Historie v souvislostech  Stránka MailPoetu

Stránka MailPoetu

[mailpoet_page]

18 thoughts on “Stránka MailPoetu

 1. Děkuji za skvělou práci, kterou odvádíte. Jste doslova studnicí vědění a inspirací pro mé vlastní hledání dalších informací a rozšiřování obzorů.
  Přeji mnoho energie do dalšího pátrání.
  S pozdravem J. Jůnová

 2. Vítku,děkuji Vám za Vaše doslova fantastické výkony, které s nadšením sleduji pravidelně několik let. Jste pro mě spřízněnou duší, zdrojem poučení, inspirace a také uklidnění a nalezení rovnováhy. Vaše profesionalita, nadhled a humor mně velmi konvenují a dodávají optimismus v současném zparchantělém světě. Přeji mnoho štěstí. Dalibor

  1. Milý Dalibore,
   velmi si cením těchto laskavých slov a upřímné podpory, kterou jste mi vyjádřil. Je pro mě nesmírně potěšující vědět, že moje práce má tak pozitivní vliv a že mě vnímáte jako inspiraci a zdroj optimismu, protože já si sám sobě tak rozhodně nepřipadám (haha)! Vaše slova mi dodávají novou energii a motivaci pokračovat v tom, co dělám.

   Srdečně děkuji za Vaši důvěru a podporu a snad Vás nezklamou ani další pořady, které chystám příští i další roky. Témat je sice mnoho, ale zato času málo. Postupně snad ale ve skulinkách volného času všechno zvládnu.

   Mějte se fajn.
   Vítek SVCS

  1. ¨Také děkujeme za Vaše povzbudivá slova a budeme rádi za jakékoli sdílení tohoto webu. Hezký den.

  1. Mnohokrát děkuji, Karol, za povzbudivá slova, kterých si velmi vážím. Obrovský dík patří také hlavně korektorům a Petrovi (adminovi webu) + Dejvovi, který má fenomenální nadání na grafické zpracování koláží a nápady. Posílám pozdravy.

 3. Zdravím Vítku,
  ty stránky jsou výborný nápad, je tu vše více přehlednější než na Odysee. 👍
  Tedy pro mě určitě.
  Nebudete sem dávat i páteční vysílání s VK? I program Vysílání Svobodného vysílače by tu mohl být.
  A samozřejmě děkuji za vaší skvělou práci, přeji hodně dalších nápadů a samozřejmě budu sdílet kam jen to půjde. 🙂 Mějte se moc hezky.

  1. Dobrý den, Mirko, ano, to byl přesně záměr. Rozčlenit do kapitol a více roztřídit informace. Samozřejmě bude přibývat mnoho dalších analýz, které mám rozpracované. Srdečné díky a budu rád za jakoukoli podporu např. sdílení webu kamkoli. Mějte se hezky.

  1. Dobrý den a děkuji mnohokrát za pozitivní zpětnou vazbu. Budu proto velmi rád za jakékoli sdílení pořadů kamkoli budete moci:). Mějte se hezky.

  1. Dobrý den a srdečně děkuji za Vaše povzbudivá slova, kterých si velmi vážím. Budu proto rád za sdílení webu/pořadů kamkoli uznáte za vhodné. Mějte se hezky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *