Třetí díl se zabývá různými tématy souvisejícími s úbytkem obyvatelstva na planetě Zemi. Úvod pořadu se věnuje připomenutí několika epidemií, jako je ebola, MERS a ZIKA, a vysvětluje, jak antikoncepční kukuřice a chemické látky v jídle mohou ovlivnit populaci. Další části pořadu se pak zaměřují na konkrétní případy a události, jako je výskyt eboly v Africe v roce 2014, uniknutí MERS z americké laboratoře v Jižní Koreji v roce 2015 a příběh viru ZIKA, který byl šířený geneticky modifikovanými komáry „terminátory“ společnosti Oxitec. Pořad také diskutuje o tom, jak se virus ZIKA šířil po světě a jaké dopady měl na návštěvníky mistrovství světa ve fotbale. Dále se pořad zaměřuje na antikoncepční kukuřici, která byla vyvinutá v roce 2001, a na to, jak bavlna může být použitá jako sterilizační nástroj. V další části pořadu se hovoří o americkém eugenickém rasismu a o návrhu doktora Johna Holdrena na používání sterilizačních chemikálií do nádrží s pitnou vodou. Nakonec se pořad zaměřuje na měkké metody depopulace, jako je posilování homo a trans agendy. Závěr pořadu shrnuje nejdůležitější body diskuse a poskytuje náhled na to, jak se problém depopulace bude vyvíjet v budoucnu.
Úvod
Nejprve stručně shrnu, co jste slyšeli ve druhém díle. Podíval jsem se na projekt 100000, kdy byli vojáci s nízkým IQ 60 až 65 poslaní do války ve Vietnamu, kde masově umírali, a zpátky se jich vrátilo jen několik. To byl jeden z nejbestiálnějších projektů někdejšího ministra obrany Roberta McNamary sledující stopu eugeniky, jak se jednoduše zbavit těch nejneschopnějších blbců, jak by pyšně pronesla Margaret Sangerová. Podíval jsem se na ohromné depopulační plány americké agentury pro mezinárodní rozvoj USAID s doktorem ReimertemRavenholtem, šéfem úřadu pro populaci. Podíval jsem se na sterilizaci dvou set tisíc žen na Haiti a tří set tisíců žen v Peru. Tyto dva masivní sterilizační programy proběhly v 90 letech. Amerika ale také sterilizovala původní indiánské obyvatelstvo, i na to jsem se podíval. Potom jsem se zaměřil na Světovou zdravotní organizaci WHO, která prováděla masovou sterilizaci žen v rozvojovém světě pomocí vakcín proti tetanu a dětské obrně. To zahrnovalo podle odhadů kolem 130 milionů žen v zemích Třetího světa. Hitler byl proti WHO žabař. Podíval jsem se na důkazy v Keni, Sýrii, Pákistánu, na Filipínách, v Madagaskaru, v Peru nebo Nigérii, kde úřadoval Pfizer s jejich lékem Provan. Podíval jsem se také na selektivně smrtící zbraně v rámci biologické války. Elity si vyberou nějakou rasu nebo etnikum, a nebo skupinu či jednotlivce, a na toho personalizují biologickou zbraň díky vzorku DNA, která nezanechá žádné stopy. To se týká takzvaného biohackingu, tedy hackování naší DNA.
Ebola v Africe (2014)
Dr. Cyril Broderick, liberijský vědec a bývalý profesor rostlinné patologie na Zemědělské a lesnické univerzitě v Libérii tvrdí, že za vypuknutí epidemie eboly v západní Africe je zodpovědný Západ, zejména USA. Dr. Broderick napsal exkluzivní článek, který byl zveřejněný v deníku DailyObserver se sídlem v Monrovii v Libérii. Pojďme se na tvrzení doktora Brodericka podívat, protože to je ohromující. Doktor Broderick tvrdil, že americké ministerstvo obrany financovalo pokusy s ebolou na lidech, které začaly jen několik týdnů před vypuknutím epidemie eboly v Guineji a Sieře Leone. Americké ministerstvo obrany poskytlo kanadské farmaceutické společnosti Tekmira kontrakt v hodnotě 140 milionů dolarů na provádění výzkumu eboly. Tato výzkumná práce zahrnovala injekční a infuzní aplikaci smrtelného viru eboly zdravým lidem. Proto bylo americké ministerstvo obrany uvedené jako spolupracující subjekt v klinické studii eboly "First in Human", která byla zahájená v lednu 2014 krátce předtím, než byla v březnu v západní Africe vyhlášená epidemie eboly.
Je možné, že Ministerstvo obrany Spojených států a další západní země jsou přímo odpovědné za nakažení Afričanů virem eboly? Dr. Broderick tvrdí, že americká vláda má výzkumnou laboratoř umístěnou ve městě Kenema v Sieře Leone, která se zabývá studiem toho, co nazývá "virovým bioterorismem". Kenema je také městem, které přiznalo, že bylo "epicentrem epidemie eboly v západní Africe". Je to pravda? Je doktor Broderick zastáncem konspiračních teorií? Doktor Broderick uvedl, že "je naléhavě nutné přijmout pozitivní opatření na ochranu méně majetných chudších zemí, zejména afrických občanů, jejichž země nejsou tak vědecky a průmyslově vybavené jako Spojené státy a většina západních zemí.
Doktor Broderick si také kladl důležitou otázku, když pronesl, cituji: "Je nanejvýš znepokojující, že vláda Spojených Států provozuje v Siera Leone výzkumnou laboratoř pro bioterorismus virové hemoragické horečky. Existují i další?" Konec citace.
Zdá se, že tvrzení doktora Brodericka jsou pravdivá. Koneckonců americká vláda experimentuje se smrtelnými nemocemi na lidech už dlouho, což nám potvrzuje samotná historie. Jedním z příkladů je Guatemala. V letech 46 až 48 vláda Spojených států pod vedením prezidenta Harryho Trumana ve spolupráci s guatemalským prezidentem Juanem José Arévalem a jeho zdravotnickými úředníky záměrně nakazila syfilidou a dalšími pohlavně přenosnými chorobami, jako je kapavka a chankroid, což je bakteriální sexuální infekce, více než 1500 vojáků, prostitutek, vězňů a dokonce i pacientů psychiatrických léčeben z více než 5500 Guatemalců, kteří se účastnili experimentů. Nejhorší na tom je, že žádný z pokusných subjektů nakažených těmito nemocemi nikdy nedal informovaný souhlas. Deník Boston Globe zveřejnil objev, který učinila historička medicíny a profesorka na WellesleyCollege Susan Reverbyová, v roce 2010. V tomto článku se uvádí, jak na svůj objev přišla. Profesorka WellesleyCollege učinila při prohledávání zatuchlých spisů v pensylvánském archivu objev, který jí doslova zastavil srdce: Vědci americké vlády ve 40 letech 20 století úmyslně nakazili stovky Guatemalců syfilidou a kapavkou při pokusech prováděných bez souhlasu pokusných osob. Historička medicíny Susan Reverbyová na dokumenty narazila při zkoumání nechvalně proslulé studie syfilis v Tuskegee a později se o svá zjištění podělila s představiteli americké vlády.
Studii v Guatemale vedl John Cutler, lékař americké zdravotní služby, který se rovněž podílel na kontroverzních experimentech se syfilidou v Tuskegee, které začaly ve 30 letech 20 století. Vědci chtěli studovat účinky skupiny antibiotik zvaných penicilin na postižené jedince. Součástí experimentů byla i prevence a léčba syfilis a dalších pohlavních chorob. Přestože byli léčení antibiotiky, zemřelo více než 83 osob.
Do všech výzkumů, které probíhaly v letech 46 až 48, bylo zapojeno přibližně 5500 Guatemalců. Z nich bylo přibližně 1300 záměrně infikováno syfilidou, kapavkou nebo jinou pohlavně přenosnou chorobou. A z této skupiny jich jen asi 700 podstoupilo nějaký druh léčby.
Americká vláda se sice po odhalení tohoto skandálu omluvila Guatemale, ale je to přirozeně fraška. Všichni dnes vědí, že americká vláda se provinila prováděním četných lékařských pokusů na lidech nejen v Guatemale, ale i v jiných zemích a na svém vlastním území. Tak třeba studie TuskegeeSyphilis Study, kterou jsem zmínil, probíhala v letech 32 až 72, a byla prováděná americkou zdravotnickou službou za účelem studia "přirozeného vývoje" neléčené syfilidy u černošské populace. Americká služba veřejného zdraví a Tuskegee Institute spolupracovaly v roce 32 a za účelem studia infekce syfilis zařadily 600 chudých pachtýřů z MaconCounty v Alabamě. Za účast ve studii obdrželi bezplatnou lékařskou péči, stravu a dokonce i bezplatné pohřební pojištění. Dokumenty odhalily, že jim bylo řečeno, že mají "špatnou krev", což znamenalo, že kromě syfilidy trpěli různými zdravotními potížemi. Vědci z Tuskegee pokračovali ve studiu účastníků, aniž by jejich nemoci léčili, a také účastníkům zatajili tolik potřebné informace o penicilinu, který se ukázal být účinný při léčbě syfilis a dalších pohlavních chorob. Účastníci testů měli dojem, že se jim dostává bezplatné zdravotní péče od americké vlády, zatímco jim stejní úředníci, kteří testy prováděli, záměrně lhali. Washington si je plně vědom svých pokusů se smrtelnými nemocemi na lidech.
Vraťme se zpět do roku 2014 do Afriky. To, co napsal doktor Broderick, není v žádném případě konspirační. Americká vláda se podílela na bioterorismu; Guatemala je toho příkladem.
Po zkušenostech Guatemaly s americkou vládou, která záměrně nakazila lidi syfilisem, by západoafrické národy měly být k postupu americké vlády v boji proti ebole krajně skeptické. Profesor Francis Boyle z University of Illinois, CollegeofLaw zpochybňuje kroky Obamovy administrativy v západní Africe. Agentura RIA Novosti nedávno s Boylem udělala rozhovor, ve kterém uvedl následující:
Americké vládní agentury mají dlouhou historii provádění údajně obranného výzkumu biologických zbraní v laboratořích v Libérii a Sieře Leone. Patří mezi ně i Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC), které je nyní hlavní agenturou pro řízení šíření eboly do Spojených Států," dodal profesor Francis Boyle.
Proč Obamova administrativa vyslala do Libérie vojáky, když nemají žádný výcvik k poskytování lékařské péče umírajícím Afričanům? Proč u vakcinačních center v rámci očkování proti genové terapii Covidu, také stáli vojáci? Spatřujeme tam tu hrozivou zlověstnou paralelu?
Jižní Korea: MERS uniklý z americké laboratoře v Osanu (2015)
Všechno se stalo součástí amerického programu biologických zbraní. Mnoho důkazů naznačuje, že SARS, MERS, Ebola a možná i AIDS byly vytvořené za tímto účelem, součástí "soukromého oddělení" Světové banky s přetrvávajícími fámami o domě hrůzy. Pojďme si teď něco povědět o epidemii MERS.
SARS a MERS jsou mimochodem příbuzné viry Koronavirů.Oficiální legenda o epidemii MERS praví,že MERS se přirozeněrozšířila ve středním východě,od toho MERS cobymiddleeastrespiratory syndrome,ovšem neoficiální výklad je poněkud odlišný, jak to tak bývá.
Existují totiž silné doměnky, že MERS v Jižní Koree se vynořil z Laboratořích Pentagonu pro biologické zbraně. Pojďme si o tom chvíli popovídat, a opět, naskládám na sebe fakta, a vy sami posuďte, do jaké míry je to náhodný shluk nesouvisejících střípků, nebo střepy z rozbité sklenice, kterou kdosi shodil, a kterou my opět skládáme dohromady do původního tvaru sklenice.
Clona vojenské cenzury bránila lékařům, lékařským výzkumníkům a jihokorejským úředníkům veřejného zdravotnictví v přístupu k informacím, které byly potřebné k zastavení blízkovýchodního respiračního syndromu (MERS). První nákaza MERS v zemi byla připsaná 68letému korejskému podnikateli, který se vrátil do své rodné provincie Gyeonggi, zhruba 40 km jižně od hlavního města Soulu, po návštěvě neznámého místa na Středním východě. Tento první pacient zůstal zahalený v anonymitě a mimo dosah veřejnosti.
V celosvětové mediální hysterii před několika lety kolemSARSu, byla ignorována stopa důkazů, které spojují pandemii MERS s výzkumem virů v rámci programu biologické války Pentagonu. Následující fakta naznačují, že jihokorejská pandemie, která začala koncem května 2015, mohla být způsobená laboratorní nehodou v projektu biologických zbraní JUPITR na letecké základně USA v Osanu, přibližně 40 km jižně od Soulu. Nákazu MERS na Arabském poloostrově, která začala v roce 2012, způsobili netopýři, a nikoli velbloudi, jak se všeobecně uvádí. Ačkoli je MERS kategorizovaný jako onemocnění velbloudů kvůli protilátkám specifickým pro virus přítomným u tohoto druhu, má u lidí delší historii jako "jeskynní nemoc" šířící se kontaktem s netopýry zamořenými obydlími na útesech podél údolí Nilu. Virus přenášený netopýry se rozšířil na lidskou populaci v důsledku použití bomb GBU-28 bunker-buster amerického letectva s hroty s ochuzeným uranem k ničení tunelových systémů a jeskyní během druhé invaze do Iráku vedené Američany. Nakažení egyptští netopýři hrobníci tak byli nucení najít útočiště ve městech přeplněných lidmi. Vystavení netopýrů záření těmito bombami s ochuzeným uranem mohlo zvýšit virulenci viru).
Námořní výzkumná jednotka s označením NAMRU-3, která spadá pod americký tým pro biologický boj se sídlem v egyptské Káhiře, následně rozluštila genetický kód viru MERS a identifikovala ho jako koronavirus (CoV), který patří do stejné skupiny kulovitých virů jako SARS a běžná chřipka. Na výzkum MERS-CoV dohlíželo Ředitelství pro výzkum biologické obrany ve FortDetricku v Marylandu, kde se nachází špičková laboratoř Pentagonu pro biologické zbraně a cvičiště Aberdeen.
Agentura pro pokročilé obranné výzkumné projekty (DARPA) zahájila v dubnu 2014 činnost své kanceláře pro biologické technologie, jejíž hlavní prioritou byla podle ředitele DARPyAratihoPrabhakara výzkum MERS. Tento výzkum související s biologickými zbraněmi financovaný Pentagonem, DARPA zadala desítkám biotechnologických společností a civilním laboratořím v ústavech a na univerzitách v USA i v zahraničí. Například Novavaxu v Marylandu a Medicagu v Kanadě, spolu s nezveřejněnými laboratořemi.
– V nejranější fázi epidemie SARS v Jižní Korei bylo 100 příslušníků jihokorejské armády umístěných do karantény na americké letecké základně v Osanu poté, co se virem MERS nakazil jeden voják. Tato raná infekce naznačuje, že korejský voják byl skutečným Pacientem nula. Voják byl údajně před převozem do 151. lékařské nemocnice v Osanu léčen se zlomeninou kosti v soukromé nemocnici.
– Letecká základna Osan v provincii Gyeonggi je domovem Společného portálu americko-korejských sil a pokročilé technologické demonstrace integrovaného rozpoznávání hrozeb JUPITR, a vojenského programu biologického dohledu, který provozuje své další laboratorní zařízení ve FortDetrick v americkém státě Maryland. Letiště v jihokorejském Osanu, jakožto dopravní uzel, který pokračuje na letiště Seattle-Tacoma ve Washingtonu, je hlavním léčebným a evakuačním střediskem pro zraněný vojenský personál, a tedy i centrem pro biologický dohled a reakci.
Celosvětový monitoring pandemie MERS vedla přirozeně Světová zdravotní organizace (WHO), která také sponzoruje tajný Mezinárodní institut pro vakcíny se sídlem v jihokorejském Soulu. Hlavním vědeckým pracovníkem a výkonným ředitelem tohoto Mezinárodního institutu pro vakcíny je důstojník americké letecké základny vyslaný do americké armády plukovník Jerome Kim. Ten je bývalým vedoucím oddělení molekulární virologie a patogeneze v armádním výzkumném ústavu Waltera Reeda v Rockville ve státě Maryland. Ve vědeckém poradním sboru Mezinárodního institutu pro vakcíny spadajícího pod WHO je také Dr. Claudio Lanata, vědecký ředitel šesté jednotky amerického námořního lékařského výzkumu v Callao v Peru, předního vojenského centra pro vývoj biologických zbraní.
– Vědci z jihokorejského Národního zdravotního institutu při zkoumání vzorků tkání korejských pacientů zjistili, že varianta MERS je "téměř shodná" s virem ze Saúdské Arábie.
Na konec kapitoly o SARSu ještě doplním, že Jižní Korea je dnes centrem WHO pro virologii díky trvalému dědictví vojenské japonské skupiny speciálních zbraní Unit 731. Japonská armáda, která ve výzkumu virů předběhla USA a Velkou Británii o desítky let, izolovala koncem 30 let 20 století v okupovaném Mandžusku vysoce nakažlivý hantavirus, a to ještě před vynálezem elektronového mikroskopu. Tento inovativní virový program byl udržovaný v přísném utajení tím, že byl maskovaný pod dlouhodobě zavedené bakteriologické studie dýmějového moru. Virová zbraň byla nasazena proti čínským městům, což mělo za následek smrt nesčetných mas civilních obyvatel a nejméně dvou tisíců japonských vojáků v důsledku nákazy, která se šířila mnohem rychleji než dýmějový mor.
Na konci druhé světové války byli virologové z jednotky 731 srdečně pozvaní, aby pokračovali ve svém smrtícím výzkumu v laboratoři biologických zbraní americké armády v DugwayProvingGround. O Jednotce 731, která dělala pokusy na živých dětech, které operovali bez jakékoli anestezie, jsem hovořil v prvním díle mého dvou dílného cyklu Lidské zrůdy MK-Ultra. Pokud máte dost silný žaludek na to si to poslechnout, určitě doporučuji pro rozšíření obzorů, ale připravte si pytlíky na zvracení.
Nicméně, co mě z toho plyne, a podotýkám, že jde pouze o mou spekulaci teď, že postupné epidemie genově modifikovaného SARS, ptačí chřipky, Eboly a MERS měly primárně účinky ekonomické sabotáže a teroru nad národními populacemi v rámci koordinovaných pokusů dostat systémy veřejného zdraví pod kontrolu Západu.
Příběh viru ZIKA: GM komáří terminátoři společnosti Oxitec (2015)
Všechno tohle vedlo také k viru Zika s geneticky modifikovanými komáry "terminátory" společnosti Oxitec.
[35]
Pojďme si teď povědět příběh viru ZIKA. Virus ZIKA je pojmenovaný po lese ZIKA v Ugandě, kde byl poprvé objevený. Je to typ flaviviru, který je blízce příbuzný virům způsobujícím závažnější onemocnění, jako je horečka dengue a žlutá zimnice. Virus ZIKA obvykle vyvolává příznaky, jako je horečka nebo zánět spojivek a někdy bolesti kloubů, ale obvykle jsou tak mírné, že příznaky trvají jen několik dní a většina lidí ani neví, že ho má. ZIKA není nakažlivá, ale přenášejí ji komáři, což znamená, že abyste se jí nakazili, musí vás kousnout infikovaný komár. Afričané si proti viru vytvořili protilátky a jsou většinou imunní, ale obyvatelé Západu takovou imunitu nemají a pro ně neexistuje žádná vakcína ani lék proti viru ZIKA, ačkoli žádný není obecně nutný.
Virus byl poprvé izolovaný z opice rhesus v Ugandě v roce 1947, o několik let později byl objevený u několika lidí v Ugandě a Tanzanii a v roce 1968 u lidí v Nigérii.
Nikdy nic nenasvědčovalo tomu, že by virus "dobře cestoval", a po 40 let zůstával obskurním a nenápadným onemocněním s pouhou hrstkou hlášených případů, dokud se v roce 2007 náhle neobjevil na ostrově v jižním Pacifiku v Mikronésii, což bylo poprvé, kdy byl spatřený mimo svou původní domovinu, kde ale zřejmě nic významného nezpůsobil.
Asi o šest nebo sedm let později se ve Francouzské Polynésii, také v jižním Pacifiku, objevila epidemie, která postihla asi 10 % populace, ale tentokrát navíc zřejmě způsobila Guillainův-Barryho syndrom, vzácné autoimunitní onemocnění, při němž imunitní systém napadá sám sebe nebo alespoň nervy v těle a může být paralyzující nebo dokonce smrtelná. Pak se po zhruba sedmileté přestávce ZIKA náhle objevila v Brazílii a prakticky současně se rozšířila do více než 20 dalších zemí. Při této příležitosti byla teď ZIKA spojovaná s vážnou vrozenou vadou zvanou mikrocefalie a pravděpodobně i s dalšími vrozenými vadami a neurologickými poruchami. To jsou základní fakta.
O souvislostech mezi přípravkem ZIKA a mikrocefalií se vedly značné spory. Přitom oficiální verze byla taková, že se předpokládalo, že příčinou byla ZIKA, ale vždycky s výhradami naznačujícími, že souvislosti mohly být spíše náhodné než příčinné. Jedna skupina lékařů v Brazílii napsala článek, ve kterém naznačila, že mikrocefalie byla buď způsobená, nebo souvisí s rozptýlením chemické látky pyroxifen. Piroxifen je insekticid doporučený WHO, který byl ve velkém množství rozprašovaný v nádržích s pitnou vodou v oblastech s nejvyšším výskytem tohoto onemocnění, což byla teorie, která se zdála mít přinejmenším solidní nepřímý základ. Lékaři tvrdili, že pyriproxifen je hormonální disruptor narušitel a zpomalovač růstu, který mění vývojový proces komárů, vytváří poruchy a způsobuje jejich smrt nebo neschopnost reprodukce. Napsali, cituji: "Malformace zjištěné u tisíců dětí těhotných žen žijících v oblastech, kde brazilský stát přidával pyriproxifen do pitné vody, nejsou náhodou, i když ministerstvo zdravotnictví [vylučuje] hypotézu přímého a kumulativního chemického poškození." Německý epidemiolog dr. Christoph Zink, studoval a mapoval časové a geografické rozložení viru ZIKA i mikrocefalie a napsal, cituji: "Brzy jsem nabyl dojmu, že obviňovat z této epidemie virus ZIKA není úplně k věci." Vyslovil podezření, že po léta docházelo k podhodnocování případů. Podle zprávy CBC měl ale také podezření na chemické vysvětlení silné koncentrace v severovýchodní Brazílii, když uvedl: "Chtěl bych požádat své kolegy toxikology v Brazílii, aby se prosím velmi pozorně zabývali praktickou aplikací agrochemikálií". Jiní tuto hypotézu odmítli na základě nekonzistentní časové linie a některých rozporuplných údajů. Ať tak či onak, souvislosti mezi přípravkem ZIKA a vrozenými vadami se jevily přinejlepším jen jako náhodné, bez důkazů o přímé příčinné souvislosti.
Tato zjevně koordinovaná kampaň s rozsáhlou mezinárodní mediální podporou s sebou nesla silný pach záměru odklonit hlavní téma do žádoucího kanálu a tím odradit od aktivního vyšetřování nebo diskuse o tématech mimo oficiální schválený seznam. Důkazem toho se zdála být neopodstatněná horlivost, s jakou úředníci a mnohé složky médií doslova rozmetali každého, kdo naznačil jinou linii příběhu, než byla oficiální verze. Jak stále více lidí zjišťuje, jasným varováním, že se vytváří jediný žádoucí oficiální příběh, je, když jsou ti, kteří předkládají opačná fakta a teorie, nejen okamžitě a široce odsouzení jako zaujatí ideologové, ale zesměšnění jako zastánci konspiračních teorií. ZIKA do této šablony velmi dobře zapadá.
Virus ZIKA si cestuje po světě
Věnujme tedy několik minut zkoumání podivného původu této epidemie.
Jak jsem už uvedl, ZIKA nikdy nebyla předurčená k cestování, uvážíme-li, že v Ugandě seděla od roku 1947 a nikam se nehnala. Jistě měla více příležitostí přisát se na člověka nebo komára a přistát na jiném kontinentu. Ale ne. Zůstala doma a téměř 60 let nebyla veřejným nebezpečím, nikdy nebyla spojovaná s porodními ani jinými tělesnými vadami a nepřitahovala žádnou pozornost. Pokud tedy tento virus ZIKA mohl zůstat doma a zůstat víceméně lokalizovaný po 60 let, proč by najednou začal cestovat po světě? A pokud se virus doma v Africe za oněch 60 let nikdy explozivně nešířil, jak se mohl náhle stát tak aktivním a virulentním, že během pouhých několika měsíců nakazil téměř celou Jižní a Střední Ameriku?
Podívejme se na tu jeho cestu. Jednoho dne v roce 2007 ZIKA neznámým způsobem urazila 15000 kilometrů z Afriky, aby přistála na malém mikronéském ostrově Yap, kde šest nebo sedm let odpočívala a nedělala nic pozoruhodného, a pak pokračovala v cestě dlouhé několik dalších tisíc kilometrů do Francouzské Polynésie, kde přistála, aby nakazila velké procento obyvatel a napáchala ještě větší škody. Po další dlouhé pauze trvající šest nebo sedm let se ZIKA vydala na další cestu, tentokrát urazila zhruba 12000 kilometrů, překonala velkou část Tichého oceánu, Spojených Států a Mexiko, celou Střední Ameriku a Karibik a nakonec prosvištěla celou Jižní Amerikou, aby přistála na atlantické straně v Riu a Sao Paulu. Odtud se téměř okamžitě rozlétla do všech směrů v délce 4000 až 5000 kilometrů a pokryla většinu území Brazílie (páté největší země světa). ZIKA se poté rozšířila do celé Jižní a Střední Ameriky a Karibiku, během několika měsíců zaplavila více než 20 zemí, poté se vydala na cesty dlouhé 8000 kilometrů a dál, a doputovala až do Mexika a Portorika. Poté se rychle vydala na severovýchod na další cestu dlouhou 8000 kilometrů, aby přistála ve Španělsku, kde se podle předpovědí stala kalamitou.
Teď se zamysleme nad touto ohromující, velkolepou a impozantní cestou ZIKy. Viry nemohou létat a necestují letadlem. Cestují komáry, ale komáři také necestují. Celý svůj krátký život prožijí možná v okruhu jednoho kilometru od místa, kde se vylíhli. Je pravda, že komáři jsou někdy roznášení převládajícími větry a mohou potenciálně skončit téměř kdekoli, ale tento větrem roznášený hmyz se počítá spíše na desítky nebo stovky kusů než na stovky milionů, které jsou nutné k nakažení milionů lidí v tak obrovské zemi, jako je Brazílie. Některá zpravodajská média zveřejnila záměrně zavádějící a neodpustitelně neinformované zprávy, ve kterých se hovořilo o "migraci" komárů, ale komáři nemigrují, a to v žádném smyslu tohoto slova. Migrují ptáci, migrují karibu, migrují kobylky a lumíci. Motýli monarchové migrují. Kachny, husy a kolibříci migrují. Komáři nemigrují. Nemohou.
Jak napsal jeden entomolog, "komáři žijí celý život v okruhu jednoho nebo dvou kilometrů od místa svého rozmnožování. Přitom existuje jen málo důkazů o tom, že by podnikali cílené lety na velké vzdálenosti, které by se daly zoologicky klasifikovat jako migrace. Je lepší považovat všechny komáří lety za rozptyl." Jinými slovy, nemůžeme mít desítky milionů komárů, ať už nakažených nebo ne, kteří si naplní svá malá zavazadla miniviry a letí 15000 kilometrů, aby se usadili v jiné zemi. Dozvídáme se, že komáři se někdy rozmnožují v kalužích vody, ve starých automobilových pneumatikách a na dalších podivných místech a mohou se tímto způsobem přepravovat po celém světě, ale opět platí, že počty hmyzu cestujícího tímto způsobem by byly pro naše účely mimořádně nízké, protože žádná země – a už vůbec ne Brazílie – nedováží dostatečné množství starých pneumatik, aby nám přivezla stovky milionů hmyzu, které potřebujeme k vytvoření epidemie. A ano, komáři se množí, ale rozrůst se během pouhých týdnů z několika nakažených párů v jedné lokalitě na několik set milionů rozptýlených na milionech kilometrů čtverečních je i pro komáry nad jejich síly.
Nakažený návštěvník mistrovství světa
A právě na tomto místě začala WHO a západní média vytvářet svůj příběh. Oficiální verze zněla, že komáři nikdy necestovali. Místo toho si virus sám našel prostředek pro dálkový transport a "předpokládalo se, že jej do Brazílie přinesl nakažený návštěvník mistrovství světa ve fotbale". Podle WHO a korporátních médií tedy osamělý cestovatel nakazil v Riu miliony lidí a během několika měsíců se nemoc rozšířila do Kolumbie, Paraguaye, Venezuely, Panamy, Hondurasu, Guyany, Martiniku, Portorika a které se navenek jeví věrohodně, ale představuje logický nesmysl. A jak za chvilku uslyšíte, ZIKA byla v Brazílii dávno před mistrovstvím světa. Nezapomeňte, že ZIKA není nakažlivá nemoc, která by se šířila kašláním nebo kýcháním, nebo dokonce delším společenským kontaktem. Jedná se o virovou infekci přenášenou komáry, a aby se jí člověk nakazil, musí být poštípaný. Cestování nakažených lidí z Polynésie do Brazílie nemá samo o sobě žádný význam, protože jediným způsobem přenosu jejich nemoci je kousnutí komáry, kteří se mohou následně nakazit a pak šířit infekci kousnutím dalších lidí.
Zamysleme se na chvíli nad údajně nakaženým, a jistě fiktivním, návštěvníkem mistrovství světa a uvažujme o překvapivě rychlém šíření infekce. Oficiální verze zněla, že virus se do Brazílie dostal z Francouzské Polynésie, ale kolik lidí, ať už nakažených, nebo ne, by asi cestovalo z nepatrné populace Francouzské Polynésie do Brazílie jen proto, aby se podívali na fotbalový zápas? Dva? Nebo deset? Jak by tedy mohli čistí, nenakažení brazilští komáři najít těch několik nakažených lidí z Polynésie, kousnout je a zase se nakazit, a pak během několika měsíců rozšířit infekci na nejméně desítky milionů hmyzu, aby kousl a nakazil mnoho milionů lidí v celé Latinské Americe? Obrovský rozsah nákazy spolu s jejím prakticky okamžitým šířením vylučuje jakoukoli možnost, že by původcem této infekce byl zahraniční cestovatel. Jeden komár, který kousne jednoho člověka, neznamená epidemii. Pokud chceme, aby došlo k "explozivnímu šíření" viru přenášeného komáry, jako je virus ZIKA, který nakazil miliony lidí během velmi krátké doby, potřebujeme nejméně desítky milionů komárů, ale rozumnější je, aby jich byly stovky milionů. To platí zejména v případě, kdy se zdá, že komáři jsou odhodlaní infikovat obrovské pevninské oblasti Jižní a Střední Ameriky a přitom projít rozsáhlými neobydlenými oblastmi. Ne každý komár je nakažený, ne každý nakažený komár si najde někoho, koho kousne, ne každý bude kousnut a ne každý kousnutý bude nakažen. A život komára je skutečně velmi krátký, asi deset dní.
Při pouhé hrstce nakažených lidí je tak rozsáhlá epidemie tímto způsobem přenosu nemožná. Počet cestovatelů je statisticky zanedbatelný, takže i kdyby byli všichni mnohokrát pokousaní různým hmyzem, nemohl by souhrn tohoto hmyzu během několika měsíců zase pokousat a nakazit miliony lidí ve 20 zemích, zejména v zemích vzdálených mnoho tisíc kilometrů, vzhledem k tomu, že komáři necestují. Je pravda, že nakažení komáři by se rozmnožili a možná by nakazili svá mláďata, ale to by z definice byla lokální epidemie bez přirozené možnosti cestovat i desítky, natož tisíce kilometrů, aby pokryla celý kontinent. Jeden nakažený komár nemůže během několika měsíců vyvést miliony potomků a pokrýt miliony kilometrů čtverečních. A pokud jeden člověk odcestoval do Ria nebo Sao Paula na fotbalový zápas, jak to vysvětluje, že nemoc propukla v tuctu dalších brazilských měst přibližně ve stejnou dobu? Jak to vysvětluje, že se nemoc velmi krátce poté rozšířila do Kolumbie a tuctu dalších okolních zemí a o 8000 km dál do Mexika a Portorika? I kdyby se nakažení cestovatelé z Brazílie vydali do Mexika, kolik z nich by tam bylo poštípaných čistými komáry a mohlo by virus přenést? Statisticky nula nebo přibližně nula.
Miliony komárů nemohou kousnout stejných deset cestovatelů, nakazit se, pak kousnout miliony dalších lidí a způsobit epidemii. Nemusíte být statistik, abyste věděli, že to není možné. Pokud se nakazily miliony lidí, muselo se v oblasti vyskytovat přinejmenším mnoho milionů nakažených komárů. Nejdůležitější otázka v celé této fázi tedy zní: jak se nakazily přinejmenším desítky a spíše stovky milionů kusů hmyzu? Virus v Brazílii neexistoval. Domorodí komáři nebyli infikovaní ZIKou, a mohli se nakazit pouze tak, že buď kousli nespočetné tisíce infikovaných lidí, nebo byli potomky milionů páření s infikovaným hmyzem, ale odkud by se vzali? Několik nakažených cestovatelů nemůže vysvětlit tak masivní geografický výskyt během několika týdnů, což znamená, že do těchto míst muselo být zavlečeno obrovské množství nakažených komárů. Jiné vysvětlení není možné.
V oficiálním prohlášení WHO se uvádí, že se ZIKA zřejmě šíří tak rychle ze dvou důvodů: Za prvé proto, že se jedná o nové onemocnění v regionu, takže obyvatelstvo nemá imunitu, a za druhé proto, že ZIKA přenáší především druh komára známý jako Aedesaegypti, který žije ve všech zemích Severní a Jižní Ameriky kromě Kanady a Chile. Tato tvrzení byla záměrně dezinformační. Část o nedostatečné imunitě byla sice pravdivá, ale tato nedostatečná imunita existuje pouze proto, že, jak sama WHO zdůraznila, ZIKA byla pro tuto oblast novou nemocí, což znamená, že předtím v Brazílii ani v Jižní a Střední Americe neexistovala. Druhá část výroku byla ještě nepoctivější. WHO nám řekla, že se nemoc tak rychle rozšířila, protože ji přenášel druh komára, který se vyskytoval v dané lokalitě, ale důvodem, proč byla nemoc v regionu nová, je především to, že domácí komáři nikdy nebyli infikovaní, a proto nemohli být zodpovědní za šíření viru.
Takže pořád mějme na zřeteli tu základní otázku: Jak se desítky nebo stovky milionů místní odrůdy čistých komárů náhle nakazily cizím virem a během několika měsíců způsobily epidemii pokrývající téměř 20 milionů kilometrů čtverečních.
Jediný fyzikální způsob, jak dosáhnout explozivního šíření nemoci přenášené hmyzem, je mít stovky milionů infikovaného hmyzu. A protože v Latinské Americe skutečně došlo k přesně takovému explozivnímu šíření, zásadní otázkou je zdroj tohoto infikovaného hmyzu.
Geneticky modifikovaní komáři "terminátoři" společnosti Oxitec
V příběhu viru ZIKA je ještě jeden fakt, který byl v médiích silně potlačený. Týká se společnosti Oxitec, která se označuje za "britskou biotechnologickou společnost, která je průkopníkem ekologicky šetrného [tj. geneticky modifikovaného] způsobu kontroly hmyzích škůdců, kteří šíří nemoci a poškozují úrodu". Oxitec prováděl v Brazílii a na mnoha dalších místech pokusy s geneticky modifikovanými "transgenními komáry". Tyto pokusy se podle časopisu Science "v minulosti neobešly bez kontroverzí." Ani nás snad už nepřekvapí, že jedním ze "spolupracovníků" Oxitecu je Nadace Billa a Melindy Gatesových, stejně jako nás už vůbec nepřekvapí, že mezi další spolupracovníky Oxitecu patří WHO, CIA, Pentagon, Rockefellerova nadace, FortDetrick a další prominenti světa geneticky modifikovaných patogenů. Zejména jeden článek, který se zdál být důvěryhodný, tvrdil, že vlastníci akcií společnosti Oxitec mají silné vazby na CIA. Dalšími sponzory Oxitecu jsou WHO, která poskytuje granty na výzkum, a zřejmě hongkongský investiční fond AsiaPacificCapital, který je kontrolovaný americkou společností GE Capital.
Společnost Oxitec prováděla "pokusy s potlačováním komárů". Byly to pokusy, které zahrnovaly vypuštění nesčetných milionů geneticky upravených komárů Aedesaegypti, mimochodem stejný druh, který šířil virus ZIKA, kteří byli biologicky upravení pro samčí instabilitu. Oliver Tickell napsal 1. února 2016 zajímavý článek publikovaný v časopise TheEcologist s názvem "Pandořina skříňka: jak mohli geneticky modifikovaní komáři způsobit brazilskou katastrofu s mikrocefalií". v něm napsal, cituji: "Myšlenka komárů Oxitec je docela jednoduchá: samci produkují neživotaschopné potomstvo, které celé umírá. Geneticky modifikovaní komáři jsou tedy samospasitelní a pozměněné geny nemohou ve volně žijící populaci přežít". Teorie spočívá v tom, že tito geneticky modifikovaní "terminátoři" komárů se budou křížit s původními samicemi a produkovat neživotaschopné larvy, čímž dojde k vyhubení celé komáří populace. Bohužel pravdou, a to i podle informací společnosti Oxitec, je, že velké procento jejich komárů nakonec sterilní není, že mnozí přežívají a prospívají a že zřejmě velké procento původních samic hmyzu se odmítá rozmnožovat s těmito vnesenými geneticky modifikovanými terminátory, čímž se část pokusu stává zbytečnou.
Podle Tickellova výzkumu došlo k rozptylu hmyzu v období od května 2011 do začátku roku 2012 a jen v některých lokalitách se jednalo o miliony kusů měsíčně. Neznám celkový počet lokalit, ve kterých byli komáři rozptýlení, ani celkový počet rozptýleného hmyzu, ale aby se nemoc rozšířila tak, jak se rozšířila, rozptyl byl jistě provedený na mnoha místech a pravděpodobně se v každém případě týkal desítek milionů hmyzu a při několika letech rozmnožování nám dává potřebné stovky milionů. Jistě rozptyly v některých případech obsahovaly obrovské objemy. Na Kajmanských ostrovech společnost Oxitec "uvolnila" 3,3 milionů svých "transgenních komárů" v osmdesáti samostatných vypouštěních, která se týkala jen asi 16 hektarů území, a totéž o něco později v Malajsii. Při stech hektarech na kilometr čtvereční, kolik komárů by bylo vypuštěno na 20 milionech kilometrů čtverečních? V tuto chvíli se snad můžeme domnívat, že to byl mikrobiolog ze společnosti Oxitec, kdo cestoval do Brazílie, ale ne na mistrovství světa ve fotbale. Tento předpoklad vysvětluje mnoho věcí. Brzy poté světová média aktivně propagovala teorii, že "zmutovaní" geneticky modifikovaní komáři společnosti Oxitec byli místo toho použití k boji proti viru ZIKA.
Tickell se zabýval možným přežitím geneticky modifikovaného hmyzu a tím, jak by mohl šířit infekci ZIKA, ale ignoroval mnohem důležitější otázku, jak se vůbec nakazil. Pokusme se o přímou analogii: Vzteklinu nedostanete po kousnutí psem; vzteklinu dostanete, když vás kousne vzteklý pes. Pokud pes vzteklinu nemá, utrpíte pouze psí kousnutí. A rozptýlením tisíců psů bez vztekliny do čistého prostředí získáte pouze tisíce psů bez vztekliny v dosud čistém prostředí. Můžete být pokousaní mnohem častěji, ale vzteklinu stále nedostanete. Podle této analogie nemá rozsáhlé rozptýlení geneticky modifikovaných komárů Aedesaegypti žádný význam, pokud tito komáři už nejsou nakažení virem ZIKA. Pokud virus nepřenášejí, jejich kousnutí obětem přece nic neudělá.
Důležitým bodem, kterému se korporátní média tak úzkostlivě vyhýbala, je, že vzhledem k tomu, že ZIKA nebyl endemický pro Brazílii a vlastně ani pro Jižní a Střední Ameriku, musel být odněkud zavlečen, a to v masovém měřítku. Jeden infikovaný návštěvník mistrovství světa ve fotbale to nedokáže, ale dovoz a rozptýlení stovek milionů infikovaných komárů ano. Není možné rozptýlit miliony nenakažených komárů do čistého prostředí a pak je zázračně nakazit virem, jehož nejbližší okolí je vzdáleno 18000 kilometrů. To znamená, že hmyz rozptýlený společností Oxitec musel být nakažen před svým rozptýlením, protože neexistuje žádné jiné věrohodné vysvětlení pro relativně okamžitou explozi ZIKy na tolika milionech kilometrů čtverečních.
Otázkou tedy je, jak mohla společnost jako Oxitec rozptýlit miliony kusů hmyzu, aniž by věděla, že jsou nakažené. Koneckonců, komáry zkonstruovala, jistě si byla vědoma nebezpečí a jistě měla možnost provést testování. Jediný možný závěr, který vidím, je, že to věděli. Pokud existuje nějaké alternativní vysvětlení, nedokážu si představit, jaké by to bylo.
Připomíná mi to Dr. Davida Heymanna z WHO, který, když hovořil o totožné otázce původu a šíření viru HIV, prohlásil: "Původ viru AIDS není důležitý. Spekulace o tom, jak vznikl, nejsou důležité." Konec citace. V tomto případě se jedná o to, že se jedná o vir AIDS, který se objevil v roce 1952. WHO vynaložila obrovské úsilí, aby zastřela vyšetřování původu a šíření tohoto viru, a zdá se, že totéž WHO dělala i v případě viru ZIKA. V rámci vědecké metody se snažíme vytvořit teorii, která by vysvětlila jevy, kterých jsme svědky. Poté, pokud je to možné, testujeme naše předpoklady a hypotézy, abychom zjistili, zda korelují se známými fakty. V tomto případě máme neznámé a nezodpovězené otázky v situaci, kdy se oficiální vysvětlení nezdá být věrohodné a kdy v některých skutečnostech panují nejasnosti. Pokud ale vyslovíme teorii, že společnost Oxitec prováděla své terénní pokusy v těchto lokalitách s infikovanými komáry, vysvětluje naše teorie téměř všechno, co o Zice víme. Tím ale příběh viru ZIKA tak docela nekončí.
ZIKA pokračuje: Zpět do budoucnosti
Mnoho virologů a mediálních zdrojů nás informuje, že virus ZIKA byl poprvé izolovaný z opice v africkém lese ZIKA v Ugandě v roce 1947, když vědci zkoumali žlutou zimnici. Ale zajímavější části příběhu ZIKA se odehrály spíše v laboratořích než v lesích. Virus izoloval v laboratoři mikrobiolog JordiCasals, jehož celou kariéru (kromě dvou let po ukončení studia) financovala Rockefellerova nadace. Přitom většinou pracoval v laboratořích na univerzitě Yale. JordiCasals byl specialistou na klíšťata a viry přenášené nemoci. Přesně takové, jaké produkovala americká armáda ve FortDetricku a na Plum Islandu. stejně jako byl JordiCasals odborníkem na viry způsobující encefalitidu a druh hemoragické horečky, kterou Spojené Státy za války rozptýlily v Severní Koreji a později na Kubě. Po léta byl konzultantem WHO a Výzkumného ústavu americké armády v Bethsedě ve státě Maryland, kde souběžně vykonával práci, která zřejmě souvisela s výzkumem biologických zbraní.
Média a učebnice dějin medicíny nám říkají, že ZIKA po svém objevení zůstala "obskurní a nenápadnou nemocí", která nezpůsobovala žádné potíže a nikoho zjevně nezajímala, ale to není úplně pravda. Poté, co JordiCasals izoloval ZIKu z opice, se u Rockefellerovy nadace číslo 766 o tento "obskurní" virus zjevně objevil tichý zájem. WHO i americké Centrum pro kontrolu nemocí (CDC) zřídily "laboratoře pro výzkum virů" v těsné blízkosti téhož lesa, kde byl virus ZIKA objevený. V roce 2008 se do mikrobiologických programů na stejném místě zapojila i nadace WellcomeTrust – která je shodou okolností jedním ze zdrojů finančních prostředků společnosti Oxitec. Rockefellerova nadace založila v roce 1936 v ugandském Entebbe svůj Východoafrický institut pro výzkum virů. V roce 1991 začalo s tímto institutem spolupracovat americké CDC, a WHO se k této afilaci připojila v roce 1996.
Když v roce 2007 vypukla epidemie viru ZIKA na mikronéském ostrově Yap, vyslala americká armáda na tento ostrov údajně něco, co bylo popsané jako "velká výzkumná přítomnost", složená z osob z laboratoří CDC na Coloradské univerzitě i z armády, všech odborníků na bio-patogení hmyzí vektory. Snad náhodou, a možná ne, se ostrov Yap nachází jen asi 800 km od Guamu, původního místa, kde byla umístěná americká vojenská laboratoř NAMRU-2 pro biologické zbraně, která byla závislá především na výzkumnících z Rockefellerova institutu. A abychom si přiblížili Brazílii, jedna mediální zpráva nás informovala, že dva američtí výzkumníci z Wisconsinské univerzity, jeden profesor patobiologických věd Jorge Osorio, druhý jeho asistent Matthew Aliota, jako první identifikovali virus ZIKA v Jižní Americe. Osoriův asistent Aliota měl za sebou dlouhou spolupráci s biologickou laboratoří americké armády, která se nachází ve FortDetricku v Marylandu, a byl také profesorem na Coloradské státní univerzitě. A právě stéto univerzity byli původně vyslaní virologové CDC na ostrov Yap, aby prozkoumali první ohnisko viru ZIKA. Je samozřejmě více záhad kolem ZIky, ale už tak jsem příběh viru ZIKA vyprávěl poměrně dlouho, tak abychom se na něm nezasekli ještě déle, pojďme pokračovat.
Antikoncepční kukuřice (2001)
V roce 2001 vytvořili vědci z biolaboratoře Epicyte v San Diegu geneticky modifikovanou antikoncepční kukuřici poté, co objevili vzácnou třídu lidských protilátek, které napadají spermie. Jejich výzkumníci izolovali geny, které regulují výrobu těchto protilátek, a vložili je do rostlin kukuřice, čímž vytvořili zahradnické továrny na výrobu antikoncepce.
[36][37][38][39]
Dovedete si to představit? Rostliny zabraňující otěhotnění, to je prosím pěkně oficiální zpráva z Guardienu z roku 2001. Nesmíme být jen líní, a neúnavně kutat na Internetu. Všechno tam je. Internet je pokladnicí pro informace. prezident společnosti EpicyteMitchHein prohlásil, cituji: "Máme skleník plný rostlin kukuřice, které vyrábějí protilátky proti spermiím." Tato antikoncepční kukuřice vycházela z výzkumu vzácného onemocnění, imunitní neplodnosti, při které žena vytváří protilátky, které napadají spermie. "Tyto protilátky jsou v podstatě přitahované povrchovými receptory na spermiích," řekl Hein, a pokračoval: "Přichytí se na ně a ztěžknou každou spermii natolik, že se nemůže pohybovat vpřed. Prostě se třese, jako by tančila lambadu. Obvykle biologové používají k pěstování lidských proteinů bakterie. Společnost Epicyte se ale rozhodla použít kukuřici, protože rostliny mají buněčné struktury mnohem podobnější těm lidským, takže se s nimi dá snadněji manipulovat.
Krátce po tiskové zprávě společnosti Epicyte z roku 2001 veškeré diskuse o tomto průlomu zmizely. Společnost převzala firma Biolex a o vývoji spermicidní kukuřice už nebylo v žádných médiích slyšet. Společnosti Epicyte, DuPont a Syngenta, sponzoři Svalbardského trezoru semen, sdílely společný podnik na sdílení a využívání této technologie. Silvia Ribeirová z nevládní organizace ETC Group ve svém sloupku v mexickém deníku La Jornada varovala, že "potenciál spermicidní kukuřice jako biologické zbraně je velmi vysoký", a připomněla používání nucených sterilizací proti původním obyvatelům.
Bavlna jako sterilizační nástroj (2018)
Tohle všechno je důvod, proč semenářské společnosti najednou prosazují používání semen bavlníku jako základní potraviny pro nerozvinuté země. Semena bavlníku jsou toxická, obsahují chemickou látku zvanou gossypol, která je účinným sterilizátorem samců.
[40]
Ještě jednou. U většiny zvířat gossypol vyvolává neplodnost a u člověka způsobuje zástavu spermatogeneze při relativně nízkých dávkách. A teď si představte, že americké ministerstvo zemědělství schválilo v roce 2018 geneticky upravenou bavlnu s jedlými semeny. Bavlnu si většinou ale nepředstavujeme jako potravinu. Má to svůj důvod. Zemědělci pěstují bavlnu hlavně pro nadýchaná bílá vlákna, ze kterých se vyrábí trička nebo prostěradla. Bavlník sice produkuje semena, ale ta jsou jedovatá, alespoň pro člověka.
Ovšem americké ministerstvo zemědělství schválilo nový druh bavlny, a to bavlnu, která byla geneticky upravená tak, aby její semena byla bezpečná k jídlu. V článku National Public Radio citovali třeba GregaHolta, který vede výzkum produkce a zpracování bavlny na výzkumné stanici USDA v Lubbocku v Texasu, cituji: "Každé semeno je velké jako malý arašíd. V zásadě by mohlo být vysoce výživné. Obsahuje spoustu oleje a bílkovin. Jenže, jak jsem zmínil, semena i listy bavlníku obsahují tento účinný sterilizátor samců zvaný gossypol, který způsobuje mužskou neplodnost i ve velmi nízkém množství. Semenářské společnosti se sice vymlouvají, že tento toxin Gossypol odstranily na bezpečnou úroveň, ale pro tuto látku gossypol žádná bezpečná úroveň neexistuje. Dokonce i velmi malé dávky užívané opakovaně, jako při použití pro základní potraviny, způsobí, že celá mužská populace bude sterilní.
[41][42]
To, co Rothschildové v laboratořích Sanofi-Connaught, Bill Gates, WHO, Světová banka, USAID a UNICEF dělají pro ženskou populaci, budou semenářské společnosti dělat pro mužskou část. Pokud bude po jejich, může se stát, že velká část světa bude jednoho dne neobydlená. Oni jsou děsně vynalézaví, nejsou to jen ty primitivní vakcíny, ale jak jsme si ukázali, mohou to být třeba infikovaní komáři, kteří jsou vypuštění, a kteří přenášejí virus ZIKA. Ti komáři sami roznesou virus ZIKA, který způsobil deseti tisíce potratů v Brazílii a velkou neplodnost. Může to být antikoncepční kukuřice způsobující nefunkčnost spermií. Může to být bavlna jako pokrm jako potravina, kdy její semena můžou obsahovat zbytky látky Gossypol. Látky jako účinného sterilizátoru samců. Stejně jako manipulativní techniky, stejně jako technologie družic satelitů, stejně jako techniky ovládání davu, stejně jako cokoli, se vyvíjejí i technologie, které globalisté cpou do jídla. Toxiny v miniaturním množství, které nám na první pohled samozřejmě nic nezpůsobí, ale při jejich opakované konzumaci dochází k neplodnostem. Nebo ke snižování plodnosti. A vymýšlejí desítky dalších rafinovaných metod, jak to provést. Jsou neskutečně vynalézaví.
Americký eugenický rasismus forever (2008-2015)
Přesto nás může překvapit, s jakou virulencí tato zavrženíhodná filozofie nakazila západního bílého člověka, a zejména v jakém neslýchaném rozsahu ji Američané nesprávně aplikovali a jaké zavrženíhodné politické a vojenské aplikace pro ni našli. Dalším překvapením byl přínos této filozofie k dalšímu prohloubení dosud nepředstavitelných hlubin amerického rasismu a pohrdání lidstvem. Přitom původní myšlenky Thomase Malthuse, Herberta Spencera a Francise Galtona prostupují Amerikou dodnes. Pro lepší pochopení hloubky americké darwinistické ideologie uvedu na tomto místě vice-guvernéra Jižní Karolíny Andre Bauera, který vysvětlil, proč bylo špatné, aby americká vláda poskytovala potravinovou pomoc chudým, a proč by proti takovému zákonu bojoval, cituji:
"Moje babička nebyla nijak vzdělaná žena, ale už jako malému dítěti mi říkala, abych přestal krmit toulavá zvířata. Víte proč? Protože se množí. Když dáte zvířeti nebo člověku dostatečný přísun potravy, usnadňujete vznik problému. Budou se množit, zejména ta, která nemyslí příliš daleko. A tak musíte toto chování omezit. Oni nic lepšího neumějí."
[27]
Jinými slovy, viceguvernér Jižní Karolíny Andre Bauer přirovnal lidi, kteří pobírají státní podporu, k "toulavým zvířatům" a řekl, že důvodem, proč přestanete zvířata krmit, je to, že "se množí". Odkaz, kde to prohlásil, vám klidně zašlu.
Další jasná hvězda v demokratické mlhovině, tentokrát americký kongresman Don Young z Aljašky, prohlásil, že řešením chudých bezdomovců jsou vlci, protože jsou to predátoři, a že kdyby se mu podařilo zavést vlky do amerických komunit, "už byste neměli problém s bezdomovci."
[28]
Dr. John Holdren: Sterilizační chemikálie do nádrží s pitnou vodou (2008-2016)
Hlavní vědecký poradce exprezidenta Baracka Obamy John Holdren kdysi vyslovil myšlenku nucených potratů, "povinné sterilizace" a vytvoření "planetárního režimu", který by dohlížel na úroveň lidské populace a kontroloval všechny přírodní zdroje jako prostředek ochrany planety.
[29]
John Holdren to popírá, kdykoli může, ale v roce 1977 napsal učebnici s názvem Ekosciencespolečně se dvěma ekologickými aktivisty Paulem a Anne Ehrlichovými. Tato učebnice ho usvědčuje. Pamatujete si v prvním díle na kapitolu o HughuMooreovi a jeho brožuře s názvem Populační bomba? Právě tou se nechal Paul Ehrlich inspirovat k této knize. John Holdren a jeho spoluautoři věnovali část knihy diskusi o možných vládních programech, které by mohly být použité ke snížení porodnosti. Pasáž knihy, pod kterou se Holdren podepsal, zní cituji: "Tyto plány zahrnují nucení svobodných žen, aby své děti potratily nebo je daly k adopci, implantování sterilizačních kapslí lidem, když dosáhnou puberty, a doplňování zásob vody a základních potravin chemikálií, která by lidi učinila neplodnými." Aby pomohli dosáhnout těchto cílů, formulují autoři knihy "schéma světové vlády", které nazývají Planetární režim, jenž by spravoval světové zdroje a lidský růst, a diskutují o vytvoření "ozbrojené mezinárodní organizace, globální obdoby policejních sil", díky které by se národy vzdaly části své suverenity.
Jako pravý malthusián, založil John Holdren své teorie výhradně na tvrzeních, že světové zásoby potravin budou vždycky nedostatečné, což se v průběhu dvou století opakovaně ukázalo jako naprostý nesmysl. John Holdren, který vystudoval Stanfordskou univerzitu a přes 10 let vedl program vědecké politiky na Harvardské Kennedyho vládní škole, získal jednomyslný souhlas Senátu jako hlavní vědecký poradce prezidenta Baracka Obamy. Za Baracka Obamy se stal ředitelem Úřadu pro vědeckou a technologickou politiku Bílého domu, což je padesátičlenné ředitelství, které prezidentovi radí v otázkách vědy se zaměřením na energetickou nezávislost a globální oteplování. Toto byl prosím pěkně hlavní vědecký poradce exprezidenta Baracka Obamy. Toto jsou kandidáti do vrcholových funkcí Spojených Států. Vice-guvernér Jižní Karolíny, který by nekrmil nemajetnou lidi, aby chcípla jako zvířata a nemnožila se. Demokratický kongresman, který by chtěl zavést vlky jako predátory do amerického sociálního systému, kteří by vyřešili metaforicky problémy s bezdomovci. Hlavní vědecký poradce exprezidenta Baracka Obamy, který by chtěl lít sterilizační chemikálie do nádrží s pitnou vodou. Opět, jak jsem o tom obšírně a rozsáhle hovořil v mém pořadu Soukromá armáda pro bankéře a korporace. Do vrcholových politických funkcí se dostávají psychopati, sociopati a deprivanti, kteří po čase začnou opovrhovat a nenávidět většinovou společnost. Ba co víc, začnou usilovat o depopulační řeššení. Začnou financovat různé nadace, které vymýšlejí antikoncepční kukuřici, sterilizační bavlníková semena, infikované komáry virem ZIKA, uvažovat o lití sterilizačních chemikálií do nádrží s pitnou vodou. Jak to s námi takoví svinští parchanti asi myslí? Proč nás chtějí komplet celou populaci opíchat vakcínami Covidu nebo jinými sajrajty? Proč vypuklo tolik epidemií ve světě po očkování proti tetanu nebo obrně? Ty důkazy se válejí na Internetu, jsou dostupné každému z nás. Jen si je spojit do tapisérie do mozaiky do kompaktního obrazce.
Měkké metody depopulace: Homo a trans
Těsně před závěrem se chci ještě zmínit o metodách, které jsem pracovně nazval sice měkké metody snah o depopulaci, ale jsou při nejmenším stejně manipulativní, děsivé a zlovolné jako všechno ostatní. Jde o podporu singles, a když ne singles, tak alespoň mimomanželských svazků, a samozřejmě podporu jevů jako homosexualita a transsexualita. Tyto jevy získávají stále větší publicitu, prostor v korporátních médiích a maximální prioritní postavení. Vezmu to jen telegraficky, protože tohle myslím, že je každému jasné, k čemu homo a trans agenda směřuje. V roce 1967 demograf Kingsley Davis nabízí, spolu se sterilizací a potraty, změnu sexuální morálky a podporu nepřirozených forem pohlavního styku. O dva roky později, v roce 1969 jeho manželka, socioložka Judith Blake Davisová, navrhuje zrušit dávky při narození dítěte a odstranit veškeré sankce proti homosexualitě. V tomtéž roce Preston Cloud z Národní akademie věd doporučuje, aby vláda legalizovala potraty a homosexuální odbory. V memorandu Mezinárodní federace plánovaného rodičovství, je podpora růstu homosexuality uvedená jako jedna z metod snižování porodnosti. V roce 1970 Frank Noutstein, autor konceptu demografického přechodu, když hovořil na Národní vojenské univerzitě před vyššími důstojníky, poznamenal, že, cituji: "Homosexualita je chráněna na základě toho, že pomáhá snižovat růst populace." V roce 1990 byla homosexualita vyloučená z Mezinárodní klasifikace nemocí WHO a zahájení informační kampaně za účelem normalizace homosexuality. A takto bych mohl pokračovat dál ve zjevných snahách využít homo a trans agendy k jedné z měkčích, ale o to manipulativnějších forem snižování populace na planetě.
Závěr
To jsou prosím záležitosti z let 2010 a 2015, a takových příkladů, kdy se prostě vrcholoví politici neudrží, a probleskne jejich opovržení vůči neelitám, bych mohl uvádět desítky. To jen, aby někdo nepodlehl klamné iluzi, že to jsou záležitosti staré několik desítek let. Nenechte se mýlit, tohle přesvědčení o vlastní výjimečnosti a privilegiích elit stále mohutní a narůstá stejně jako jejich opovržení vůči ostatním lidem planety, které je třeba vyhubit jako škůdce jako škodnou podřadnou méněcennou zvěř.
Jistě je pravda, že elita na počátku minulého století, stejně jako je tomu dodnes, neměla vůbec v lásce lidi a lidstvo, lidé třeba jako John Holdren se snažili o to, aby se lidé kontrolovali. Morgan, Harriman, Hill, Rockefeller, Carnegie, Mellon, Baruch, Vanderbilt, Warburg, Bush, Astor, Monsanto, Duke, Scaife, Lasker, Sulzberger, DuPont a naše obvyklá sbírka mezinárodních bankovních rodin, věřila a chovala se, jako by 95 % lidí byla zamořená havěť, která je snesitelná jen do té míry, do jaké může přispět k něčímu bohatství. Přitom ti, kdo tyto ambice mařili, obvykle dostávali opovržení a kulky ve víceméně stejné míře. A byli to právě tito jedinci, především Rockefeller a Carnegie, kteří byli srdcem i duší zasažení novou "vědou" eugeniky a vlastně i eutanazií. Byl to právě Carnegie respektive jeho institut, kdo údajně doporučoval místně provozované plynové komory k vyhlazování nižších vrstev. Hovořil jsem o tom opět v prvním díle Utajených démonů nacismu. Byla to skutečně zrůdná filozofie, která se stala nesmírně nebezpečnou, když ji uvedli do praxe muži s obrovským bohatstvím a vlivem, protože téměř nikdo neměl sílu jim odporovat nebo jim bránit. Výsledkem bylo, že během několika let, v prvním desetiletí minulého století, už docházelo k legalizovaným a uzákoněným násilným sterilizacím, které vyvrcholily přinejmenším nespočtem statisíců, a ne jenom několika tisíci, jak se uvádí v učebnicích dějepisu. Zpočátku byli proti své vůli sterilizovaní ti, kteří byli považovaní za zločince, idioty, imbecily, násilníky, nemohoucí, osoby umístěné v ústavech. Pak všichni ostatní. Nenechme se tedy lákat svůdnou představou, že některá etnika, která se množí, a mají chronický odpor k práci, jistě víte, na jaká etnika narážím, by měla být sterilizovaná, aby se nemohla množit. Ta představa je nesmírně svůdná, ovšem je to otevření pomyslné Pandořiny skříňky, vypuštění džina z láhve. Na koho elity ukážou potom? Kdo je přebytečný? Ten, kdo nevydělává dost, a podle jejich měřítek se o sebe nedokáže postarat? Postižení? Přebyteční důchodci, kteří jezdí v SUV a jedí maso, čímž škodí planetě, jak proběhlo to video zfanatizovaných rudozelených smradů v Německu? Nebo postižení? Nebo obézní? Nebo lidé s vysokým tlakem, epileptici, diabetici nebo dalšími chronickými nemocemi? Kdo by přišel na řadu potom? Moje dnešní povídání a pátrání popisuje pouze začátek obrovského celosvětového programu depopulace Země, skutečné a děsivé genocidy v globálním měřítku, která se v tichosti provádí dodnes, zdánlivě nepoznanou, ale nedílnou součástí globalizace.