obrovské finanční profity a benefity v Srbsku po bombardování, a kde Američané podporovali mudžáhidy z Al-Kaidy v 90 letech, včetně samotného Usámy bin Ladena, který měl tehdy bosenský pas. Američané je podporovali spolu s kosovskou UČK, Hasimem Tačim, aby rozdmýchávali nepokoje proti Srbům, což právě Madelaine Albrightová vydatně podporovala, a Albrightová sedí v Trilaterální komisi spolu s Davidem Rubensteinem spoluzakladatelem obřího zbrojařského koncernu Carlyle Group.

Vidíte, jak se to všechno krásně propojuje, ti mezinárodní jestřábi mají stejné hnízdo, kde sedí, a odkud vylétají na své loupežnické, válečné mise. Do této zbrojařské společnosti Carlyle Group mohutně investoval také bohatý saudský klan bin Ladenů v čele se šejkem Mohammedem bin Ladenem, který má 52 dětí, včetně slavného Osamy bin Ladena. Vedle rodiny bin Ladenů také do Carlyle Group masivně investoval saúdskoarabský princ Alwaleed bin Talal.

Jak může George W. Bush bojovat proti rodině bin Ladenů, která mohutně investuje do společnosti Carlyle Group, ve které právě George W. Bush figuroval jako poradce? Vždyť to je naprosto neslýchané, George Bush byl poradcem společnosti Carlyle Group, do které mohutně investoval saúdský rodinný klan bin Ladenů. Této Carlyle Group šéfoval Hamid Karzai, který byl dosazený do funkce premiéra Afghánistánu po americkém útoku, a po něm ji řídil George Bush starší, jehož syn, bývalý prezident George Bush mladší byl poradcem v této zbrojařské korporaci. A masivně do ní investoval saúdský rodinný klan bin Ladenů. Takže američtí Bushové, Hamid Karzai z Afghánistánu, bin Ladenové ze Saúdské Arábie, a  saúdský princ Alwaleed bin Talal všichni v jedné zbrojařské společnosti Carlyle Group. Fakt ještě existuje nějaký hlupák, který je ještě tak tupí, že nedokáže pochopit tyto souvislosti, které přímo křičí?

Takové chucpe, že to s námi přímo mlátí o podlahu. To jsou dozdrojovatelná fakta, jak se na veřejnosti předstírá, že to jsou dva nesmiřitelní rivalové, ale ve skutečnosti v zákulisí spolupracují. Protože proč, jaký je motiv, co z toho mají, někdo by si mohl říct? Carlyle Group je společností, která vlastní mnoho zbrojařských korporací. A čím je světové napětí intenzivnější, čím více se zbrojí, čím mohutněji se investuje do armády, tím více takovéto Carlyle Group profitují, a tím více se zúročují akcie a dividendy různým poradcům Bushům na jedné straně, nebo investorům bin Ladenům na straně druhé.

Obě strany, které na veřejnosti vystupují jako nesmiřitelní nepřátelé, si v zákulisí mnou ruce uspokojením, jak jim akcie vzkvétají, to se nám to daří, to se nám to daří, že pane spoluzakladateli Davide Rubenstaine, když Carlyle Group začla vydělávat každý den 250 milionů dolarů po útoku na Irák. Válka v Iráku byl jeden monstrózní mamutí impozantní lukrativní obchod se zbraněmi, s krví a lidským utrpením. Nelítostní a bezskrupulózní psychopati a sociopati se na válce neuvěřitelně napakovali, tu částku si ani nedokážeme představit 250 milionů dolarů denně, to je něco kolem šesti miliard korun denně. A to byla pouze jedna společnost Carlyle Group, těch společností byly desítky, a každá se zalykala pod vodopádem miliard dolarů z této války.

Války v Afghánistánu i Iráku byly neuvěřitelným zdrojem zisků pro vojenskoprůmyslový komplex, to je tak obrovská mašinérie, kterou si nedokážeme představit. A jedou v tom všichni zkorumpovaní parchanti z vládnoucích elit až dodnes, nejen na válkách v Afghánistánu a Iráku, ale třeba na válce v Sýrii.

Jak se napakovat na válce?
Akcie zbrojařských korporací!

Jen drobný příklad, když jsem tu zmínil tu Sýrii. Bývalá britská premiérka Theresa May má manžela jménem Philip May. A právě jeho investiční firma se vydatně napakovala třeba na bombardování Sýrie v roce 2018. Jak jsem zmínil, Philip May je manželem bývalé britské premiérky Theresy May. Zároveň působil i jako její neoficiální poradce, takže získával spoustu vysoce interních a důvěrných informací. Tyto vnitřní informace mohl využívat ke značnému ovlivňování akcií společností, do kterých jeho firma investovala. A tak to také proběhlo.

Philip May, manžel britské expremiérky Theresy May byl také řídícím pracovníkem investiční firmy Capital Group. Tato investiční firma Capital Group kupuje akcie společností z různých oborů po celém světě. Ale co je zajímavější, tato Capital Group Philipa Maye nakoupila i tisíce akcií největší světové zbrojařské firmy Lockheed Martin. Capital Group Philipa Maye vlastnila v březnu 18 asi 7,09% firmy Lockheed Martin, což byl podíl v hodnotě, v ten okamžik, více než 7 miliard liber.

A teď 14. dubna 2018 Theresa May nařídila britský vojenský zásah v Sýrii v rámci fingovaného chemického útoku ve městě Duma. V tomto zásahu byl poprvé použitý nový typ střely s plochou dráhou letu JASSM. A tato střela JASSM je vyráběná výlučně touto zbrojařskou firmou Lockheed Martin Corporation. Každá z těchto střel stála zhruba milion dolarů, a v důsledku jejich širokého použití akcie Lockheed Martin citelně stouply. Takže firma Capital Group manžela britské premiérky Philipa Maye se na akciích Lockheet Martin napakovala. To otvírá řadu otázek:

Věděl Philip May už v březnu 2018, z kruhů kolem manželky Theresy May, že se chystal nějaký fingovaný útok v Sýrii konkrétními raketami JASSM firmy Lockheed Martin, a proto masivně kupoval už předem ještě před útokem tisíce akcií Lokheed Martin? V tomto případě manžel tehdy úřadující premiérky měl prospěch z rozhodnutí jeho manželky, která vydala pokyn k bombardování Sýrie.

Židovští obchodníci, krvavé peníze
a teroristické pojistky

Ale vraťme se zpět ke zbrojařské Carlyle Group, ve které seděl klan Bushů, a do které investovali Saúdové jako bin Ladenové, nebo saúdský princ Alwaleed bin Talal, kde byl generálním ředitelem Hamid Karzai, pozdější premiér afghánské vlády, a kterou spoluzaložil obchodník židovského původu David M. Rubenstein. Pojďme ještě dál. židovský obchodník a spoluzakladatel zbrojařské Carlyle Group David Rubenstein zná ještě dalšího židovského obchodníka Larry Silversteina. Vyhledejte si třeba Izrael Bonds, tam figurují oba dva vedle sebe v rozhovoru celkem nedávno v roce 2020 jak David Rubenstein tak Larry Silverstein.

David M. Rubenstein a Larry Silverstein

A kdopak byl Larry Silverstein? Larry Silverstein byl vlastníkem budovy světového obchodního centra číslo 7. A právě tento Larry Silverstein uzavřel 24. července 2001, považte necelé dva měsíce před pádem dvojčat včetně jím vlastněné budovy číslo 7, do které nevrazilo žádné letadlo, ale která se přesto zřítila, tak 24. července 2001 tento Larry Silverstein uzavírá kontrakt za 3,2 miliardy dolarů na devětadevadesátiletou nájemní smlouvu, ale tentokrát ne pouze na jím vlastněnou budovu číslo 7, ale na celý komplex budov světového obchodního centra. A těch 6 týdnů před údajným teroristickým útokem byla součástí této nájemní smlouvy pojistka v hodnotě 7 miliard, pro případ teroristického útoku.

Kdopak to Larrymu Silversteinovi asi poradil? Že by David Rubenstein, spoluzakladatel zbrojařské Carlyle Group, který měl od poradce Bushe, a od Binladenů exkluzivní informace předem?

Židovský obchodník David Rubenstein zavolal svému druhému židovskému obchodníkovi Larrymu Silversteinovi, hele, brácho, sjednej si pojistku na komplex budov Světového obchodního centra, a dej tam pojistku proti teroristického útoku, pekelně se na tom napakuješ. Larry neváhal, a kontrakt sjednal 6 týdnů před 11. zářím. Tohle je samozřejmě pouhá spekulace, ale ruku na srdce, je to tak daleko od pravdy? Dva vykutálení židovští obchodníci, kteří umí vydělat na všem? Zatímco David Rubenstein rýžoval 250 milionů dolarů na jednom dni války v Iráku, jeho další kámoš Larry Silverstein vyrýžoval skoro 5 miliard dolarů na vyplacení pojistky za 3 zničené budovy World Trade Center. Téměř 5 miliard je jako 20 dní války v Iráku za 250 milionů, kdy takhle vydělával jeho kámoš David Rubenstein.

Už potom třešničkou na dortu je skutečnost, kdy 4 července 2001 Usama bin Ladenovi, na kterého byl vydaný zatykač už od roku 1998, se dostalo lékařské péče v americké nemocnici v Dubaji ve spojených arabských emirátech, kde ho dokonce navštívil velitel místní pobočky CIA.

Proč, protože samotný Usama bin Ladin umíral v Pákistánské nemocnici na Marphanův syndrom za asistence lékařů z Bílého domu a CIA v roce 2001, několik měsíců po 11. září. Proto ho lékaři z Bílého domu navštívili a poskytli mu komplexní lékařské vyšetření 4 července 2001 na americké vojenské nemocnici v Dubaji.

Tak to se už musíme skutečně vážně jenom smát. Tyto dva rodinné klany Bushů a bin Ladenů, které na veřejnosti působí jako nesmiřitelní protivníci a rivalové, jsou v zákulisí jedna parta, která drancuje, loupí, a devastuje planetu, a rozeštvává jednotlivé frakce skupin lidí v různých místech planety v horkých oblastech proti sobě, aby obě strany zásobovali zbraněmi, municí raketami, aby se mezi sebou mydlili, řezali a mlátili, a oni si budou mnout ruce, jak vojenskoprůmyslový komplex profituje a oni si na krvavých penězích mastí kapsu.

Black Water – černé operace,
v pozadí Demokraté i Republikáni

Jen jeden příklad za všechny. Víme, že společnost Black Water prováděla v Iráku takzvané černé operace, které oficiálně americká armáda nemohla provádět. Šlo o různé masakry, únosy, drancování, likvidace civilního obyvatelstva nebo snipery, kteří byli vyslaní na konkrétní cíl, rozuměj konkrétního člověka.

Na takovéto černé operace si Američané najímali soukromé bezpečnostní agentury jako krycí společnosti. Jednou z takových společností byla Black Water.

Ta se několikrát přejmenovala. Teď je to Constellis Holdings dříve Academy a původně Blackwater. A tuto společnost Constellis řídí mužské představenstvo, do kterého patří miliardář Red McComb potom John Ashcroft bývalý generální prokurátor za éry George Bushe, Bobby Inman admirál ve výslužbě, a Jack Quinn přední demokratický poradce, který působil jako šéf štábu vice-prezidenta Ala Gora a jako poradce exprezidenta Billa Clintona.

Tady opět vidíme, jak jsou v Black Water, pak Academy a dnes Constellis holding nalezlí jak lidé kolem George Bushe tak lidé kolem Ala Gora a Billa Clintona, tedy jak Demokraté tak křídlo republikánů. Stejně jako ve zbrojařské Carlyle group, kde figuroval rodinný klan Bushů, Bush starší jako generální ředitel a Bush mladší jako poradce, ale také vedoucí personálu Clintonova Bílého domu Mack McLarty. A zase jak republikáni tak demokraté.

Obě skupiny dohromady, žádný rozdíl, všichni světoví loupežníci členi světové gaunerské oligarchické mafie si chtějí urvat svůj kus šťavnaté flákoty, a vždycky tu operují obě skupiny svorně vedle sebe. V Americe to jsou Republikáni a Demokrati, kteří se v telce boxují, a v zákulisí figurují ve stejných společnostech, stejně jako Američané s Kuvajťany viz Securacom později Stratesec, nebo Američané se Saúdy viz zbrojařská Carlyle Group. Veškerá světová mafie organizovaně spolupracuje. Organizovaně rozeštvává skupiny lidí proti sobě, aby vznikalo napětí, výbušná atmosféra, občanské nepokoje, války, a oni se mohli pakovat dodáváním a zásobováním zbraní na obou frontách. Tady to vidíme v celé své nahotě na konkrétních tvrdých důkazech.

Američané, Saúdové a globální mafie

Američané naprosto nepokrytě obchodují se Saúdy, a ty vazby jak demokratů tak i republikánů na Saúdy jsou třeskuté. Než se vypravíme dál, pojďme si ty vazby pro lepší paměť zrekapitulovat, každý bod co nejstručněji.

1.      Exprezident George Bush byl poradcem ve zbrojařské společnosti Carlyle Group, kde byli generální ředitelé pozdější afghánský premiér Hamid Karzai, a po něm George Bush starší, a kam masivně investoval saúdský klan rodiny BinLadenů,

2.      Do Carlyle Group také masivně investoval saúdskoarabský princ Alwaleed bin Talal.

3.      George Bush mladší založil spolu se starším bratrem Usámy, Salmanem bin Ladenem v roce 78 ropnou společnost Arbusto Energy. Salem bin Laden byl také blízkým přítelem tehdejšího saúdského krále Fahda.

4.      Bank of Credit and Commerce International prala peníze z drog a zbraní, financovala mudžahídy v 80 letech v Afghánistánu v boji proti Sovětům, a zároveň financovala 25 miliony firmu Arbusto Energy George Bushe mladšího a Salmana bin Ladena.

5.      Vzpomínáte si na hezkou tvářičku Nayirah kuvajtské zdravotní sestry, která prohlásila před americkým Kongresem, že byla svědkem toho, jak iráčtí vojáci vyhazují miminka z kuvajtských inkubátorů (a později se ukázalo, že Nayirah byla dcerou Saúda Al-Sabaha, kuvajtského velvyslance ve Spojených státech. K válce v zálivu se dostanu podrobněji v kapitole o vazbách Američanů s kuvajtskými šejky.

6.      Po teroristických útocích 11. září byly všechny lety zastavené, ale došlo k jedné výjimce: Bílý dům povolil letadla, která vyzvedla 140 saúdských státních příslušníků, včetně 24 prominentních členů rodiny bin Ladenů, žijících v různých městech USA, aby je přivezli zpět do Saúdské Arábie, kde by byli v bezpečí.

7.      Bývalý americký ministr zahraničí James Baker a George Bush starší se přímo 11. září 2001 setkali v hotelu Ritz Carlton ve Washingtonu, D.C., spolu se Shafiqem bin Ládinem, dalším z bratrů Usámy bin Ládina ze Saúdské Arábie.

8.      Skrze WikiLeaks vyšlo najevo, že do Clintonovy nadace přispívaly významnými částkami ropné monarchie z Perského zálivu a rovněž jiné muslimské státy, a to právě v době, kdy Hillary Clintonová zastávala úřad ministryně zahraničí USA. Jen ze Saúdské Arábie jí dorazilo nějakých 10 milionů Další miliony zaslaly Spojené arabské emiráty, Katar, Omán, Brunej nebo Alžírsko. O nadstandardním vztahu rodiny Clintonů k rodu Saúdů není pochyb.

9.      Hillary Clintonová má velmi blízký vztah k její pravé ruce jménem Huma Abedinová, což je saúdská občanka, dcera prominentních islámských učenců, její matka je děkankou v saúdské univerzitě v Džiddě. A právě Humě Abedinové byla udělená prověrka pro nejvyšší utajení poprvé v roce 2009, když ji Hillary Clintonová jmenovala zástupkyní šéfa štábu operací. Vidíme, jak republikáni tak demokraté, všichni berou plnými hrstmi od Saúdů a obecně z peněz nasáklých ropou.

10.  Pamatujeme si na aféru Pizzagate, ve které sehrál ústřední roli Jeffrey Epstein, na jehož Lolita Expressu resp. Boeingu 737 létali prominentní elitní premiéři, ministři, bankéři, kapitáni průmyslu, a užívali si sex s náctiletými dívkami ve vzdušném prostoru, tak Jeffrey Epstein měl naprosto významné krytí v nejdůležitějších kruzích a významných pozicích světové oligarchie. Udržoval kontakty třeba s bývalým izraelským premiérem Ehudem Barakem, bývalým britským ministerským předsedou Tonym Blairem nebo saúdským korunním králem Mohamedem bin Salmanem. Takže Saúdové jedou naprosto ve všem rukuvruce s čelními představiteli západních elit globalistů. Saúdové takto úzce podnikají nejen s Američany, ale třeba si Saúdové uplácejí i jiné státní představitele.

11.  Ve španělsku před pár lety probíhala medializovaná kauza, ve které otec krále Filipa šestého král Juan Carlos, který je v penzi, ale stále ve veřejném prostoru, byl vyšetřovaný kvůli offshorovému účtu s penězi, které dostal před deseti lety od saúdskoarabského krále. Šlo o 100 milionů euro, Co musel Saúdům slíbit španělský král, když mu jentak na offshorový účet střelili mírnixtýrnix 100 milionů Euro, což je dvě a půl miliardy Korun? Tady vidíme, že mezi těmi vrcholovými elitami protékají obrovské peníze, které si ani nedokážeme představit.

12.  Třeba ukrajinský parlament schválil před několika lety zákon o rozprodeji ukrajinské půdy zahraničním investorům a komukoliv, kdo složí na stůl peníze! Limit byl nastavený na 200000 hektarů půdy na jednoho kupujícího, velký zájem má Saúdská Arábie, která koupila největší ukrajinskou agro firmu. tečka Mezinárodní měnový fond zatlačil Ukrajinu do kouta, bez prodeje půdy investorům nebude žádná další půjčka Ukrajině. tečka Takže si Ukrajinu rozervou na kusy supi a hyeny opět globalisté, a opět Saúdové se mezi nimi výrazně vyjímají.

13.  Možná si také vzpomínáme, že V neděli 30. dubna 17 navštívila německá kancléřka Angela Merkelová Saúdskou Arábii, setkala se s králem Salmán bin Abd al-Azízem a jeho zástupci. Merkelová sdělila saúdským představitelům, že Evropa má nadále zájem o dohodu o volném obchodu se státy Perského zálivu. Saúdská Arábie a Spojené arabské emiráty jsou největšími německými obchodními partnery na Blízkém východě. A kromě jiných smluv a memorand Merkelová uvedla, že Německo bude nadále nabízet školení pro saúdskou policii, bezpečnostní složky a pohraniční stráže. Chápete to, Německo školí a cvičí saúdskou policii, vojáky a pohraniční stráž. Na co pohraniční stráž? Před uprchlíky? Německo, které na jedné straně vyřvává refugees welcome uprchlíci vítejte, a na druhou stranu cvičí saúdskou pohraniční stráž, aby si hlídali jejich vlastní hranice? Takové chucpe, že to s námi mlátí o futra dveří, nám sem Německo láduje miliony uprchlíků, a to samé Německo cvičí saúdskou pohraniční stráž, aby jim do země uprchlíci neproudili. do arabské země arabští uprchlíci. Proč to dělají, někdo by se mohl zeptat. Rodina Saudů v Saúdské Arábii využívala bohatství z ropy k ukotvení sociálního blahobytu a smíru do takové míry, že země do dnešní doby připomíná spíše západní vyspělé země, ovšem se sociálním standardem někdejšího Švédska (dnes už ne, Švédsko je dnes jinde). A to je i jeden z důvodů, proč Rijád odmítá přijímat muslimské běžence a uprchlíky ze Sýrie, z Afriky a z ostatních zemí muslimského světa, protože by tito uprchlíci rozvrátili sociální blahobyt a smír v zemi Saudů. Mají strach o uchování svého sociálního standardu v rámci své rodinné diktatury. Nedělají to jenom tak, ale mají k tomu zatraceně dobrý důvod. Saúdové jsou přímo ve středu té globální hry rukuvruce se západními velmocemi!

14.  V roce 16 německá vláda schválila několik vývozů zbraní do Saúdské Arábíe a Ománu, 23 vrtulníků Airbus, 660 kulometů, 660 dodatečných hlavní a 550 samopalů. Dodavatelem je německá zbrojařská firma Heckler & Koch, dál 130 automatických pistolí a automatických pušek a 65000 nábojů do minometů, tady je dodavatelem zase německý výrobce zbraní Rheinmetall. Takže tady je vidět, jak Německo dodává zbraně do Saúdské Arábie, Ománu, Spojených arabských emirátů, a ještě kromě dodávky zbraní Německo cvičí saúdskou pohraniční stráž, aby si Saúdové bránili hranice před uprchlíky.

15.  Když si to vsadíme do časové souslednosti, chronologické osy, tak v sobotu a neděli 20 a 21 května 17 což bylo tři týdny po návštěvě Angely Merkelové, všímejte si té časové osy, taktéž do Rijádu Saúdské Arábie zavítal i americký exprezident Donald Trump, který tady sjednal dohody ve zbrojní a hospodářské oblasti za téměř 400 miliard dolarů což je v přepočtu 9 bilionů Korun,

16.  Vezměme si Kanadu a společnost General Dinamics z Ontaria, od kterých si Saúdové objednali bojová vozidla, mimochodem Kanada sjednala se Saúdskou Arábií zbrojní dohodu ve výši 15 miliard Dolarů, obhajoval to třeba kanadský ministr zahraničí Stéphane Dion.

17.  Protiletadlové ruční střely Starburst, které Saudské Arábii dodává britská společnost Thales Air Defence, a to podle smlouvy podepsané v roce 2007 takže Německo, Američané, Kanaďané i Britové, všichni sjednávají obrovské zakázky z větší části zbrojařské firmy vojenskoprůmyslový komplex, se Saúdskou Arábií.

18.  Možná si také vzpomínáme na březen 19, kdy byla zveřejněná zpráva výboru pro dohled a vládní reformu americké sněmovny reprezentantů, a v té zprávě se pravilo, že donald trump se snažil prosadit, aby americké korporace prodaly jadernou technologii saúdské arábii. To je pecka jako prase, Trump chtěl pomoci Muhammadu bin Salmánovi získat zakázané americké jaderné zbraně. To je něco šíleného, protože bývalý poradce pro národní bezpečnost Trumpovy administrativy Michael Flynn a Trumpův zeť Jared Kushner působili ohledně této dohody jako prostředníci. Michael Flynn byl poradcem dceřiné společnosti IP3 International, která je přímo autorem výstavby jaderných elektráren v Saúdské Arábii. Samotná IP3 International představila tuto dohodu jako „Marshallův plán“ pro Střední východ. Trump myslím v únoru nebo v březnu 19 pozval dvanáct firem do Oválné pracovny, aby projednali stavbu jaderné elektrárny v Saúdské Arábii. Toho setkání se zúčastnil bývalý ministr energetiky Rick Perry, členové Rady pro národní bezpečnost a ministerstva zahraničí, jenže na té schůzce v oválné pracovně spolu s donaldem trumpem byli také zástupci korporace CBS (dříve Westinghouse Electric). Tu vlastní společnost, která investovala do mrakodrapu na Manhattanu, který patří rodině Jareda Kushnera. a položme si otázku, proč Donald Trump na jedné straně řve, že žádní migranti do USA, zakážeme příchod uprchlíků do USA, a na druhé straně prosazuje tak obrovské bezpečnostní riziko, jakým je postoupení jaderné technologie Saúdské Arábii? A v tomto okamžiku připomenu to, o čem jsem hovořil o pár desítek minut dříve. V roce 74 Henry Kissinger uzavřel tajnou dohodu se Saúdskoarabskou měnovou agenturou (SAMA). Součástí této tajné dohody mezi Washingtonem a Rijádem, byla záruka ze strany Saúdské Arábie, že OPEC bude obchodovat s ropou pouze v dolarech. Na oplátku Saúdská Arábie požadovala zaručení vojenské bezpečnosti a možnost velkorysé koupě amerického obranného vybavení. Odtud se datuje obrovská přímo monstrózní spolupráce Američanů se Saúdskou Arábií. Proto Donald Trump přijel do Rijádu v dubnu 17 s obrovskými zbrojařskými kontrakty za 400 miliard dolarů. Proto byl na spadnutí obrovský kontakt, kdy by Američané postoupili Saúdské Arábii technologii pro výrobu jaderných zbraní. Plnil jen to, k čemu se zavázali touto tajnou dohodou před 40 lety, že Saúdové budou nakupovat americké obranné vybavení. Všechno to má zárodek v tajné dohodě z prosince 74 Henryho Kissingera se Saúdy. Ale důvod, proč Donald Trump sjednal tak obrovské zbrojní kontrakty v dubnu 17 má ještě další logické vyústění.

19.  rok dříve v roce 16 Američané odtajnili dokumenty spojující saúdskou královskou rodinu s útoky 11. září, a pak najednou americký kongres přehlasoval veto prezidenta Obamy k zákonu, který umožňuje pozůstalým po obětech z 11. září začít žalovat Saúdskou Arábii za její podíl na útocích. Baracku Obamovi se nepodařilo tento zákon zamést pod koberec. Saúdové pohrozili, že z amerických bank stáhnou své peníze a aktiva ve výši přes neuvěřitelných 750 miliard dolarů. Americká vláda je zcela závislá na dobrotivosti rodiny Saúdů a jejich ochotě prodávat ropu exkluzivně a pouze za americký dolar, tzn. petrodolar. Proto si jel Donald Trump udobřovat Saúdy o rok později v dubnu 17, a dojednal tam zbrojní kontrakty za 400 miliard dolarů. Proto chtěla Trumpova administrativa postoupit Saúdům technologie na výrobu jaderných zbraní v roce 19! Už chápeme, jak jsou Američané zavázaní Saúdům? Saúdové prodávají ropu za Dolar, resp. za petrodolar. Můžou stáhnout třičtvrtě bilionu z amerických bank, můžou začít prodávat ropu za Euro nebo jakoukoli jinou měnu. Američané si je musejí předcházet! Saúdská Arábie je centrem islámského terorismu, je to země, kde vznikla Al-Kajda v rodině místního oligarchy a stavebního magnáta Bin-Ládina, otce Usámy Bin-Ládina, který jenom v USA disponuje desítkami hotelů a kancelářských budov, které jeho mamutí developerská firma postavila. Propojení mezi rodinou Bin-Ládinů, rodinou Saúdů a americkými neocony okolo rodiny Bushů, Dicka Cheyneho a dalších, je doslova děsivé.

20.  Dokonce CIA dodnes provozuje síť mudžahedínů s americkými vízy pro operace po celém světě. Samotná americká ambasáda v Rijádu vydávala víza teroristům. Přesně tohle prohlásil bývalý šéf vízového oddělení amerického velvyslanectví v Rijádu Michael Springmann. Michael Springmann totiž napsal knihu Víza pro Al-kajdu, ve které odhaluje ohromující a otřesné skutečnosti. Michael Springmann ve své knize uvádí, že CIA dodnes provozuje síť vycvičených mudžahedínů z Afghánistánu a posílá je do různých bojů a konfliktů po celém světě, např. na Balkán a odtamtud dále do Libye, Sýrie a Iráku. Pamatujete si napas Usámu binladina, který naverboval 3000 mudžáhidů do Bosny a Hercegoviny na Balkáně, aby tady rozdmýchávali občanské nepokoje proti příliš silným a nepoddajným Srbům? Přesně to byla jedna z operací pod maskováním CIA. Michael Springmann dále tvrdí, že americké vízum v pasu slouží jako univerzální potvrzení pro všechna letiště a bezpečnostní mechanismy, že držitelé pasů jsou prověření americkými úřady, protože jinak by přece americká víza nedostali. Na mezinárodních letištích je americké vízum považované za nejvyšší možný stupeň prověření. Všichni spolu pečou, přesvědčujeme se o tom stále dokola, žádní přátelé a nepřátelé neexistují, v zákulisí spolu celá tato světová oligomafie kšeftuje a všichni jsou kámoši. Vždyť, všímáte si, co se aktuálně děje v Saúdské Arábii? Saúdská Arábie jako jedna z prvních zemí natvrdo utahuje šrouby pro své neočkované občany. Autoritářský stát oznámil, že pro neočkované obyvatele vešel v platnost od 1 srpna zákaz vstupu do obchodů, obchodních center, restaurací nebo na trh, informoval o tom server Alarabiya News. Prostě, Saúdové jedou s globalisty naprosto natvrdo v podvodu migrace, i v podvodu covidismu. Napadlo by vůbec někoho, že zrovna právě Saúdská Arábie vystartuje jako první takto natvrdo po neočkovaných proti Covidu? Pro veřejnost je to jen pohádka pro dospělé a hra na toho hodného a zlého policajta, aby se rozdmýchávalo napětí, veřejnosti se předhodila záminka, proč je nutné investovat do armád do zbrojního průmyslu, kdyby panoval mír, tak by ty důvody investic do zbraní najednou zmizely, ty stovky miliarrd utrácených v černých dírách živených válkami neklidy napětím, chrastěním se zbraněmi, celý tento komplex by byl najednou zbytečný. V roce 18 americká Sněmovna reprezentantů schválila svou verzi vojenských výdajů USA na rok 19 a to ve výši 717 miliard dolarů… O rok dříve, tedy v roce 17, to bylo 725,9 miliard dolarů. Jen pro srovnání, „druhá“ Čína na zbrojení vydala v roce 17 228 miliard, třetí byli Saúdové se 69 miliardami, čtvrté Rusko se 66 miliardami a pátá „skončila“ Indie se skoro 64 miliardami… Těmi největšími mezinárodními teroristy jsou ve skutečnosti samotné vlády velmocí. Jen ve 20. století bylo zavražděno více než 150 milionů lidí rukou státu. V Rusku Rudý teror 60 mil. Hitlerův režim 22 mil. Mao-ce tung 60 mil. venkovských rolníků 300000 civilistů v Guatemale přes 2 mil. zavražděných vládou v Kambodži Polpot půl druhého milionu obyvatel zabitých v Turecku 300000 zabitých v Ugandě 800000 ubito k smrti mačetami ve Rvandě. Tady vidíme, že největšími mezinárodními teroristy jsou samotné vlády, které přiživují napětí, strach a nedůvěru mezi státy, aby před veřejností ospravedlnily ty stovky miliard pumpovaných do černé díry nekonečného zbrojení. Vidíme, že první zemí, která pumpuje nejvíce peněz do zbrojení je USA, druhá Čína, a třetí kdo? Přece Saúdové s 69 miliardami! Chceme ještě nějaký další důkaz, stále se najde nějaký hlupák, který to ještě nechápe? Saúdská Arábie dokonce požívá významného postavení a velké podpory dokonce i v OSN.

21.  Za dvacáté první, Saúdská Arábie byla zvolená do Rady OSN pro lidská práva. Proboha na co si tu hrajeme, přední saúdské rodiny, prominentní Saúdové s úzkou vazbou na Saúdskou královskou rodinu, Británie, Německo, Amerika, Kanada, ba i bývalý španělský král, všichni se s nimi objímají, plácají se po ramenou, sjednávají zbrojařské kšefty za stovky miliard dolarů, a někdo nám tu bude mydlit oči, že se stará o fungování lidských práv v Saúdské Arábii, aby tam ženy měly řidičáky, když ta země byla zvolená do rady OSN pro lidská práva. Proboha, jaká tam jsou lidská práva? Ženy v Saúdské Arrábii dál nesmějí jíst svobodně na veřejnosti, ženy nesmějí chodit nezahalené, ženy nesmějí chodit ven nebo cestovat bez mužského doprovodu, ženy v Saúdské Arábii se nesmějí bavit s „cizími“ muži, tedy s někým, kdo není z rodiny, saúdské ženy se nesmějí vdát za toho, koho chtějí, ženy si nesmějí zřídit bankovní účet, možná se už tam pár věcí změnilo, ale ten signál je naprosto jasný. Je to opět hra na veřejnosti předstírání, jak zápat domlouvá těm zlobivým Saúdům, aby dodržovali lidská práva, ale když s nima kšeftují ve stovkách miliard dolarů, nechávají se uplácet, tak z nich Saúdové mají tak akorát srandu.

Klan Bushů, Stratesec
a kuvajtské investice

Ale když rozplétáme různé vazby a souvislosti na té mezinárodní úrovni světové oligarchické mafie, nejen se Saúdskou Arábií, nestačíme se divit, protože Carlyle Group zdaleka není všechno. Bratr exprezidenta George Bushe Marvin Bush byl členem správní rady společnosti Securacom od roku 93 do konce roku 2000. V září 2001 už oficiálně nefiguroval v této společnosti, nicméně je to podle mě jen kouřová clona a maskování, něco jako Andrej Babiš také nefiguruje v Agrofertu, ale každý ví, že ano. Marvin Bush seděl jen ve správní radě, ale možná už svou práci v rámci bezpečnosti budov světového obchodního centra udělal, a už nebyl potřeba. Zajímavější byla ale skutečnost, kterou mainstreamoví pravdovědci takticky obcházejí, že mezi lety 91 až 2002? byl generálním ředitelem této společnosti Bratranec exprezidenta George Bushe, Wirt Walker!

Společnost Securacom, která se později přejmenovala na Stratesec, je americkokuvajtská korporace poskytující bezpečnostní služby. Mohutně do ní totiž investovala kuvajtská investiční skupina KuwAm. Navíc bratr exprezidenta George Bushe Marvin Bush byl také šéfem pojišťovny HCC stejně jako působil ve správní radě této kuvajtské KuwAm, která masivně do jeho pojišťovny HCC investovala. A ono to dává logiku to souručenství a sepětí Američanů s Kuvajťany tak i se Saúdy, protože proč George Bush starší kromě jiného začal válku v Zálivu v roce 90, kdy Američané bránili Kuvajt před Sadámem Husajnem, vyčerpaným z vleklé války s Íránem celá 80 léta. George Bush starší jen hájil a chránil své kuvajtské obchodní partnery, kdy znovu, bratr jeho syna exprezidenta George Bushe Marvin Bush seděl ve správní radě kuvajtského investičního fondu KuwAm. To je chucpe, že to s náma práská o zeď!

Rodinný klan Bushů a válka v zálivu
(Kuvajt a Pouštní bouře)

Pojďme ale prozkoumat vazby na Kuvajt dál. Vzpomínáte si na hezkou tvářičku Nayirah kuvajtské zdravotní sestry, která prohlásila před americkým Kongresem, že byla svědkem toho, jak iráčtí vojáci vyhazují miminka z kuvajtských inkubátorů (a později se ukázalo, že Nayirah byla dcerou Saúda Al-Sabaha, kuvajtského velvyslance ve Spojených státech. Takže Američané si jen chránili svoje vlastní ropné investice a své obchodní partnery, když předtím poskytovali chemické směsy jako sněď slezinou jejich spojenci proti Íránu svému Sadámu Husajnovi.

Na válce v zálivu je zajímavá ještě jedna věc. Dva měsíce před invazí Sadáma Husajna do Kuvajtu, 20. června 1990, George Bush mladší prodal dvě třetiny svých akcií ve společnosti Harken Energy. Vzpomínáte si jen pro osvěžení, jak jsem popisoval, že George Bush mladší a starší bratr Usámy, Salem bin Laden založili v Texasu společnost Arbusto Energy, která skoro zbankrotovala, tak se spojila vedle Spectrum 7 Energy i s Harken Energy, ale stále za tím stáli Bushové a jejich obchodní partneři. Tak právě George Bush mladší prodal 2 měsíce před útokem Iráku na Kuvajt své akcie v Harken Energy. Tehdy se psalo, že George W. Bush kvůli tomu porušil zákon, protože transakce byla prodejem akcií osob zasvěcených do vnitřních událostí. Jednoduše zneužil vnitřní exkluzivní informace o chystaném útoku, když ostatní takovou informaci mít nemohli. Proběhla válka v zálivu, Američané ochránili kuvajtská ropná pole a vypráskali Sadáma Husajna vyčerpaného z vleklé války s Íránem. V této souvislosti je ještě zajímavá situace po takzvané operaci Pouštní bouře. Zmínil jsem, že starší bratr Usámy, Salem bin Laden šéfoval jedné z největších stavebních společností na Středním východě. Ta společnost se jmenovala Binladen Brothers Construction, později se přejmenovala na Binladen Group. Když Salem bin Laden zemřel v roce 1988 u města San Antonio v Texasu na záhadnou leteckou nehodu.

Společnost zůstala přirozeně v rukou saúdské rodiny bin Ladenů. A teď se k tomu dostávám, protože tato obří stavební společnost v regionu bin Laden Group pomáhala Američanům budovat jejich letiště právě na Středním východě. To je chucpe, panečku. Saúdská rodina bin Ladenů pomáhá Američanům budovat letiště na Středním východě, koho by to napadlo. Historie je plná paradoxů. Jen pro vaši představu, stavební společnost bin Laden Group má zhruba kolem 40.000 zaměstnanců, a je zastoupená ve velkých městech Saúdské Arábie a arabských hlavních městech Bejrút v Libanonu, Káhira v Egyptě, Ammán v Jordánsku a Dubaj v Emirátech. Mimochodem právě v Dubaji byl ošetřen doktory z Bílého domu Usáma bin Laden 4. července 2001. Dokonce se tam za ním přijel podívat šéf zdejší pobočky CIA. Stavební společnost bin Laden Group staví dálnice, bytové jednotky, továrny, hangáry a dokonce vojenské základny. A další chucpe. Některé vojenské základny jsou součástí americko-saúdské dohody s názvem Peace Shield, mírový štít. Takže nejen že saúdská rodina bin Ladenů pomáhala Američanům stavět letiště po operaci Pouštní bouře v devadesátkách, ale dokonce jim buduje některé vojenské základny na Středním východě.

Tak to jsou takové opravdu neskutečné kontrastní paradoxy historie. My si jen zapamatujme sepětí a souručenství Američanů s Kuvajťany i se Saúdy.

Zpět ke Stratesec

Tato společnost Securacom, později Stratesec zajišťovala bezpečnost pro United Airlines, což byla společnost, jejíž dvě letadla byla zapojená do operace 11. září. Dál tato americkokuvajtská společnost Stratesec zajišťovala bezpečnost v mezinárodním letišti v Dulles, a od začátku 90 let až do 11. září i v komplexu budov světového obchodního centra. Dokonce mezi lety 1996 až 2000 nainstalovala tato společnost do budov světového obchodního centra nový bezpečnostní systém. Marvin Bush, bratr exprezidenta George Bushe byl také ředitelem holdingu pojišťoven HCC až do listopadu 2002, což byla společnost, u které byla pojištěná část budov Světového obchodního centra.

A právě tato HCC dříve Houston Casualty Company poskytla část pojištění na budovách světového obchodního centra po jejich zničení. Takže pro stručnou rekapitulaci toho, co jsme si řekli. Máme tu exprezidenta George Bushe, jehož bratr Marvin Bush byl členem správní rady společnosti Secura.com, později Stratesec, která zajišťovala bezpečnost jak pro budovy komplexu světového obchodního centra, ale také letecké společnosti United Airlines, jejíž dvě letadla byla do operace 11. září zapojená. Bushův bratranec Wirt Walker byl výkonným ředitelem této americkokuvajtské společnosti mezi lety 1991 až 2002.

Marvin Bush byl také šéfem pojišťovny HCC stejně jako působil ve správní radě kuvajtské KuwAm, která masivně do jeho pojišťovny HCC investovala. Navíc samotný exprezident George Bush byl poradcem zbrojařské korporace Carlyle Group, do které masivně investoval saúdský rodinný klan bin Ladenů. Spoluzakladatelem zbrojařské Carlyle Group byl obchodník židovského původu David Rubenstein. Jeho další kamarád židovského původu Larry Silverstein vlastnil budovu číslo 7, která se zřítila díky požáru, ačkoli do ní nenarazilo žádné letadlo, a navíc si nechal pojistit 6 týdnů před 11. zářím veškerý komplex budov světového obchodního centra před teroristickým útokem na 3,2 miliard. Prý je konspirační teorií i to, že mezi nájemce budovy číslo 7 patřila CIA, Ministerstvo obrany, daňový úřad, a byl tu i nouzový bunkr starosty New Yorku. Třeba komise pro burzu a cenné papíry skladovala v budovách 3 až 4 tisíce složek vztahujících se k obrovskému množství burzovních vyšetřování.

Tehdy si pamatujeme, že probíhaly obrovské podvody na burze, které se snažily zamést pod koberec. Oficiální mainstream tvrdí, že požár v budově číslo 7 byl tak obrovský, že se po 8 hodinách v 5 hodin odpoledne i tak zřítila.

To je klasická damage control napravování škod resp. vyvracení pravdy lží, protože nikdo z těch oficiálních mainstreamových chytráků nevysvětluje, proč potom všechny budovy, které obklopovaly dvojčata, a které obklopovaly dokonce i budovu číslo 7, tak ty všechny budovy zůstaly nepoškozené, a zřítila se jen budova číslo 7? Oni vám ale budou tvrdit, že to způsobily trosky vyletující z dvojčat, které zapálily nějaké dýzlové agregáty v budově číslo 7, a proto se po 8 hodinách zhroutila, ale pokud by to byla pravda, byla by to třetí budova v historii, která se zhroutila díky ohni. První dvě jsou budovy světového obchodního centra. Trosky zasahovaly i okolní budovy, vodní přípojky byly vypnuté i ve všech okolních budovách. Zřítila se ale jen věž číslo 7.

Záhadné schůzky a hra o život

Podívejme se ještě na řadu záhad a náhod. Jak už všichni víme, Larry Silverstein získal 6 týdnů před pádem dvojčat právě tato dvojčata do pronájmu včetně pojistky v případě teroristického útoku. A právě Larry Silverstein totiž začínal každý svůj pracovní den zcela neměnným rituálem – snídaní s novými nájemníky světového obchodního centra v restauraci Windows on the World ve 106 patře severní věže. Od 24 července, kdy získal do pronájmu Dvojčata, nevynechal snídani ani jedinkrát. 11. září si nicméně svou snídani poprvé odepřel: cituji jeho výrok: Onoho dne, protože mám světlé vlasy a světlou kůži, mě moje žena – Bůh jí žehnej – objednala k dermatologovi. Pamatuji si, jak jsem jí říkal, drahoušku, mám v Centru tolik práce, musím toho doktora zrušit. Ona prohlásila, že nic rušit nebudu a k tomu dermatologovi půjdu,“ odpovídal později v rozhovorech na otázky po svém dopoledním programu; třeba ve Wall Street Journal své přežití přičetl cituji zázraku, absolutnímu zázraku. To však nebyl jediný zázrak. Jisté smrti unikli i jeho syn Roger a dcera Lisa, kteří byli ve vedení Silverstein Properties a v době útoku měli sedět na oné pracovní snídani, kam nedorazil jejich otec. Oba – údajně nezávisle na sobě – přišli, ale s drobným zpožděním. Cituji: Kdyby se útok stal jen o trochu později, oba by pravděpodobně zůstali uvězněni ve Windows on the World, napsal New York Observer.

štěstí přálo i řediteli firmy Geoffreymu Whartonovi, jenž na mítink do restaurace na vrcholu severní věže sice dorazil, ale podle tvrzení Liz Thompsonové, ředitelky Lower Manhattan Cultural Council, se kterou tam probíral možnou spolupráci, schůzku nečekaně zkrátil. Oba se dostali do výtahu v 8.44, tedy pouhé dvě minuty před nárazem letu číslo 11. Stejně skvěle se 11. září vedlo i Franku Lowymu, šéfovi partnerské společnosti Larryho Silversteina Westfield America, jež si ve Světovém obchodním středisku pronajala maloobchodní prostory – i on se v úterý ráno svému pracovišti obloukem vyhnul. A jak už jsem dříve zmínil, 11. září 2001 se odehrála ještě jedna zajímavá schůzka. Členové zbrojařské společnosti Carlyle Group George Bush starší a jeho bývalý ministr zahraničí James Baker se setkali v hotelu Ritz Carlton ve Washingtonu, D.C., spolu se Shafiqem bin Ládinem, dalším z bratrů Usámy bin Ládina.

Těch záhad a propojení rodinných klanů Bushů a bin Ladenů v Saúdské Arábii je celá řada. Tak třeba po teroristických útocích 11. září byly všechny lety zastavené, ale došlo k jedné výjimce: Bílý dům povolil letadla, která vyzvedla 140 saúdských státních příslušníků, včetně 24 prominentních členů rodiny bin Ládinů, žijících v různých městech USA, aby je přivezli zpět do Saúdské Arábie, kde by byli v bezpečí. Bílý dům jim povolil bezpečný průlet, aby se do Saúdské Arábie dostali včas a v bezpečí. To bylo v době těsně po útocích 11. září v době, kdy žádnému jinému letadlu nebyl povolený vzlet v americkém vzdušném prostoru. Tito členové rodiny Binládinů nebyli nikdy vyslýchaní. To je prosím článek, který cituji dokonce ze serveru Denverpost, kde probírají jednak schůzku Bushů a jednoho z bin Ladenů přímo 11. září, a jednak i tyto záhadné lety, které sesbíraly saúdské členy rodiny bin Ladenů jako jediný let během 11. září.

Bush ties to bin Laden haunt grim anniversary

Závěr prvního dílu

To by bylo pro dnešní první díl všechno, já vás prosím, žádám a pléduji jako na plénu OSN plédují, jednak nasdílejte tento i příští druhý díl kamkoli můžete, protože jsem přesvědčený o tom, že by se tyto informace měly dostat k co nejvíce lidem, a jednak si prosím překlikněte na druhý díl, a poslechněte si ho také, protože právě ve druhém díle bude onen dokument Piloti za pravdu o 11. září. Vy co posloucháte v premiéře, na druhý díl si počkejte samozřejmě. Před samotným dokumentem se ale ještě podíváme na historii budov Světového obchodního centra, a dozvíme se, že se už dvakrát oficiálně žádalo o jejich zbourání, protože jejich rekonstrukce by byla mnohem dražší, než je nákladně zbourat. Budeme si klást zásadní otázky, které bychom měli formulovat každému, kdo bude plácat oficiální báchorky o 11. září, ale podíváme se na ohromující obchod s drogami v Afghánistánu. Mnoho západních bank pralo velké miliardy peněz z drog, za což dostaly pokuty, ovšem my prozkoumáme rapidní nárůst produkce drog v Afghánistánu z více perspektiv. Povíme si, kudy se drogy pašují, severní cestu do Německa, nebo Balkánskou cestu do jižní a západní Evropy, ale afghánské drogy heroin atd. zaplavuje neskutečným způsobem i státy kolem Ruska. Povíme si, že právě tohle je jedním z nástrojů projekce americké moci. Zaplavit nepřátelské státy drogami, vzroste kriminalita, bují násilí, lidé kvasí, reptají, a jsou náchylní ke svržení vlád nějakou tou barevnou revolucí, a nastolení nějaké proamerické vlády. A hned budou Američané zase o krok blíže k Rusku. Tedy to pašování, distribuce a produkce drog z Afghánistánu je jedním z destabilizačních mechanismů geopolitiky v rámci projekce moci. Mám tu konkrétní údaje a fakta, dokonce i Kalifornie chtěla stavět ropovod přes Afghánistán v roce 97, a ještě tehdy jim k tomu Tálibán dal požehnání, dokonce to podpořil z Turkmenistánu, a to bylo prosím pěkně 4 roky před 11. zářím, kdy Američané naprosto úzce s Tálibánem spolupracovali. Dozvíte se více, snad jsem vás dost navnadil na to, abyste si druhý díl pustili.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *